AMD Vega

poruka: 3.223
|
čitano: 430.335
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: AMD Vega
Kolega augi80 sad ću ti dati dobar savijet.

Novce imaš jer si dobro prodao svoju karticu. Sada stani i čekaj. Čekaj dobru priliku za kupovinu kartice. A možda kroz tjedan ili 2 dobijemo novi info za nove Nvidie.

Za sad imamo samo nepotvrđene glasine. Ako je Ampere spreman i u proizvodnji onda može biti za mjesec i pol u distribuciji po trgovinama.

I ja sam prodao gpu i nema smisla da za te pare kupujem nešto jer sad mogu uzet samo slabiju ili jednaku karticu s obzirom na cijene.

Zato na integruši vrtim Baldurs gates ponovno i nije me briga.
SSD koliko si mi života uštedio...
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
augi80 kaže...

Zato ovo je forum..ali ima toliko ljubomornih ljudi da samo seru ...ako janpitam i mjenjam moja stvar ali imam pravo pitat normalne ljude i tuda misljenja..sta kako jel ninsam više neznam a cijene su bolesne

Mozes ti pitat al tesko da ce ti ko normalan ic odgovarat jer se ovo s tobom pretvara u trollanje a ne trazenje savjeta. 

8 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
augi80 kaže...

Zato ovo je forum..ali ima toliko ljubomornih ljudi da samo seru ...ako janpitam i mjenjam moja stvar ali imam pravo pitat normalne ljude i tuda misljenja..sta kako jel ninsam više neznam a cijene su bolesne

 Imaš na pc ekspertu 1080ti za 7000kn il tako nešto

 

13 godina
offline
Re: AMD Vega

Moze link

8 godina
odjavljen
offline
AMD Vega

  

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
AMD Vega

Ako ćeš gejmat, ostavi se Vege, čak i sa Freesync monitorom. Dobronamjeran savjet,... Nisi ni trebao prodavati Aorus 1080 Ti jer je to jedna od (naj)boljih izdanja 1080 Ti kartica. Ako si već naručio Inno3D 1080 Ti, kako si napisao stranicu, dvije kasnije, ostavi si nju jer ovako samo pušiš pare.

 

Ja sam svoju 64 stavio pod vodu jer mislim da je to jedino normalno rješenje za hlađnje bez da imaš turbinu kraj uha ili da ti prokuha cijelo kućište. Da se razumijemo, kartica je meni super, osobito za moje potrebe gdje mi se čini da je brža od 1080 Ti koju sam imao (Agisoft Photoscan). Međutim, za gaming je definitivno lošije i osjetno slabije rješenje , do 30 % čak.

 

Pitaš za savjete. pa ti ljudi kažu, Vega nije ništa specijalno, kartica je dobra, vjerojatno će kroz revizije drivera postati MALO bolja, ali NIJE bolja od 1080 Ti u niti jednoj stvari za PROSJEČNOG korisnika.

 

Ostani na 1080 Ti jer je to definitivno u globalu najbolja kartica koja je trenutno na tržištu, a ništa drugo za consumere vjerojatno neće izaći do kolovoza/rujna, tako da polako,... Eto to ti je moj savjet, a imam sada Vegu 64 i imao sam do prije par mjeseci 2x 1080 Ti FE pa znam šta govorim...

 

Sretno!

Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
online
Re: AMD Vega
Tonči kaže...

 Jesi pogledao one crvene brojeve dolje desno? Dakle, kartica ili zapravo nema pa cijenom odbijaju kupce (ali imaju prednost što se čini da ih ima) ili stvarno ima tu i tamo koji moron spreman platiti tu lovu od 1200€ za karticu čije performanse imamo od sredine 2016. za $599?

 nisam ništa rekao za cijenu, pričalo se o dostupnosti

a što se tiče alze dosad nisam naletio da im nešto stoji da imaju "in stock" pa da ne isporuče kad naručiš ili da moraš čekati, za razliku od nekih naših trgovina gdje i uplatiš pa ti se tek onda jave da moraš pričekati jer ustvari nemaju, a nisu ažurirali stranicu  

15 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
intelduo1 kaže...

Ostani na 1080 Ti jer je to definitivno u globalu najbolja kartica koja je trenutno na tržištu, a ništa drugo za consumere vjerojatno neće izaći do kolovoza/rujna, tako da polako,... Eto to ti je moj savjet, a imam sada Vegu 64 i imao sam do prije par mjeseci 2x 1080 Ti FE pa znam šta govorim...

 

Sretno!

 Titan Xp i Titan V su bolje. S obzirom na cijenu od 1000 eura, 1200 eura za Titan Xp je bolja investicija.

Nope.
12 godina
offline
Re: AMD Vega
Tonči kaže...
intelduo1 kaže...

Ostani na 1080 Ti jer je to definitivno u globalu najbolja kartica koja je trenutno na tržištu, a ništa drugo za consumere vjerojatno neće izaći do kolovoza/rujna, tako da polako,... Eto to ti je moj savjet, a imam sada Vegu 64 i imao sam do prije par mjeseci 2x 1080 Ti FE pa znam šta govorim...

 

Sretno!

 Titan Xp i Titan V su bolje. S obzirom na cijenu od 1000 eura, 1200 eura za Titan Xp je bolja investicija.

 Pitanje jesu li one dostupne uopće, a pogotovo po toj cijeni... Ako jesu, normalno 

14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
Tonči kaže...

 Titan Xp i Titan V su bolje. S obzirom na cijenu od 1000 eura, 1200 eura za Titan Xp je bolja investicija.

Dooobro, sad nam daj link da narucimo Titan xp za 1200€..

 

Ako su najjeftinije 1080Ti oko 1000€, onda nikako Titan ne moze kostat 1200€, mineri to ne bi dozvolili...

15 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
ansha kaže...
Tonči kaže...

 Titan Xp i Titan V su bolje. S obzirom na cijenu od 1000 eura, 1200 eura za Titan Xp je bolja investicija.

Dooobro, sad nam daj link da narucimo Titan xp za 1200€..

 

Ako su najjeftinije 1080Ti oko 1000€, onda nikako Titan ne moze kostat 1200€, mineri to ne bi dozvolili...

 Mineri ne odlučuju. Samo direktno od NVidije, ne u Hrvatskoj.

Nope.
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
Tonči kaže...
ansha kaže...
Tonči kaže...

 Titan Xp i Titan V su bolje. S obzirom na cijenu od 1000 eura, 1200 eura za Titan Xp je bolja investicija.

Dooobro, sad nam daj link da narucimo Titan xp za 1200€..

 

Ako su najjeftinije 1080Ti oko 1000€, onda nikako Titan ne moze kostat 1200€, mineri to ne bi dozvolili...

 Mineri ne odlučuju. Samo direktno od NVidije, ne u Hrvatskoj.

A mineri ne kupuju direktno od nvidije? Otidji na nvidijinu stranicu a mi reci jesi uspio narucit...

11 godina
online
Re: AMD Vega
Tonči kaže...

 Mineri ne odlučuju. Samo direktno od NVidije, ne u Hrvatskoj.

 eh, a kako ti znaš da j. huang ne rudari 

15 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
ansha kaže...

A mineri ne kupuju direktno od nvidije? Otidji na nvidijinu stranicu a mi reci jesi uspio narucit...

Nema više stocka. :)

Nope.
11 godina
offline
Re: AMD Vega
picajzla0707 kaže...
Tonči kaže...

 Mineri ne odlučuju. Samo direktno od NVidije, ne u Hrvatskoj.

 eh, a kako ti znaš da j. huang ne rudari 

Možda rudari s AMD-om, ali sumnjam da mu treba taj dodatni prihod.

 

Nije mi se činio kao klošar CEO.

coffe,coffe,coffe.....
15 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
metallic kaže...
picajzla0707 kaže...
Tonči kaže...

 Mineri ne odlučuju. Samo direktno od NVidije, ne u Hrvatskoj.

 eh, a kako ti znaš da j. huang ne rudari 

Možda rudari s AMD-om, ali sumnjam da mu treba taj dodatni prihod.

 

Nije mi se činio kao klošar CEO.

 Kako ne, istu spitfireicu nosi već godinama. :D

 

Nope.
11 godina
online
Re: AMD Vega
Tonči kaže...

 Kako ne, istu spitfireicu nosi već godinama. :D

 bome, skoro da si u pravu

 

huang 2012.

huang 2018.

 

obrati pozornost na datume objava 

13 godina
offline
AMD Vega

Nasao sam vegu s racunom u adm ali pise vega 64 silver a covik m je slika kutiju i karticu ona je obicna crna..sad jel adm falio napisat placena je 5750kn u 9/2017

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
augi80 kaže...

Nasao sam vegu s racunom u adm ali pise vega 64 silver a covik m je slika kutiju i karticu ona je obicna crna..sad jel adm falio napisat placena je 5750kn u 9/2017

 Nek ti da br. Računa pa provjeri u ADM-u jel tamo kupljena.

13 godina
offline
AMD Vega

Ima ko vegu64 da bi mjenja za 1080ti

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Vega
augi80 kaže...

Ima ko vegu64 da bi mjenja za 1080ti

 Tebe već dugo nije bilo.

13 godina
offline
AMD Vega

Jel imas vegu nemas zato ne komentiraj i produzi dalje

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Vega
augi80 kaže...

Ima ko vegu64 da bi mjenja za 1080ti

 

Tebi je jasno da te vise nitko ne dozivljava ozbiljno i da je ovo vec teza sprdacina?

12 godina
offline
Re: AMD Vega
augi80 kaže...

Ima ko vegu64 da bi mjenja za 1080ti

 ...Al ne bih ništa rekao da ti ja nisam nudio svoju...

12 godina
offline
Re: AMD Vega
augi80 kaže...

Ima ko vegu64 da bi mjenja za 1080ti

 

kolega mislim da se tebi najvise isplati kupit i vegu i 1080ti pa fino svako jutro ustekas onu koja ti pase zavisno o raspolozenju 

15 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Vega
neznalica90 kaže...
augi80 kaže...

Ima ko vegu64 da bi mjenja za 1080ti

 

kolega mislim da se tebi najvise isplati kupit i vegu i 1080ti pa fino svako jutro ustekas onu koja ti pase zavisno o raspolozenju 

 Ne mora; mogu bit istovremeno u kompu. :)

Nope.
12 godina
offline
Re: AMD Vega
Tonči kaže...
neznalica90 kaže...
augi80 kaže...

Ima ko vegu64 da bi mjenja za 1080ti

 

kolega mislim da se tebi najvise isplati kupit i vegu i 1080ti pa fino svako jutro ustekas onu koja ti pase zavisno o raspolozenju 

 Ne mora; mogu bit istovremeno u kompu. :)

 

znam, al bitan je moving 

8 godina
odjavljen
offline
AMD Vega

Kako će onda pisat po forumu ako to riješi.

 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
AMD Vega

vega 64 oce radit na mojoj konfi s sesonic focus gold 750w ili nece jel preporucena je 1000w molim ozbiljne komentare i preporuke a ovo sam napajanje uzea ima nesto sitno 11 /2017

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Vega
augi80 kaže...

vega 64 oce radit na mojoj konfi s sesonic focus gold 750w ili nece jel preporucena je 1000w molim ozbiljne komentare i preporuke a ovo sam napajanje uzea ima nesto sitno 11 /2017

Nema ovdje ozbiljnih komentara i preporuka. 

Npr. ja sam ti jako neozbiljan i samo gledam kako budem sje... nekoga.

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2018 18:48 (Valentin17).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice