Coil Whine

poruka: 33
|
čitano: 19.334
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Coil Whine

Stigla mi danas Gibygyte GTX 1070Ti Gaming 8G, prek njuškala još 2.5 god garancije. Sve super sve pet, ja to spojim da vidim, pokrenem Superposition u čujem brutalan coil whine, Witcher 3 isto, Overwatch isto...Vsync pomaže samo u OW, kod witchera se čuje i sa Vsyncom. Kartica je kupljena kod nas, MagazinRS. Jel se isplati to slati na RMA kod njih, hoće li biti kaj s toga. Fakat je bučno i čuje se, iritira.

 

Evo pa čujte. Oko 9 sekunde počinje. Samo što se u stvarnosti još jače čuje i iritantnije.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.8.2018 14:30 (Promster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Coil Whine

Prijatelj je reklamirao novu par dana mislim Gigabyte ili Asus 1080-tku zbog jakog coil whinea, dopisivao se sa trgovinom i javili mu da vrati nazad, nadoplatio i uzeo MSI koja je OK. 

 

 

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
13 godina
offline
Coil Whine

Zatrazio sam zamjenu za drugu novu karticu uz opciju da nadoplatim ako treba, dobio odgovor od ducana da nek im posaljem a oni ce proslijediti uvozniku na proceduru reklacije. Jel to pametno? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice