Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.429
|
čitano: 7.537.456
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Fisherman's Friends https://www.imdb.com/title/tt1648186/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1


''Sladunjav'' filmek o mornarima koji spletom okolnosti, postaju glazbene zvijezde.Film slavi, taj ''izolirani'' od modernog svijeta no prepun lokalnog zajednistva zivot malog covjeka.Sladunjav, iako meni ne prije okus i nije nuzno los za ovakav tip fima.Nosi neku dozu optimizma.Moze se probaviti, svak prema nahodjenju

16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Zalim se na ono kako izgleda kod mene preko moba. Pa jebote ako ja tako vidim tako vide i drugi, ne vidim problem.
Sta trebam sakriti tekst iznad koji se tako i tako vidi? Zbog zasto?

Da ne bude off, pogledao Spajdermana: Far from home ili kako vec. Skroz dobar, bolji mi od nekih proslih nastavaka.
7,5/10
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Pero Dinamit kaže...
Zalim se na ono kako izgleda kod mene preko moba. Pa jebote ako ja tako vidim tako vide i drugi, ne vidim problem.
Sta trebam sakriti tekst iznad koji se tako i tako vidi? Zbog zasto?

Da ne bude off, pogledao Spajdermana: Far from home ili kako vec. Skroz dobar, bolji mi od nekih proslih nastavaka.
7,5/10

Problem je u forumu, tekst je sakriven u desktop verziji, ali u mobilnoj nije. To je tako oduvijek i nije popravljeno.

Svako malo se neko žali na to. 

Znači čovjek je fino sakrio spojlere, ali to u mobilnoj verziji ne radi kako treba i sav tekst je prikazan.

Prema tome tvoj screenshot je samo otkrio spojlere i ljudima koji su gledali post preko desktop verzije foruma.

Nikog ne okrivljujem, mobilna verzija foruma ima taj nedostatak, ti nisi znao i sve OK. Želim samo da pojasnim situaciju.

 

Pozdrav! 

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Hobbs & Shaw - SMEĆE. Star wars i Star trek su realniji iako su navedeni kao znanstvena fantastika. Ovo je jedno obično nerealno smeće,dosta isforsiranog humora,mislim nađe se i smiješnoga ali užas. Još sam sve nekako trpio , dok nije Hobbs uhvatio lanac koji drži heli u jednu ruku i drugom rukom za kamion da ih heli ne povuće gore - KOMEDIJA . Smeće  4/10 ne trošiti pare u kinu

 

Edit - ako ništa drugo bio sam u pravu , u filmu koriste VHS K2.Tj kroz cijeli film,i nekako najviše tu pušku. Za one koji ne znaju to je hrvatsko oružje. Tak da je bilo cool za VHS K2 u filmu

"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae
Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2019 8:46 (sstrmi).
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
sstrmi kaže...

Hobbs & Shaw - SMEĆE. Star wars i Star trek su realniji iako su navedeni kao znanstvena fantastika. Ovo je jedno obično nerealno smeće,dosta isforsiranog humora,mislim nađe se i smiješnoga ali užas. Još sam sve nekako trpio , dok nije Hobbs uhvatio lanac koji drži heli u jednu ruku i drugom rukom za kamion da ih heli ne povuće gore - KOMEDIJA . Smeće  4/10 ne trošiti pare u kinu

 

Edit - ako ništa drugo bio sam u pravu , u filmu koriste VHS K2.Tj kroz cijeli film,i nekako najviše tu pušku. Za one koji ne znaju to je hrvatsko oružje. Tak da je bilo cool za VHS K2 u filmu

 Dobro da nisi išao pogledati Expendables te napisao kako film nije realan. Mislim Fast and furious je inače poznat kao dokumentarac

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.8.2019 9:24 (Jack Sparrow).
13 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Gledao sam prije par godina nekoliko animiranih filmova ali se ne mogu sjetiti naziva. Radi se o "realnoj animaciji". Uglavnom je bila SF tematika pa bi molio ako netko može navesti par naslova. 

U jednom od tih filmova radnja je u budućnosti, zemlja razorena a vojnici se povremeno spuštaju na zemlju iz velike svemirske stanice. Neprijatelj je neka poluvidljiva energija/biće čiji krakovi dodirom izazivaju uništenje.

Drugi je isto okruženje, mladić i djevojka upadnu u robotsku zasjedu na raskršću, vojnici ih pokušavaju spasiti.

Nisam posve siguran jesu li to dva filma ili se sve događa u jednom .

Odlično..izudarao je šerifovog zamjenika u mjestu gdje svake nedjelje objese jednog čovjeka. Ovo će nam učiniti dan zanimljivim.
8 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
sstrmi kaže...

 Ocekivano.

 

Mislim, totalna muznja jedne propale fransize, to vise nikakve veze nema s f&f, cak niti glavnih aktera price jednostavno nema vise...

 

Ovo je kao da snime "terminator - susjedina prica", ili "indiana jones 6 - 2 nebitna lika koja su se pojavila u jednoj sceni u 5 dijelu"....

 

Pecaju na ime....

Children Shouldnt Play with Dead Things
16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Jack Sparrow kaže...
sstrmi kaže...

Hobbs & Shaw - SMEĆE. Star wars i Star trek su realniji iako su navedeni kao znanstvena fantastika. Ovo je jedno obično nerealno smeće,dosta isforsiranog humora,mislim nađe se i smiješnoga ali užas. Još sam sve nekako trpio , dok nije Hobbs uhvatio lanac koji drži heli u jednu ruku i drugom rukom za kamion da ih heli ne povuće gore - KOMEDIJA . Smeće  4/10 ne trošiti pare u kinu

 

Edit - ako ništa drugo bio sam u pravu , u filmu koriste VHS K2.Tj kroz cijeli film,i nekako najviše tu pušku. Za one koji ne znaju to je hrvatsko oružje. Tak da je bilo cool za VHS K2 u filmu

 Dobro da nisi išao pogledati Expendables te napisao kako film nije realan. Mislim Fast and furious je inače poznat kao dokumentarac

 Jel netko izračunao koliko je duga ona pista kada su ganjali avion koji je trebao uzletjeti  Ono, cijeli serijal je debela nerelana zajebancija, crtani film.  Ne vidim zuašto bi mijenjali uspjješnu formulu.

14 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Hobbs & Shaw

 

Za akcijski film, za pusti mozak na pašu štos se tiče realnosti, super film 7,5/10.

Svo četvero "glavnih" glumaca odgovaraju filmu, tj. točno znaju u kakvom filmu glume.

 

Toplo ga preporučam i ljudima koji nisu fanovi FF franšize, ja osobni nisam, ali ovaj duo(trio) mi full odgovara, još od posljednjeg FF.

 

Spoiler?: morali su za negativca staviti "Supermena", jer inače ovo troje nema imalo dostojnog protivnika.

5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
XXX kaže...
....

 Jel netko izračunao koliko je duga ona pista kada su ganjali avion koji je trebao uzletjeti  Ono, cijeli serijal je debela nerelana zajebancija, crtani film.  Ne vidim zuašto bi mijenjali uspjješnu formulu.

 Takav i treba biti... Nikad mi nece biti jasna ekipa koja se pali na realnost.... Film je zabava, umjetnost.
Oni koji teze realnost obicno su dosadni.....

16 godina
odjavljen
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Posmatrač kaže...
XXX kaže...
....

 Jel netko izračunao koliko je duga ona pista kada su ganjali avion koji je trebao uzletjeti  Ono, cijeli serijal je debela nerelana zajebancija, crtani film.  Ne vidim zuašto bi mijenjali uspjješnu formulu.

 Takav i treba biti... Nikad mi nece biti jasna ekipa koja se pali na realnost.... Film je zabava, umjetnost.
Oni koji teze realnost obicno su dosadni.....

 Ovisi, ako je realnost dobro napravljena film u cijelosti zapamtiš do kraja života, svaku scenu jer te se maksimalno dojmio, npr. Schindlers list a mogu biti i turbo zabavni poput Catch Me If You Can ili The Wolf of Wall Street.

Nije bitno da li je film realan ili nerealan, bitno da je dobro napravljen.

5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
XXX kaže...
Posmatrač kaže...
XXX kaže...
....

 Jel netko izračunao koliko je duga ona pista kada su ganjali avion koji je trebao uzletjeti  Ono, cijeli serijal je debela nerelana zajebancija, crtani film.  Ne vidim zuašto bi mijenjali uspjješnu formulu.

 Takav i treba biti... Nikad mi nece biti jasna ekipa koja se pali na realnost.... Film je zabava, umjetnost.
Oni koji teze realnost obicno su dosadni.....

 Ovisi, ako je realnost dobro napravljena film u cijelosti zapamtiš do kraja života, svaku scenu jer te se maksimalno dojmio, npr. Schindlers list a mogu biti i turbo zabavni poput Catch Me If You Can ili The Wolf of Wall Street.

Nije bitno da li je film realan ili nerealan, bitno da je dobro napravljen.

 O tome i ja gaovorim. Ako je realnost prioritet obicno to lose zavris... Te filmove mozes napraviti realne ali cisto akcioni film jako tesko ;)

16 godina
odjavljen
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Slažem se, u biti neznam ovak iz rukava ni jedan realan baš akciski film...jer akcijski film podrazumjeva zabavu ove ili one vrste. Ili je to zabava dizanja adrenalina uz komične dijelove poput brzih i žestokih, ili zabava izraženim nasiljem poput Ramba.

 

Onak neka realnija akciona zabva bi bili filmovi iz sportskog podžanra, ali oni su obično i drame a ne čista akcija.

13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
16 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Sinoc sa djevojkom pogledao The age of Adaline, nije los film ukoliko zelite pogledati opustajucu dramicu/romansu, ima zanimljiv koncept price i dobro je dosla promjena naspram ovih danasnjih “akcija” 

11 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Ne znam jel vec neko posto ali ovo nije film nego serija "The Boys" od amazona wauuu inace bas ne volim superhero serija ali ovaj je vrh puna dark humora i dark stvari in general,politike,sexa i ubijanja sa 10/10 izgledom moze se mjeriti sa marvel sranjima makar nema puno CGI kaj je po meni pohvalno i glumi moja ljubav Carl Urban

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Moze li preporuka filmova o kuhanju?
Tipa Ratatouille. Samo da je tematski vezan uz kuhanje a ok za pogledati.
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
https://m.imdb.com/title/tt2883512/

Ok film za pogledat o kuhanju.
SSD koliko si mi života uštedio...
16 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gogy7 kaže...
Moze li preporuka filmova o kuhanju?
Tipa Ratatouille. Samo da je tematski vezan uz kuhanje a ok za pogledati.

Meni predobar

Truth in engineering.
15 godina
online
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

hobs & shaw- ovo je bas glup film. nije cak ni ko brzi i zestoki pa da je imalo zabavan, u nekim trenucima je bas naporan. neke scene su tolko nerealne da su jadne i nisam mogo vjerovat do kojih granica idu, hobs rukom vuce cijeli helikopter npr. a i fore hobsa i shawa su bezveze, nasmijo sam se tocno dvaput i to na neke dvije gluposti na koje se nitko drugi u kinu nije nasmijo, valjda nisu skuzili foru uopce. preskocite slobodno ovo.

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gogy7 kaže...
Moze li preporuka filmova o kuhanju?
Tipa Ratatouille. Samo da je tematski vezan uz kuhanje a ok za pogledati.

 

Tampopo (1985)

Kultna japanska komedija, ranije na temi sam vec preporucivao, uz dolje spomenuti Big Night meni najbolji film te tematike.

 

Big Night (1996)

Prva veci uspjeh Shalhouba i Tuccija, izvrstan film, malo ozbiljnijeg tona od Tampopa.Necu nista spoilat, al samo cu reci  da mi je zadnja scena u filmu jedna od drazih uopce.

 

Soul Kitchen (2009)

 

Prvi izlet Fatiha Akina u malo lakse filmove, nije na razini prethodna 2 ali sigurno vrijedan gledanja.

 

 

Jos bi spomenuo dva zanimljiva  filma koji su malo vise fokurisani na dramski dio ali su ipak vezani uz kuhanje-Eat Drink Man Woman (1994) i Babette's Feast (1987) (oprez kod ovoga, film je dosta suptilniji od ostalih ovdje, ali svakako jako dobar.)

Poruka je uređivana zadnji put čet 8.8.2019 8:54 (geronimo4661).
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Gogy7 kaže...
Moze li preporuka filmova o kuhanju?
Tipa Ratatouille. Samo da je tematski vezan uz kuhanje a ok za pogledati.

 Vidim da Hundred foot yourney nije nitko spomenuo još, meni solidan film, glavna tema je kuhanje.

Steam: Dalthor85 Bnet: Dalthor#2799
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tajo1960 kaže...
Dalthor kaže...
Gogy7 kaže...
Moze li preporuka filmova o kuhanju?
Tipa Ratatouille. Samo da je tematski vezan uz kuhanje a ok za pogledati.

 Vidim da Hundred foot yourney nije nitko spomenuo još, meni solidan film, glavna tema je kuhanje.

Je, kolega Batista je na prilično glup način napisao "Meni predobar", ali sa sakrivenim linkom na upravo taj film... a bolje da je napisao ime filma i stavio link, svi bismo vidjeli o čemu se radi i ne bismo trebali klikati na glupi link da vidimo...a uštedio bi i tebi i meni post, ali OK, netko nikad ne shvati - da je bit staviti IME filma i LINK. a ne sakriti poveznicu na "Meni predobar" (što je poprilično glupo, naljutio se kolga ili ne, svejedno mi je)... ponavljam - netko nikad ne shvati.

 

Možda još navesti film

 

The Trip to Italy

https://www.imdb.com/title/tt2967006/

 

The trip

https://www.imdb.com/title/tt1740047/

 

 

 E da,  i filmovi a pogotovo serija sa Cooganom i Brydonom su bas dobri, fina kombinacija putopisa, hrane i britanskog humora.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
geronimo4661 kaže...
Gogy7 kaže...
Moze li preporuka filmova o kuhanju?
Tipa Ratatouille. Samo da je tematski vezan uz kuhanje a ok za pogledati.

 

Tampopo (1985)

Kultna japanska komedija, ranije na temi sam vec preporucivao, uz dolje spomenuti Big Night meni najbolji film te tematike.

 

Big Night (1996)

Prva veci uspjeh Shalhouba i Tuccija, izvrstan film, malo ozbiljnijeg tona od Tampopa.Necu nista spoilat, al samo cu reci  da mi je zadnja scena u filmu jedna od drazih uopce.

 

Soul Kitchen (2009)

 

Prvi izlet Fatiha Akina u malo lakse filmove, nije na razini prethodna 2 ali sigurno vrijedan gledanja.

 

 

Jos bi spomenuo dva zanimljiva  filma koji su malo vise fokurisani na dramski dio ali su ipak vezani uz kuhanje-Eat Drink Man Woman (1994) i Babette's Feast (1987) (oprez kod ovoga, film je dosta suptilniji od ostalih ovdje, ali svakako jako dobar.)

+1 za Eat Drink Man Woman. Ima stvarno dobrih scena kuhanja (pogotovo uvodna). Iako nije 100% vezan uz kuharsku tematiku, kuhar je poveznica između glavnih likova. :)

 

Tampopo mi nije najbolje sjeo. Da nije bilo onih međuscena koje nisu povezane s glavnom radnjom (barem ja nisam našao poveznicu), mislim da bih imao puno bolji dojam.

 

Chef mi je ostao u lošem sjećanju. Ne sjećam se što mi nije odgovaralo, ali sjećam se da sam bio nezadovoljan viđenim. :)

 

 

Moja preporuka kuharskog filma bio bi Sweet Bean.

Uz njega, preporučio bih još i jedan dokumentarac o poznatom japanskom sushi majstoru. Jiro Dreams of Sushi

 

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Mackey kaže...
geronimo4661 kaže...
Gogy7 kaže...
Moze li preporuka filmova o kuhanju?
Tipa Ratatouille. Samo da je tematski vezan uz kuhanje a ok za pogledati.

 

Tampopo (1985)

Kultna japanska komedija, ranije na temi sam vec preporucivao, uz dolje spomenuti Big Night meni najbolji film te tematike.

 

Big Night (1996)

Prva veci uspjeh Shalhouba i Tuccija, izvrstan film, malo ozbiljnijeg tona od Tampopa.Necu nista spoilat, al samo cu reci  da mi je zadnja scena u filmu jedna od drazih uopce.

 

Soul Kitchen (2009)

 

Prvi izlet Fatiha Akina u malo lakse filmove, nije na razini prethodna 2 ali sigurno vrijedan gledanja.

 

 

Jos bi spomenuo dva zanimljiva  filma koji su malo vise fokurisani na dramski dio ali su ipak vezani uz kuhanje-Eat Drink Man Woman (1994) i Babette's Feast (1987) (oprez kod ovoga, film je dosta suptilniji od ostalih ovdje, ali svakako jako dobar.)

+1 za Eat Drink Man Woman. Ima stvarno dobrih scena kuhanja (pogotovo uvodna). Iako nije 100% vezan uz kuharsku tematiku, kuhar je poveznica između glavnih likova. :)

 

Tampopo mi nije najbolje sjeo. Da nije bilo onih međuscena koje nisu povezane s glavnom radnjom (barem ja nisam našao poveznicu), mislim da bih imao puno bolji dojam.

 

Chef mi je ostao u lošem sjećanju. Ne sjećam se što mi nije odgovaralo, ali sjećam se da sam bio nezadovoljan viđenim. :)

 

 

Moja preporuka kuharskog filma bio bi Sweet Bean.

Uz njega, preporučio bih još i jedan dokumentarac o poznatom japanskom sushi majstoru. Jiro Dreams of Sushi

 

 

 

A meni  su te vignette u Tampopo bas sjele, iako nepovezane sa glavnom radnjom, ipak je hrana tu u fokusu.Inace je Juzo Itami inspiriran Bunuelom ( njegovi The Phantom of Liberty i The Discreet Charm of the Bourgeoisie su bili uzor) zamislio cijeli film kao seriju nepovezanih prica u kojima se bavi sa ljudskim odnosom prema hrani, ali onda je to sve nekako uspio spojiti u neku pricu i i jos ubaciti  meni posebno drag western aspekt.

Ali mogu razumijeti zasto se nekome film ne dvidja, lagano je 'pomaknut'.

 

I da, Sweet Bean je svakako za preporuku, dobar film.

12 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

The hustle

 

Pomalo bljeda kopija odlicne verzije iz 1988 g sa par dobrih fora.

Neloš film za pogledati jedno posljepodne!

 

6.5 / 10

Ne vjeruj ženi koja laže!
9 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao upravo Jhon Wick 3, ok za pogledati, za razbibrigu! Nije neka prica, ono ko Rambo kolje sve, po meni previse akcije malo radnje, dijaloga. Takav je film pogledas zaboravis i 2 sata manje zivota! Bolji su mi bili prijasnji nastavci! Za neobavezno gledanje moze proci!

Sry ako sam previse, ravnodusan! ☺️✌️

 

https://m.imdb.com/title/tt6146586/

Odmori se u Istini!
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2019 4:31 (veseli007).
9 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Kralj lavova 

Veliki sam ljubitelj originala, a na Circle of life se uvijek najezim. Tako je bilo u kinu prije par tjedana. Nemam neke primjedbe na film.....prakticki pljunuti original samo uz današnju animaciju koja je fenomenalna. Ipak, ne mogu se odlučiti koji mi je zbog toga draži.... EDIT: ma koga ja lazem, original je original

General 

Došao sam nabrijan u kino pogledati taj film, a izasao sam ravnodušan. Film je solidan, ali nista vise od toga. Velike zamjerke imam u scenama borbe gdje mi sve tako naivno i jeftino izgleda.

Escape room

Kad sam bio klinac poceo sam igrati browser igrice na tu foru, ali sam skuzio da nisam bas dobar pa sam odustao. Ovo me je malo vratilo u te dane i jedino sto mogu reci da je film solidan.

The Belko Experiment

Film je označen kao horor/triler. Postoji razlog zašto sam pogledao svega tri horor filma u životu, a ovo nije niti horor, a bome niti triler. Tema mi je bila zanimljiva i rekao bih da je zgodan film za ubiti vrijeme.

Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. Non bene pro toto libertas venditur auro. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2019 22:54 (LLAMABOY).
15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Avengers : Endgame 

 

Fantastic beasts the crimes of grindelwald

 

Mortal engines

 

 

Prva dva filma sam pogledao jer sam gledao i prve nastavke a kako sam ih poredao tako bih ih i ocijenio..

Osvetnici - mislim da mi je ovo najbolji nastavak dao sada. 9/10

Fantastic beasts - meni je ovo fenomenalan svijet, film mi je bio vise nego dobar 8/10

 

Mortal Engines - iskreno nisam cuo nikada za film niti sam vidio negdje ikakvu preporuku, vidio sam temu koja mi se svida Fantasy, avantura, akcija, ima svega.

No film je više manje klišej, zanimljivo je vidjeti putujuce gradove i kako su to sve zaista vizualno lijepo napravili... Ima dosta akcije.

 

6.5/10

 

15 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Once Upon a Time... in Hollywood (2019)

 

Užas. Ovoliko dosadan, neinspirativan, zamoran, bezidejan i naporan film nisam dugo gledao. Da vam netko kaže nakon viđenog casta da niti Pitt niti Di Caprio niti Russel niti Al Pacino niti Margot Robbie nisu bili ništa posebno u filmu, biste li mu vjerovali ? Nažalost, ali tako je. Na najgori mogući način potraćen odličan cast i setting. Nakon par reviewa na netu, pazeći da si ništa ne spoilam, shvatio sam; ok, bit će ovo još jedan klasični tarantinovski film. Spori tok filma, neka lagana priča i na kraju opći masakar. Fine by me. Taj je koncept savršeno funkcionirao u prethodna tri filma, zašto ne bi i ovdje ? No ovdje jednostavno ništa ne funkcionira. Glavni duo Pitt i Di Caprio jednostavno nisu ničim impresionirali. Al Pacino i Russel jedva da su bili 15 min tako da je teško o njima nešto reći. Margot Robbie ne znam čemu je služila u filmu i na koji je način bila bitna.

Navikao sam da je u njegovim filmovima radnja prilično slaba i jednostavna, ali to se uvijek kompenziralo kroz izvrsne dijaloge, glumce, scene, humor i ostalo. Ovdje ništa od toga. Ako ste se bili zbunjeni nakon 2 trailera o čemu je u filmu riječ, nakon gledanja ćete biti još zbunjeniji. Radnja gotovo da ne postoji, dijalozi ispod razine na koju bi njegovi gledatelji navikli, pravog humora gotovo da ni nema. Sve djeluje besmisleno, isprazno i nabacano. Čak niti kraj filma o kojem sam čuo da se nešto pričalo da valja... je običan bullshit po meni. Srce me boli da ovo pišem jer sam veliki fan njegovih filmova i ne kužim kako si je mogao dopustit ovakav podbačaj. Po meni ovaj projekt je trebalo abortirat u ranoj fazi kad su vidili na šta će izgledati produkt i sve vrpce spaliti onim Di Capriovim flame throwerom iz filma.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice