Pronađimo zajedno film izdvojena tema

poruka: 2.062
|
čitano: 521.374
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pronađimo zajedno film

Da li se u tom filmu, jedan od likova transformira u nekakvog zmijolikog lika ?

valdemonij
12 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

Aj' da probamo, mada ne verujem da ce se iko setiti ili prepoznati film :P

 

Zenski kiborg...  tokom filma zenska otkriva da je postala polu robot. Seti se da ima djete.  To djete su kao/da li oteli neki kriminalci/mafija.  Ona ubija njih jednog po jednog.

 

Par mozda prepoznatljivih scena: :P

Negde na kraju filma (mislim da je glavni negativac) dize lika u vis i elisa od helikotera mu odrubi glavu. 

Biva ranjena (negde u predelu trbuha) i odlazi u WC gde "otvara" stomak, nekakva vratasca i popravlja nesta u sebi :P

 

To je to :P

 

Iskreno ne ocekujem da ce neko pronaci ili zna film :P

valdemonij
9 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
waldemoniy kaže...

Aj' da probamo, mada ne verujem da ce se iko setiti ili prepoznati film :P

 

Zenski kiborg...  tokom filma zenska otkriva da je postala polu robot. Seti se da ima djete.  To djete su kao/da li oteli neki kriminalci/mafija.  Ona ubija njih jednog po jednog.

 

Par mozda prepoznatljivih scena: :P

Negde na kraju filma (mislim da je glavni negativac) dize lika u vis i elisa od helikotera mu odrubi glavu. 

Biva ranjena (negde u predelu trbuha) i odlazi u WC gde "otvara" stomak, nekakva vratasca i popravlja nesta u sebi :P

 

To je to :P

 

Iskreno ne ocekujem da ce neko pronaci ili zna film :P

 https://www.imdb.com/title/tt0100688/?ref_=tt_urv

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pronađimo zajedno film

Lici, ali nije :D

valdemonij
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pronađimo zajedno film
Avensac kaže...
waldemoniy kaže...

Aj' da probamo, mada ne verujem da ce se iko setiti ili prepoznati film :P

 

Zenski kiborg...  tokom filma zenska otkriva da je postala polu robot. Seti se da ima djete.  To djete su kao/da li oteli neki kriminalci/mafija.  Ona ubija njih jednog po jednog.

 

Par mozda prepoznatljivih scena: :P

Negde na kraju filma (mislim da je glavni negativac) dize lika u vis i elisa od helikotera mu odrubi glavu. 

Biva ranjena (negde u predelu trbuha) i odlazi u WC gde "otvara" stomak, nekakva vratasca i popravlja nesta u sebi :P

 

To je to :P

 

Iskreno ne ocekujem da ce neko pronaci ili zna film :P

 https://www.imdb.com/title/tt0100688/?ref_=tt_urv

 

 Nesta se mislim, mozda to i jeste taj film koji zapravo trazim... ali sam pomesao verovatno ovo sa djetetom iz nekog drugog filma :P

valdemonij
12 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film


Sjetio sam se jos dva, kojima mogu samo da setim po jedne scene iz filma :P

 

Prvi film:

Film pocinje (mislim da je pocetak filma) sa nekim covjekom zamotanim u rite kao arapin, koji hoda preko dina u pustinji. Kamera se polako priblizava i fokusira na lice. 

Covek je zamotan kao arapin sve sa onim salom oko glave i lica. Razmotava maramu i otkriva lice koje pomalo izgleda strasno, sve sa nekom velikom bradurinom i kosurinom.

Onda on pocinje nesta pricati, i pominje svoje ime... nesta ono u fazonu sin od ovoga, pa od onoga, neka kolena u nasledju ili sta vec... pominje neke arapske reci ibn - sin i tako slicno. 

Dugo sam vremena mislio da je to Wolf (1994),  ali danas Wolf bi na programu i shvatim da ta scena uopste ne postoji u filmu :p  Pa sam sad jako zainteresovan za tu scenu, i koji li je to film zapravo !?   

 

Moze neko poznati sta je u pitanju ?  Necu nista da garantujem, ali mislim da se radnja filma ne odvija u pustinji. 

 

Drugi film:

Negde vani pored neke one kamp kucice cini mi se, stoje kao neke male merdevine u onom A fazonu, ali su lestvice u stvari seciva.  Covjek sa bradom pocinje hodati po tim merdevinama. U daljini pocinje da seva, grmi.  Covjek silazi sa tim merdevina, i onda se tek kamera fokusira na njega.   Nemam vise nista.   Osim film je stariji - gledan na kaseti :P

valdemonij
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2019 23:19 (waldemoniy).
10 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Ko klinac sam gledao na telki crtić, sjećam se samo scene da je lik ležao na bolničkom krevetu koji je bio nasred velike mračne sobe i mislim da je samo krevet bio osvjetljen.

Nakon toga su ispod kreveta izašli neki krakovi, hrpa njih i zgrabili ga, urlao je, nemam pojma dal su ga dokrajčili al se sjećam da se nisam usudio par dana ustat iz kreveta da i mene ne zgrabe 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
12 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

Nemojte samo reci da sam sanjao.  

Sjecali se mozda neko stare-stare djecje serije gde neka dva djeteta prolaze kroz nekakve avanture. Cini mi se da su se borili protiv nekoh likova.

I s' vremena na vreme pojavljuje se neki polu covjek-polu lav koji im pomaze ?  

valdemonij
16 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
waldemoniy kaže...

Nemojte samo reci da sam sanjao.  

Sjecali se mozda neko stare-stare djecje serije gde neka dva djeteta prolaze kroz nekakve avanture. Cini mi se da su se borili protiv nekoh likova.

I s' vremena na vreme pojavljuje se neki polu covjek-polu lav koji im pomaze ?  

Koliko je to staro? Ovo sa dva djeteta može biti bilo što, bez detalja - slabo... a polu lav? Sjećam se serije koja se zvala 'Strašilo' kod nas, 'Worzel Gummidge' u originalu... on je bio tako, kosmat.

Da su dvoje djece brijali i da im je pomagao polu-lav - sad sam i ja zainteresiran.

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pronađimo zajedno film

Pa gledao sam to nekad 90tih :P  Zato se i ne sjecam nesta sad puno te serije. Valjda su dva djeteta u pitanju.  Dva se djeteta sjecam :P

Ovo tvoje strasilo meni uopste nije poznato :P

 

Nesta sam se danas sjetio, ako nisam umislio !  Cini mi se da se u toj seriji taj polu-lav pojavljivao lomeci zidove sa ornamentima glave lava na njima.

A cini mi se i svaka epizoda bi se zavrsavala sa scenom ornamenta glave lava na zidu.  Ako se ne varam, a mislim da se ne varam :)

valdemonij
12 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film
Sad nesta gledah.

Opisu koji sam pomenuo nekako odgovara The Chronicles Of Narnia (1988).

Mada znam da je bio polu covjek - polu lav.
valdemonij
10 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

Već neko vrijeme mi se po glavi mota jedan film koji sam gledao na televiziji prije nekih 15-ak godina. Na žalost ne sjećam se previše detalja. Ono što mi se posebice urezalo u sjećanje je jedna scena negdje pred kraj filma. Glavni negativac je imao kamion i ako se dobro sjećam u tom je kamionu prevozio ili ljude ili neke ilegalne stvari. Glavni lik mu se ubacio u taj kamion i kada je kamion stao i kada je izašao iz njega, shvatio je da se negativac dovezao kući. Kod kuće su ga čekali žena i sin, a ovaj je u garaži skrivao ljude/stvari. Mislim da je bila i ona standardna situacija u filmu kada glavni lik spašava svoju žensku. Također, mislim da su se naganjali preko nekog mosta i da je taj kamion sletio.

Ako nekome nešto zazvoni, neka napiše. :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pronađimo zajedno film
Mackey kaže...

Već neko vrijeme mi se po glavi mota jedan film koji sam gledao na televiziji prije nekih 15-ak godina. Na žalost ne sjećam se previše detalja. Ono što mi se posebice urezalo u sjećanje je jedna scena negdje pred kraj filma. Glavni negativac je imao kamion i ako se dobro sjećam u tom je kamionu prevozio ili ljude ili neke ilegalne stvari. Glavni lik mu se ubacio u taj kamion i kada je kamion stao i kada je izašao iz njega, shvatio je da se negativac dovezao kući. Kod kuće su ga čekali žena i sin, a ovaj je u garaži skrivao ljude/stvari. Mislim da je bila i ona standardna situacija u filmu kada glavni lik spašava svoju žensku. Također, mislim da su se naganjali preko nekog mosta i da je taj kamion sletio.

Ako nekome nešto zazvoni, neka napiše. :)

 

Da nije ovo ?

valdemonij
16 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
waldemoniy kaže...

Pa gledao sam to nekad 90tih :P  Zato se i ne sjecam nesta sad puno te serije. Valjda su dva djeteta u pitanju.  Dva se djeteta sjecam :P

Ovo tvoje strasilo meni uopste nije poznato :P

 

Nesta sam se danas sjetio, ako nisam umislio !  Cini mi se da se u toj seriji taj polu-lav pojavljivao lomeci zidove sa ornamentima glave lava na njima.

A cini mi se i svaka epizoda bi se zavrsavala sa scenom ornamenta glave lava na zidu.  Ako se ne varam, a mislim da se ne varam :)

https://www.denofgeek.com/tv/beauty-and-the-beast/22629/looking-back-at-beauty-and-the-beast
Da nije ovo?

 

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
15 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Tražim film u kojemu muž pokušava spasiti smrtno bolesnu ženu tako da ode kod svećenika i on ga odvede na neko polje puno voštanica. Svaka voštanica predstavlja jedan život na zemlji. On želeći zamijeniti svoju svijeću sa ženinom koja je skoro dogorjela i tako joj produžiti život, zamijeni njezinu svijeću sa onom njihovog djeteta i ono tragično umre.

Uh, što volim ovaj režim - drugi rade a ja ležim
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pronađimo zajedno film
Father_Dougal kaže...
waldemoniy kaže...

Pa gledao sam to nekad 90tih :P  Zato se i ne sjecam nesta sad puno te serije. Valjda su dva djeteta u pitanju.  Dva se djeteta sjecam :P

Ovo tvoje strasilo meni uopste nije poznato :P

 

Nesta sam se danas sjetio, ako nisam umislio !  Cini mi se da se u toj seriji taj polu-lav pojavljivao lomeci zidove sa ornamentima glave lava na njima.

A cini mi se i svaka epizoda bi se zavrsavala sa scenom ornamenta glave lava na zidu.  Ako se ne varam, a mislim da se ne varam :)

https://www.denofgeek.com/tv/beauty-and-the-beast/22629/looking-back-at-beauty-and-the-beast
Da nije ovo?

 

 Ne nije

valdemonij
14 godina
offline
Pronađimo zajedno film

hmmmm

 

to je on srednjevjekovna njemačka priča, kad se čovjeku rodi sin, i nude mu se ljudi za kuma, a on odabere Smrt, jer je jedina pravedna, od nje ne bježi ni kmet ni plemić...

 

i kako mali odrasta, zaljubi se i oženi , ali žena pobolijev, pa  ga kum (Smrt)  odve na rijeku života, gdje lučice plove, i veli mu neka odabere jednu i stavi na nju lučicu (svijeću) svoje žene...

 

i on uzme jednu podužu "nadoštuka" ženi život, ali kad se vrati, njegov mali šegrt, kojeg je volio kao sina, je mrtav - on ga je ubio gaseći njegovu svijeću da produlji ženinu...

 

 

dakle, "Kum smrt" - "Godfather Death"*? možda

Ju je je? Je ju je!
15 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film

To bi moglo bit to! Nema slike na imdb, pokušat ću naći negdje film.

Uh, što volim ovaj režim - drugi rade a ja ležim
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.2.2019 12:43 (Adoon).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pronađimo zajedno film
waldemoniy kaže...
Mackey kaže...

Već neko vrijeme mi se po glavi mota jedan film koji sam gledao na televiziji prije nekih 15-ak godina. Na žalost ne sjećam se previše detalja. Ono što mi se posebice urezalo u sjećanje je jedna scena negdje pred kraj filma. Glavni negativac je imao kamion i ako se dobro sjećam u tom je kamionu prevozio ili ljude ili neke ilegalne stvari. Glavni lik mu se ubacio u taj kamion i kada je kamion stao i kada je izašao iz njega, shvatio je da se negativac dovezao kući. Kod kuće su ga čekali žena i sin, a ovaj je u garaži skrivao ljude/stvari. Mislim da je bila i ona standardna situacija u filmu kada glavni lik spašava svoju žensku. Također, mislim da su se naganjali preko nekog mosta i da je taj kamion sletio.

Ako nekome nešto zazvoni, neka napiše. :)

 

Da nije ovo ?

 

Je, to je to. Zahvaljujem.

Mislim da sam čak naletio na njega, ali opis je bio takav da mi ništa nije ukazivalo da je to film koji tražim. Što si upisao u tražilicu? :)

 

P.S.

Evo i kamiona koji visi s mosta. :D

 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pronađimo zajedno film
Mackey kaže...
waldemoniy kaže...
Mackey kaže...

Već neko vrijeme mi se po glavi mota jedan film koji sam gledao na televiziji prije nekih 15-ak godina. Na žalost ne sjećam se previše detalja. Ono što mi se posebice urezalo u sjećanje je jedna scena negdje pred kraj filma. Glavni negativac je imao kamion i ako se dobro sjećam u tom je kamionu prevozio ili ljude ili neke ilegalne stvari. Glavni lik mu se ubacio u taj kamion i kada je kamion stao i kada je izašao iz njega, shvatio je da se negativac dovezao kući. Kod kuće su ga čekali žena i sin, a ovaj je u garaži skrivao ljude/stvari. Mislim da je bila i ona standardna situacija u filmu kada glavni lik spašava svoju žensku. Također, mislim da su se naganjali preko nekog mosta i da je taj kamion sletio.

Ako nekome nešto zazvoni, neka napiše. :)

 

Da nije ovo ?

 

Je, to je to. Zahvaljujem.

Mislim da sam čak naletio na njega, ali opis je bio takav da mi ništa nije ukazivalo da je to film koji tražim. Što si upisao u tražilicu? :)

 

P.S.

Evo i kamiona koji visi s mosta. :D

 

 Nisam ni trazio.  Prepoznao sam film po visecem/padajucem kamionu :P   

valdemonij
13 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Teško da će ovo netko znati, ali da probam.

Dakle radi se o obiteljskoj (romantičnoj) drami. Radnja se odvija u zimi.

Scena koju sam jedino zapamtio je da muškarac po mećavi dolazi do farme gde živi žena sa dvoje djece (mislim da su djevojčice). Odlaze u staju gdje se janji ovca i ojanji čini mi se 2 janjeta. Nekako mi je ostao grad Seattle, ali ne mora biti. Dalje nemam pojma o niti jednom djelu filma. Američki film, a vrijeme radnje od 1985-2000, tko će ga znat. Inače pojma nemam kak mi je to ostalo u glavi, jer film sam pogledao pred nekih 20 godina. 

16 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
David87 kaže...

Teško da će ovo netko znati, ali da probam.

Dakle radi se o obiteljskoj (romantičnoj) drami. Radnja se odvija u zimi.

Scena koju sam jedino zapamtio je da muškarac po mećavi dolazi do farme gde živi žena sa dvoje djece (mislim da su djevojčice). Odlaze u staju gdje se janji ovca i ojanji čini mi se 2 janjeta. Nekako mi je ostao grad Seattle, ali ne mora biti. Dalje nemam pojma o niti jednom djelu filma. Američki film, a vrijeme radnje od 1985-2000, tko će ga znat. Inače pojma nemam kak mi je to ostalo u glavi, jer film sam pogledao pred nekih 20 godina. 

Po šturom opisu našao sam jedino ovo, no nemam ideju je li to taj film.
https://www.imdb.com/title/tt0109425/?ref_=tt_urv

So if God has existed forever, you know, what did he do in his spare time? Like, before he made the Earth and everything?
13 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
Father_Dougal kaže...
David87 kaže...

Teško da će ovo netko znati, ali da probam.

Dakle radi se o obiteljskoj (romantičnoj) drami. Radnja se odvija u zimi.

Scena koju sam jedino zapamtio je da muškarac po mećavi dolazi do farme gde živi žena sa dvoje djece (mislim da su djevojčice). Odlaze u staju gdje se janji ovca i ojanji čini mi se 2 janjeta. Nekako mi je ostao grad Seattle, ali ne mora biti. Dalje nemam pojma o niti jednom djelu filma. Američki film, a vrijeme radnje od 1985-2000, tko će ga znat. Inače pojma nemam kak mi je to ostalo u glavi, jer film sam pogledao pred nekih 20 godina. 

Po šturom opisu našao sam jedino ovo, no nemam ideju je li to taj film.
https://www.imdb.com/title/tt0109425/?ref_=tt_urv

 Baš prije pisanja ovog posta sam pronašao taj film, pa reko pogledat ću ga nabrzinu, kad ima cijeli na Youtubu. Može biti da je taj, moram ga skinut u boljoj kvaliteti da ga pogledam

11 godina
neaktivan
offline
Pronađimo zajedno film

---

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.3.2019 11:17 (Nvidia GTX 680).
10 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Pozdrav! Ne znam hoću li uspjeti objasniti dovoljno o sljedećem filmu. Nadam se da će uspjet neko pomoć. Sjećam se samo jedne scene: kako je jedan policajac vozio u svom službenom auto i odjednom je stao sa strane ceste i izašao iz auta i kad se okrenuo auta više nije bilo. Neka zmija je to auto skroz skupila tj. uništila i povukla za sobom u šumu. To je jedino što se sjećam iz tog filma, imao sam jako malo godina tada, ali znam da je film bio stariji. 

Ako se uspije iz ovoga što sam napisao iko sjetiti ili pronaći film hvala mu. Ja sam evo tražio dosta ali nikako ne mogu naći scenu s kojom mogu povezati taj film.

Dario
10 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Nije film nego crtić i tražim ga već godinama. Gledao ko mali dakel tamo 90ih.

 

Tematika je svemirska. Skupina se bori protiv nekakvog virusa koji sve ubija. Tako nešto. i naiđu na nekakv svemirski brod, tam izgube člana...

 

Teško se sjećam. Znam da nije puni info al ako nekome zvoni...

14 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
Azmo kaže...

Nije film nego crtić i tražim ga već godinama. Gledao ko mali dakel tamo 90ih.

 

Tematika je svemirska. Skupina se bori protiv nekakvog virusa koji sve ubija. Tako nešto. i naiđu na nekakv svemirski brod, tam izgube člana...

 

Teško se sjećam. Znam da nije puni info al ako nekome zvoni...

 

 

Da nije They were eleven! ?

 

Ima svemira i virusa.

 

Jedan od najboljih citata: Nema više miševa!

Remember, remember the 5th of November, the gun powder treason and plot. I know of no reason why the gun powder treason should ever be forgot.
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.4.2019 12:31 (prorok).
12 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Film sam gledao negdje sredinom devedesetih. Jedna scena je gdje neki klinac ima robota/lutku klauna i neko odjelo tako da koje pokrete on radi i lutka radi. I onda negdje na sredini filma njegov otac valjda se bori protiv nekog provalnika ili nes tog tipa i tuce ga sa tom lutkom. Znam da nije puno ali ako netko prepoznaje film...

Ako sam ti pomogao opali TD!
16 godina
offline
Re: Pronađimo zajedno film
CPU kaže...

Pozdrav! Ne znam hoću li uspjeti objasniti dovoljno o sljedećem filmu. Nadam se da će uspjet neko pomoć. Sjećam se samo jedne scene: kako je jedan policajac vozio u svom službenom auto i odjednom je stao sa strane ceste i izašao iz auta i kad se okrenuo auta više nije bilo. Neka zmija je to auto skroz skupila tj. uništila i povukla za sobom u šumu. To je jedino što se sjećam iz tog filma, imao sam jako malo godina tada, ali znam da je film bio stariji. 

Ako se uspije iz ovoga što sam napisao iko sjetiti ili pronaći film hvala mu. Ja sam evo tražio dosta ali nikako ne mogu naći scenu s kojom mogu povezati taj film.

 

 

da nije ovo?

 

Jumanji

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
9 godina
offline
Pronađimo zajedno film

Tražim jednu crtani seriju , radi se o sportskom tipu crtane serije , svega čega se sjećam da se igro nogomet u svemirskim brodovima .

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice