Preporuke i iskustva sa Radeon RX580 Armor OC 8GB?

poruka: 7
|
čitano: 6.010
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Preporuke i iskustva sa Radeon RX580 Armor OC 8GB?

Ima li neko na forumu ko ima iskustva sa AMD Radeon RX580 Armor OC 8GB grafičkom, ili nekom drugom RX580 8GB ? Interesuju me vaša mišljenja i preporuke, gledao sam benchmarkove RX580 8GB vs. GTX 1060 6GB i primijetio sam da je RX580 nešto malo bolja od GTX-a.. Što se tiče cijena, razlika je 50€ (jeftinija RX580).. Također me interesuje kako će se slagati sa ostatkom konfiguracije..

 

 

Planirani PC build -> https://de.pcpartpicker.com/list/8djLyX

 

CPU: AMD - Ryzen 5 1600 3.2GHz 6-Core Processor

CPU Cooler: STOCK

Memory: G.Skill - Ripjaws V Series 8GB (2 x 4GB // 2 x 8GB) DDR4-3200 Memory

Storage: Samsung - 850 EVO-Series 500GB 2.5" Solid State Drive

Video Card: ZA BUILD ODABRANA SAPPHIRE RX580 8GB (MOGUĆE DA DOĐE DO IZMJENA)

Case: Cougar - MX330 ATX Mid Tower Case

Power Supply: EVGA - 500W 80+ Bronze Certified ATX Power Supply

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.6.2018 22:52 (BabyEye).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuke i iskustva sa Radeon RX580 Armor OC

Gigabyte Aorus Radeon RX 580 8GB Gaming - ASUS ROG Radeon RX 580 STRIX 8G - SAPPHIRE RX 580 NITRO+ 8GB

 

Koju god od te tri uzmeš sigurno si dobro uzeo. Ja kad ću uzimat za sebe uzet ću sapphire. Sviđa mi se konfa 

K2
12 godina
protjeran
offline
Re: Preporuke i iskustva sa Radeon RX580 Armor OC
Armor ima jedan od najgorih hladnjaka tako da ga zaobodi za rx580. Kolega ti je preporucio dobre modele.
5 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuke i iskustva sa Radeon RX580 Armor OC
hrvoje9 kaže...

Gigabyte Aorus Radeon RX 580 8GB Gaming - ASUS ROG Radeon RX 580 STRIX 8G - SAPPHIRE RX 580 NITRO+ 8GB

 

Koju god od te tri uzmeš sigurno si dobro uzeo. Ja kad ću uzimat za sebe uzet ću sapphire. Sviđa mi se konfa 

Gledao sam baš Sapphire RX580 Nitro+ 8GB i izgleda mi brutalno 

 

war3_tft kaže...
Armor ima jedan od najgorih hladnjaka tako da ga zaobodi za rx580. Kolega ti je preporucio dobre modele.

 Što se tiče Armor verzije, navodno njegovi ventilatori "počinju da rade" tek od 60°C+

12 godina
protjeran
offline
Re: Preporuke i iskustva sa Radeon RX580 Armor OC

Nema veze sta se oni pale na 60c, sami hladnjak je los.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuke i iskustva sa Radeon RX580 Armor OC
war3_tft kaže...

Nema veze sta se oni pale na 60c, sami hladnjak je los.

 Sapphire je malo skuplja na EU tržištu, a kod nas u BiH su cijene nenormalno visoke, npr RX 580 Armor na amazon.de je oko 285-290€, a u BiH za istu traže 400€

15 godina
offline
Re: Preporuke i iskustva sa Radeon RX580 Armor OC

Uzimaj Sapphire jer su oni direktan partner AMD-u i za njihove GPU.ove imaju najbolje izvedeno hlađenje.

Ja sam se opekao sa Asus-om oko R9 390 i nikad više a ista takva od Sapphire-a se grije 20 ° C niže.

Znači Sapphire obavezno ni Asus ni Gigabyte,e ne znam imal MSI RX580 ne bih rekao ali i njihov TwinFrozer je odlično hlađenje.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice