GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

poruka: 15.736
|
čitano: 1.350.073
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)



Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Kako najbolje testirati graficku dal je ispravna i da li daje performanse koje bi trebala davati?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
walentkane kaže...

Kako najbolje testirati graficku dal je ispravna i da li daje performanse koje bi trebala davati?

 furmark, unigine heaven, 3dmark firestrike,lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Crysis, Crysis 2, Crysis 3
16 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

metro serijal...

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Zašto kad snimam gameplay sa oniim nvidijinim programom za snimanje?; snimi mi se u nekom fajlu koju uopće nemogu pokrenuti da gledam kasnije . Inače imam GTX1080 TI...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
djar kaže...

Zašto kad snimam gameplay sa oniim nvidijinim programom za snimanje?; snimi mi se u nekom fajlu koju uopće nemogu pokrenuti da gledam kasnije . Inače imam GTX1080 TI...

 ja mislim da je i meni tako bilo pa sam skinuo vlc player te onda otvara sve videozapise, da je cudan malo ovaj nvidijin jest, tipa nekad neće da se upali dok igram na alt i z

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
4mal kaže...

metro serijal...

Sta metro benchmark prezivi, to je poprilicno ispravno 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Eto i moja Phoenixica prdnula u fenjer. Instalirao nove drivere, gledao malo YouTube, krenuo malo PUBG igrat, nakon 10-15 minuta, 2 puta blicne ekran, zacrni se i cujem onaj windows zvuk kao da su se srušili driveri. Reko dobro neki random problem je sad ce se pojavit slika, ništa, resetiram komp, Gainward LED logo odvrti crvena, plava, zelena (i onda treba ostat na zelenoj bar dok se windows ne boota) ali meni se ugasi totalno i nema slike, VGA debug lampica svijetli, reko oo nee. Probao sam sve ištekat/uštekat, resetirat bios, drugi naponski kabl, prebacit bios switch na kartici... Ma ništa. Probam prastaru Gf 210 - radi, integruša radi.

A toliko ju pazio, bila hladna, underclockana i eto't... Nema pravila, poludio, odma ošo reklamirat, šukurac kad kartica od 4100kn radi godinu dana u naj boljim uvjetima. Dođe mi da uzmem RX 560 i onda ju samo šikaniram kad crkne...

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

To kod tebe postaje zanimljivo. Nikad mi nije riknula grafa a da su mi riknule dvije na istom napajanju letilo bi iz kompa.

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
XXX kaže...

To kod tebe postaje zanimljivo. Nikad mi nije riknula grafa a da su mi riknule dvije na istom napajanju letilo bi iz kompa.

 Interesantna ideja.

8 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
D3lBoy kaže...

Eto i moja Phoenixica prdnula u fenjer. Instalirao nove drivere, gledao malo YouTube, krenuo malo PUBG igrat, nakon 10-15 minuta, 2 puta blicne ekran, zacrni se i cujem onaj windows zvuk kao da su se srušili driveri. Reko dobro neki random problem je sad ce se pojavit slika, ništa, resetiram komp, Gainward LED logo odvrti crvena, plava, zelena (i onda treba ostat na zelenoj bar dok se windows ne boota) ali meni se ugasi totalno i nema slike, VGA debug lampica svijetli, reko oo nee. Probao sam sve ištekat/uštekat, resetirat bios, drugi naponski kabl, prebacit bios switch na kartici... Ma ništa. Probam prastaru Gf 210 - radi, integruša radi.

A toliko ju pazio, bila hladna, underclockana i eto't... Nema pravila, poludio, odma ošo reklamirat, šukurac kad kartica od 4100kn radi godinu dana u naj boljim uvjetima. Dođe mi da uzmem RX 560 i onda ju samo šikaniram kad crkne...

Meni reklamirali ovi iz Linksa u roku 5 dana, samo moras malo biti dosadan preko telefona i mejla i pozurivati ih, odma se trgnu. Kod nas ti nema ovlasteni servis za Gainward vec bi morali slat u Njemacku direktno Gainwardu posto je oni nesmiju otvarat, ja im reko treba mi kartica hitno i kada ju misle poslat tamo jer je grafa bila dijagnosticirana kao neispravna od njih ali je 3 dana nisu poslali nakon toga, i onda me zena zvala popodne sa servisa da si dođem po novu i nisam ih ni trebao cekat da salju u GAINWARD karticu.

 

Naravno prije nego ju predas ju fino posnimi mobitelom sa svih strana (ne sklikaj nego bas posnimi kod njih u servisu ispred onog naloga gdje je tvoj potpis da ju predajes na servis) jer se svasta tamo dogadalo koliko sam cuo. I kada dobis novu također prije preuzimanja otvori prvo kutiju i pogledaj jel sve u redu i d agraficka nije vec koristena ili otvarana iz antistaticke vrecice.

10 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
XXX kaže...

To kod tebe postaje zanimljivo. Nikad mi nije riknula grafa a da su mi riknule dvije na istom napajanju letilo bi iz kompa.

290X nije riknula, bila je nestabilna na max. clockovima, ni prva ni zadnja 290X da se rušala na full clockovima. Voltaže nisu padale ispod dopuštenih, +5, 3.3 i 12v, napajanje je ok, također GPU je rijetko radio na full snazi, limitirao sam fps na 75 za sve igre, samim time je vukla ugl. oko 100-110w. 

Lucidius kaže...

Meni reklamirali ovi iz Linksa u roku 5 dana, samo moras malo biti dosadan preko telefona i mejla i pozurivati ih, odma se trgnu. Kod nas ti nema ovlasteni servis za Gainward vec bi morali slat u Njemacku direktno Gainwardu posto je oni nesmiju otvarat, ja im reko treba mi kartica hitno i kada ju misle poslat tamo jer je grafa bila dijagnosticirana kao neispravna od njih ali je 3 dana nisu poslali nakon toga, i onda me zena zvala popodne sa servisa da si dođem po novu i nisam ih ni trebao cekat da salju u GAINWARD karticu.

 

Naravno prije nego ju predas ju fino posnimi mobitelom sa svih strana (ne sklikaj nego bas posnimi kod njih u servisu ispred onog naloga gdje je tvoj potpis da ju predajes na servis) jer se svasta tamo dogadalo koliko sam cuo. I kada dobis novu također prije preuzimanja otvori prvo kutiju i pogledaj jel sve u redu i d agraficka nije vec koristena ili otvarana iz antistaticke vrecice.

Slikala je ženska u Linksu, iako sam malo cringeao kad ju je oslonila u kutiji na pcie slot. Šta je s tvojom bilo pa si ju morao reklamirati?

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.11.2017 23:01 (D3lBoy).
8 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
D3lBoy kaže...

Slikala je ženska u Linksu, iako sam malo cringeao kad ju je oslonila u kutiji na pcie slot. Šta je s tvojom bilo pa si ju morao reklamirati?

 Pa sta onda ako ju je ona slikala?? slikaju oni uvijek, gdje je tebi dokaz kakvu si ju predao, bilo je svega sa Links-om kolko sam citao od muljaza oko toga da nadu nesto na grafi ili se dogodi njima u servisu pa kazu da si je takvu predao i ne zele uvazit reklamaciju, tako da mene na te fore nebudu dobili.

 

Evo ti opis kaj je bilo sa mojom KLIK

 

Iako sa moje strane ja moram pohvalit LInks jer je sve bilo rijeseno u istom tjednu...

10 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Znaci slicna situacija ko moja, samo što je moja odjednom prestala raditi, i više se nije palila bez obzira na vađenje. Kao ni led screen

Battlelog: D3lBoy-00
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
D3lBoy kaže...

Eto i moja Phoenixica prdnula u fenjer. Instalirao nove drivere, gledao malo YouTube, krenuo malo PUBG igrat, nakon 10-15 minuta, 2 puta blicne ekran, zacrni se i cujem onaj windows zvuk kao da su se srušili driveri. Reko dobro neki random problem je sad ce se pojavit slika, ništa, resetiram komp, Gainward LED logo odvrti crvena, plava, zelena (i onda treba ostat na zelenoj bar dok se windows ne boota) ali meni se ugasi totalno i nema slike, VGA debug lampica svijetli, reko oo nee. Probao sam sve ištekat/uštekat, resetirat bios, drugi naponski kabl, prebacit bios switch na kartici... Ma ništa. Probam prastaru Gf 210 - radi, integruša radi.

A toliko ju pazio, bila hladna, underclockana i eto't... Nema pravila, poludio, odma ošo reklamirat, šukurac kad kartica od 4100kn radi godinu dana u naj boljim uvjetima. Dođe mi da uzmem RX 560 i onda ju samo šikaniram kad crkne...

Kao sto rekoh prije godinu dvije - Gainward je banana, ne kupujte jeftine kartice.

 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

ja stvarno nemam probelma ni sa jednim brednom. imao gigabytove gtx 9800+ i 450gts, pa onda asusovu 570, nakon nje msi 770 i sada gainward phoenix 1070. sljedeća gen nakon volte (ampere?) ako bude para i volje volio bi uzeti nešto od evga-e, svi hvale taj brend pa da vidim i sam. do tada ova 1070 bude nekako držala 1080p/60hz.

 

uostalom, čovjek ima jamstvo koje služi za ovakve slučajeve pa nema zime.

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

4100kn jeftino? I to prije rudarskog ludila.

Btw. više bi htio da rijese problem sa karticom koju sam reklamirao nego da mi daju novu. Jer vidim da u Linksu više nema golden sample, samo obicna i glh, s time da su obicnoj podigli cijenu na 4100, što je bila prije GS, a obicna oko 3700. Tak da ako mi budu mjenjali dobit cu slabiju, a nedam vise doplate za glh.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 22:58 (D3lBoy).
12 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

bolje je dobiti novu karticu, makar i običnu verziju jer se time resetira jamstvo na ponovne 2 godine od strane trgovca :)

What could possibly go wrong?
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

A i to da, iako mi je pun k reklamacija. Baš sam se mislio skrasit sa ovom na duže vrijeme, bar mi je dobar reality check za kupnju stvari koje mi ne trebaju, jer sam skoro dan prije kupio 8700k jer eto, a nije da imam para na bacanje...

Battlelog: D3lBoy-00
14 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
chaselol kaže...
ne kupujte jeftine kartice.

 

Znaci samo nvidija? 

11 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

 

... I vrati se miš (chaseLOL) natrag u svoju rupu.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
11 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Na casekingu ima 1070ti strix za ~3650kn sa dostavom što nije loša cijena za karticu koja je jako blizu 1080ici.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
ansha kaže...
chaselol kaže...
ne kupujte jeftine kartice.

 

Znaci samo nvidija? 

samo nevidija sve ostalo je bacanje para 

 

Ali realno, citava gaming scena zna da je Gainward propao sto se tice kartica u zadnjih 10 godina nisu izdali postenu kartici, prije je njihov golden sample nesto znacio (ako se sjecate, a sumnjam) i za sad od 3 kartice za koje znamo u ovoj grupi, 2 su vrisnule, ceka se tvoja 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
_mark0_69 kaže...

Na casekingu ima 1070ti strix za ~3650kn sa dostavom što nije loša cijena za karticu koja je jako blizu 1080ici.

 Cijena je bolesna, tolko ili vise inace kostaju losiji modeli obicne 1070...

10 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Kartica kao kartica je odlicna, hladna tiha, 2ghz out of the box, bez da išta diraš. Sad to što su dvije crkle može biti slucajnost, ima jos bar dvoje na forumu sa Phoenixom 1070 i 1060, zaboravio sam nickove.

Battlelog: D3lBoy-00
15 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
chaselol kaže...

 

Ali realno, citava gaming scena zna da je Gainward propao sto se tice kartica u zadnjih 10 godina nisu izdali postenu kartici, prije je njihov golden sample nesto znacio (ako se sjecate, a sumnjam) i za sad od 3 kartice za koje znamo u ovoj grupi, 2 su vrisnule, ceka se tvoja 

 

Šta ti pišeš...

14 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Gee kaže...
chaselol kaže...

 

Ali realno, citava gaming scena zna da je Gainward propao sto se tice kartica u zadnjih 10 godina nisu izdali postenu kartici, prije je njihov golden sample nesto znacio (ako se sjecate, a sumnjam) i za sad od 3 kartice za koje znamo u ovoj grupi, 2 su vrisnule, ceka se tvoja 

 

Šta ti pišeš...

Po obicaju.. A i crknuta Phoenix-ica je brza od njegovog drloga od kartice 

6 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Gainward je, ako se dobro sican, posli goldun samplea izbacivao gs oznaku, ne bi li privarija svoje kupce. Za mene jedino palit i zotac jos kao opcije, sve ostalo je lutrija.
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Gorstak79 kaže...
Gainward je, ako se dobro sican, posli goldun samplea izbacivao gs oznaku, ne bi li privarija svoje kupce. Za mene jedino palit i zotac jos kao opcije, sve ostalo je lutrija.

 A kako je to točno, majstore, prevario kupce? Sa GS oznakom umjesto "GoldUn sample" natpisa? 

 

Još veliš da su ti Palit i Zotac jedine opcije, a Palit je sestrinska firma Gainwardu i imaju IDENTIČNE i hladnjake i pcb-ove zadnju generaciju. Jedino su hladnjaci obojani drugačije.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice