AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.269
|
čitano: 1.626.371
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Navi
picajzla0707 kaže...
Friday kaže...

Jutros opet black screen...

 ajde dosta više s tim fičrima, dobit ćeš karton zbog dosađivanja

 

Kamo srece da sam dobivao kartone dok je bilo vrijeme...

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: AMD Navi
Friday kaže...

 

Kamo srece da sam dobivao kartone dok je bilo vrijeme...

 nikad nije kasno 

5 godina
offline
AMD Navi

Šta god bilo, zanimljivo da drugi AIB proizvođači nisu imali takvih pritužaba na AMD.... 

Apoc
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Navi
Apocalypso722 kaže...

Šta god bilo, zanimljivo da drugi AIB proizvođači nisu imali takvih pritužaba na AMD.... 

 možda zato što drugi proizvođači malo više love ulože u nadzor i razvoj

asus samo gleda kako uštediti, recikliraju hladnjake s drugih grafa bez velikih prilagodbi i svako malo imaju ovakvih sranja

jednostavno ih treba izbjegavati po pitanju grafičkih kartica jer su počeli fušariti, eventualno uzeti nakon što se izredaju svi mogući testovi 

10 godina
offline
Re: AMD Navi

R9 200 serija je bila groblje asusovih kartica. Baš što kaže u HU videu, Nvidia nebi dopustila takva sranja da im rade, pogotovo ne optuživat AMD/Nvidiu za svoj loš dizajn. Ja sa sapphireom skroz zadovoljan, uvijek bio.

Ugl. Da malo damo duha temi. Dajte SS-ove overclocka/underclocka i fan curve, da vidimo malo kako dišu. Stabilni samo ofc.

Kod mene je za sad ovako, može se još korigirat znam, ali ne stignem baš sve testirati tako da je ovo u grubo.

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2020 15:38 (D3lBoy).
13 godina
online
Re: AMD Navi

 Malo da i ja dodam update situacije sa svojom RX 580. Nije Navi ali sam imao tih problema sa black screenom i slično od kad su predstavili Navi. I dalje sam na 20.1.3 verziji i moram reći da zadnjih dva ili tri tjedna se ne sjećam jesam li imao jednom ili nijednom taj problem, koji sam inače prije toga imao redovito svakih par dana, kako kada. Hm, nije valjda da se nešto riješava. 

16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Navi
D3lBoy kaže...

R9 200 serija je bila groblje asusovih kartica. Baš što kaže u HU videu, Nvidia nebi dopustila takva sranja da im rade, pogotovo ne optuživat AMD/Nvidiu za svoj loš dizajn. Ja sa sapphireom skroz zadovoljan, uvijek bio.

Ugl. Da malo damo duha temi. Dajte SS-ove overclocka/underclocka i fan curve, da vidimo malo kako dišu. Stabilni samo ofc.

Kod mene je za sad ovako, može se još korigirat znam, ali ne stignem baš sve testirati tako da je ovo u grubo.

 

Cek, stvarno ti ide do 2060 sa 1.070 volti?

Freak Show Inc.
5 godina
protjeran
offline
AMD Navi

Kad AMD-u već tako dobro ide bilo bi lijepo da zaposle još par ljudi u GPU softverskom odijelu, nebi im škodilo...

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2020 16:15 (Riot).
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: AMD Navi
itomic009 kaže...

 Malo da i ja dodam update situacije sa svojom RX 580. Nije Navi ali sam imao tih problema sa black screenom i slično od kad su predstavili Navi. I dalje sam na 20.1.3 verziji i moram reći da zadnjih dva ili tri tjedna se ne sjećam jesam li imao jednom ili nijednom taj problem, koji sam inače prije toga imao redovito svakih par dana, kako kada. Hm, nije valjda da se nešto riješava. 

 pa ja imam rx580 par mjeseci i nisam imo nikad nikakav problem

valjda srece imam hehe

al ovo kaj citam od vas za navi.... pa rađe onda dam jos par sto kuna vise za NV i miran sam

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2020 16:31 (Santana).
16 godina
offline
AMD Navi
https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Navi

Nikad ne ide do tog sta postavis, cudno je ak stavim na 2060 averageat ce oko 2000, ako stavim npr. 2040 bit ce npr. 1950

Battlelog: D3lBoy-00
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
D3lBoy kaže...

Nikad ne ide do tog sta postavis, cudno je ak stavim na 2060 averageat ce oko 2000, ako stavim npr. 2040 bit ce npr. 1950

 pa to je normalno za radeon software, i meni je tako sa vegom ide izmedju 1630-1670 a na 1690 je p7 state.

nego cudi me kako navi u lerlaufu trosi vise nego vega?!

 

 

16 godina
offline
AMD Navi

Sapphire Puls otključana u XT

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2020 18:27 (doktor1).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Navi

Radilo je par windowa u pozadini + 3 monitora, bit ce to

Battlelog: D3lBoy-00
5 godina
offline
Re: AMD Navi

ne pomaže ovo.

 

iz bf-a me izbacilo u roku 2 minute

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2020 20:02 (Crocopzmaj12).
11 godina
offline
Re: AMD Navi
HCgamingCRO kaže...
metallic kaže...

Ne mogu virovatida takva prava firma ka ASUS danas slozi grafu koja je govnu brat!

 zas ne?! i sa vegom su imali slican baf gdje nisu pokrili cijeli vrm sa padovima.

Ali ovo za vijke mi je prebizarno, normalno da ces uvijek zategnuti dokle ide, asus prica gluposti da je AMD rekao tako, jednostavno bi onda svaka navi i od sapphire ili powercolora bila takva, kako to?!

 

rambox kaže...
metallic kaže...

Ne mogu virovati da takva prava firma ka ASUS danas slozi grafu koja je govnu brat!

Loša kontrola finalnog proizvoda, pa eto sad je kriv neko drugi ili AMD ili pop Đurič itd.To je isto kao ovaj novi Windows 10 Update debakl, imamo problem pa povucimo update i optužimo Ruse ili Kaspersky Antivirus.

 

Kolege, malo kasnim, ali ne smatram vjerojatnim da bi Asus ponovio istu gresku, koja je i tad bila luda. Mislim da nesto s njima nije u redu kao sustav, a ne bi ih niti finalna kontrola trebala izvlacit da rade prije toga kako spada.

 

Mislim, pa jebemu, da imamo njihov tech, mi na bugu bi bolje slozili karticu i nebi se sramotili. Eto toliko, to je nevjerojatno. Lp

coffe,coffe,coffe.....
13 godina
offline
Re: AMD Navi

Ovdje ljudi i djeca gledaju u toga proizvođača ko u Boga zbog jednoga dobavljača koji nabija cijenu jer može,

izjaviti ovako nešto nije ništa čudno zbog njih i upravo zbog ovakvih stvari prvi izbor meni kod Nvidie su EVGA ili Gigabyte,

kod AMDa Sapphire ili Gigabyte.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
14 godina
offline
Re: AMD Navi
Valentin17 kaže...

Ovdje ljudi i djeca gledaju u toga proizvođača ko u Boga zbog jednoga dobavljača koji nabija cijenu jer može,

izjaviti ovako nešto nije ništa čudno zbog njih i upravo zbog ovakvih stvari prvi izbor meni kod Nvidie su EVGA ili Gigabyte,

kod AMDa Sapphire ili Gigabyte.

  

 

E u tome se 100% slažem. To sam htio napisat još kako su krenuli problemi, al nisam zbog nekakvog tzv. fanboyizma prema drugim proizvođačima. I mislim da je moja grafa super fizički složena (baš je izvadio pa vijeke malo, al to je ko komad željeza) samo je psihički (softverski) u totalnoj bedari.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.2.2020 6:58 (rokonja).
14 godina
offline
Re: AMD Navi

Uziva!

R33mba#2892
10 godina
offline
AMD Navi

Znam lika koji ne zeli uzet PowerColor kartice jer "PowerColor, kakva je to firma!?"

Mislim da su oni izdali najbolju 5700XT sto se tice izrade i temperature.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
AMD Navi

A cuj, PowerColor je dio TUL korporacije, isto kao i pokojni VTX3D, koji je prvo bio

"cheep brand" za istocno trziste, pa globalno, pa ugasen jer je bio previse konkurentan PowerColor,

kucnom brandu TUL grupe.

 

Bar sad vise ljudi ne mijesaju PowerColor i Colour Power (kasnije Club3D),

jer Club3D se povukao iz proizvodnje kartica i prebacio se samo na pro opremu i kablove.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Navi

Jel 325 eura (2400kn) za novi Sapphire 5700 Pulse ok cijena? Meni se čini kao ogroman value

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2020 8:55 (nixass).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

Da, cijena je OK, ali problemi sa drajverima baš pogađaju seriju RX 5000 nažalost, nešto su sfušarili, pa ako ti to nesmeta "go for it"

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi

Znam za drivere, pratim "aktivno" situaciju, zato i nisam impulzivno kupio.

A imam zapravo i mjesec dana za vratit bez razloga, dovoljno za pročešljat drivere (stare i nove)

1660 Super mi nije dosta za 3440x1440 monitor a RTX2060 nije baš neki value u odnosu na 5700.

Mada, naletio upravo na gigabyte rtx 2060 oc 6g za ravno 300 eura..

 

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2020 9:52 (nixass).
16 godina
offline
Re: AMD Navi
nixass kaže...

Znam za drivere, pratim "aktivno" situaciju, zato i nisam impulzivno kupio.

A imam zapravo i mjesec dana za vratit bez razloga, dovoljno za pročešljat drivere (stare i nove)

1660 Super mi nije dosta za 3440x1440 monitor a RTX2060 nije baš neki value u odnosu na 5700.

Mada, naletio upravo na gigabyte rtx 2060 oc 6g za ravno 300 eura..

 

 Za taj UW 1440p nije ni 5700XT dovoljno. RTX 2070Ti ili jače je ono što trebaš.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
13 godina
online
Re: AMD Navi

 Pa sasvim je dosta za normalno igranje na normalnim postavkama. Za sve na ultra mu treba RTX 2080 Ti, ako ćeš tako. 

16 godina
offline
Re: AMD Navi
191x7 kaže...
nixass kaže...

Znam za drivere, pratim "aktivno" situaciju, zato i nisam impulzivno kupio.

A imam zapravo i mjesec dana za vratit bez razloga, dovoljno za pročešljat drivere (stare i nove)

1660 Super mi nije dosta za 3440x1440 monitor a RTX2060 nije baš neki value u odnosu na 5700.

Mada, naletio upravo na gigabyte rtx 2060 oc 6g za ravno 300 eura..

 

 Za taj UW 1440p nije ni 5700XT dovoljno. RTX 2070Ti ili jače je ono što trebaš.

 Za moje potrebe je dosta, a ako performanse budu patile lako spustim na 2560x1440p pa igram sa crnim barovima (ne smeta me).

Al igre koje igram će 5700 ili 2060  tjerati bez problema.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
offline
Re: AMD Navi
nixass kaže...

Jel 325 eura (2400kn) za novi Sapphire 5700 Pulse ok cijena? Meni se čini kao ogroman value

 Kupuj to OdmaH!

R33mba#2892
10 godina
offline
Re: AMD Navi
Znm da mi je lose kuciste i da nemam kulera u njemu ali skinem prednji poklopac i upalim pubg a grafa pobjesni
Namjestao sam da mi se pali na 60 stupnjeva na 50 posto, na 70 stupnjeva 55posto no vec na 55 buci jako radi se o msi gaming x rx 5700xt
Ozbiljno razmisljam da je prodam i kupim rtx 2070super gigabyte onu lijepu bjelu verziju
Msm da li bi bolje kuciste s dobrim protokom zraka uspilo izolirat taj zvuk
Msm prosla gtx 1080 se tako cula na 80 posto rada kulera na scumu onoj prvoj totalno neoptimiziranoj verziji
Bero
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.2.2020 21:49 (Bero_ng95).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Navi
Bero_ng95 kaže...
Znm da mi je lose kuciste i da nemam kulera u njemu ali skinem prednji poklopac i upalim pubg a grafa pobjesni
Namjestao sam da mi se pali na 60 stupnjeva na 50 posto, na 70 stupnjeva 55posto no vec na 55 buci jako radi se o msi gaming x rx 5700xt
Ozbiljno razmisljam da je prodam i kupim rtx 2070super gigabyte onu lijepu bjelu verziju
Msm da li bi bolje kuciste s dobrim protokom zraka uspilo izolirat taj zvuk
Msm prosla gtx 1080 se tako cula na 80 posto rada kulera na scumu onoj prvoj totalno neoptimiziranoj verziji

 Koje kuciste imas i koliko imas ventova ? Kuciste sa dobrim airflowom i par ventova puno znace sto se tice temperatura i buke...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice