GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

poruka: 15.736
|
čitano: 1.350.786
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Zajeb kaže...

Gledam da mozda prodam ove dvi 1070 i uzmem 1080ti FTW3.

 

Kolika bi moga dobit za njih? obe imaju jos 4 ipo godine garancije.

 Nove su ~495-500 eura, recimo 3700 HRK. Dvije su 7400, a s obzirom na ogromnu garanciju i najbolji RMA proces, nekih 6500 odlete samo tako. 3250 po komadu, ne manje.

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
8 godina
odjavljen
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Nema teorije da dobije 3250kn za 1070ku, sad kad dođu 1080ti, puno njih se bude rješavalo 1080ki za ''sitnu lovu''.

Cijenite više pitku vodu.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.3.2017 11:25 (Glavas_ZG).
 
2 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Bude ih tonci uzeo😎, 3500kn uzmes nove phoenixice kod nas u ducanu koje pozderu tu evga!lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Koliko god da je feenixica bolja, ova ima duplo vecu garanciju i od nove + 6 mjeseci gratis 

 

Ali gainward is love 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.3.2017 11:39 (chaselol).
12 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
U ducanu je doticna s 3g garancije..tko normalan ima jedan gpu 3g?😆
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Stjepanj kaže...
Bude ih tonci uzeo😎, 3500kn uzmes nove phoenixice kod nas u ducanu koje pozderu tu evga!lp
chaselol kaže...

Koliko god da je feenixica bolja, ova ima duplo vecu garanciju i od nove + 6 mjeseci gratis 

 

Ali gainward is love 

Phoenixica je dobra samo ako trebaš jednu, ne dvije, jer dvije ne stanu. A i to "požderavanje" je budalaština s obzirom da među karticama nema razlike bez obzira na brend.

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
12 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

u forumskom zargonu je 5°c ili 5mhz žderanje, vidim jos nisi naucio!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Stjepanj kaže...

u forumskom zargonu je 5°c ili 5mhz žderanje, vidim jos nisi naucio!lp

 

 

Inače, kome treba, došlo je Asusica 1080Ti na CU.

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
12 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

ma jebes to cekam gtx 1080Ti Lightninglp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tonči kaže...
Stjepanj kaže...
Bude ih tonci uzeo😎, 3500kn uzmes nove phoenixice kod nas u ducanu koje pozderu tu evga!lp
chaselol kaže...

Koliko god da je feenixica bolja, ova ima duplo vecu garanciju i od nove + 6 mjeseci gratis 

 

Ali gainward is love 

Phoenixica je dobra samo ako trebaš jednu, ne dvije, jer dvije ne stanu. A i to "požderavanje" je budalaština s obzirom da među karticama nema razlike bez obzira na brend.

 Možeš stavit dvije - u prvi i treći slot, s tim da izvadiš napajanje ...I "samo" gubiš jedno 451254 PCi slotova pri tome...

14 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tonči kaže...

Phoenixica je dobra samo ako trebaš jednu, ne dvije, jer dvije ne stanu. A i to "požderavanje" je budalaština s obzirom da među karticama nema razlike bez obzira na brend.

Hladnija je puno od Evga-e, sigurno 3 bina tj ~40mhz u slucaju identicnih cipova..

12 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
ansha kaže...
Tonči kaže...

Phoenixica je dobra samo ako trebaš jednu, ne dvije, jer dvije ne stanu. A i to "požderavanje" je budalaština s obzirom da među karticama nema razlike bez obzira na brend.

Hladnija je puno od Evga-e, sigurno 3 bina tj ~40mhz u slucaju identicnih cipova..

 Ček da dođe ovo novo hlađenje

13 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
ansha kaže...
Tonči kaže...

Phoenixica je dobra samo ako trebaš jednu, ne dvije, jer dvije ne stanu. A i to "požderavanje" je budalaština s obzirom da među karticama nema razlike bez obzira na brend.

Hladnija je puno od Evga-e, sigurno 3 bina tj ~40mhz u slucaju identicnih cipova..

 Pa opet moja FTW ima bolji score od tvoje hladnije s "40mhz" vecim taktom.

9 godina
odjavljen
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

pozdrav,

 

imam jedno pitanje, prodajem svoju EVGA GTX 1080 FTW, kupljenu 9.9.16 da li mogu dobiti za nju 500.- eura ?

 

hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Kupljena vani ili kod nas ?

14 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Zajeb kaže...
ansha kaže...
Tonči kaže...

Phoenixica je dobra samo ako trebaš jednu, ne dvije, jer dvije ne stanu. A i to "požderavanje" je budalaština s obzirom da među karticama nema razlike bez obzira na brend.

Hladnija je puno od Evga-e, sigurno 3 bina tj ~40mhz u slucaju identicnih cipova..

 Pa opet moja FTW ima bolji score od tvoje hladnije s "40mhz" vecim taktom.

U timespy? Skinuo sam ti nekidan onaj score za par bodova al mi se nije dalo uploadat, mogu veceras ako stgnem.

Ja sam reko sa identicnim cipovima, ti imas daleko bolji cip od moga, meni se firestrike rusi na 2063mhz..

14 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
siick_bubble_gumm kaže...

pozdrav,

 

imam jedno pitanje, prodajem svoju EVGA GTX 1080 FTW, kupljenu 9.9.16 da li mogu dobiti za nju 500.- eura ?

 

hvala!

Tako nekako 500-tinjak

12 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
ansha kaže...
siick_bubble_gumm kaže...

pozdrav,

 

imam jedno pitanje, prodajem svoju EVGA GTX 1080 FTW, kupljenu 9.9.16 da li mogu dobiti za nju 500.- eura ?

 

hvala!

Tako nekako 500-tinjak

 Evo moja IChill je danas otišla za nešto "malo" manje

15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
DarthMarkus kaže...

 Možeš stavit dvije - u prvi i treći slot, s tim da izvadiš napajanje ...I "samo" gubiš jedno 451254 PCi slotova pri tome...

 A gdje ću sa zvučnom, diskom...? :)

ansha kaže...

Hladnija je puno od Evga-e, sigurno 3 bina tj ~40mhz u slucaju identicnih cipova..

Baš zato jer imam najviše povjerenja, ja kroz par dana opet dobijam 4 komada 1080FTW2 i 3 komada 1080Ti FE (ICX kakav i sam imam) pa ako koga zanima, daju se te proslijediti.. Slažu se neke mašine za farmu, ali može bit viška 2+1 vjerojatno. EVGA me nije iznevjerio podrškom nikad, a ni kvalitetom.

Phoenix sam probao nedavno - jako fina kartica, ali posve neupotrebljiva za SLI+. Nije puna tri slota, ali je dovoljno široka da mi ubije jedan slot gdje više ne ide ništa.

 

No, s obzirom da SLI nije najveća sreća za nekoga na 1080 i 1440 i da je s 1080Ti manje potreban, Phoenix bi mogla imati jednako dobre rezultate. Jedino, pitanje je kako će skalirati hlađenje s velikim čipom...

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
15 godina
odjavljen
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Evo 30ir kupio 4 1080Ti - kaže, 4K-ready!

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Ma kakva EVGA, zna se sta valja, Zotac AMP extreme, Gainward Phoenix i Palit Jetstream/Gamerock, ovo sve ostalo je kilavo, ajde MSI gaming je ok, ali bi joj cijena trebala biti barem 200kn manja od Phoenixa da se moze baciti i pogled na nju.

 

Inace, ovo ce derat guzove, sta estetski sta performansama ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti PGF Edition Graphics Card Pictured (a zasigurno i jako masivna kartica posto ima 3 x 100mm ventove koji nisu jedan preko drugog kao u slucaju Gigabyte Aorusa i extreme gaming verzije), cekamo da se predstave custom modeli Gainwarda i Palita pa da vidimo ko ce opet drzat krunu 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2017 7:29 (Lucidius).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Lucidius kaže...

Inace, ovo ce derat guzove, sta estetski sta...

 estetski je katastrofa, taiwan teenager gamers dream edition

8 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Za tvoj (ne)ukus sam vec stekao dojam tako da me tvoje opservacije na tu temu ne interesiraju, sa ljudima koji imaju nos za te stvari inace rado popricam 

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
picajzla0707 kaže...
Lucidius kaže...

Inace, ovo ce derat guzove, sta estetski sta...

 estetski je katastrofa, taiwan teenager gay dream edition

Fixed for ya.

Te dugine boje 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
8 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Pa sta ti gledas ledice u kojoj su boji na slici, kome je to bitno? stavis si ih u boji po svome ukusu i prema tome zamisljas gotov proizvod. I Phoenixica koju trenutno imam da joj onaj logo koji je na svim slikama zelene boje i tako dolazi out of the box nije moguce promjeniti u drugu boju nebi bila u mom kompu, tak da nebitno skroz.

 

EDIT:

 

Ja isto nasao sa kime cu pricat o tim delikatnim stvarima 

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2017 8:27 (Lucidius).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Lucidius kaže...

Za tvoj (ne)ukus sam vec stekao dojam tako da me tvoje opservacije na tu temu ne interesiraju, sa ljudima koji imaju nos za te stvari inace rado popricam 

jak ti je ukus, čudo jedno

8 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Bome je klik 

 

Da vidim tvoju skalameriju 

 

 

Moj PC  
2 5 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Lucidius kaže...

Ma kakva EVGA, zna se sta valja, Zotac AMP extreme, Gainward Phoenix i Palit Jetstream/Gamerock, ovo sve ostalo je kilavo, ajde MSI gaming je ok, ali bi joj cijena trebala biti barem 200kn manja od Phoenixa da se moze baciti i pogled na nju.

 

Inace, ovo ce derat guzove, sta estetski sta performansama ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti PGF Edition Graphics Card Pictured (a zasigurno i jako masivna kartica posto ima 3 x 100mm ventove koji nisu jedan preko drugog kao u slucaju Gigabyte Aorusa i extreme gaming verzije), cekamo da se predstave custom modeli Gainwarda i Palita pa da vidimo ko ce opet drzat krunu 

 Ti hardver cijeniš po izgledu, što je... smiješno. Ali dobro, meni su čak i ružne te tvoje... izgleda k'o Hello Kitty, samo ružnije.

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
8 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Ne stoji ti bas ta tvrdnja, ja biram najbolje performansama i izgledom, sta se da i skuzit po konfi 

 

EDIT:

 

A i Zotac se dokazao kao vrhunski proizvođac zadnjih godina, skoro stalno imaju TOP modele na trzistu, osjecaj za ukus im samo dize ljestvicu kod mene 

 

EDIT 2:

 

Ovaj Jakovp slobodno neka kaze sa cime se ne slaze kad je krenuo...

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2017 9:11 (Lucidius).
Moj PC  
2 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

po komentarima NE-delikatnih ljudi na klinku,to je lijepo samo posebnim dušicama

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice