Zakon Brojeva

poruka: 38
|
čitano: 9.045
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Brojeva
Ag008 kaže...
Malo bedasto, kao zadnja epizoda kako se može rasprostriranje virusa izračunati formulom :) ali sve u svemu dobro!
 al je bila epizoda zakon...

@snor fulo si topic :-)
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Brojeva
Lord Angel kaže...
unknown kaže...
Nemaju dobre glumce sve sam vidio ali i svi su loši glumci.
Nije realna
ma daj...

@horagio house njegovo ponašanje je zakon a čuj nitko se nesmije tako ponašati u bolnici barem ne kod nas, ali nikad neznaš možda netko i da...
 Zar sam rekao da mi se Houseovo ponašanje ne dopada?Ako si tako shvatio kriov si shvatio

http://www.freewebs.com/horagio/
16 godina
neaktivan
offline
Zakon Brojeva

@naxeem&zz22 : nisam znao da se razumijete u matku


http://www.freewebs.com/horagio/
16 godina
neaktivan
offline
Zakon Brojeva

Meni je serija ok, samo me ubije američki primitivizam, u scenama u kojima onaj brat matematičar kao nešto bitno računa pa ga prekinu, a na ploći piše kvadratnu jednadžbu, ili nešto u tom stilu. Zašto?? Da i prosjećan čovjek vidi nešto poznato, pa da mu je odmah draže?? Zbog poštovanje koje imam prema velikim statističarima ipak očekujem kompleksnije metode od osnovne matematike.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Brojeva

Horagio, a koji se to programer ne razumije? :D Osim toga, studiram na srodnom faksu i odslušao sam 7  matematičkih kolegija i 3 srodna.

 

Da CikaJovaZmaj, smiješni su malo s tim bilo kome tko kuži matematiku. :D - Kao kad vidiš na ekranu smijurije koje izgledaju cool kad "hakeri" rade nad njima.


If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Brojeva
naxeem kaže...

Horagio, a koji se to programer ne razumije? :D Osim toga, studiram na srodnom faksu i odslušao sam 7  matematičkih kolegija i 3 srodna.

 

Da CikaJovaZmaj, smiješni su malo s tim bilo kome tko kuži matematiku. :D - Kao kad vidiš na ekranu smijurije koje izgledaju cool kad "hakeri" rade nad njima.


 Nešto kao Pac-man koji jede podatke s diska, i novi turbo virus, koji se zove hidra. Valjda ću se morat naučit mirit s tim.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zakon Brojeva

Ma to je normalno. Takve stvari naučiš ignorirati... :D


If it's sent by ship then it's a cargo, if it's sent by road then it's a shipment.
16 godina
neaktivan
offline
Zakon Brojeva

@Horagio nisam mislio da ti se ne sviđa samo sam reko da takvo ponašanje u bolnicama baš nebi prošli ili možda ipak bi...

 

i za housa potoji tema ovo je off topic

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.4.2008 19:39 (Lord Angel).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice