Koju seriju trenutno pratite? izdvojena tema

poruka: 16.082
|
čitano: 2.897.538
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

ja sam pogledao pola epizode, jednostavno izgleda loše. prvo sam mislio da mi je TV u pitanju, pa možda kvaliteta datoteke, ali s obzirom na sve rečeno ispada da je jednostavno loša kvaliteta epizode

10 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Cansee kaže...

ja sam pogledao pola epizode, jednostavno izgleda loše. prvo sam mislio da mi je TV u pitanju, pa možda kvaliteta datoteke, ali s obzirom na sve rečeno ispada da je jednostavno loša kvaliteta epizode

 Evo odavde bolja kvaliteta pa vidi.

Ja sam je gledao i je mracna ali ne tako da se ne vidi kao sto opisuju,mislim sta i ocekivat ako je po noci snimano i trajalo je 55 noci snimanje.

 

Origin_Steam: hrka11
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?
14 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
dejo6 kaže...

 ma koji loši tv-i...skinuo sam još davno nekoliko 4k promo filmića sa tamnim sadržajem i izgleda odlično. Naravno, jer je viši bitrate. Ovo na hbo je užas. Navodno streamaju 1080p u 3500 bps pa nije ni čudno. Pa youtube 4k mi na tv-u ide u 25000 bps (ili 15000, nisam siguran). A besplatan.

PSN - darklydexter
14 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

The Crown - Serija o Engleskoj kraljici Elizabeth II, tj. trenutnoj kraljici, koja eto zivi 93 godine. Nisam ljubitelj Engleske monarhije, smatram im losim, pa recimo i zlim. Ova serija pokazuje dolazak na vlast kraljice i njezino ponasanje, kako se snalzi i slicno, kao i njihov porodicni zivot, te u isto vrijeme Engleski Parlament i Churcila i njegovo ponasanje na vlasti. Seriju gledam iskljucivo da bi odmorio od Mysteri, Thriller i Crimi serija, malo nesto drugacije. 

 

Uskoro cu poceti gledati Peaky Blinders, a volio bi da cujem dobre preporuke za historijske serije, po mogucnosti Srednji Vijek i slicno. 

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Kraj svih sranja i nelogičnosti u zadnjoj epizodi GOT-a, kvaliteta slike mi je bila najmanji problem.
16 godina
odjavljen
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Černobil

 

Nova mini HBO serija. Baš pogledao prvu epizodu, remek djelo!!

11 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
XXX kaže...

Černobil

 

Nova mini HBO serija. Baš pogledao prvu epizodu, remek djelo!!

 Je, odlična prva epizoda. Svaka čast svima ali HBO je i dalje neprikosnoven kad su serije u pitanju. 

8 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Chernobyl 2019 

https://www.imdb.com/title/tt7366338/

Odlična prva epizoda!

A koliko vidim ide to u dobru pravcu nadam sa da će ova petodjelna mini-serija bit remek djelo.

Napad je najbolja obrana :)
15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Drago mi je to čut. Ja ju namjeravam sutra pogledat. Već mjesec dana željno isčekujem da počne serija. Hvala bogu jedna serija o Černobilu iz realne perspektive, bez nekih zombija, mutanata i paranormalnih stvari; nego čist pogled na taj događaj iz perspektive tih likova. Nadam se da me neće razočarat. 

11 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ak volite britanske krimi serije, Line of Duty je za preporuku,dapače jedna od boljih serija koje sam gledao u zadnjih par godina.

Upravo završila 5. sezona,svaka ima 6 epizoda i ima zajedničku temu ali svaka sezona je za sebe. 

12 godina
neaktivan
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Upravo pogledao prvu epizodu mini serije Chernobyl svaka im čast dosta realno napravljeno ako tako ostane u ove preostale 4 epizode bit će jedna od boljih stvari za pogledati. Samo na raznim stranicama u opisu serije stoji da je drama ja sam sat vremena sjedio na rubu fotelje u izčekivanju nečega malo žešćega ali tek je prva epizoda tako da sam se malo smirio ali da je napeto jeeee i ako ste pogledali bar jedan dokumentarac  o toj nesreći otprilike znate šta možete očekivati. NE ČITAJ SPOILER AKO NISI GLEDAO. Pogotovo gad ona sestra u bolnici kaže jeli naša bolnica opskrbljena sa tabletama joda odma znaš da je ženska skužila šta se desilo. Po svemu viđenom u prvoj epizodi za sada ocjena prve epizode čista 9-ka ima potencijala.

16 godina
odjavljen
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Neznam kaj si očekivao osim da serija prati što je više moguće stvarni tijek događaja jer nije SF žanr ili neka alternativna stvarnost.

 

U idučim epizodama možeš očekivati ono kaj se i dogodilo, pokušaj saniranja katastrofe i posljedica na ljude koje je ta katastrova proizvela. Bila je to jedna od najheroskiji bitaka u ljudskoj povijesti.

Strašna hrabrost i strašne žrtve uz vrh koji sve pokušao zataškati i slao ljude na klanje.

 

Koga zanima nek si pogleda na jubito Discovery Channel - The Battle of Chernobyl (2006)

8 godina
protjeran
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
XXX kaže...

Neznam kaj si očekivao osim da serija prati što je više moguće stvarni tijek događaja jer nije SF žanr ili neka alternativna stvarnost.

 

U idučim epizodama možeš očekivati ono kaj se i dogodilo, pokušaj saniranja katastrofe i posljedica na ljude koje je ta katastrova proizvela. Bila je to jedna od najheroskiji bitaka u ljudskoj povijesti.

Strašna hrabrost i strašne žrtve uz vrh koji sve pokušao zataškati i slao ljude na klanje.

 

Koga zanima nek si pogleda na jubito Discovery Channel - The Battle of Chernobyl (2006)

 Meni se čini da bi neki ovdje htjeli u ovoj seriji "avengerse" i sepcijal efekte da oni to sve sređuju žrtvuju se i raščišćavaju u Chernobyl.

Po meni su ovi mali ljudi koji su kako si rekao sa vrha slani na klanje i umirali u strašnim mukama od posljedica OGROMNE radijacije dok su spašavali što se spasit da pravi avangersi i junaci!

Napad je najbolja obrana :)
16 godina
odjavljen
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Jednostavno nepojmljivo...da je meni tip rekao da odem na krov i da pogledam u eksplodirali reaktor, ja bi mu rekao da odmah biram metak  i samo ga moilim da bude brz i precizan.

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Krenula je nova sezone the 100. Odlican start. Rijetko je da serija koja krene kao teen glupost sa teen glumcima i neozbiljnom glumom postane ovako dobra, zanimljiva i kvalitetna. Gluma se poboljsala, scenarij je bolji, efekti su odlicni no i bili su. Ova serija je imala dobru ideju od samog starta ali su to lose izvodili. Preporucam svima koji su odustali zbog losih prvih par sezona da daju sansu opet jer kvaliteta svakom sezonom raste na vise. Vec je i sezona prije ove bila odlicna a i ona prije nje. 

5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Eto nam i Lucifera nazad .

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
SamoPitam3 kaže...

Eto nam i Lucifera nazad .

 I to na netflixu, sve epizode odma vani. 

15 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Pogledo prvu ep netflixovog lucifera, kako su digli seriju na novi nivo, obo je upravo postala ozbiljna serija. 

12 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
mar123 kaže...

Krenula je nova sezone the 100. Odlican start. Rijetko je da serija koja krene kao teen glupost sa teen glumcima i neozbiljnom glumom postane ovako dobra, zanimljiva i kvalitetna. Gluma se poboljsala, scenarij je bolji, efekti su odlicni no i bili su. Ova serija je imala dobru ideju od samog starta ali su to lose izvodili. Preporucam svima koji su odustali zbog losih prvih par sezona da daju sansu opet jer kvaliteta svakom sezonom raste na vise. Vec je i sezona prije ove bila odlicna a i ona prije nje. 

 Ti si malo pobrkao loncice :) Prvih nekoliko sezona je savrseno (osim klimavih prvih par epizoda), a onda postaje sve losije u smislu da je vec prilicno predvidljivo i sve vec videno, stalno ista prica. I dalje je skroz ok za pogledati ali reci da serija sad postaje dobra dok prvih sezona nije valjala je jednostavno totalno krivo...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Danas je na RTLu nova epizoda popularne serije Cobra 11, pocinje u 14:20 

5 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Koga zanima. Nova sezona Sneaky Pete-a vani.

15 godina
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
Minneyar kaže...
mar123 kaže...

Krenula je nova sezone the 100. Odlican start. Rijetko je da serija koja krene kao teen glupost sa teen glumcima i neozbiljnom glumom postane ovako dobra, zanimljiva i kvalitetna. Gluma se poboljsala, scenarij je bolji, efekti su odlicni no i bili su. Ova serija je imala dobru ideju od samog starta ali su to lose izvodili. Preporucam svima koji su odustali zbog losih prvih par sezona da daju sansu opet jer kvaliteta svakom sezonom raste na vise. Vec je i sezona prije ove bila odlicna a i ona prije nje. 

 Ti si malo pobrkao loncice :) Prvih nekoliko sezona je savrseno (osim klimavih prvih par epizoda), a onda postaje sve losije u smislu da je vec prilicno predvidljivo i sve vec videno, stalno ista prica. I dalje je skroz ok za pogledati ali reci da serija sad postaje dobra dok prvih sezona nije valjala je jednostavno totalno krivo...

 neznam meni je na pocetku bas bila teen serija, sa klasicnim teen sranjima, gledao sam jer i inace gledam svakakve teen gluposti, sto ja znam valjda sam mazohist po tom pitanju. al sad je serija puno puno bolja, mozda bi se slozio s tobom za sredinu(3.-4. sezona) gdje je stvarno bilo cisto ponavljanje istog i nimalo zanimljiva radnja. zasad su krenuli odlicno s novom sezonom, konacno nesto novo, novi planet itd.

 

 

inace pogledao sam evo prvih par epizoda netflixovog lucifera i prezadovoljan sam. oduvijek sam ja volio seriju no prije su sezone imale hrpu fillera, doslovno glavna prica je bila skroz po strani izuzev par epizoda u sezoni i stalno se rjesavalo neke slucajeve pa je serija bila csi sa luciferom kao istraziteljem. sad je ovo bas suprotno, puno su se vise posvetili likovima i njihovim medusobnim odnosima i ta glavna prica sad fino tece, opet su tu slucajevima al imam dojam kao da su oni sporedni dio epizode, jer zapravo vrlo brzo shvate ko je kriv i taj dio nije ni bitan. konacnu ocjenu cu dati kad zavrsim sezonu al zasad mi se jako svida. 

16 godina
moderator
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Killing Eve i Barry - druge sezone dvije odlične serije. Uživam u obje, s tim da mi je Killing Eve trenutno napetija. sad oko sredine sezone.

 

Twilight Zone - pogledao tri epizode. Nije spektakularno, nije mi izazvalo reakciju kakvu su mi izazivale starije generacije u ono doba kad su izlazile (možda zato jer više nisam klinac ), ali OK za pogledati. Izgleda moderno. Publika je dosta negativno reagirala. Usudio bih se reći neopravdano - vjerojatno zato jer je Peele rekao da ne namjerava u svojim filmovima glavnu ulogu dati bijelcima.

 

Chambers - nekakva okultna serija, zaintrigiralo me kako je počela, ali jedva sam preživio do kraja. S vremenom postane dosadnjikava i pomalo glupa. Ne namjeravam gledati drugu sezonu, ako je snime.

12 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
10 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Kaj je ovaj HBO napravio sa Chernobylom to nije istina. Nisam prije početka niti razmišljao da ću nakon svake epizode ostat u mraku gledat kroz televizor, u prazno i mislit si jebote pa to se dogodilo. To je jebena nuklearka eksplodirala a nitko nema pojma da se to dogodilo i da će bit sve gore.

 

Očekivao sam neko prosječno docu/history drama sranje ali kako sam se prevario. 

 

Nek su se oni iskupili za osmu sezonu GoT. 10/10. 

 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
8 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Chernobyl  je vrhunska serija po prikazanom u ove dvije epizode samo nemogu se oteti dojmu a vjerovatno će se mnogi i od vas složit kakvo bit to tek čudo bilo uz ovakvu vrhunsku produkciju od HBO da su ubacili  Ukrajinske i Ruske glumce.

Nekažem da je ovo loše dapače ovo je isto vrh (vjerovatno i prihvatljivije velikoj "većini" svjetskog gledateljstva) ali imam osjećaj da nebi pogriješili naravno uz ovu visoku razinu produkcije i sa ukrajinsko-ruskom ekipom.

I možda bi to tek onda bilo epsko, iako kažem i ovo je meni vrh vrhova.

Od mene isto zasad 9/10

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.5.2019 22:47 (Seki001).
16 godina
moderator
offline
Re: Koju seriju trenutno pratite?
gocc01 kaže...

Kaj je ovaj HBO napravio sa Chernobylom to nije istina. Nisam prije početka niti razmišljao da ću nakon svake epizode ostat u mraku gledat kroz televizor, u prazno i mislit si jebote pa to se dogodilo. To je jebena nuklearka eksplodirala a nitko nema pojma da se to dogodilo i da će bit sve gore.

Jesi više fasciniran serijom ili ljudskom prirodom, koju ti je serija otkrila? Serija je baš jak "charactery study". Pokvareni režim (imidž države je bitniji od života ljudi!), pokvareni ljudi, a dobri ljudi rade loše stvari jer ih stišću pokvareni režim i pokvareni ljudi.

 

Meni serija nije baš desetka, nego negdje između 8 ili 9. Svejedno, ugodno iznenađenje.

9 godina
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Također ekipa svaka preporuka za seriju Chernobyl, likovi,radnja, u dahu sam pogledao 2 epizode. Konačno nešto vrhunski da je izašlo za pogledati nakon dužeg vremena :)

Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2019 0:34 (BeLLicus).
8 godina
protjeran
offline
Koju seriju trenutno pratite?

Ovo sam sad odgledao na YT (imaju srpski titlovi).

Tek sad ove 2019 godine sam i ja saznao da su nam svih ovih godina  Rusi-Ukrajinci plus i ovi "naši" sa zapada tajili da je kojim slučajem u lančanoj reakciji eksplodirao prvi, drugi i treći reaktor  od ukupno 4 u Chernobylu  i u kombinaciji sa ovim koji je već bio raznesen  izložen i otvoren da bi Europa znači cijeli kontinent

bila nemoguća za život na sljedećih 250 000 godina od posljedica takve eksplozije. Imate to iznešeno i izrečeno od vodećih svjetskih atomskih znanstvenika u ovom dokumentarnom filmu.

I da bi one bačene bombe na Hiroshimu i Nagasaki izgledale kao "dječje igračke" naspram mogučnosti takvog scenarija u Chernobylu.

Tako da ni ovih 500 000 ljudi koji su kao likvidatori sudjelovali u saniranju Chernobylske katastrofe nebi mogli učinit ništa a tada bi vjerovatno bilo  bespredmetno i gradit ona dva sarkofaga prvi postavljen od rusa a ovaj veći u suradnji sa cijelim svijetom postavljen 2016 godine nad Chernobylskom centralom. 

 

 

 

Napad je najbolja obrana :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.5.2019 10:13 (Seki001).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice