Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.078
|
čitano: 2.890.596
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
cuspajz kaže...

Jel može preporuka serije slične kao

 

Zakon braće

Narcos

Suits

Silicon Valley

 

Davno prije sam počeo gledat Breaking bad ali sam odusto na 2. sezoni jer je radnja bila pre spora

 

https://www.imdb.com/title/tt2017109/

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Yellowstone

 

Taylor Sheridan+Kevin Costner+westen setting=must watch,bar meni.

 

Old school serija,fina kinematografija,ima tu i kliseja ali meni uopce ne smetaju s obzirom da sam fan takve vrste serija/filmova,a koje su rijetke danas.

Za sada odgledan samo pilot(doduse  traje sat i pol ),ceka se da leaka druga epizoda.

14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Počeo sam pratiti Westworld.

Mislim da sam predugo odgađao, serija mi se vrlo sviđa nakon odgledanih par epizoda.

 

Uz to gledam po 3. put Chucka.

Meni najdraža serija i uvijek mi je zgodno pogledat dok imam vremena i nasmijat se.

 

Počeo sam i posljednju sezonu Legends of Tomorrow.

Serija je OK za razonodu i koga zanima putovanje kroz vrijeme.

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.6.2018 23:08 (dmanz).
6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Po preporukama ovdje počeo gledati Future Man...jedva odgledao prvu epizodu, pobrisao, Barry..odlična serija/sezona za odgledati u par sati, Marvels Clock and Dagger korektna mada već postaju neshodljivo dosadni, Elementary gledam mada ne znam što me točno oduševi, vjerojatno ludi glumac iz Trainspottinga  a one redovne Westworld itd ni ne spominjem, to ide uredno.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 7:55 (Anđeo bez falinge).
10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Uzeo sam HBOgo probno na mjesec dana pošto ga telka ima pa zakaj ne. 

 

Ubio Game of thrones u tjedan dana, drugo gledanje. Puno ima hejtera al serija je vrh, ono jučer odradio zadnju epizodu i baš osjećam prazninu neku sad a pročitao da 8 sezona dolazi tek u 4/2019. 

 

Uglavnom sad tek kužim koja je bila jedina loša strana serije, čekanje na novu sezonu. 

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

https://www.imdb.com/title/tt1219024/?ref_=nv_sr_4

Castle - nakon dugo vremena sam odgledao neku seriju i nisam baš nešto previše oduševljen,ali može proći.Da je samo manje filler epizoda bilo bi puno bolje.Recimo 10-12 epizoda po sezoni s 5-6 filera i 5-6 glavne priče.

U svakom slučaju,Nathan Fillion kao Castle je u svakom slučaju n1 u seriju,a nije loša ni Stana :D.Odakle je uopće ona,negdje s balkana?

7/10 - pogledati ako se ima viška vremena,ili volje za gledati seriju od 150+ epizoda ili koliko već ima

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
sstrmi kaže...

https://www.imdb.com/title/tt1219024/?ref_=nv_sr_4

Castle - nakon dugo vremena sam odgledao neku seriju i nisam baš nešto previše oduševljen,ali može proći.Da je samo manje filler epizoda bilo bi puno bolje.Recimo 10-12 epizoda po sezoni s 5-6 filera i 5-6 glavne priče.

U svakom slučaju,Nathan Fillion kao Castle je u svakom slučaju n1 u seriju,a nije loša ni Stana :D.Odakle je uopće ona,negdje s balkana?

7/10 - pogledati ako se ima viška vremena,ili volje za gledati seriju od 150+ epizoda ili koliko već ima

 Eeeeeeee.sad si se ti javio za Castle 

Tko drži do sebe već je sve epizode pogledao.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
sstrmi kaže...

https://www.imdb.com/title/tt1219024/?ref_=nv_sr_4

Castle - nakon dugo vremena sam odgledao neku seriju i nisam baš nešto previše oduševljen,ali može proći.Da je samo manje filler epizoda bilo bi puno bolje.Recimo 10-12 epizoda po sezoni s 5-6 filera i 5-6 glavne priče.

U svakom slučaju,Nathan Fillion kao Castle je u svakom slučaju n1 u seriju,a nije loša ni Stana :D.Odakle je uopće ona,negdje s balkana?

7/10 - pogledati ako se ima viška vremena,ili volje za gledati seriju od 150+ epizoda ili koliko već ima

 Je je, srpskog/hrvatskog podrijetla.. prava je..

6 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Probajte Absentia, sa Stanom iz Castle.
13 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

La casa de papel (2017)

Fenomenalna španska krimić serija. Priča o skupini pljačkaša koji odluče pljačkati Nacionalnu štampariju novca, mada toliko akcenat serije nije samo na puko pljačkanje, nego i na odnosu pljačkaša-policije. Ako volite masterplan, gdje je sve unaprijed isplanirano u najsitnije detalje, onda će vam se ovo sigurno svidjeti. Radnja, glumci, kinematografija, prvobitno meni malo sumnjičavo jer je špansko, ali me baš oduševilo i apsolutno preporučujem ovu seriju.

Da te volim dusa zna,draga moja BiH
12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledao sad 3x01 Preachera i moram reći da sam zaboravio šta se desilo na kraju druge sezone.

Jesse je izgubio moć ili?

https://www.youtube.com/channel/UCOonno4oe7nEsXvrT2FNrrg
8 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja trenutno pratim tri serije: 1 .La casa de papel 2. Umbre 3. 11.22.63 Sve tri dosad šta sam odgledao odlične! Moja preporuka za sve tri!

Napad je najbolja obrana :)
13 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
odlična ser.
13 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Nakon odgađanja, odlučio se baciti na gledanje Black Sailsa i mogu reći da mi je serija odlična. 

 

Prva sezona možda krene malo sporo, to me i odvuklo od gledanja, ali kako radnja ide, postaje zanimljivije. 

Definitivno preporuka, pogotovo ako, kao i ja, volite piratsku temu.

 

 

Jel ima još što slično gore navedenoj, a da nisu GoT i Vikinzi? 

Ništa ne ostavljam nezavrš
12 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dv14 kaže...

Nakon odgađanja, odlučio se baciti na gledanje Black Sailsa i mogu reći da mi je serija odlična. 

 

Prva sezona možda krene malo sporo, to me i odvuklo od gledanja, ali kako radnja ide, postaje zanimljivije. 

Definitivno preporuka, pogotovo ako, kao i ja, volite piratsku temu.

 

 

Jel ima još što slično gore navedenoj, a da nisu GoT i Vikinzi? 

 Ovo je vise slicno Vikinzima nego Black Sailsu, ali dobra fiktivno-povijesna serija, meni cak draza od Vikinga:

 

The Last Kingdom

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dv14 kaže...

Nakon odgađanja, odlučio se baciti na gledanje Black Sailsa i mogu reći da mi je serija odlična. 

 

Prva sezona možda krene malo sporo, to me i odvuklo od gledanja, ali kako radnja ide, postaje zanimljivije. 

Definitivno preporuka, pogotovo ako, kao i ja, volite piratsku temu.

 

 

Jel ima još što slično gore navedenoj, a da nisu GoT i Vikinzi? 

 

Jesi gleda Spartacus: Blood and Sand?

Salt n Pepa - Push It
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

u Better Call Soul ce se pojaviti Walter White i Jesse Pinkman, najvjerovatnije. 

 

http://ew.com/tv/2018/06/29/bryan-cranston-aaron-paul-walt-jesse-better-call-saul/

7 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Zna li tko kad će izaći Stranger Things sezona 3? Neki govore 2019. ali zna li netko u kojem mjesecu?

Serija je stvarno super, pregledao dvije sezone u 2 dana. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Gorstak79 kaže...
Jesi gleda Spartacus: Blood and Sand?

 

Imas jos Shannara Chronicles - ako ti ne smetaju zippo upaljaci i pistolji u fantasy seriji i Legend of the seeker - djetinjasta serija, ali ok, samo dvi sezone mislim...Nazalost, to je jedino sto ima od lukova i strijela i magije, kvalitetno nema nish. Jedino ako ti se gleda prastara Rome serija? Nisam ju gledao, ali vidim da je hvaljena.

Salt n Pepa - Push It
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2018 15:30 (Gorstak79).
12 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Gorstak79 kaže...
Gorstak79 kaže...
Jesi gleda Spartacus: Blood and Sand?

 

Imas jos Shannara Chronicles - ako ti ne smetaju zippo upaljaci i pistolji u fantasy seriji i Legend of the seeker - djetinjasta serija, ali ok, samo dvi sezone mislim...

 Lol Shannara i Black Sails slicni ... slicniji su Teletubbies i Shawshank Redemption

 

Shannara i Legend of the Seeker su serije u rangu starog Herculesa i Xene, Black Sails je po svim parametrima daleko kvalitetniji i ne spada u "trash/ teen" kategoriju...

6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Minneyar kaže...

 Ovo je vise slicno Vikinzima nego Black Sailsu, ali dobra fiktivno-povijesna serija, meni cak draza od Vikinga:

 

The Last Kingdom

 Pogledao sam jučer prvu epizodu prve sezone zbog tvoga posta jer sam mislio da sam propustio tu seriju, no  skontao sam da sam pogledao prvu epizodu daaaavno i baš ju prekinuo glediti kao i prvi put,

Ne znam, nešto mi ne odgovara,

Vikings su mi puno bolji.

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas nemamo sreće
6 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Frend mi je preporucio Westworld. Gledao sam vec pilot i sad sam bacio oko ponovo i opet ista stvar. Kad se lik nadje nemocan i ne moze koknut onog majmuna, pa da je neznam kakav puppet, to mi jednostavno ide uz dlaku. Ne mogu gledat seriju koja me iritira.

Salt n Pepa - Push It
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ja trenutno pratim 

The Walking Dead

Supernatural

Suits

Game of Thrones

House of Card

Daredevil

Westworld

The Crown

 

Kad mi se malo prorijedi raspored ima tu još dosta toga za započeti

 

Mr. Robot

Better Call Saul

Fargo

The Sopranos

The Wire

Narcos

Bordwalk Empire

The Black List

Stranger Things

13 Reason Why

Vikings

Punisher

The 100

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2018 15:32 (BeLLicus).
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
BeLLicus kaže...

Ja trenutno pratim 

The Walking Dead

Supernatural

Suits

Game of Thrones

House of Card

Daredevil

Westworld

The Crown

 

Kad mi se malo prorijedi raspored ima tu još dosta toga za započeti

 

Mr. Robot

Better Call Saul

Fargo

The Sopranos

The Wire

Narcos

Bordwalk Empire

The Black List

Stranger Things

13 Reason Why

Vikings

Punisher

The 100

 

Od svega navedenog, Sopranose sam pogledao do 4e sezone, i vikingse do 2e i stranger things 5-6 epizoda...za sopranose, ako ne zivis u americi ce ti obavezno tribat titlovi...ja engleski znam odlicno, ali to je takav sleng u seriji da ne kuzis svaku trecu ric....prvi put sam cuo za nekakav gabba goo u toj seriji :D Usput, glavni glumac ove serije je preminuo tokom posjete Siciliji.

 

Salt n Pepa - Push It
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.7.2018 16:38 (Gorstak79).
12 godina
odjavljen
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jel mi može neko provjerit pa javit do koje sezone je serija Suits dostupna na hr Netflixu?

 

 

13 godina
online
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Zin8 kaže...

Jel mi može neko provjerit pa javit do koje sezone je serija Suits dostupna na hr Netflixu?

 

 

 Zadnja je peta sezona.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
iMik kaže...

 

 Zadnja je peta sezona.

 Planirao sam sad kroz ljeto uzeti pretplatu ap pogledati to do kraja, al pa prije godinu dana sam stao na 5.sezoni zar nisu još ništa dodali? Preloše...

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Gorstak79 kaže...

Frend mi je preporucio Westworld. Gledao sam vec pilot i sad sam bacio oko ponovo i opet ista stvar. Kad se lik nadje nemocan i ne moze koknut onog majmuna, pa da je neznam kakav puppet, to mi jednostavno ide uz dlaku. Ne mogu gledat seriju koja me iritira.

 Pa upravo je fora u tome da hostovi ne mogu uzvratiti. Nastavi gledati, prva sezona je fantastična, a druga je još bolja. Bolja mi je serija od GoT-a postala.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
6 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
JozoBozo121 kaže...
 Pa upravo je fora u tome da hostovi ne mogu uzvratiti. Nastavi gledati, prva sezona je fantastična, a druga je još bolja. Bolja mi je serija od GoT-a postala.

 

Bez uvrede, ali ako je tako, to je serija za sadiste.

Salt n Pepa - Push It
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Trebao bi preporuku serije koja traje jednu sezonu. Nesto tipa terror. Jedna sezona i kraj. Nazalost nemam vremena da gledam pet sezona pa mi je ovo jedino opcija.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice