Colorful RTX 2060 8gb - kako napravit OC :/

poruka: 7
|
čitano: 1.584
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Colorful RTX 2060 8gb - kako napravit OC :/

Bok ekipa. Kupio sam navedenu karticu medutim uz nju ne dode nikakav software za pracenje temperature, clockanje i sl. kao sto je npr. za gainward EXPERT Tool. Na netu ne mogu pronac nikakvu informaciju vjerovatno sto ju proizvodi kineska firma koja nije bas popularna na zapadu. Molim pomoc :)

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Colorful RTX 2060 8gb - kako napravit OC :/
Afro_Deco kaže...

Bok ekipa. Kupio sam navedenu karticu medutim uz nju ne dode nikakav software za pracenje temperature, clockanje i sl. kao sto je npr. za gainward EXPERT Tool. Na netu ne mogu pronac nikakvu informaciju vjerovatno sto ju proizvodi kineska firma koja nije bas popularna na zapadu. Molim pomoc :)

Ako RTX 2060 ima 8GB VRAM-a bome je 'kineska'...Skini MSI Afterburner, to je najbolji alat za praćenje GPU-a, sve ostalo je više manje smeće.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Colorful RTX 2060 8gb - kako napravit OC :/

Grafa je RTX 2060 Super, al mislio sam da se to podrazumijeva ako napisem 8gb. Ugl hvala na savjetu.

4 godine
offline
Colorful RTX 2060 8gb - kako napravit OC :/

Colorful nema nikakav svoj software za to što ti želiš, znam jer i sam imam njihovu RTX 2070... Skini MSI Afterburner, radi bez ikakvih problema...

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Colorful RTX 2060 8gb - kako napravit OC :/
NoDe31 kaže...

Colorful nema nikakav svoj software za to što ti želiš, znam jer i sam imam njihovu RTX 2070... Skini MSI Afterburner, radi bez ikakvih problema...

 Jesam i radi odlično. Kakva su tvoja iskustva s tim proizvođačem ?

4 godine
offline
Re: Colorful RTX 2060 8gb - kako napravit OC :/
Afro_Deco kaže...
NoDe31 kaže...

Colorful nema nikakav svoj software za to što ti želiš, znam jer i sam imam njihovu RTX 2070... Skini MSI Afterburner, radi bez ikakvih problema...

 Jesam i radi odlično. Kakva su tvoja iskustva s tim proizvođačem ?

 Radi kak treba da radi... Ništa posebno... Makar su sa Nvidijine strane po pitanju cijene najbolji...

11 godina
offline
Colorful RTX 2060 8gb - kako napravit OC :/

Pa sta ce ti njihov software?

MSI Afterburner ti je najbolji i najjednostavniji za koristiti.

Ako ne znas OC-at imas jeeno milijunček video tutorijala na YT, nije nikakva znanost 

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice