Posljednji film koji ste gledali - preporuka? izdvojena tema

poruka: 40.426
|
čitano: 7.517.509
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Mr. Fugitive kaže...
...

 Pre ili ne? Rekao bih drugačije zahtjevna. Mislim, nemam ja ništa protiv Avengersa, razumijem da to nekome može biti fora. Samo me žalosti to da, kada gledaju film koji ima imalo dubine, reagiraju na to kao da je neka anomalija, nešto razvučeno i dosadno.

 Nemam ni ja nista protiv. Volim serijal. Ali zadnja dva bezveze. Moje misljenje... OVdje 11/10 ;)

 

Sve se vise vracam devedesetim godinama kad su snimani odlicni filmovii kad su specijalni efekti bili tek u zamahu i jos uvijek koristeni u funkciji radnje filma a nisu bili radnja filma. John Wick 3, zadnji 007 i vecina danasnjih blockbuster mi djeluju kao nakupina izbacenih scena iz nekih ranijih filmova a ne smislena cjelina....Ukljucujuci i zadnja 2 avengersa. Recimo Captain America: The Winter Soldier mi bio odlican film iz tog serijala...

 

Evo upravo zavrsio gledanje svih 5 sezona The Wire po drugi put i uzivao kao i prvi put.. Danas je lakse naci dobru seriju nego dobar film....

12 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Parazit, japanski film,

11 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Spiderman: Far From Home.

 

Koje ugodno iznenađenje, da nema Marvel uvodne špice i Furya, mislio bi da je neka nezavisna produkcija (pri tome ne mislim za atipično loš CGI s početka filma), radi samog tona filma, genijalnih lokacija i Peterove tete.

8.5/10

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Posmatrač kaže...
Mr. Fugitive kaže...
...

 Pre ili ne? Rekao bih drugačije zahtjevna. Mislim, nemam ja ništa protiv Avengersa, razumijem da to nekome može biti fora. Samo me žalosti to da, kada gledaju film koji ima imalo dubine, reagiraju na to kao da je neka anomalija, nešto razvučeno i dosadno.

  Danas je lakse naci dobru seriju nego dobar film....

 

Jedino ako gledas neki specifican zanr i odredjenu kinematografiju, ali s obzirom da su nam danas filmovi dostupniji nego ikad prije, ako trazis, naci ces i dobar film. A situacija sa serijama isto nije bajna, ali ljudi lakse toleriraje lose i osrednje serije nego filmove, i nastavljaju gledati kad se jednom navuku.Najbolji primjer toga je The Walking Dead.

 

@tajo1960  Cudim se kako jos nitko ovdje osim mene nije malo iskomentirao Parasite (pretpostavljam da si ga ti vec odgledao), mozda je netko ali ja nisam vidio. Ocekivao sam veci interes za film s obzirom da je Joon-ho Bong jedan od zanimljivijih redatelja danas.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.9.2019 9:20 (geronimo4661).
10 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
geronimo4661 kaže...

 

Jedino ako gledas neki specifican zanr i odredjenu kinematografiju, ali s obzirom da su nam danas filmovi dostupniji nego ikad prije, ako trazis, naci ces i dobar film. A situacija sa serijama isto nije bajna, ali ljudi lakse toleriraje lose i osrednje serije nego filmove, i nastavljaju gledati kad se jednom navuku.Najbolji primjer toga je The Walking Dead.

 

@tajo1960  Cudim se kako jos nitko ovdje osim mene nije malo iskomentirao Parasite (pretpostavljam da si ga ti vec odgledao), mozda je netko ali ja nisam vidio. Ocekivao sam veci interes za film s obzirom da je Joon-ho Bong jedan od zanimljivijih redatelja danas.

Eo bas cu ga stavit da se skida...inace ne smeta mi gledat japanske,kineske,korejske itd...filmove,dok mojoj ekipi ne pada na pamet gledat nesto sto nije na eng sto me iskreno zivcira.

A jebo te i ti dobro upratis to sve koji redatelj,ko je sta je itd...koliko sam filmova pogleda ne znam ni sam,ali da me pitas za redatelje itd...nebi ti nista zna rec.

Osobno mogu sve gledat ako je dobar film,ali samo dramu bas i ne...neke sam pogledao i stvarno jesu extra filmovi,ali ih izbjegavam.

 

Origin_Steam: hrka11
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.9.2019 10:14 (hrka11).
5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
geronimo4661 kaže...
Posmatrač kaže...
Mr. Fugitive kaže...
...

 Pre ili ne? Rekao bih drugačije zahtjevna. Mislim, nemam ja ništa protiv Avengersa, razumijem da to nekome može biti fora. Samo me žalosti to da, kada gledaju film koji ima imalo dubine, reagiraju na to kao da je neka anomalija, nešto razvučeno i dosadno.

  Danas je lakse naci dobru seriju nego dobar film....

 

Jedino ako gledas neki specifican zanr i odredjenu kinematografiju, ali s obzirom da su nam danas filmovi dostupniji nego ikad prije, ako trazis, naci ces i dobar film. A situacija sa serijama isto nije bajna, ali ljudi lakse toleriraje lose i osrednje serije nego filmove, i nastavljaju gledati kad se jednom navuku.Najbolji primjer toga je The Walking Dead.

 

....

 Mislio sam na produkciju unazad par godina... Naravno da ima odlicnih filmova i rado se vratim u 90te godine i otkrivan filmove koje sam propsutio... Nova produkcija je losa skroz i tu se lakse nadje dobra serija nego dobar film....

 

 

The Walking Dead nisam gledao niti cu jer me ne privlaci tema.... Neki dan odgledao seriju Bosch.. Nije losa... Stavise vrlo dobra serija.....

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tajo1960 kaže...
bgm256 kaže...

Parazit, japanski film,

Parazit nije japanski film

 Onda Kineski

5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tajo1960 kaže...
bgm256 kaže...
tajo1960 kaže...
bgm256 kaže...

Parazit, japanski film,

Parazit nije japanski film

 Onda Kineski

Parasite (Parazit) nije kineski film

 Korejski? ;)

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Posmatrač kaže...
geronimo4661 kaže...
Posmatrač kaže...
Mr. Fugitive kaže...
...

 Pre ili ne? Rekao bih drugačije zahtjevna. Mislim, nemam ja ništa protiv Avengersa, razumijem da to nekome može biti fora. Samo me žalosti to da, kada gledaju film koji ima imalo dubine, reagiraju na to kao da je neka anomalija, nešto razvučeno i dosadno.

  Danas je lakse naci dobru seriju nego dobar film....

 

Jedino ako gledas neki specifican zanr i odredjenu kinematografiju, ali s obzirom da su nam danas filmovi dostupniji nego ikad prije, ako trazis, naci ces i dobar film. A situacija sa serijama isto nije bajna, ali ljudi lakse toleriraje lose i osrednje serije nego filmove, i nastavljaju gledati kad se jednom navuku.Najbolji primjer toga je The Walking Dead.

 

....

 Mislio sam na produkciju unazad par godina... Naravno da ima odlicnih filmova i rado se vratim u 90te godine i otkrivan filmove koje sam propsutio... Nova produkcija je losa skroz i tu se lakse nadje dobra serija nego dobar film....

 

 

The Walking Dead nisam gledao niti cu jer me ne privlaci tema.... Neki dan odgledao seriju Bosch.. Nije losa... Stavise vrlo dobra serija.....

 

 

 

Da me netko sada pita da mu preporucim 10 novih  dobrih serija koje su izasle 2018-2019, ne bi mogao naci toliko, dok bi mogao bez problema preporuciti dvadesetak dobrih filmova iz 2018-2019.

 

Bosch mi je jedna od najdrazih trenutno aktivnih serija, i jedna od rijektih koja drzi kvalitetu kroz sezone te se svaka nova odgleda sa gustom.

 

 

tajo1960 kaže...
geronimo4661 kaže...
Posmatrač kaže...
Mr. Fugitive kaže...
...

 Pre ili ne? Rekao bih drugačije zahtjevna. Mislim, nemam ja ništa protiv Avengersa, razumijem da to nekome može biti fora. Samo me žalosti to da, kada gledaju film koji ima imalo dubine, reagiraju na to kao da je neka anomalija, nešto razvučeno i dosadno.

  Danas je lakse naci dobru seriju nego dobar film....

 

Jedino ako gledas neki specifican zanr i odredjenu kinematografiju, ali s obzirom da su nam danas filmovi dostupniji nego ikad prije, ako trazis, naci ces i dobar film. A situacija sa serijama isto nije bajna, ali ljudi lakse toleriraje lose i osrednje serije nego filmove, i nastavljaju gledati kad se jednom navuku.Najbolji primjer toga je The Walking Dead.

 

@tajo1960  Cudim se kako jos nitko ovdje osim mene nije malo iskomentirao Parasite (pretpostavljam da si ga ti vec odgledao), mozda je netko ali ja nisam vidio. Ocekivao sam veci interes za film s obzirom da je Joon-ho Bong jedan od zanimljivijih redatelja danas.

:-) Jesam, gledao sam Parasite... samo je promaklo da ga komentiram, jer, nekako sam i sam očekivao da će ga više ljudi pogledati sa dužnom pažnjom i zanimanjem i reći svoje, pa sam čekao vidjeti sud većine (iako svoj imam odavno). Parasite mi već spada u klasik (odlične) korejske kinematografije koju izuzetno cijenim i rado pratim. Samo riječi pohvale. Tradicija odličnih (južno) korejskih filmova se, srećom, nastavlja  

 

 

Da steta sto se  slabo ovdje gleda Parasite, ili se mozda gleda al se ljudima ne da pisati. Joon-ho Bong je jedan od rijektih redatelja kojeg se isplati pogledati bez obzira na zanr, jer uglavnom ima sta reci. A ovaj zadnji mu je tehnicki vrhunski, majstorska rezija, iako imam neke manje zamjerke ( koje su u biti karakteristicne za korejski film), ali necu tu spoilat nista, uglavnom isplati se pogledati.

5 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
geronimo4661 kaže...
Posmatrač kaže...
geronimo4661 kaže...
Posmatrač kaže...
Mr. Fugitive kaže...
...

 Pre ili ne? Rekao bih drugačije zahtjevna. Mislim, nemam ja ništa protiv Avengersa, razumijem da to nekome može biti fora. Samo me žalosti to da, kada gledaju film koji ima imalo dubine, reagiraju na to kao da je neka anomalija, nešto razvučeno i dosadno.

  Danas je lakse naci dobru seriju nego dobar film....

 

Jedino ako gledas neki specifican zanr i odredjenu kinematografiju, ali s obzirom da su nam danas filmovi dostupniji nego ikad prije, ako trazis, naci ces i dobar film. A situacija sa serijama isto nije bajna, ali ljudi lakse toleriraje lose i osrednje serije nego filmove, i nastavljaju gledati kad se jednom navuku.Najbolji primjer toga je The Walking Dead.

 

....

 Mislio sam na produkciju unazad par godina... Naravno da ima odlicnih filmova i rado se vratim u 90te godine i otkrivan filmove koje sam propsutio... Nova produkcija je losa skroz i tu se lakse nadje dobra serija nego dobar film....

 

 

The Walking Dead nisam gledao niti cu jer me ne privlaci tema.... Neki dan odgledao seriju Bosch.. Nije losa... Stavise vrlo dobra serija.....

 

 

 

Da me netko sada pita da mu preporucim 10 novih  dobrih serija koje su izasle 2018-2019, ne bi mogao naci toliko, dok bi mogao bez problema preporuciti dvadesetak dobrih filmova iz 2018-2019.

 

Bosch mi je jedna od najdrazih trenutno aktivnih serija, i jedna od rijektih koja drzi kvalitetu kroz sezone te se svaka nova odgleda sa gustom.

 

 

...

 Ajd preporuci.....

 

 

 

11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Posmatrač kaže...

 Ajd preporuci.....

 

 

 

 

Loveless, Roma, Burning, Searching, Lucky, The Guilty, The Wild Pear Tree , Dragged Across the Concrete, Parasite, First Man, Dogman, Happy as Lazzaro, The Favourite, Green Book, The Mule, The Ballad of Buster Scruggs, Shoplifters, Dying to Survive, The Rider, Leave No Trace, The Purity Of Vengeance, The Post, The Disaster Artist, Birds of Passage, One Cut of The Dead, Vice, A Prayer Before Dawn, The Death of Stalin, Capernaum, The Captain.

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Jarvan kaže...

Spiderman: Far From Home.

 

Koje ugodno iznenađenje, da nema Marvel uvodne špice i Furya, mislio bi da je neka nezavisna produkcija (pri tome ne mislim za atipično loš CGI s početka filma), radi samog tona filma, genijalnih lokacija i Peterove tete.

8.5/10

Cudi me komentar da je loš CGI na pocetku,jer je on usko vezan sa cjelokupnom pricom Mysteria...ako malo bolje razmisliš zasto....da ne spoilamo film!

Mene je isto iznenadio film,a teta me iznenađuje od nastavka do nastavka.

Pomalo usporen na pocetku,ali sve u svemu vrlodobar Spiderman!

Ne vjeruj ženi koja laže!
12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
tajo1960 kaže...

Pogledao jučer... ne mogu se oteti dojmu da je klase "Back to kindergarten" ... nije me baš oduševio   glavna fora - "I love Led Zeppelin"  

Moram priznati da ne razumijem tezu "Back to kindergarten",ali nakon Endgamea u kino sam išao sa skepsom,jer zaista  mogu li Marvelovci napraviti nešta zanimljivo nakon toga?

Pocetak filma,moja skepsa je rasla sve do twist-offa (bio sam u iskusenju da izađem iz kina) i onda iznenađenje,sve se poklopi,sve bude do najsitnijih detalja objašnjeno,film dobije cjelokupni smisao!

Mozda mi se zato i sviđa film jer je uspio uciniti nemoguce...nakon Endgamea napraviti nesto sto je zanimljivo i sto ima smisla!

Ne vjeruj ženi koja laže!
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.9.2019 15:46 (Milka30).
14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Upravo pogledao Ad Astra Ko nema stomak za dubokoumne filozofske filmove koji nose nekoliko poruka neka ga ne gleda. Ako očekujete Interstellar ili najmanje Solo:  Priča iz ratova zvijezda, nećete ga naći u ovom filmu. 

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Ad Astra,znaci prvi film na kojem sam zaspa u kinu i to par puta,jednostavno nisam ocekivao tako glup i dosadan film bez obzira na neke dubokumne filozofije i poruke!
A o toliko nelogicnosti i o cinjenici da zakoni fizike u ovom filmu ne vrijede nista!

Film bez ocijene za mene!
AUDIOFIL
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
phoenix2003 kaže...

Upravo pogledao Ad Astra Ko nema stomak za dubokoumne filozofske filmove koji nose nekoliko poruka neka ga ne gleda. Ako očekujete Interstellar ili najmanje Solo:  Priča iz ratova zvijezda, nećete ga naći u ovom filmu. 

 

Poseban film, meni jedan od najboljih ikad.

 

Tko god je gledao avengerse, interstellar, diznijeve star warse itd. i pomilslio si: "wow ovo je show program, od ovog nema bolje..", bolje neka preskoči ovo. Ne smatram da su to imalo loši filmovi nego ad astra jednostavno nije ni sličan ostalima.

Nema tu tarantinovih dijaloga, nema spilbergove radnje, nema evansove akcije..

 

Ali.. Tko posluša i promisli odgledat će ga u jednom dahu.

 

 

13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao jučer tog Parazita koji svi spominju i film je baš ugodno iznenađenje, preporuka za one koji nisu pogledali još.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.9.2019 11:42 (vrinho).
4 godine
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Haunt (2019) - Nisam baš neki ljubitelj horora, ali ovaj nije loš. Radnja je na  Noć Vještica, skupina prijatelja susreće se s ukletom kućom ukletih koja se hrani njihovim najmračnijim strahovima. Postaje gadno kad dođu do zastrašujuće spoznaje da su neke noćne more stvarne.

 

13 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Baš pogledao The others(2001)

Već neko vrijeme ga držim na sticku i nikako da ga odlučim pogledati. Mogu samo reći da mi je definitvno jedan od boljih horora koje sam pogledao. Gluma, atmosfera, napetost. Puno bolji horor od puno novih, razvikanih naslova.

9/10, preporuka svima. 

Ništa ne ostavljam nezavrš
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dv14 kaže...

Baš pogledao The others(2001)

Već neko vrijeme ga držim na sticku i nikako da ga odlučim pogledati. Mogu samo reći da mi je definitvno jedan od boljih horora koje sam pogledao. Gluma, atmosfera, napetost. Puno bolji horor od puno novih, razvikanih naslova.

9/10, preporuka svima. 

 bože tek sada pa to treba biti lektira prije pristupa temi 

12 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
dv14 kaže...

Baš pogledao The others(2001)

Već neko vrijeme ga držim na sticku i nikako da ga odlučim pogledati. Mogu samo reći da mi je definitvno jedan od boljih horora koje sam pogledao. Gluma, atmosfera, napetost. Puno bolji horor od puno novih, razvikanih naslova.

9/10, preporuka svima. 

 Uff ovo sam davno davno gledao u kinu,inace nevolim horore ali ovaj me odusevio!!

AUDIOFIL
14 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Shazam - jedan od onih filmova koji odgaja djecu. osobno mi se sviđa poruka koja je puno više od obiteljske, no naravno ne sve ali o je subjektivno. prilagođena punom tinejđerstvu i onih ludih 15 godina kad od klinca iz osnovne postaješ frajer, ili kako tko. uglavnom, poruka koja rezonira preko superheroja. sam kraj je posebno zanimljiv i prikazuje, ajmo ih nazvati, teoretičarima raznim. hence sprdnja s onim vanzemaljcem koja naglašava ludost raznih teorija, pa sad kako kome paše ta parodična scena. iako, moram priznati da nisam siguran da li se i religija progurala jer nije bilo čistih obilježja, ali ona nekakva zahvala za jelo je ili to, ili pokušava nešto novo stvoriti

Bolje ispasti budala nego iz vlaka
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.9.2019 22:41 (shimano).
15 godina
neaktivan
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Krivnja - Den skyldige (2018 - Danska)

Pogledao prije koji dan na Zadar Open Air Cinema. Radnja prati policajca koji je zbog nesretnog slučaja premješten s terena da radi kao dispečer. Film je minimalistički, odvija se u jednoj sobi, ali radnja je napeta od samog početka.

Tko voli slične filmove obavezno neka pogleda.

36 nagrada & 36 nominacija s europskih festivala ponajviše u kategoriji najboljeg glavnog glumca i režije. 

10/10 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 11:17 (warhed).
11 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 11:28 (geronimo4661).
6 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
warhed kaže...

Krivnja - Den skyldige (2018 - Danska)

Pogledao prije koji dan na Zadar Open Air Cinema. Radnja prati policajca koji je zbog nesretnog slučaja premješten s terena da radi kao dispečer. Film je minimalistički, odvija se u jednoj sobi, ali radnja je napeta od samog početka i ima neočekivani obrat.

Tko voli slične filmove obavezno neka pogleda.

36 nagrada & 36 nominacija s europskih festivala ponajviše u kategoriji najboljeg glavnog glumca i režije. 

10/10 

 Gledao ga prošlo ljeto na FMFS. Stvarno izvrstan, napet do samog kraja. Preporuka i od mene

14 godina
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Eto u nedjeju pogledao pravi cinični ratni film, bez "veći od života" heroja:

 

Prljava igra - Play dirty (1969)

 

Mlađahni Michael Caine i ekipa, bez CGI-a, patetičnog preseravanja, govori o besmislu rata i potvrđuje Hemingwaya: u modernom ratu, crkneš kao pseto bez nekog pravog razloga...

 

fino Cinemascope format na 50" TVu, milina...

 

85/100

 

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 9:06 (Stric_Jura).
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
warhed kaže...

Krivnja - Den skyldige (2018 - Danska)

Pogledao prije koji dan na Zadar Open Air Cinema. Radnja prati policajca koji je zbog nesretnog slučaja premješten s terena da radi kao dispečer. Film je minimalistički, odvija se u jednoj sobi, ali radnja je napeta od samog početka.

Tko voli slične filmove obavezno neka pogleda.

36 nagrada & 36 nominacija s europskih festivala ponajviše u kategoriji najboljeg glavnog glumca i režije. 

10/10 

EDIT: Sad vidim da su ljudi već gore komentirali...

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 12:05 (emerik).
15 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Milka30 kaže...

 

 

Aladdin

 

Doslovno kopirani crtic,izvrsne glume i malo lošijih muzickih scena.

Sve u svemu,dobar veseli filmić za pogledati!

 

7/10

 Eto i ja pogledah to s klincima i suprugom, jedno ugodno popodne uz caj pokoji keksic itd...

Sto se mene tice ocjena ista kao sto si je i ti naveo...

 

Sam, cijelo vrijeme sam imao osjecaj da mi nesto nedostaje..

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 12:54 (toxic).
6 godina
protjeran
offline
Posljednji film koji ste gledali - preporuka?

Pogledao sam danas film Mayday 

 

Veće smeće nisam pogledao zadnjih dvadesetak godina. Loša gluma, režija, produkcija, ma užas..na trenutke sam se počeo smijati koliko je film idiotski složen.

 

Filmu me privukla solidna ocjena na IMDb 7,4/10 i tema (nestanak ljudi tijekom leta aviona)

 

Moja preporuka je, NE gledati ..Ocjena 1/10

O nama će pričat ka i mi o Atlantidi, a možda i neće, ma jebo nas, nemamo sreće
13 godina
offline
Re: Posljednji film koji ste gledali - preporuka?
Anđeo bez falinge kaže...

Pogledao sam danas film Mayday 

 

Veće smeće nisam pogledao zadnjih dvadesetak godina. Loša gluma, režija, produkcija, ma užas..na trenutke sam se počeo smijati koliko je film idiotski složen.

 

Filmu me privukla solidna ocjena na IMDb 7,4/10 i tema (nestanak ljudi tijekom leta aviona)

 

Moja preporuka je, NE gledati ..Ocjena 1/10

 Uvijek treba pogledat pod recenzije na imdb-u ,kolko vidim svi us vise manje dali ocijenu 1 za film.

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Nadolazeći filmovi, Film - Ultimativna Rasprava
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice