Vodič za odabir grafičke kartice izdvojena tema

poruka: 40.564
|
čitano: 5.573.100
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...

Nije naopako, razmisli malo, kada ubodes grafu u plocu sa koje strane ces citati slova ;)

Možda se kolega malo zaje... samo.

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Nisam baš stekao taj dojam 

13 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ibme74 kaže...

Nisam baš stekao taj dojam 

Pa to tako i treba biti, da ti ne znaš jel te on zaje... ili misli ozbiljno.

14 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Osobno mislim da je sada najgore vrijeme za traženje nove ili polovne grafe, jer cijene nisu nikada bile ovako nerealne i dignute u nebesa radi rudarenja. Najbolji savijet je pričekati da ovo sranje prođe i onda tražiti grafu jer sada ćete morati dati zlatnu polugu za grafu srednjeg segmenta, a one high end kupiti jedino podizanjem kredita 

Moj PC  
8 0 hvala 4
10 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Otkazat vodu i plin, jest konzerve da kupis gtx 1060. I to polovnu. Neispravnu. 

Moj PC  
10 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Ja sam kupio nedavno gtx1060 6GB preko veze došao do nje jer je uopće nije bilo taj trenutak za kupiti i platio sam ju 3600 kn sad vidim da ista je 4000kn .... Užas jbt za te novce si mogao birati gtx1070.. ali nije mi se dalo čekati da se cijene smire jer pitanje je kad će..

15 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
direktoooR kaže...

Ja sam kupio nedavno gtx1060 6GB preko veze došao do nje jer je uopće nije bilo taj trenutak za kupiti i platio sam ju 3600 kn sad vidim da ista je 4000kn .... Užas jbt za te novce si mogao birati gtx1070.. ali nije mi se dalo čekati da se cijene smire jer pitanje je kad će..

Ja sam pred samo 2 tjedna uzeo jednu za 2999kn u trgovini koja očito nije bila u toku (Gainward Double fan model).

It is always darkest just before the dawn.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Da te grafe su sad suho zlato... Ja sam uzeo ovu Grafička kartica ASUS nVidia GeForce DUAL-GTX1060-O6G, 6 GB GDDR5, nisam se htio navlačiti dalje pa davati 5k kuna za gtx1070... Iako je odlična ova grafa jer lol i takve esports igre mi locka 250 fpsa na FHD Max, kad strimam onda mi se vrti na 200 fps-a to je i više nego dovoljno

10 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Bio je dobar oglas prije neki dan, gtx 1050ti za 1000kn. Javim se, a covik kaze da ga je zvalo 20 ljudi vec. 

 

Taj oglas je stajao na njuskalu niti dan. 

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
mrsmith kaže...
direktoooR kaže...

Ja sam kupio nedavno gtx1060 6GB preko veze došao do nje jer je uopće nije bilo taj trenutak za kupiti i platio sam ju 3600 kn sad vidim da ista je 4000kn .... Užas jbt za te novce si mogao birati gtx1070.. ali nije mi se dalo čekati da se cijene smire jer pitanje je kad će..

Ja sam pred samo 2 tjedna uzeo jednu za 2999kn u trgovini koja očito nije bila u toku (Gainward Double fan model).

Zasto sad kupujes? Majnanje ili?

15 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ansha kaže...

Zasto sad kupujes? Majnanje ili?

Ne, ne, to sam uzeo za HTPC (na kojem se žena igra povremeno) umjesto GTX1050Ti koju sam ubacio u render slave jer mi je crkla GT710 koja je bila unutra.

 

Imao sam pred par mjeseci ideju s mining rigom (ali s RX-580icama) no odustao sam kompletno i uložio novac na drugu stranu

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 13:15 (mrsmith).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Za igranje :)

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
fanaticni gejmer kaže...

Bio je dobar oglas prije neki dan, gtx 1050ti za 1000kn. Javim se, a covik kaze da ga je zvalo 20 ljudi vec. 

 

Taj oglas je stajao na njuskalu niti dan.  

 koja 1050ti i koliko stara?

pitam čisto da znam koliko bi cijenio svoju msi 1050ti gaming koju se razmišljam prodati

7 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
direktoooR kaže...

Ja sam kupio nedavno gtx1060 6GB preko veze došao do nje jer je uopće nije bilo taj trenutak za kupiti i platio sam ju 3600 kn sad vidim da ista je 4000kn .... Užas jbt za te novce si mogao birati gtx1070.. ali nije mi se dalo čekati da se cijene smire jer pitanje je kad će..

 3600kn za gtx 1060, koja veza  Pa sad košta 3400 u adm-u, zar nije to ta? Šalu na stranu, al za tolko si mogao kupit rabljenu 1070 s garancijom ili ušparat 1000 kuna i uzet rabljenu 1060. Ja sam istu takvu kupio za 2400 prije dva tjedna s dvije godine garancije. Nije da pametujem, al stvarno mi se čini pretjerana cifra.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

ta tri dana kad sam je ja kupovao bila je nestasica nigdje ni u jednom shopu je nije bilo taj dan! Dan prije nego sam ju gledao je bila 3000 kn... 

 

Ma novo je novo i gotovo... Ma slažeš se itekako je pretjerana.. ali jbg bitno da ona radi ono sto treba :)

11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
direktoooR kaže...

ta tri dana kad sam je ja kupovao bila je nestasica nigdje ni u jednom shopu je nije bilo taj dan! Dan prije nego sam ju gledao je bila 3000 kn... 

 

Ma novo je novo i gotovo... Ma slažeš se itekako je pretjerana.. ali jbg bitno da ona radi ono sto treba :)

 hebote, ja sam prije mjesec i pol dana uzeo u trgovini 1070 za 300 kuna više i to ne šroteks verziju kakva je ta dualka, nego jednu od boljih verzija

7 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Baš taj dan si ju trebao kupit?  Pc universe je zadnjih mjesec dana često imao 1060 6gb gigabyte aorus ili extreme za 3000 kuna. Ajd ak streamaš i zarađuješ s njom, pa ti nije bitno par sto kuna...

 

 

Inače, jel to masno zarađuju proizvođači kartica ili trgovci? Ili cijeli lanac? 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

a jbg... nema veze tako je kako je.. ionako igram uglavnom lol na njoj :)

 

10 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
picajzla0707 kaže...

 koja 1050ti i koliko stara?

pitam čisto da znam koliko bi cijenio svoju msi 1050ti gaming koju se razmišljam prodati

Bila je inno3d, 2 twin. Koliko je stara nije naveo a nisam ni pita nakon odgovora da mu je netko punudio 1200kn, samo da mu je sta prije posalje. Pokaza mi cak razgovor u wap. 

 

Uglavnom ti bi za tu moga trazit vise.

13 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Ja sam prije manje od mjesec dana uzo grafu za 2000kn prek njuške rabljenu sa garancijom još cca 2 god, koja navodno nije majnala. Zasad je sve ok, jedino privjesak štuca tu i tamo, treba ipak jači proc, al i7 7700/K je preskup još, ak će ih bit rabljenih za razumnu cijenu kroz godinu-dvije onda ću uzet.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 16:44 (DiRT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
fanaticni gejmer kaže...
picajzla0707 kaže...

 koja 1050ti i koliko stara?

pitam čisto da znam koliko bi cijenio svoju msi 1050ti gaming koju se razmišljam prodati

Bila je inno3d, 2 twin. Koliko je stara nije naveo a nisam ni pita nakon odgovora da mu je netko punudio 1200kn, samo da mu je sta prije posalje. Pokaza mi cak razgovor u wap. 

 

Uglavnom ti bi za tu moga trazit vise.

 kad je tako, za 1.200 kuna je prodam prvome koji se javi 

12 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
direktoooR kaže...

Ja sam kupio nedavno gtx1060 6GB preko veze došao do nje jer je uopće nije bilo taj trenutak za kupiti i platio sam ju 3600 kn sad vidim da ista je 4000kn .... Užas jbt za te novce si mogao birati gtx1070.. ali nije mi se dalo čekati da se cijene smire jer pitanje je kad će..

 samo malo mene nazivas klaunom u drugoj temi a ti platis gtx 1060 3600kn?

edit.

prek veze?lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 14:49 (Stjepanj).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Naravno treba mi zbog streamanja i nije isključeno da ću možda jednom nekad igrati druge igre :) Nek se nađe... :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Kak to mislis naplacuje garanciju? Sluzbeno ne, najblize nama ide u Sloveniju. Uvijek se moze mail poslat i pitat ak su voljni dostavit narudžbu u Hrvatsku. Ja sam se tako dogovorio sam cyberportom, al sam ipak odustao od narudžbe. Računali bi 14 eura.

 

Kriza je što se tiče grafičkih, treba se malo snalazit ak se baš želi kupit novo. Rađe ju slat u slučaju kvara u Njemačku nego preplatit 50% kod nas. A možda bi čak unatoč svim slanjima prije riješili nego u Hrvatskoj. Meni npr. paket iz Belgije stigao u 4 dana na vrata u Hrvatsku, tako da shipping i nije neko gubljenje vremena.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 20:32 (daniel2809).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
fanaticni gejmer kaže...
picajzla0707 kaže...

 koja 1050ti i koliko stara?

pitam čisto da znam koliko bi cijenio svoju msi 1050ti gaming koju se razmišljam prodati

Bila je inno3d, 2 twin. Koliko je stara nije naveo a nisam ni pita nakon odgovora da mu je netko punudio 1200kn, samo da mu je sta prije posalje. Pokaza mi cak razgovor u wap. 

 

Uglavnom ti bi za tu moga trazit vise.

 hebote, nisam niti stavio grafu na oglas za 1.200 kuna i već sam je prodao

i dok sam dogovarao što i kako, nisam stigao deaktivirati oglas, stigle još dvije poruke za oglas

ovo je stvarno ludnica

14 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
daniel2809 kaže...

Kak to mislis naplacuje garanciju? Sluzbeno ne, najblize nama ide u Sloveniju. Uvijek se moze mail poslat i pitat ak su voljni dostavit narudžbu u Hrvatsku. Ja sam se tako dogovorio sam cyberportom, al sam ipak odustao od narudžbe. Računali bi 14 eura.

 

Pitao dva puta, nisu voljni.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 21:04 (ansha).
13 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Lik prodavo danas gtx 1080 ti oc strix za 5600kuna slao sam mejlove poruke, šteta nije se javljo, evo gledam njuškalo mu obrisalo profil. :(
Be Water My Friend
7 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Mozda isti lik kojem sam ja slao poruke za i7 8700k za 1500 kuna  zvucalo nemoguce al reko ajd da vidim. Isto ga njuskalo obrisao.

 

Steta za mindfactory da ne salje nama. Mozda post ristante u sloveniju ak si blizu?

7 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
picajzla0707 kaže...
fanaticni gejmer kaže...
picajzla0707 kaže...

 koja 1050ti i koliko stara?

pitam čisto da znam koliko bi cijenio svoju msi 1050ti gaming koju se razmišljam prodati

Bila je inno3d, 2 twin. Koliko je stara nije naveo a nisam ni pita nakon odgovora da mu je netko punudio 1200kn, samo da mu je sta prije posalje. Pokaza mi cak razgovor u wap. 

 

Uglavnom ti bi za tu moga trazit vise.

 hebote, nisam niti stavio grafu na oglas za 1.200 kuna i već sam je prodao

i dok sam dogovarao što i kako, nisam stigao deaktivirati oglas, stigle još dvije poruke za oglas

ovo je stvarno ludnica

 Gotovo majnanje?  Izgleda da si trebao počet s većom cifrom

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice