AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.269
|
čitano: 1.629.766
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
MEGATAMA kaže...
mrsmith kaže...
Promster kaže...

Prvi u nizu i jedan od najiščekivanijih AMD-ovih proizvoda...Nije se baš proslavio, nadamo se da će nešto ipak nešto bolje biti sa procesorima i grafičkim karticama. Makar ne znam, ako nemreš običan bicikl složiti, kud se onda guraš u ovu finu tehnologiju. Felša im kotač ravno iz tvornice, a sad bi oni mrljili po tranzistorima na 7nm, ajde bježi.

Omg :) nije baš dobra reklama.

Dzizzus pa oni nisu normalni...nije ovo driver issue,na ovome netko moze poginut.

 Ako kupis AMD bicikl to je prirodna selekcija.

10 godina
offline
Re: AMD Navi
Promster kaže...

Prvi u nizu i jedan od najiščekivanijih AMD-ovih proizvoda...Nije se baš proslavio, nadamo se da će nešto ipak nešto bolje biti sa procesorima i grafičkim karticama. Makar ne znam, ako nemreš običan bicikl složiti, kud se onda guraš u ovu finu tehnologiju. Felša im kotač ravno iz tvornice, a sad bi oni mrljili po tranzistorima na 7nm, ajde bježi.

Meni ovaj bicikl izgleda standard bicikl sa jakusevca, samo se tamo prodaju za 200kn 

15 godina
offline
Re: AMD Navi
hahhaajaads kaže...
Promster kaže...

Prvi u nizu i jedan od najiščekivanijih AMD-ovih proizvoda...Nije se baš proslavio, nadamo se da će nešto ipak nešto bolje biti sa procesorima i grafičkim karticama. Makar ne znam, ako nemreš običan bicikl složiti, kud se onda guraš u ovu finu tehnologiju. Felša im kotač ravno iz tvornice, a sad bi oni mrljili po tranzistorima na 7nm, ajde bježi.

Meni ovaj bicikl izgleda standard bicikl sa jakusevca, samo se tamo prodaju za 200kn 

Zato jer i je :) običan wallmart bike s AMD logom

It is always darkest just before the dawn.
13 godina
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...
hahhaajaads kaže...
Promster kaže...

Prvi u nizu i jedan od najiščekivanijih AMD-ovih proizvoda...Nije se baš proslavio, nadamo se da će nešto ipak nešto bolje biti sa procesorima i grafičkim karticama. Makar ne znam, ako nemreš običan bicikl složiti, kud se onda guraš u ovu finu tehnologiju. Felša im kotač ravno iz tvornice, a sad bi oni mrljili po tranzistorima na 7nm, ajde bježi.

Meni ovaj bicikl izgleda standard bicikl sa jakusevca, samo se tamo prodaju za 200kn 

Zato jer i je :) običan wallmart bike s AMD logom

Može meni netko objasniti (možda sam glup pa ne kužim), ali zašto? Zašto sad njima treba random jeftini bajk, vjerojatno u malim količinama ali ipak? Zašto? To je kao da sad Volkswagen počinje raditi jogurte...

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 11:47 (Promster).
15 godina
offline
AMD Navi

Uzasan bicikl.... ovdje kod mene na selu nebi obicnu rutu izdrzao :)

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Navi
Rambox na aparatima...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
Promster kaže...
mrsmith kaže...
hahhaajaads kaže...
Promster kaže...

Prvi u nizu i jedan od najiščekivanijih AMD-ovih proizvoda...Nije se baš proslavio, nadamo se da će nešto ipak nešto bolje biti sa procesorima i grafičkim karticama. Makar ne znam, ako nemreš običan bicikl složiti, kud se onda guraš u ovu finu tehnologiju. Felša im kotač ravno iz tvornice, a sad bi oni mrljili po tranzistorima na 7nm, ajde bježi.

Meni ovaj bicikl izgleda standard bicikl sa jakusevca, samo se tamo prodaju za 200kn 

Zato jer i je :) običan wallmart bike s AMD logom

Može meni netko objasniti (možda sam glup pa ne kužim), ali zašto? Zašto sad njima treba random jeftini bajk, vjerojatno u malim količinama ali ipak? Zašto? To je kao da sad Volkswagen počinje raditi jogurte...

 možda sprdaju intel da ispadne kako je proizvođač bicikla ima bolji procesor od njih 😂😂

11 godina
offline
Re: AMD Navi
Nakon ovog videa baba su je ocrtala svoj potplat na više od nekoliko stražnjica :)))
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
AMD Navi

Cekajte Vega Bike

Battlelog: D3lBoy-00
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 11:58 (D3lBoy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...
hahhaajaads kaže...
Promster kaže...

Prvi u nizu i jedan od najiščekivanijih AMD-ovih proizvoda...Nije se baš proslavio, nadamo se da će nešto ipak nešto bolje biti sa procesorima i grafičkim karticama. Makar ne znam, ako nemreš običan bicikl složiti, kud se onda guraš u ovu finu tehnologiju. Felša im kotač ravno iz tvornice, a sad bi oni mrljili po tranzistorima na 7nm, ajde bježi.

Meni ovaj bicikl izgleda standard bicikl sa jakusevca, samo se tamo prodaju za 200kn 

Zato jer i je :) običan wallmart bike s AMD logom

 Ne znam jel tko od vas bio u Amsterdamu u njihovim bike shopovima - 2 tipa kao da švasamo doma u garaži i cijene 800-1200€

11 godina
offline
Re: AMD Navi
U amstredamu sam dobio paranoju od biciklista, kako se to vozi kroz gužvu još mi nije jasno da ne ginu svakodnevno.
I niti jednom u deset dana nisam vidio biciklista da ne pedalira non-stop, nema tu odmori malo i pusti bajk da sam ide, a bicikli svi kao oni što su se kod nas vozili na selu prije 50 godina. Čudna zemlja po pitanju bajkova skroz na skroz
9 godina
protjeran
offline
AMD Navi

Jel samo meni smiješno vidjeti kako se svi nvidia fanboysi s foruma hrabre međusobno pričama o biciklu dan prije konferencije?

 
8 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: AMD Navi
Spitfire_zg kaže...

Jel samo meni smiješno vidjeti kako se svi nvidia fanboysi s foruma hrabre međusobno pričama o biciklu dan prije konferencije?

 Bicikl je usputno "lajtmotiv" , kakve veze ima sa grafiškom to, ja ne znam

11 godina
offline
Re: AMD Navi
Nije li smiješno vidjeti glupana koji u svima koji kritiziraju smeće od bicikla vidi nvidia fanboje. Stevo ti je inače teški nvidia fanboj, namjerno je pustio danas taj video da ohrabri nevidijaše :)))
9 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
picajzla0707 kaže...
Nije li smiješno vidjeti glupana koji u svima koji kritiziraju smeće od bicikla vidi nvidia fanboje. Stevo ti je inače teški nvidia fanboj, namjerno je pustio danas taj video da ohrabri nevidijaše :)))

 Samo, ovo je tema o naviju a ne rekreaciji i biciklizmu. Kužim da imaš poteškoća da uvidiš razliku pošto ne razlikuješ najavu od releasa a na drugoj temi izjednačavaš margarin i grafičku od tisuću eura. Ali možeš ti to, nemoj samo odustati. Ko za navodni paper launch, trebalo je dobre dvije stranice ali na kraju si shvatio...valjda

16 godina
offline
AMD Navi

Htio sam dati šansu Radeonu, no RayTracing/DLSS su presudili. Cyberpunk od day 1 podržava samo Nvidia RT tako da sorry Lisa, CPU definitivno (Ryzen all the way..), no za GPU ću se malo strpiti još ipak  

Možda za cca 3 godine (kad dođe vrijeme za novi GPU) bude drugačija situacija pa ću vrlo rado imat all AMD konfu 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Navi
Dado_ZG78 kaže...

Htio sam dati šansu Radeonu, no RayTracing/DLSS su presudili. Cyberpunk od day 1 podržava samo Nvidia RT tako da sorry Lisa, CPU definitivno (Ryzen all the way..), no za GPU ću se malo strpiti još ipak  

Možda za cca 3 godine (kad dođe vrijeme za novi GPU) bude drugačija situacija pa ću vrlo rado imat all AMD konfu 

 

Ima li neki video di se baš vidi razlika RT vs ne-RT? Svi koje sam ja pogledao izgledaju isto osim što je RT 4-5 puta sporiji

, pa se pitam WTF; u čemu je štos

15 godina
offline
Re: AMD Navi
segregator kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Htio sam dati šansu Radeonu, no RayTracing/DLSS su presudili. Cyberpunk od day 1 podržava samo Nvidia RT tako da sorry Lisa, CPU definitivno (Ryzen all the way..), no za GPU ću se malo strpiti još ipak  

Možda za cca 3 godine (kad dođe vrijeme za novi GPU) bude drugačija situacija pa ću vrlo rado imat all AMD konfu 

 

Ima li neki video di se baš vidi razlika RT vs ne-RT? Svi koje sam ja pogledao izgledaju isto osim što je RT 4-5 puta sporiji

, pa se pitam WTF; u čemu je štos

 E, ima sad neka retardirana igra viking village builder, neki city builder, na steam, pa vidi razliku na igri koju je radio jedan čovjek, a ne na AAA naslovima:

 

3 godine
offline
Re: AMD Navi
segregator kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Htio sam dati šansu Radeonu, no RayTracing/DLSS su presudili. Cyberpunk od day 1 podržava samo Nvidia RT tako da sorry Lisa, CPU definitivno (Ryzen all the way..), no za GPU ću se malo strpiti još ipak  

Možda za cca 3 godine (kad dođe vrijeme za novi GPU) bude drugačija situacija pa ću vrlo rado imat all AMD konfu 

 

Ima li neki video di se baš vidi razlika RT vs ne-RT? Svi koje sam ja pogledao izgledaju isto osim što je RT 4-5 puta sporiji

, pa se pitam WTF; u čemu je štos

 

 

Meni se svidio ovaj video gdje pokazuje razlike u Metro Exodusu.

10 godina
offline
Re: AMD Navi
segregator kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Htio sam dati šansu Radeonu, no RayTracing/DLSS su presudili. Cyberpunk od day 1 podržava samo Nvidia RT tako da sorry Lisa, CPU definitivno (Ryzen all the way..), no za GPU ću se malo strpiti još ipak  

Možda za cca 3 godine (kad dođe vrijeme za novi GPU) bude drugačija situacija pa ću vrlo rado imat all AMD konfu 

 

Ima li neki video di se baš vidi razlika RT vs ne-RT? Svi koje sam ja pogledao izgledaju isto osim što je RT 4-5 puta sporiji

, pa se pitam WTF; u čemu je štos

 Skines Most Wanted 2012 i eto ti RT bez gubitka fpsa

5 godina
protjeran
offline
AMD Navi

Tisina pred oluju..danas je dan sutnje molim pridrzavajte se, sutra u 18H budite prisutni na event-u putem malih ekrana da vidite guzenje nvidie, mislite da 6800xt nece prezentirati protiv 3080 u grafovima hehehe pa nije AMD cekao nvidiu bezveze

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi
amagi kaže...
 

Meni se svidio ovaj video gdje pokazuje razlike u Metro Exodusu.

Metro Exodus je dosta loš primjer raytracing implementacije (i jedna od prvih implementacija)... Ali od svih mogućnosti, koristi samo Global Illumination (doduše GI pojede najviše resursa).

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
Re: AMD Navi
HCgamingCRO kaže...

Tisina pred oluju..danas je dan sutnje molim pridrzavajte se, sutra u 18H budite prisutni na event-u putem malih ekrana da vidite guzenje nvidie, mislite da 6800xt nece prezentirati protiv 3080 u grafovima hehehe pa nije AMD cekao nvidiu bezveze

 Znaš što ću ti reč - zaista želim da AMD uspije iz više razloga... ali mislim da si puno preoptimističan.

 

U "običnim" naslovima - vrlo vjerjatno - ali tamo gdje ima RT+DLSS nisam uvjeren.

Problem je što će tih "RT ON" naslova od sada na dalje biti sve više i pitanje koliko će ih biti bez toga. nVidia je pokrenula masovnu kampanju, a jednom kad dođu RTX 3060 kartice koje će "normalnom useru" omogućiti "RT ON" , to postaje mainstream, i u biti nema razloga da ih svaka igra nema.

 

Sa druge strane imaš AMD koji i sam dodaje RT samo kažu da neće biti jednako dobar.

12 godina
offline
Re: AMD Navi
Ma taj RT je burek još uvijek da budemo iskreni, ali dlss 2.0 ima smisla i odlično podiže ukupni dojam i nije nebitna stvar. Za RT tvrdim da je još uvijek s*anje.
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 13:48 (mislioc).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Navi

Control koristi 5 tehnika a CP mislim 4 ili 5.

Bas me zanima Witcher 3 sa raytrace....voda sigurno....mozda GI.....

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...
amagi kaže...
 

Meni se svidio ovaj video gdje pokazuje razlike u Metro Exodusu.

Metro Exodus je dosta loš primjer raytracing implementacije (i jedna od prvih implementacija)... Ali od svih mogućnosti, koristi samo Global Illumination (doduše GI pojede najviše resursa).

 Istina, ako se ne varam Exodus nema ni DLSS 2.0

 

Ali i dalje mi izgleda fenomenalno, baš me zanima kako će igre izgledati za tipa 3-4 godine kada se polako prilagodimo novoj generaciji konzola.

11 godina
offline
Re: AMD Navi
mislioc kaže...
Ma taj RT je burek još uvijek da budemo iskreni, ali dlss 2.0 ima smisla i odlično podiže ukupni dojam i nije nebitna stvar. Za RT tvrdim da je još uvijek s*anje.

DLSS 2.1 je jos bolji jer donosi ultra performance mode za one kojima je bitan svaki frejm.

11 godina
offline
Re: AMD Navi
mrsmith kaže...
amagi kaže...
 

Meni se svidio ovaj video gdje pokazuje razlike u Metro Exodusu.

Metro Exodus je dosta loš primjer raytracing implementacije (i jedna od prvih implementacija)... Ali od svih mogućnosti, koristi samo Global Illumination (doduše GI pojede najviše resursa).

Ekspanzija koristi GI i unutar prostrorija od izvora svijetla,probao sinoc izgleda fantasticno.

Bazna igra koristi GI od sunca i mjeseca ako se dobro sjecam.

5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
MEGATAMA kaže...

Control koristi 5 tehnika a CP mislim 4 ili 5.

Bas me zanima Witcher 3 sa raytrace....voda sigurno....mozda GI.....

 BTW kada to dolazi uopce?

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
Rhodin kaže...
HCgamingCRO kaže...

Tisina pred oluju..danas je dan sutnje molim pridrzavajte se, sutra u 18H budite prisutni na event-u putem malih ekrana da vidite guzenje nvidie, mislite da 6800xt nece prezentirati protiv 3080 u grafovima hehehe pa nije AMD cekao nvidiu bezveze

 Znaš što ću ti reč - zaista želim da AMD uspije iz više razloga... ali mislim da si puno preoptimističan.

 

U "običnim" naslovima - vrlo vjerjatno - ali tamo gdje ima RT+DLSS nisam uvjeren.

Problem je što će tih "RT ON" naslova od sada na dalje biti sve više i pitanje koliko će ih biti bez toga. nVidia je pokrenula masovnu kampanju, a jednom kad dođu RTX 3060 kartice koje će "normalnom useru" omogućiti "RT ON" , to postaje mainstream, i u biti nema razloga da ih svaka igra nema.

 

Sa druge strane imaš AMD koji i sam dodaje RT samo kažu da neće biti jednako dobar.

 Kada AMD ipmpementira dlss kroz driver update kroz mj-dva postat ce i to irelevantno. suskanja o 3080ti i 3070ti vjv su istinite, pitam se slicno je bilo i prosle generacije sa super verzijama..samo sto ovaj puta AMD gazi u toptop a xx80 zadnjui put je takla vodeno hladnjena vega tu i tamo.

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice