Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

poruka: 9.230
|
čitano: 1.710.945
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Kupovina fotoaparata i foto opreme
15 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

 nekontam bas sto naziv teme ima sa ovim sto trazis i zato td , ali ajd eo poigrao sam se ... 

That Jesus Christ guy is getting some terrible lag... it took him 3 days to respawn!
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.4.2015 13:29 (dadododo).
Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
dadododo kaže...

 nekontam bas sto naziv teme ima sa ovim sto trazis i zato td , ali ajd eo poigrao sam se ... 

 Pa malo za usporedbu razlicitih razmisljanja i iskustava drugih kolega koji se mogu primjenit na jednu sliku...

sup bro?
10 godina
neaktivan
offline
Re: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Strm kaže...
dadododo kaže...

 nekontam bas sto naziv teme ima sa ovim sto trazis i zato td , ali ajd eo poigrao sam se ... 

 Pa malo za usporedbu razlicitih razmisljanja i iskustava drugih kolega koji se mogu primjenit na jednu sliku...

 I bilo bi super za tebe da se odlucis koji fotić imaš. 

Ako sam ti pomogao stisni HVALA ! LP! :)
13 godina
offline
Re: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
TheMenstalist kaže...
Strm kaže...
dadododo kaže...

 nekontam bas sto naziv teme ima sa ovim sto trazis i zato td , ali ajd eo poigrao sam se ... 

 Pa malo za usporedbu razlicitih razmisljanja i iskustava drugih kolega koji se mogu primjenit na jednu sliku...

 I bilo bi super za tebe da se odlucis koji fotić imaš. 

 Kao mislis odlucim? Slika je uslikana s Canon G16, nekuzim?

sup bro?
16 godina
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
"BAlkanski" gejmerski forum: http://www.stondenstik.com/index.php?option=com_kunena&view=listcat&catid=0&func=listcat&Itemid=30
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2015 21:14 (DOPE).
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

.

sup bro?
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2015 22:17 (Strm).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Losa kompozicija druge.

Pruga bi po meni trebala ili ici prema centru slike ili prema jednom od kuteva
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
15 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Nisam dve godine tako fotoaparat, no vratila mi se malo volja i gušt, pa sam se bio prošetat i tako to... uglavnom Olympus E-3 sa 12-60mm i Sigma 50mm f/1.4 objektivima... meni se najviše sviđa slika s dva propelera i  slika s dizalicom i barkom.. ovo ostalo više manje jel :)

FX X8 9370 | GA-990FXA-UD3 | 8GB @ 1866MHz | Gainward GTX770 | 2x Intel 530 120GB RAID 0 | Corsair HX850W | Thermaltake R31 | + | HP Envy 17 | Core i7 2630QM | 16GB DDR3 | Intel 330 60GB | HD 6850M |
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Oly_E3 kaže...

Nisam dve godine tako fotoaparat, no vratila mi se malo volja i gušt, pa sam se bio prošetat i tako to... uglavnom Olympus E-3 sa 12-60mm i Sigma 50mm f/1.4 objektivima... meni se najviše sviđa slika s dva propelera i  slika s dizalicom i barkom.. ovo ostalo više manje jel :)

 Gdje su ovce? :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Preselio u rijeku na faks pred par godina, pa nema ovdje ovaca :( mooožda neke za 1. maj uslikam :D

FX X8 9370 | GA-990FXA-UD3 | 8GB @ 1866MHz | Gainward GTX770 | 2x Intel 530 120GB RAID 0 | Corsair HX850W | Thermaltake R31 | + | HP Envy 17 | Core i7 2630QM | 16GB DDR3 | Intel 330 60GB | HD 6850M |
14 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Oly meni se najviše sviđa četvrta - kompozicijski super, boje i WB baš kako treba biti - bez pretjerivanja i oku ugodno i relano, ekspozicija isto odlična (pez spaljenih ili pretamnih dijelova, dobrog dinamičkog raspona) - jednostavna i efektna fotka.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

tnx man... i meni je ona favorit ove serije :D

FX X8 9370 | GA-990FXA-UD3 | 8GB @ 1866MHz | Gainward GTX770 | 2x Intel 530 120GB RAID 0 | Corsair HX850W | Thermaltake R31 | + | HP Envy 17 | Core i7 2630QM | 16GB DDR3 | Intel 330 60GB | HD 6850M |
11 godina
neaktivan
offline
Re: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
TheMenstalist kaže...
Strm kaže...
dadododo kaže...

 I bilo bi super za tebe da se odlucis koji fotić imaš. 

 Mene takoder zanima pratim ovu temu dosta i zadnjih 5-6 stranica su slike ispucane sve vrhunskim aparatima kod kolege Strma a slike nista posebno.

Ako nije problem zamolija bi te da u ovu temu postas samo jednu sliku mobitelom sve od opreme sta imas jer tu ima dosta od toga od 5D MkIII sa 2 objektiva ili koliko vec, G16, SX 500is ..... sry na ot 

14 godina
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

pokušaj macro fotografije ...mislim da sam previše satuirao fotke ali to se da ispraviti

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.4.2015 16:55 (loky4i4).
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Danas u Trogiru, sve prirodno svjetlo i 50mm

 
12 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Raja super, mrvu preeksponirano za moj ukus ali zbilja su super.

Ako planiras nastavit tim putem, upikni 85 1.8 - preporodit ces se.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
15 godina
neaktivan
offline
Re: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Mitch kaže...
Raja super, mrvu preeksponirano za moj ukus ali zbilja su super.

Ako planiras nastavit tim putem, upikni 85 1.8 - preporodit ces se.

 Hvala puno na kritikama :)

13 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Apsolutni pocetnik, kupio prije koji dan nikon d70 i 18-105 pa sad malo isprobavam :D

 

https://500px.com/DarioToi

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Neznam nadimak.. kaže...

Apsolutni pocetnik, kupio prije koji dan nikon d70 i 18-105 pa sad malo isprobavam :D

 

https://500px.com/DarioToi

 To je uredu, vidim koliko tolikio si se trudio oko kompozicije slike. Ali bitniji je objekt koji slikas, mislim sta je tu toliko zanimljivo kod laptopa i mobitela na praznom stolu? Bas nista....

sup bro?
13 godina
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

.

sup bro?
Moj PC  
5 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Strm kaže...

.

 Lijepo odradeno

15 godina
offline
Re: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Strm kaže...

.

 Fora, ali su mi boje ni sim ni tam, do mog monitora vjerojatno nije (99% sRGB IPS), ali ni su mi niti prezute niti prezelene, a ja preferiram kad ide na jednu stranu :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
12 godina
online
Re: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Mitch kaže...
Strm kaže...

.

 Fora, ali su mi boje ni sim ni tam, do mog monitora vjerojatno nije (99% sRGB IPS), ali ni su mi niti prezute niti prezelene, a ja preferiram kad ide na jednu stranu :)

 Ma ovo je neki filter preko slike, boje su totalno neprirodne.

 

P.S. poklanjaš monitor?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
13 godina
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Nije nikakav filter ;)

sup bro?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Nekoliko mojih nakon dugo vremena. 

 
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Strm kaže...

Nije nikakav filter ;)

 Nego kaj je? Sunce sija smeđe ili sam ja lud

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011. http://500px.com/mihovilm
13 godina
offline
Re: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Mitch kaže...
Strm kaže...

Nije nikakav filter ;)

 Nego kaj je? Sunce sija smeđe ili sam ja lud

 Fotoaparat shebao WB

sup bro?
13 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija
Neznam nadimak.. kaže...

.

 Slika je malo bolja, no i dalje nevalja. Kompozicja ok, subjek ok. Pogledaj si fokus. Imas sliku dolje, znaci samo ovo sto sam zelenim markerom oznacio je u fokusu, a dio prije toga, i dio  poslje toga nisu. To nikako nevalja, za ovakvu sliku najbolje bi ti bilo da je u fokusu ovo sto sam žutim markerom popunio, ili da je sve u fokusu. Ovako, imas jedan objekt, lanac, i di je tu fora, ak je dio lanca van fokusa, pa je dio u fokusu pa je opet jedan dio bez?? Ajde da je vise objekata, ali ovako nikako. Svejedno, samo nastavi slikat eventualno ce se nac koja dobra s malo vjezbe.

sup bro?
13 godina
neaktivan
offline
Komentari (pohvale&kritike) vaših fotografija

Hvala puno na komentaru,sad mi je puno jasnije.

Kazem,potpuni sam pocetnik,imam neke ideje,no fali iskustva i znanja.

Vjerujem kak ce s vremenom biti bolje :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Kupovina fotoaparata i foto opreme
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice