Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.525.344
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
14 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
sirka666 kaže...

 Batman je vidio u Man of Steelu kako je Superman sposoban za uništavanje grada i svega što su ljudi stvarali te smatra da ga se treba nekako obuzdati, obziron da ga se čak i počelo štovati kao boga.

 Ma Batman je phickica naspram Supermena i znam da ce Batman na kraju pobjediti,jer bi bilo predvidivo da "realno" pobjedi!

 Ovo je potpuna spekulacija ali mislim da će se ovako odigrati (spoileri ako niste gledali trailere).

 

Batman i Superman će se boriti a sve će to potaknuti Lex Luthor (ponajviše Batmana, kojem će on dati kriptonit za pobijediti supermana), nakon toga će mu moć udriti u glavu te će napraviti Doomsdaya. Na kraju u trećem činu se pojavljuje Wounder Woman koja ih sve ujedini da se bore protiv Doomsdaya te Lexa.

Swedish latin super funk.
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ALi mislim postavit ću glupo pitanje,ali kakve šanse ima Batman protiv Supermana???

Ono kad bih mogao od svi superheroja birat koji bih bio ,Superman stoji ispred svih!!

AUDIOFIL
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
volegradele kaže...

ALi mislim postavit ću glupo pitanje,ali kakve šanse ima Batman protiv Supermana???

Ono kad bih mogao od svi superheroja birat koji bih bio ,Superman stoji ispred svih!!

 A aquaman?

 

  Ma shebati ce ga kriptonitom,nema druge!

14 godina
online
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...
volegradele kaže...

ALi mislim postavit ću glupo pitanje,ali kakve šanse ima Batman protiv Supermana???

Ono kad bih mogao od svi superheroja birat koji bih bio ,Superman stoji ispred svih!!

 A aquaman?

 

  Ma shebati ce ga kriptonitom,nema druge!

 Možda ovaj aquaman?

http://d.ibtimes.co.uk/en/full/1431042/aquaman.jpg

Offtopic smo. 

Swedish latin super funk.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
sirka666 kaže...

 Ma ja samo nazovem The Presence i The Living Tribunal, inače moje dobre prijatelje(LZN referenca)

 

I isprašiti će Supes-a tako da mu ni sva Sunca u Svemiru ne bi pomogla.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2016 21:53 (Ikarus01).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
volegradele kaže...

ALi mislim postavit ću glupo pitanje,ali kakve šanse ima Batman protiv Supermana???

Ono kad bih mogao od svi superheroja birat koji bih bio ,Superman stoji ispred svih!!

 Ma kakav superman,ima punoooooooooo jačih od njega samo u DC svemiru.

Ako ima kriptonit,ili radijaciju crvenog sunca batman može pobijediti Supermana

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
sstrmi kaže...
volegradele kaže...

ALi mislim postavit ću glupo pitanje,ali kakve šanse ima Batman protiv Supermana???

Ono kad bih mogao od svi superheroja birat koji bih bio ,Superman stoji ispred svih!!

 Ma kakav superman,ima punoooooooooo jačih od njega samo u DC svemiru.

Ako ima kriptonit,ili radijaciju crvenog sunca batman može pobijediti Supermana

 dobro malo si pretjero, nije superman bas tako jadan kako se da iscitat iz tvog posta ali da, ima jacih. 

mozes molim te samo napisat na koje si mislio? jer svako smatra razlicite superheroje za najjace.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
mar123 kaže...
sstrmi kaže...
volegradele kaže...

ALi mislim postavit ću glupo pitanje,ali kakve šanse ima Batman protiv Supermana???

Ono kad bih mogao od svi superheroja birat koji bih bio ,Superman stoji ispred svih!!

 Ma kakav superman,ima punoooooooooo jačih od njega samo u DC svemiru.

Ako ima kriptonit,ili radijaciju crvenog sunca batman može pobijediti Supermana

 dobro malo si pretjero, nije superman bas tako jadan kako se da iscitat iz tvog posta ali da, ima jacih. 

mozes molim te samo napisat na koje si mislio? jer svako smatra razlicite superheroje za najjace.

 Orion i njegov stari Darkseid npr.

Darkseid može sjediti na Apokolipsu i ispaliti Omega ray i pritom može navigirati da ne pogodi ni jedan planet(ako tako želi) i srediti jednog Superman Prime ,a kamoli običnog.

S tim da darksaid nije deity.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2016 23:14 (Ikarus01).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ovisi na koju verziju supermana mislis?ima njih puno.El mislis samo na superheroje jace od njega ili opcenito na druge u DC svemiru?jer sam mislio na cijeli DC svemir,ne samo superheroje

Da ne bude ot

http://www.imdb.com/title/tt0402022/?ref_=fn_al_tt_1 Aeon flux - bezveze film,definitivno nije vrijedan gledanja. 4/10

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
10 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Nije li BVS prijelazni film između Batman i Superman franšiza na Justice League franšizu? 

Svi smo mi djeca i igračke su nam od presudne važnosti za očuvanje duhovnog zdravlja.
11 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Legend (2015)

 

 

Pravi gangsterski film, ali nema baš previše fajta i akcije, radnja je dosta na preskokce, dugo traje, ali ipak je malo originalan - dajem mu solidnih 7/10. Ipak trebate znati da nije baš u rangu s recimo American Gangster ili The Departed.

Kad sam pogledao film morao sam napraviti u photoshopu i ovu sliku:

 

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Dakle, ove godine se Superman šora sa Batmanom, X-Men ekipa se pomladila. Više nema u naslovu "first generation". Izgleda da radnja skače iz prošlosti u sadašnjost. I na kraju poslastica: Captain America Civil War iliti Avengers Civil War??? U filmu je uz Capa njegov stari frend, pa Falcon, naravno i Black Widow, onda najveća njuška nakon Capa- gospon Iron Man. I još Black Panther, čak i Vision, pa malecki Ant Man. Navodno će se pojaviti i Spidey (neee). Uglavnom ta tri sci-fi filma će označiti 2016 (ako ne uleti neko iznenađenje). Čak mislim da Civil War bude potukao rekorde gledanosti. Pa onda Superman i Batman i X-Men ekipa. Ali čiju stranu odabrati u građanskom ratu, pitanje je sad. Jer u traileru Cap i kompić mlate Iron Mana. A obojica imaju svoju ekipu. Uf, bit će teško. Ako bude neriješeno neka još ubace Hulka u jedan tim i imamo pobjednika. Jeeedva čekam Civil War. Ne pamtim kad sam bio toliko nabrijan na sci-fi blockbuster. Nešto bi i preporučio od filmova ali nisam baš naletio na nešto dobro. Ajd, nije loš horor triler DEMENTIA. Ocjena 7.0/10.
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Secret in Their Eyes (2015) - triler od detektivima koji prilikom jednog slučaja otkriju da je žrtva kćer jedne od njih. Radnja se odvija u sadašnjosti (13 godina nakon ubojstva), ali se vraća u prošlost gdje se objašnjava kako je do čega došlo.

Zanimljiv film, dobri glumci i cijeli rasplet priče je dobro napravljen jer se sve polako otkriva kroz film.

 

6,5/10

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Fortress

 

  Film rađen po istinitom dogadaju o sudbinama posade Američkoga bombardera B 17 u drugome svjetskom ratu.

Cjelokupni fim mozemo podjeliti na dvije teme,dosadne price u taboru vojnika i same misije u bombarderu.

Iako se dobro kuzim u povjest avijacije WW2 nije mi jasno,sta je to tako posebno bilo sa sudbinom posade,da se snimi film,kada je takvih situacija bilo bezbroj!

Isto tako mi nije jasno kako je moguce,da jedan film ima tako realisticne efekte samoga leta,aviona,unutrasnjosti,dogfighta,a totalno useru explozije i vatru.

Imam osjecaj kao da su te dvije stavke rađene u paintu i to Windows 95-ice.

Muzika u filmu je totalno "offtopic" ni malo ne prati desavanja na ekranu i jako je lose ukomponirana.

Muzika,prica,effekti vatre veliki minus!

Effekti,gluma plus!

Sve u svemu

 

5/10

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Neeboo1290 kaže...
Dakle, ove godine se Superman šora sa Batmanom, X-Men ekipa se pomladila. Više nema u naslovu "first generation". Izgleda da radnja skače iz prošlosti u sadašnjost. I na kraju poslastica: Captain America Civil War iliti Avengers Civil War??? U filmu je uz Capa njegov stari frend, pa Falcon, naravno i Black Widow, onda najveća njuška nakon Capa- gospon Iron Man. I još Black Panther, čak i Vision, pa malecki Ant Man. Navodno će se pojaviti i Spidey (neee). Uglavnom ta tri sci-fi filma će označiti 2016 (ako ne uleti neko iznenađenje). Čak mislim da Civil War bude potukao rekorde gledanosti. Pa onda Superman i Batman i X-Men ekipa. Ali čiju stranu odabrati u građanskom ratu, pitanje je sad. Jer u traileru Cap i kompić mlate Iron Mana. A obojica imaju svoju ekipu. Uf, bit će teško. Ako bude neriješeno neka još ubace Hulka u jedan tim i imamo pobjednika. Jeeedva čekam Civil War. Ne pamtim kad sam bio toliko nabrijan na sci-fi blockbuster. Nešto bi i preporučio od filmova ali nisam baš naletio na nešto dobro. Ajd, nije loš horor triler DEMENTIA. Ocjena 7.0/10.

 bokte na kaj je kinematografija spala..

i to su perjanice ovogodisnjeg mainstream kino programa?

nekad sam iso 2-3x mjesecno u kino, sad idem 1x u 2-3 mjeseca

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 13:28 (nixass).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
nixass kaže...
Neeboo1290 kaže...
Dakle, ove godine se Superman šora sa Batmanom, X-Men ekipa se pomladila. Više nema u naslovu "first generation". Izgleda da radnja skače iz prošlosti u sadašnjost. I na kraju poslastica: Captain America Civil War iliti Avengers Civil War??? U filmu je uz Capa njegov stari frend, pa Falcon, naravno i Black Widow, onda najveća njuška nakon Capa- gospon Iron Man. I još Black Panther, čak i Vision, pa malecki Ant Man. Navodno će se pojaviti i Spidey (neee). Uglavnom ta tri sci-fi filma će označiti 2016 (ako ne uleti neko iznenađenje). Čak mislim da Civil War bude potukao rekorde gledanosti. Pa onda Superman i Batman i X-Men ekipa. Ali čiju stranu odabrati u građanskom ratu, pitanje je sad. Jer u traileru Cap i kompić mlate Iron Mana. A obojica imaju svoju ekipu. Uf, bit će teško. Ako bude neriješeno neka još ubace Hulka u jedan tim i imamo pobjednika. Jeeedva čekam Civil War. Ne pamtim kad sam bio toliko nabrijan na sci-fi blockbuster. Nešto bi i preporučio od filmova ali nisam baš naletio na nešto dobro. Ajd, nije loš horor triler DEMENTIA. Ocjena 7.0/10.

 bokte na kaj je kinematografija spala..

i to su perjanice ovogodisnjeg mainstream kino programa?

nekad sam iso 2-3x mjesecno u kino, sad idem 1x u 2-3 mjeseca

 Flick programa. Nitko te proizvode hiperkapitalizma i brainwashinga neće nazvati "filmovima", a kamoli "kinom".

Koristimo domaće donje rublje (Galeb d.d.)
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

ja odem jednaput mj. i tko uopce ide u kino radi kina lol mozda samo teenageri za sve ostalo je tu netflix i chill-debill

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 13:51 (4mal).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
CVET2 kaže...

Legend (2015)

 

 

Pravi gangsterski film, ali nema baš previše fajta i akcije, radnja je dosta na preskokce, dugo traje, ali ipak je malo originalan - dajem mu solidnih 7/10. Ipak trebate znati da nije baš u rangu s recimo American Gangster ili The Departed.

Kad sam pogledao film morao sam napraviti u photoshopu i ovu sliku:

 

 

 upravo pogledao, slažem se sa svime, mao nedorečeno, možda nakon nekoliko serija na sličnu temu ostaje u sjeni....

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

BVS će biti bolji od CW.Previše važnih likova iz CW stripova fali u tom filmu

https://www.youtube.com/c/DannyStrmi http://social.xfire.com/profile/strmi007
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Pero Dinamit kaže...

Secret in Their Eyes (2015) - triler od detektivima koji prilikom jednog slučaja otkriju da je žrtva kćer jedne od njih. Radnja se odvija u sadašnjosti (13 godina nakon ubojstva), ali se vraća u prošlost gdje se objašnjava kako je do čega došlo.

Zanimljiv film, dobri glumci i cijeli rasplet priče je dobro napravljen jer se sve polako otkriva kroz film.

 

6,5/10

 Ako već nisi, obavezno pogledaj film na temelju kojeg je nastala ta kopija koju si naveo. Evo originala: http://www.imdb.com/title/tt1305806/     

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
ilyaz97 kaže...

Blue Velvet (1986) - film iz rane faze Davida Lyncha. Ako se sagleda njegova kinematografija, ovo je možda najblaži film po bizarnosti.Ocjena 8/10.

 David Lynch, moja omiljena filmska tema, a Blue Velvet meni, uz Dune, njegov najlošiji film...svojevrsni hommage Hitchcockovu ''Rear Window-u'' koji je jedan od najdražih filmova samog Lyncha...u priču je uklopljena i vječna borba dobra i zla...u usporedbi s drugim filmovima, kažem, ovo mi je najslabije.

Mulholland Dr., najbolji, a za hardcore fanove njegova lika i djela, Eraserhead i Inland Empire.

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 19:34 (m77).
10 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao sinoc po ne znam koji put vec Blood Diamond. Film je mrak. Preporuka svima koji jos nisu pogledali. 8/10

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

na doma tv kultni film sa demi mur i majklom daglasom

disclosure ;-)

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2016 21:04 (4mal).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

O daaaaaaaaaaa. odlican ali odlican film. Imam ga u kolekciji...Jedan od njegovih odlicnnih filmova. Uz The Game recimo...

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

betmen pocetak na novoj u 21h 

dobri filmovi dns na telki mogu reci :-)

8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

A evo i The Game na Pinku ;)

16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

nemam pink jebiga gledam batmana:-)

8 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Nisi puno propustio ;) Nemam ni ja novu ali obojica imamo torente i ocigledno slican ukus sto se tice filmova ;)

9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

pogledo sam deadpoola danas u kinu,film je odličan,svi smo se u kinu pošteno nasmijali,svakako preporuka ocijena 11/10 http://www.imdb.com/title/tt1431045/

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

sve bolje od boljeg na tv-u

 

na rtl-u last house on the left reamke ! 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice