Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock, Punk izdvojena tema

poruka: 6.739
|
čitano: 1.187.696
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
protjeran
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

U redu, no u naslovu piše "rock", pa sam mislio...

Matična: Asus M2N-E Procesor: AMD Athlon 4000+ X2 (2.00GHz) Grafička: Nvidia GeForce 8600 GT HDD: 160 GB RAM: 2 GB
15 godina
protjeran
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

ok nema veze, dobra je pjesma

16 godina
protjeran
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

Ima jačih općenito iz Quakea II. Dobre su pjesme! Igrao sam igru, super je bila, još na 98-ici, grafika je bila tako jadna, pukneš i prsnu ti ogromne točketine okolo! Dobri stari dani...

Matična: Asus M2N-E Procesor: AMD Athlon 4000+ X2 (2.00GHz) Grafička: Nvidia GeForce 8600 GT HDD: 160 GB RAM: 2 GB
15 godina
protjeran
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

da dobre su pjesme

16 godina
neaktivan
offline
RE: Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock
Shady kaže...

u ovoj temi se priča i daje prijedloge o žešćoj glazbi

 a linkin park je žešća glazba? Smijeh lulz
15 godina
protjeran
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

pa poslušaj pjesme, npr. faint, a mi niti ne pričamo o linkin parku nego sam ja rekao da ja to slušam

16 godina
neaktivan
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

slusao sam ja linkin park dok su su jos imali samo Hybrid Theory i samo mi je taj album bio dobar, sa svakim novim albumom koji izdaju se postepeno pretvaraju u obicni rock

 

ali vidim ja da vas ima dosta koji vole kombinaciju zesceg i melodicnog pa imam nesto za vas:

15 godina
protjeran
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

kak je luda pjesma

16 godina
neaktivan
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

evo jedan comic uz temu :D

 

16 godina
protjeran
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

Super je pjesma! Spot je malo mentally disturbing, ali je pjesma dobra.

Matična: Asus M2N-E Procesor: AMD Athlon 4000+ X2 (2.00GHz) Grafička: Nvidia GeForce 8600 GT HDD: 160 GB RAM: 2 GB
15 godina
protjeran
offline
RE: Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock
HappyD kaže...

Super je pjesma! Spot je malo mentally disturbing, ali je pjesma dobra.

 koja pjesma
16 godina
protjeran
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

Ah da i to bijese dani, duga kosa, brada, crne traperce, crna kozna jakna,crne kaubojke, crna kosulja, koncerti, makljaze s pankerima, sve do daske.... danas osisan, obrijan, odjelo i kravata, uzivajte dok traje...

Zlo i Naopako
16 godina
protjeran
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

Ova zadnja: Mortal Share.

Matična: Asus M2N-E Procesor: AMD Athlon 4000+ X2 (2.00GHz) Grafička: Nvidia GeForce 8600 GT HDD: 160 GB RAM: 2 GB
15 godina
protjeran
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

a ta, da luda je pjesma

 

16 godina
neaktivan
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

tocno sam znao da ce vam biti dobro, to je inace jedan od 2 banda koji su mi dobri a da su iz finske, insomnium je inace melodic death metal
2.band koji mi je dobar a da je iz finske je Amorphis (folk metal), evo vam jedna pjesma:

16 godina
neaktivan
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

Evo jedan zakon bend i najjači spot ikad Osmijeh

 

 

te još jedna live stvar od koje mi se smrzne govno

 

Have you ever danced with the devil in the pale moonlight?
16 godina
neaktivan
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

hahahaahahaha, Meshuggah mi nikad nije bio dobar al je ovaj spot prva liga, jako jednostavno a opet originalno i kreativnoSmijeh

15 godina
neaktivan
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

jedan od rijetkih dobrih metalcore bendova, meni i jedan od najdražih. Smijeh

 

 

edit:

 

Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.6.2008 16:06 (Shai Hulud).
15 godina
protjeran
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

ja nisam metalac apsolutno , ali rep malo slušam

16 godina
neaktivan
offline
RE: Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock
male dragon kaže...

ja nisam metalac apsolutno , ali rep malo slušam

 blago tebi...
Have you ever danced with the devil in the pale moonlight?
16 godina
neaktivan
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

Evo ovo bi bio moj neki izbor pošto slušam razne stilove, odabrao sam nešto od HC-a , nešto od Melodic death-a , i nešto Nu metala...Namigiva  http:     //www.youtube.com/watch?v=ebBjGp7QOGc                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      /www.youtube.com/watch?v=rZjWB6H8kkI&feature=related                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  https://www.youtube.com/watch?v=j9bpna1ymP4                            Kako napravite to, (poplavite)da vam ide direktno  na link? Cool                                                                                                                                                              

15 godina
neaktivan
offline
RE: Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock
frost135 kaže...

Evo ovo bi bio moj neki izbor pošto slušam razne stilove, odabrao sam nešto od HC-a , nešto od Melodic death-a , i nešto Nu metala...Namigiva  http:     //www.youtube.com/watch?v=ebBjGp7QOGc                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                      /www.youtube.com/watch?v=rZjWB6H8kkI&feature=related                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  https://www.youtube.com/watch?v=j9bpna1ymP4                            Kako napravite to, (poplavite)da vam ide direktno  na link? Cool                                                                                                                                                              

opcija umetni/uredi poveznicu (link) dok pišeš poruku. Osmijeh

ti je dobar the black dahlia murder? (pitam kad vidim da si linkal in flames-e)
Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
Poruka je uređivana zadnji put ned 15.6.2008 23:50 (Shai Hulud).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock
Shai Hulud                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
opcija umetni/uredi poveznicu (link) dok pišeš poruku. Osmijeh

ti je dobar the black dahlia murder? (pitam kad vidim da si linkal in flames-e)
 Nisam ih baš pratio, mislim da su to amerikanci,(ili nisu ? tako mi djeluju) nesviđa mi se baš njihov tip melodic deatha, kod amera mi igra nešto drugo....a, In flames su mi nenadjebivi kraljeviIzlanuo se .....imam neki live, na dvd-u ustvari imam dva dvd-a jedan je isto skopiran sa oriđiđija al su spotovi i kao priča kak su počeli i tako.NevinašceMa zakon.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock
frost135 kaže...
Shai Hulud                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
opcija umetni/uredi poveznicu (link) dok pišeš poruku. Osmijeh

ti je dobar the black dahlia murder? (pitam kad vidim da si linkal in flames-e)
 Nisam ih baš pratio, mislim da su to amerikanci,(ili nisu ? tako mi djeluju) nesviđa mi se baš njihov tip melodic deatha, kod amera mi igra nešto drugo....a, In flames su mi nenadjebivi kraljeviIzlanuo se .....imam neki live, na dvd-u ustvari imam dva dvd-a jedan je isto skopiran sa oriđiđija al su spotovi i kao priča kak su počeli i tako.NevinašceMa zakon.
dahlia je meni onako dosta dobar bend, ali prva dva albuma, zadnji mi je oduran (previše promena u postavi benda ostavilo trag) i da amerikanci su!

ako nisi već, probaj album unhallowed, meni je genijalan, dosta je skandinavski zvuk (kad su im uzori jedni od glavnih uzora at the gates, za koje sam siguran da znaš). Osmijeh

drugi album, miasma, je isto dosta dobar, al ipak jači mi je unhallowed.

zadnji neću puno komentirati osim - banana...

glede in flames-a nisam ih baš nekaj previše slušal, ali ono kaj sam čul mi je bilo ok!
Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
16 godina
neaktivan
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

Opet za ljubitelje brutalnogCool

 

Decapitated - Day 69 

 

za ljubitelje melodic deatha

 

Scar Symmetry - The Illusionist

 

 

*edit

 

zaboravih ovu

 

Scar Symmetry-Reborn (nije spot,samo pjesma)

Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.6.2008 0:46 (PROTECTOR).
16 godina
neaktivan
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

Evo jos jedne legendarne pjesme Steve-a Vai-ja - For The Love Of God. Poslusajte cijelu pjesmu - trebala bi se svidjeti svima, a pogotovo ljubiteljima elektricne gitare(kao ja :) ).

 

Arch user, Don't Panic!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock
PROTECTOR kaže...

Opet za ljubitelje brutalnogCool

 

Decapitated - Day 69 

 

 

 
Odličan band, meni je ova stvar isto zakon


Have you ever danced with the devil in the pale moonlight?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock
Tux Slave kaže...

Evo jos jedne legendarne pjesme Steve-a Vai-ja - For The Love Of God. Poslusajte cijelu pjesmu - trebala bi se svidjeti svima, a pogotovo ljubiteljima elektricne gitare(kao ja :) ).

 

 muzika za uživanje. Osmijeh

evo 2 meni jako draga benda:

 

Faithless Is He Who Says Farewell When The Road Darkens
15 godina
neaktivan
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

Evo i nekoliko mojih favorita:

 

 

 

 

 

Of all the things I've lost, I miss my mind the most :D
16 godina
neaktivan
offline
Metal, Heavy Metal, Rock, Hard Rock

Meni je System Of A Down zakon a od linkin parka imam sve albume

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice