Prodati gtx1070, majnati, ili je čuvati?

poruka: 15
|
čitano: 4.517
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Prodati gtx1070, majnati, ili je čuvati?

Pozdrav imam Gainward geforce gtx 1070 phoenix 8gb savršeno očuvanu vrlo vrlo malo korištenu za doslovno 2 sata igranja kroz vikend. Nikad majnala sa kompletnom ambalažom ali naravno bez jamstva (isteklo).

 

S obzirom da su cijene grafičkih totalno u nebu trebam savjet tj više pitanje dal mi je bolje istu prodati ili cak uci u svijet valuta s njom ili jos cekati situaciji s obzirom da se zadnje 2 godine gotovo ni ne koristi.

 

Koliko realno vrijedi na trzistu? 3000-4000kn? Ako majnam kolko bi mogao zaraditi kroz neki period cca?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Prodati gtx1070, majnati, ili je čuvati?
amd freak kaže...

Pozdrav imam Gainward geforce gtx 1070 phoenix 8gb savršeno očuvanu vrlo vrlo malo korištenu za doslovno 2 sata igranja kroz vikend. Nikad majnala sa kompletnom ambalažom ali naravno bez jamstva (isteklo).

 

S obzirom da su cijene grafičkih totalno u nebu trebam savjet tj više pitanje dal mi je bolje istu prodati ili cak uci u svijet valuta s njom ili jos cekati situaciji s obzirom da se zadnje 2 godine gotovo ni ne koristi.

 

Koliko realno vrijedi na trzistu? 3000-4000kn? Ako majnam kolko bi mogao zaraditi kroz neki period cca?

 

Realno ne vrijedi 4000 kn sigurno. Ja sam svoju 1080 Strix prodao za 450 eura ovdje u irskoj gdje su cijene totalno van pameti (i inace, ne samo sada). 3000 bi eventualno mogao dobiti ako je netko bas zagrizen.

Na PCE jedna 1070ti stoji vec mjesec dana a covjek trazi 2600 za nju

Freak Show Inc.
2 godine
offline
Prodati gtx1070, majnati, ili je čuvati?

Nahvali ju ti brate, kao da je prodaješ, a to vjerojatno kao suptilno i radiš.

Možeš ti pričati da si igrao samo 1 sat u tri godine, ali garancija je istekla, i kartica ima realnu vrijednost 2tkn, ali osobno ne bih dao toliko, jer može prducnuti sutra i što onda ?

 

Da mi treba grafička, i da imam 2 tkn radije bih uzeo na rate novu GTX 1660 Ti za 5tkn nego tvoju...

dodam 3 t i miran sam tri godine.

███ Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! ███
 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Prodati gtx1070, majnati, ili je čuvati?

Ljudi polako...definitivno je trenutno ne prodajem...ali da je ne koristim to stoji...cijene sam bubnuo prema onome kaj je trenutno na njuskalu. To naravno ne mora bit realna cijena (zato i jesu još uvijek u prodaji right?).

 

Ali evo informativno da je od danas pocnem koristiti za majning kolka bi mi bila informativna zarada na dnevnoj bazi s troskovima struje?

 

Ima li smisla samo s njom majnati ili ne?

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 9:05 (amd freak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Prodati gtx1070, majnati, ili je čuvati?

2k kuna trenutno sigurno vrijedi, za 2.5k kuna bi isto otiška, 3k kuna ako ti se da čekati... tržište je trenutno takvo, ne vidim zašto bi on davao grafu u bezcijenje kada se slabije grafe prodaju za ~2.000kn.

13 godina
offline
Prodati gtx1070, majnati, ili je čuvati?

Ma idu ti cijene... samo pričekaj par tjedna. Moja 3080 je ošla za 16k a plačena je bila 7k prije godinu dana

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Prodati gtx1070, majnati, ili je čuvati?
amd freak kaže...

 

 

Ima li smisla samo s njom majnati ili ne?

ljudi majnaju i s RX 580 8 gb pa zašto ne bi i ti sa svojom mogao..

za potankosti pronađi temu gdje mineri raspravljaju, dijele spoznaje itd.

███ Najteže je u životu sirovini dokazati da je sekundarna ! ███
10 godina
offline
Re: Prodati gtx1070, majnati, ili je čuvati?
amd freak kaže...

Pozdrav imam Gainward geforce gtx 1070 phoenix 8gb savršeno očuvanu vrlo vrlo malo korištenu za doslovno 2 sata igranja kroz vikend. Nikad majnala sa kompletnom ambalažom ali naravno bez jamstva (isteklo).

 

S obzirom da su cijene grafičkih totalno u nebu trebam savjet tj više pitanje dal mi je bolje istu prodati ili cak uci u svijet valuta s njom ili jos cekati situaciji s obzirom da se zadnje 2 godine gotovo ni ne koristi.

 

Koliko realno vrijedi na trzistu? 3000-4000kn? Ako majnam kolko bi mogao zaraditi kroz neki period cca?

 Prodaj i nadodaj za jace nesto ili ukljuci pa nek majna...mozes izvuc oko 300-350kn kad se odbije struja misecno.

Origin_Steam: hrka11
12 godina
offline
Re: Prodati gtx1070, majnati, ili je čuvati?
2-2.5Kkn mozes trenutno dobit za nju..a rudari oko 20+ mhs to ti je oko 10 kn dan..
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prodati gtx1070, majnati, ili je čuvati?
amd freak kaže...

Ljudi polako...definitivno je trenutno ne prodajem...ali da je ne koristim to stoji...cijene sam bubnuo prema onome kaj je trenutno na njuskalu. To naravno ne mora bit realna cijena (zato i jesu još uvijek u prodaji right?).

 

Ali evo informativno da je od danas pocnem koristiti za majning kolka bi mi bila informativna zarada na dnevnoj bazi s troskovima struje?

 

Ima li smisla samo s njom majnati ili ne?

 Trenutno s njom, kad odbijemo hep, namajnaš cca 10-11kn dan, iliti 300-330kn mjesečno da radi 24/7. Totalno neisplativo sa jednom grafom, pa čak i ako stoji. 

16 godina
offline
Prodati gtx1070, majnati, ili je čuvati?

I kod mene je slicna situacija samo je u pitanju 1070ti, istekla garancija prije nekoliko mjeseci. Dobra je cijena, ali pitanje i da se proda za 3000-3500kn, koju bi uzeo sljedecu 2070,3060, koliko bi se moralo nadoplatiti, koliko bi razlika bila u performansama? 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Prodati gtx1070, majnati, ili je čuvati?

prodaj ju i za tu lovu kupuj kripto, i onda svaki mjesec kupuj kripto za 400kn

 

majnjanje sa jednom grafom, koja god to bila je ne isplativo u odnosu na kupnju kripta za taj iznos koji mozes izmajnat

 

sigurno netko ima negdje racunicu, kada rudarenje postane isplativo u odnosu na kupovanje kripta

 

rekao bih da postane isplativo kada imas puno grafickih :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Prodati gtx1070, majnati, ili je čuvati?

Hvala svima na savjetima...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Prodati gtx1070, majnati, ili je čuvati?

Isto se slažem za prodaju pa, ako za to imaš živaca, kupiš kripto i čekaš.

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Prodati gtx1070, majnati, ili je čuvati?

Evo vidia jučer Vašu priču, a imao viška RX 580 8gb.

Stavio u oglas otišla nakon pola sata(3000 kuna), eto samo da znate.

Pozdrav

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice