Mućke (Only Fools & Horses)

poruka: 265
|
čitano: 139.719
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Mućke(Fools & Horses)

Jedna klasična komedija uz koju se može pošteno nasmijat,a ne ova američka wannabe funny sitcom sranja.Meni je serija od 1-10 čista 11-stica.Što vi mislite??


C2DE6400@2,9Ghz, 8600GT512Mb
2GB Crucial Balistix
19" ASUS LCD
16 godina
offline
Mućke(Fools & Horses)

U potpunosti se slazem! Inace se seija zove Only Fools & Horses, a ne Fools & Horses!

 

Bolje ispast budala nego iz aviona!
Poruka je uređivana zadnji put čet 17.4.2008 15:39 (Assassin).
16 godina
neaktivan
offline
Mućke(Fools & Horses)

Mućke su zakon, imam ih sve, ali nisu sve američke serije loše recimo seinfeld je meni bolji od mućki.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Mućke(Fools & Horses)
lebo1 kaže...

Mućke su zakon, imam ih sve, ali nisu sve američke serije loše recimo seinfeld je meni bolji od mućki.



Slažem  se, Seinfeld je ipak jedna od najboljih serija 
16 godina
neaktivan
offline
Mućke(Fools & Horses)

Mućke su zakon, tek onda ostalo.


AMD Athlon 64 X2 5600+, RAM, 2 GB X 2, 800 MHz, KINGMAX, HDD SEAGATE Barracuda 500 GB, MBO DFI , s. AM2, Infinity CFX 3200-M2, VGA PCI-E SAPPHIRE ATI Radeon HD3870 LR, 512 MB, Midi Tower, CHIEFTEC BH-01BBB, 400 W
16 godina
odjavljen
offline
Mućke(Fools & Horses)

Seinfield se ne može uspoređivat s Mućkama. To je nešto potpuna drugačije. Prvo: britanski humor, Drugo: ima fkt veze sa stvarnim životom, Treće: nosi poruku, Četvrto: ima i osjećaja i stvarno nam nekad može bit i žao Troter-a.
Seinfield je pola sata zabave uz popodnevnu kavu. Mukće ne budem tako gledao.
Evo to je moje mišljenje, makar je i Seinfield stvarno dobar al to je američko....nije isto...sve britanske serije su bolje od amer.- krimići, komedije, trileri....
Nebi ni L.O.T.R. bio tak dobar da su samo ameri na njemu radili...oni su sam dali pare :D


PC: QX9650 4 GHz // XFX nForce 790i // 9800 GX2 Quad SLI // PSU CM 1000W // CM Stacker 832 // 4 GB Corsair 1333 MHz // 2x HDD Seagate 32 mb chache, 500 GB //
16 godina
neaktivan
offline
Mućke(Fools & Horses)

Meni je najbolji slogan - Trotter independent traders - New York,Paris,Peckham Cool


C2DE6400@2,9Ghz, 8600GT512Mb
2GB Crucial Balistix
19" ASUS LCD
16 godina
neaktivan
offline
RE: Mućke(Fools & Horses)

A Trigger, fantastičan lik, iako moram skinit kapu i Georgeu iz Seinfelda !


AMD Athlon64 X2 4000+, Gigabyte GA-M56S-S3, 2x1GB DDR2 Kingmax 800 Mhz, ATI Radeon HD2600XT, Hitachi 250 GB SATA II, Maxtor 250 GB SATA II, Samsung DVD-RW, Logitech Wireless Keyboard & Mouse, Philips 190CW Widescreen 1440 X 900 !
16 godina
neaktivan
offline
Mućke(Fools & Horses)

Mućke su odlične, ali zašto  ne bi mogao uspoređivati otočki humor sa američkim, u većini slučajeva je bolji otočki humor, ali u slučaju seinfelda je suprotno...Najjači je! 

16 godina
protjeran
offline
Mućke(Fools & Horses)

Necu usporedivati Mucke sa ostalima, jednostavno vrhunska serija.


Zlo i Naopako
15 godina
neaktivan
offline
Mućke(Fools & Horses)

Naravno, slazen se. Al gle samo likove bokte maza... Del, Albert i naravno bog Trigg. Pa di ces bolji kombo? :D


O.o
16 godina
neaktivan
offline
Mućke(Fools & Horses)

najbolje je njihovo vozilo. a je ko gledal epizodu dok su išli lovit losose pa je počela padati kiša i onda su bili u kućici nekoj s izbjeglim ludim ubojicom, a oni su mislil da to policajac. joj šta je epizoda bila dobra, a pogtovo kraj(loooool) . Il ona epizoda dok je Delboy imal mafijaša dvojnika u Miamiju. ZAKON. Oni su mi jedna od naj serija


I am cool, I am fast, I am clever, I am strong. Thats because I use Linux.
16 godina
offline
Mućke(Fools & Horses)

imam sve serije Mucki (Only Fools & Horses) u divx-u  slika je odlicna ali nemam titlove za njih

inace ne trebam titlove za engleski jezik,ali Mucke su iznimka zbog njihovog narjecja pa ako netko ima titlove bio bih jako zahvalan

pokusavao sam naci na netu ,ali nema.

 

What is the difference between Windows xp and Windows vista? A:Approximate 7 years
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.4.2008 15:28 (crozoki).
16 godina
offline
RE: Mućke(Fools & Horses)
Horagio kaže...

najbolje je njihovo vozilo. a je ko gledal epizodu dok su išli lovit losose pa je počela padati kiša i onda su bili u kućici nekoj s izbjeglim ludim ubojicom, a oni su mislil da to policajac. joj šta je epizoda bila dobra, a pogtovo kraj(loooool) . Il ona epizoda dok je Delboy imal mafijaša dvojnika u Miamiju. ZAKON. Oni su mi jedna od naj serija


Meni je jedna od najboljih ona kad su cistili one ogromne lustere u onom nekom dvorcu!
Ali uopce su mi bolji oni sa dedom onim njihovim od onih u kojima je ujak.

Bolje ispast budala nego iz aviona!
16 godina
neaktivan
offline
Mućke(Fools & Horses)

još sam se sjetil jedne dobre  dok su našli nekakvi materijal pa su se išli pripremati ak bu izbil nuklearni rat ili dok se Delboyu NAVODNO prikazivala Majka Božja, njezin kip je plakal pred Delom, a to je bilo ustvari je neko krov crkvi drpil

 

I am cool, I am fast, I am clever, I am strong. Thats because I use Linux.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.4.2008 18:42 (Horagio).
16 godina
odjavljen
offline
Mućke(Fools & Horses)



Hahahahah, predobrooooo
Tog se sijećam


PC: QX9650 4 GHz // XFX nForce 790i // 9800 GX2 Quad SLI // PSU CM 1000W // CM Cosmos // 4 GB Patriot 1333 MHz // 2x HDD Seagate 32 mb chache, 500 GB //
16 godina
neaktivan
offline
Mućke(Fools & Horses)

Mućke su zakon! To će i moja djeca gledati:)

16 godina
offline
Mućke(Fools & Horses)

Netko me zvao :) ?

 

Uf sjetio sam se da nemam vise svoj trig avatar, sad ga je zamjenio Laurie iz jos jedne odlicne britanske serije.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.4.2008 17:55 (Trigger).
16 godina
neaktivan
offline
Mućke(Fools & Horses)

Ja imam titlove,al one sa HRT-a tak da nisu u .srt obliku nego "naljepljeni" na film


C2DE6400@2,9Ghz, 8600GT512Mb
2GB Crucial Balistix
19" ASUS LCD
16 godina
neaktivan
offline
Mućke(Fools & Horses)

Definitno jedna od najboljih humorističnih serija ikad!

 

"This time, next year we'll be millionares":-)


"Snake.. we're not tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing... the only thing I was good at. But at least I always fought for what I believed in.. Snake... farewell."
Gray Fox
16 godina
offline
RE: Mućke(Fools & Horses)

apsolutno najbolja i najsmijesnija serija ikad

 


intel q6600@3.8GHz,500gb hard,4gb ram@832MHz 4-4-4-12 corsair520w,8800gts 512MB
16 godina
neaktivan
offline
Mućke(Fools & Horses)

najludi....ali su glupi to nema :D svaki posao im propadne


Sve što možeš sad ostavi za kasnije
14 godina
neaktivan
offline
Mućke(Fools & Horses)

Sada sam skinio 1. sezonu da ih sve pregledam....i bio bih jako zahvalan osobi koja mi da ili kaze kako da nabavim titlove.....mislim znam englrski ali ipak rijeci ili fraze ne kuzim pa nije smiješno....aj molim ako neko zna Belji se

16 godina
offline
Mućke(Fools & Horses)

Ma di je britanski humor od americkog. Britanski je uglađen, originalan i najčešće rađen za probranu publiku a u američkom se sve vrti da serija (ili film) zaradi što više para. Žalosno.

Nemam komentara
14 godina
offline
RE: Mućke(Fools & Horses)
Bichanich kaže...

Ma di je britanski humor od americkog. Britanski je uglađen, originalan i najčešće rađen za probranu publiku a u američkom se sve vrti da serija (ili film) zaradi što više para. Žalosno.

A malo su i Britanci (kao narod) "uglađeniji" od Amera Namigiva.

They took our jobs!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Mućke(Fools & Horses)

Najjaca serija.....Sve sam gledao prejaki su.....

 

 

A sto se tice americkih serija skidam kapu COSMO KRAMERU Smijeh

Razer Mamba
15 godina
protjeran
offline
Mućke(Fools & Horses)

Zakon serija,pošteno se nasmijem,Rodney mi je najjači lik(mala matura iz likovnog i matematike xD)

15 godina
neaktivan
offline
Mućke(Fools & Horses)

Ja imam sve epizode i filmove kupovao sam ih kad su izlazili u jutarnjem listu.

I wake up in the morning ask my self is life worth of living or should i blast myself.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2010 16:27 (vedrann).
15 godina
neaktivan
offline
Mućke(Fools & Horses)

Serija je stvarno zakon,mozes se upisat od smijeha.Najbolja mi je ona epizoda kad sretnu onu zensku u baru pa Rodney izgori pod solarijem,pa mu se ovaj osveti pa ga posalje na letenje zmajom....Obozavam tu epizodu...

 

https://www.youtube.com/watch?v=G9qQrhstgnE&feature=related

Poruka je uređivana zadnji put pon 29.6.2009 13:05 (besla).
15 godina
neaktivan
offline
Mućke(Fools & Horses)

Danas kreću mučke na hrt-u 1 u 18.30. Mislim da će biti svaki dan u 18.30.

Life's a wheel of fortune and it's my chance to spin it. 2pac
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice