Sapphire ili VTX?

poruka: 16
|
čitano: 4.285
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Sapphire ili VTX?

Dakle može li mi ko reć razliku izmeđju ova 2 proizvođača osim u 150-200kn razlike u cijeni? Naime radi se o Ati5870 kartici. Gledam ubrzo to nabavit al nemogu se odlučit. Po čemu je Sapphire bolji (osim možda po hlađjenju) i kolika je razina buke navedenih? Dakle šta bi bila bolja investicija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sapphire ili VTX?
Hedrick kaže...

Dakle može li mi ko reć razliku izmeđju ova 2 proizvođača osim u 150-200kn razlike u cijeni? Naime radi se o Ati5870 kartici. Gledam ubrzo to nabavit al nemogu se odlučit. Po čemu je Sapphire bolji (osim možda po hlađjenju) i kolika je razina buke navedenih? Dakle šta bi bila bolja investicija?

Mislis po cemu je vtx bolji od sapphira??? u hladjenju i referentnom PCB-u i moze se dizat voltaza preko msi afterburna. Uzmi VTX3d.

Google is your friend
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sapphire ili VTX?
Jurky kaže...
Hedrick kaže...

Dakle može li mi ko reć razliku izmeđju ova 2 proizvođača osim u 150-200kn razlike u cijeni? Naime radi se o Ati5870 kartici. Gledam ubrzo to nabavit al nemogu se odlučit. Po čemu je Sapphire bolji (osim možda po hlađjenju) i kolika je razina buke navedenih? Dakle šta bi bila bolja investicija?

Mislis po cemu je vtx bolji od sapphira??? u hladjenju i referentnom PCB-u i moze se dizat voltaza preko msi afterburna. Uzmi VTX3d.

Al VTX je jeftiniji Iznenađen.

15 godina
neaktivan
offline
Sapphire ili VTX?

Jos se bunis jer je jeftiniji? -.-

Model fashion guru.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2010 15:14 (luka_cro).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sapphire ili VTX?
Jurky kaže...
Hedrick kaže...

Dakle može li mi ko reć razliku izmeđju ova 2 proizvođača osim u 150-200kn razlike u cijeni? Naime radi se o Ati5870 kartici. Gledam ubrzo to nabavit al nemogu se odlučit. Po čemu je Sapphire bolji (osim možda po hlađjenju) i kolika je razina buke navedenih? Dakle šta bi bila bolja investicija?

Mislis po cemu je vtx bolji od sapphira??? u hladjenju i referentnom PCB-u i moze se dizat voltaza preko msi afterburna. Uzmi VTX3d.

al se na obicnoj 5870 ne moze dizat napon.. koliko znam jedino 5850 ima taj problewm

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2010 15:17 (Mitsuoka).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sapphire ili VTX?
luka_cro kaže...

Jos se bunis jer je jeftiniji? -.-

Rijetko čuješ da je jeftinije bolje Iznenađen.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sapphire ili VTX?
Hedrick kaže...

Al VTX je jeftiniji Iznenađen.

gdje to.... daj link da vidim poblize o cemu se radi jer dosad je uvijek sapphire bila najjeftinija, a vtx je bio odma ispod asusa znaci jedna od najskupljih

Google is your friend
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sapphire ili VTX?
Hedrick kaže...
luka_cro kaže...

Jos se bunis jer je jeftiniji? -.-

Rijetko čuješ da je jeftinije bolje Iznenađen.

radi se o istoj grafi pa ces valjda dobit i iste preformanse u igrama.

Model fashion guru.
14 godina
protjeran
offline
Sapphire ili VTX?

Sapphire

xDDD
 
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sapphire ili VTX?
danfa123 kaže...

Sapphire

Isti GPU,isti taktovi,isto hlađenje,VTX je jeftinija (najjeftinija je sapphire u protisa),pa uzmi VTX3D

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sapphire ili VTX?
Jurky kaže...
Hedrick kaže...

Al VTX je jeftiniji Iznenađen.

gdje to.... daj link da vidim poblize o cemu se radi jer dosad je uvijek sapphire bila najjeftinija, a vtx je bio odma ispod asusa znaci jedna od najskupljih

U M-sana.

Link ti nemogu dat jer je to na računu od firme mi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2010 15:42 (Hedrick).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sapphire ili VTX?
Hedrick kaže...
Jurky kaže...
Hedrick kaže...

Al VTX je jeftiniji Iznenađen.

gdje to.... daj link da vidim poblize o cemu se radi jer dosad je uvijek sapphire bila najjeftinija, a vtx je bio odma ispod asusa znaci jedna od najskupljih

U M-sana.

Link ti nemogu dat jer je to na računu od firme mi.

onda se nemas sta mislit, uzmi VTX3d, inace svugdje je vtx skuplji od sapphira i to za otprilike 300kn..... jer po svemu sto sam cuo i vidio, vtx daje bolji max oc.....

Google is your friend
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2010 16:00 (Jurky).
15 godina
protjeran
offline
RE: Sapphire ili VTX?
Jurky kaže...
Hedrick kaže...

Mislis po cemu je vtx bolji od sapphira??? u hladjenju i referentnom PCB-u i moze se dizat voltaza preko msi afterburna. Uzmi VTX3d.

Jurky:

Ja ga imam Sapphire 5850 referentni PCB, ona Game Ed. u stvari, znači naj-najstarija izvedba, ona prva čim je izašla od Sapphire i da se clockat iz MSI-ja i možeš isto ako podesiš onaj msiafterburner.cfg fajl, dodavat napon.Namigiva

free speech for the dumbxD
14 godina
neaktivan
offline
Sapphire ili VTX?

uzmi nešto od nvidie i svi sretni

zumic
 
1 4 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sapphire ili VTX?
zumic kaže...

uzmi nešto od nvidie i svi sretni

A počea sam sa S3, pa Ati, Voodoo 1, Voodoo 3 Plač pa neko vrime se ni nesičam šta san ima, zatim sam upa u Nvidia serial 6600GT, 7950GT, 8800GT i sada je 4890 i moram priznat da me prelazak sa Nvidie na ATija nije oduševia.

Poruka je uređivana zadnji put pon 19.7.2010 19:41 (Hedrick).
13 godina
neaktivan
offline
RE: Sapphire ili VTX?
Hedrick kaže...
zumic kaže...

uzmi nešto od nvidie i svi sretni

A počea sam sa S3, pa Ati, Voodoo 1, Voodoo 3 Plač pa neko vrime se ni nesičam šta san ima, zatim sam upa u Nvidia serial 6600GT, 7950GT, 8800GT i sada je 4890 i moram priznat da me prelazak sa Nvidie na ATija nije oduševia.

 Zasto?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice