Gtx 9xx Club

poruka: 9.120
|
čitano: 719.497
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club

Ne ali dvije 980 da ako imas para i zivaca...single 4k gpu gaming ocekujemo tek ja 14nm tehnologiji iz ova tabora ;-)

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 9xx Club
Stjepanj kaže...

kao sto rekoh, nevrijedi tebi objasnjavati, uzivaj u svom hw i kani se price s nama...sry

 Nemas ti meni sta objasnjavati, jer vidim da ti je svaki post promasen, kao i ovaj, ako nemas sta da kazes pametno onda bolje je da cutis, covjek trazio zavjet za graficku karticu i ja sam mu dao i vjerujem da ce ga poslusati jer i dalje tvrdim da je gtx 980ti amp extreme edition bolja i od strix i od msi i od gtx titan x pogledaj malo na buducnost igrica i bice ti sve jasno ukoliko se bavis gamingom ukoliko se bavis samo promasenim postovima idi igraj tetris onda, jer sa svoim postovima nisi uopste pomogao covjeku koji je pitao za misljenje samo si pokusao ispasti pametan.

14 godina
offline
Gtx 9xx Club

soma bez zamjere ali totalno meljes gluposti.. 

kako 980ti moze bit bolja kartica ako im je cip isti samo je razlika u klokovima i dodatnih 6gb rama.. 

http://postimg.org/image/66ddp72db/
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2016 18:02 (zagy15061984).
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 9xx Club
zagy15061984 kaže...

soma bez zamjere ali totalno meljes gluposti.. 

kako 980ti moze bit bolja kartica ako im je cip isti samo je razlika u klokovima i dodatnih 6gb rama.. 

 Pogledaj gpu-z vidjeces razlike , pogledaj ostale benchmarke i vidjeces razlike , testiraj u igricama i vidjeces isto razlike, pa kad to sve uradis dodji pa reci da meljem gluposti.

12 godina
protjeran
offline
Re: Gtx 9xx Club
soma kaže...

 Pogledaj gpu-z vidjeces razlike , pogledaj ostale benchmarke i vidjeces razlike , testiraj u igricama i vidjeces isto razlike, pa kad to sve uradis dodji pa reci da meljem gluposti.

 rekao ti je tonci i zagi, core TAKT! a sto se tice titana x on je mrvu hw jaci, no "ti" model taj mizeran manjak ubija taktom! i to je cijela prica!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
15 godina
offline
Gtx 9xx Club

Soma, ja mislim da si ti malo slip, posta si rezultat od 3dmark 2011 i te rezultate uspoređuješ sa titan x i ostalim 980ti koje su testirane na 3dmark 2013.

Usporedba tvoje i 980 ti od dennocro je u skladu sa taktovima sto se tiće 3dmarka 2011 i ne odudaraju od drugih izvedbi na istom taktu.

Drugo, tvoj clock je u boostu 1355 mhz po defaultu, a ne onoliko koliko si naveo.

Trece nikako 980 ti nije hardverski jača od titan x, upoznaj se sa specifikacijama prije laprdanja, 2816 vs 3072 shader procesora, 6 vs 12 gb rama.

 

Eto toliko.

kikolo
Moj PC  
7 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 9xx Club
Stjepanj kaže...
soma kaže...

 Pogledaj gpu-z vidjeces razlike , pogledaj ostale benchmarke i vidjeces razlike , testiraj u igricama i vidjeces isto razlike, pa kad to sve uradis dodji pa reci da meljem gluposti.

 rekao ti je tonci i zagi, core TAKT! a sto se tice titana x on je mrvu hw jaci, no "ti" model taj mizeran manjak ubija taktom! i to je cijela prica!lp

 Nije samo razlika u taktu, da imas tu  karticu i gpuz otvoren vidio bi dosta toga razlicitog, recimo gtx 980 ti amp  model na default  ima veci pixel fillrate, texture fillrate, bandwidth   OC kad se kloka kolko tek tad bude razlika , samim tim je graficka jaca sto sam govorio od samog pocetka, moze se vise klokati od titana sto je jos veca prednost, pogledaj samo u igricama 108p i 1440p ima veci fps od 10-20fps u nekim igricama

14 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
soma kaže...
Stjepanj kaže...
soma kaže...

 Pogledaj gpu-z vidjeces razlike , pogledaj ostale benchmarke i vidjeces razlike , testiraj u igricama i vidjeces isto razlike, pa kad to sve uradis dodji pa reci da meljem gluposti.

 rekao ti je tonci i zagi, core TAKT! a sto se tice titana x on je mrvu hw jaci, no "ti" model taj mizeran manjak ubija taktom! i to je cijela prica!lp

 Nije samo razlika u taktu, da imas tu  karticu i gpuz otvoren vidio bi dosta toga razlicitog, recimo gtx 980 ti amp  model na default  ima veci pixel fillrate, texture fillrate, bandwidth   OC kad se kloka kolko tek tad bude razlika , samim tim je graficka jaca sto sam govorio od samog pocetka, moze se vise klokati od titana sto je jos veca prednost, pogledaj samo u igricama 108p i 1440p ima veci fps od 10-20fps u nekim igricama

 jao majko mila pa ti si sve gori i gori .. decko pa jel ti vidis sto ti pises????

http://postimg.org/image/66ddp72db/
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 9xx Club
kikolo kaže...

Soma, ja mislim da si ti malo slip, posta si rezultat od 3dmark 2011 i te rezultate uspoređuješ sa titan x i ostalim 980ti koje su testirane na 3dmark 2013.

Usporedba tvoje i 980 ti od dennocro je u skladu sa taktovima sto se tiće 3dmarka 2011 i ne odudaraju od drugih izvedbi na istom taktu.

Drugo, tvoj clock je u boostu 1355 mhz po defaultu, a ne onoliko koliko si naveo.

Trece nikako 980 ti nije hardverski jača od titan x, upoznaj se sa specifikacijama prije laprdanja, 2816 vs 3072 shader procesora, 6 vs 12 gb rama.

 

Eto toliko.

 http://www.dailymotion.com/video/x2vqm1i samo ovo pogledaj i bice ti sve jasno koja je graficka kartica jaca i bolja,  kad vec pricas o laprdanju i spominjes 2816 shader pogledaj ostale stvari, pixel fillrate, texture fillrate, bandwidth da ne spominjem kolika je tek razlika kad se OC kartica pogledaj gpuz pa onda pricaj nesto.

12 godina
protjeran
offline
Gtx 9xx Club

Moderatorrrrrrrrrrrrrr, spasi nas da ih testiras na 640x480 razlike bi bile i po 1000 fps-a u igricama!:p a da stavis i7 jos bi natuko koju tisucicu vise...probaj q3 arenu!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2016 19:12 (Stjepanj).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
soma kaže...
kikolo kaže...

Soma, ja mislim da si ti malo slip, posta si rezultat od 3dmark 2011 i te rezultate uspoređuješ sa titan x i ostalim 980ti koje su testirane na 3dmark 2013.

Usporedba tvoje i 980 ti od dennocro je u skladu sa taktovima sto se tiće 3dmarka 2011 i ne odudaraju od drugih izvedbi na istom taktu.

Drugo, tvoj clock je u boostu 1355 mhz po defaultu, a ne onoliko koliko si naveo.

Trece nikako 980 ti nije hardverski jača od titan x, upoznaj se sa specifikacijama prije laprdanja, 2816 vs 3072 shader procesora, 6 vs 12 gb rama.

 

Eto toliko.

 http://www.dailymotion.com/video/x2vqm1i samo ovo pogledaj i bice ti sve jasno koja je graficka kartica jaca i bolja,  kad vec pricas o laprdanju i spominjes 2816 shader pogledaj ostale stvari, pixel fillrate, texture fillrate, bandwidth da ne spominjem kolika je tek razlika kad se OC kartica pogledaj gpuz pa onda pricaj nesto.

 u ovom isjecku sto si naveo prikazana je tvoja gpu vs ostali gpu- ovi na stock postavkama.. pa naravno da je npr tvoja klokana izvedba jaca od stock titana x kada RADI NA VISEM TAKTU.. prestani skidat filmice s youtuba i nabaci neki test tu pa da ti pokazem razliku i da te spustim na zemlju.. odvrti 3dmark 13  i postaj skor

http://postimg.org/image/66ddp72db/
12 godina
protjeran
offline
Re: Gtx 9xx Club
zagy15061984 kaže...

 u ovom isjecku sto si naveo prikazana je tvoja gpu vs ostali gpu- ovi na stock postavkama.. pa naravno da je npr tvoja klokana izvedba jaca od stock titana x kada RADI NA VISEM TAKTU.. prestani skidat filmice s youtuba i nabaci neki test tu pa da ti pokazem razliku i da te spustim na zemlju.. odvrti 3dmark 13  i postaj skor

 joj ovo je boljelo...ajde jura odvrti bilo kaj...ocemo rat:

 

  980 Ti S/o/m/A/ Uber OC Extream Edition

             vs

 Titan - X  Z/a/g/Y  Mega Amp Ekwb Ed.

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2016 19:20 (Stjepanj).
15 godina
offline
Gtx 9xx Club

Soma, i dalje ne razumis. 980ti ima veći pixel i texture fillrate od titan x zbog većeg core i memory takta, ništa više.

Kako su kolege puno upuceniji od mene već rekli, titan x je nešto sitno jači.

 

Nego, ajde ti nama okači rezultat 3dmarka 2013, firestrike test i usporedi sa zagijevim titan x-om, pa ćeš malo bolje povezat.

kikolo
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Gtx 9xx Club

Uuuuuu, zanimljivo je ovdje. Fuck, nemam kokica

Moj PC  
16 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 9xx Club
zagy15061984 kaže...
soma kaže...
kikolo kaže...

Soma, ja mislim da si ti malo slip, posta si rezultat od 3dmark 2011 i te rezultate uspoređuješ sa titan x i ostalim 980ti koje su testirane na 3dmark 2013.

Usporedba tvoje i 980 ti od dennocro je u skladu sa taktovima sto se tiće 3dmarka 2011 i ne odudaraju od drugih izvedbi na istom taktu.

Drugo, tvoj clock je u boostu 1355 mhz po defaultu, a ne onoliko koliko si naveo.

Trece nikako 980 ti nije hardverski jača od titan x, upoznaj se sa specifikacijama prije laprdanja, 2816 vs 3072 shader procesora, 6 vs 12 gb rama.

 

Eto toliko.

 http://www.dailymotion.com/video/x2vqm1i samo ovo pogledaj i bice ti sve jasno koja je graficka kartica jaca i bolja,  kad vec pricas o laprdanju i spominjes 2816 shader pogledaj ostale stvari, pixel fillrate, texture fillrate, bandwidth da ne spominjem kolika je tek razlika kad se OC kartica pogledaj gpuz pa onda pricaj nesto.

 u ovom isjecku sto si naveo prikazana je tvoja gpu vs ostali gpu- ovi na stock postavkama.. pa naravno da je npr tvoja klokana izvedba jaca od stock titana x kada RADI NA VISEM TAKTU.. prestani skidat filmice s youtuba i nabaci neki test tu pa da ti pokazem razliku i da te spustim na zemlju.. odvrti 3dmark 13  i postaj skor

 

 

http://i.imgur.com/laukUyQ.jpg   evo nacrtao sam ti u paintu kad ti se ne moze objasniti, pa pogledaj sam razliku ako i dalje ne vidis idi kod ocnog, ako se vec ne razumijes u stvari koje pise onda nemoj lupati gluposti kao i vecina vas, jos kad se oc bukvalno pojede titanx za dorucak.

 

 

evo ti i 3d mark pa pogledaj sam usporedi skor usporedi graficki skor i vidi vec jednom svoim ocima, da imas ovu graficku u svom racunaru bio bi svjestan koja je razlika i kolkiko je gtx 980 ti amp bolja graficka u otnosu na titan kraj price.

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2016 19:23 (soma).
10 godina
neaktivan
offline
Gtx 9xx Club

Soma, pixel filrate i teksture filrate su ti rop puta clock gpu i tmu puta clock gpu. 

A pošto ta tvoja je poprilično tvornicki overclokana u odnosu na druge koje si gledao, logično je da u gpuz imas veće brojke itd. 

 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club

Hehe kao u ejpl temi dns je zabavno trolanje u tijeku ;-)))

14 godina
offline
Gtx 9xx Club

sam sebi skaces u usta.. pogledaj na videu kojeg si TI stavio taktove na kojem rade graficke i prestani se izvlaciti na filmice reko sam ti vec,  nego budi faca , spusti gace i pokazi sta imas u njima.. i postaj skor .. netrebaju nam tvoji filmici neko tvoj test  da podrzis ono oko cega dizes paniku.. ili si  tolika neznalica da ni too neznas napraviti pa postas testove koje nades na netu,, ajde budi musko i spusti hlace i kraj price

 

majko mila svi smo mi glupi samo si ti pametan.. ja bi se zapitao na tvom mjestu

http://postimg.org/image/66ddp72db/
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2016 19:31 (zagy15061984).
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Gtx 9xx Club

Just don't

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Gtx 9xx Club

Znači @soma, GTX 950 je bolja i jača kartica od GTX 960 jer eto, klokana GTX 950 pređe stock GTX 960?

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Gtx 9xx Club

Koja ste vi djubrad ovi stariji forumasi, ako momak hvali svoju karticu, objasnite fino u jednom postu zasto i kako je to tako i suprotno a ne namjerno se ljecite na njemu (znate tocno koji clanovi!). Ova zotac kartica je odlicna i kraj price, vjerovatno i najbolja od 980ti i nema je potrebe usporedjivat s titanom. Ako hocete onda nafrljite svoje titane i 980ti na max clockove pa se potezite i gotovo. Poanta price je STOP HATE!

Moj PC  
4 7 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gtx 9xx Club

@Soma daj i nama to što pušiš jako dobro djeluje 

Unlock the Power Within
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 9xx Club
zagy15061984 kaže...

sam sebi skaces u usta.. pogledaj na videu kojeg si TI stavio taktove na kojem rade graficke i prestani se izvlaciti na filmice reko sam ti vec,  nego budi faca , spusti gace i pokazi sta imas u njima.. i postaj skor .. netrebaju nam tvoji filmici neko tvoj test  da podrzis ono oko cega dizes paniku.. ili si  tolika neznalica da ni too neznas napraviti pa postas testove koje nades na netu,, ajde budi musko i spusti hlace i kraj price

 

majko mila svi smo mi glupi samo si ti pametan.. ja bi se zapitao na tvom mjestu

 Sta mi imas pricat te gluposti kad sam testirao licno titan x, gtx 980 ti strix i MSi i nijedna nije ni blizu gtx 980 ti amp

 

gta 5 1080p sve na ultra msi 8x reflection msi 8x advanced option sve full On  gtx titan i kad klokujem padne u nekim djelovima grada fps na 42 tako i sa strix i msi dok ja sa gtx 980 ti imam konstantno 60 fps vsynic On, nije problem oc taktovi i ta sranja, jednosetavno sam rekao da je gtx 980ti amp bolja graficka i ti se ne mozes pomiriti sa tim, kao i vecina vas na forumu, prosipate pricu kako je Ti ima vece taktove i neke stvari, graficka je jednostavno vrh,  mozete me napadati koliko hocete i udruziti se vas 100 na forumu protiv mene ja cu opet rec da je gtx 980 ti amp bolja graficka kartica od titan x jer sam se licno uvjerio testirao sto vas pola nije vidjelo na youtube a znate napisati neki bezveze post.

14 godina
offline
Gtx 9xx Club

ma sve 5 ajde bolja je i bok. jel ti sad dusa na miru.. ajde za kraj mi objasni zasto neces postati SVOJ skor. napravi bilo koji test i postaj skor.. a ovo za gta 5 pricas gluposti.. ja ga igram na ultri  i konstantnih 75 pa navise

 

ajde odvrti 3dmark pa da vidimo za koliko je bolja ta 980ti ... eto ako dokazes da je bolja ja svoju prodajem odma za 5000kn sa blokom i kupujem zotac ti model 

http://postimg.org/image/66ddp72db/
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2016 19:54 (zagy15061984).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Gtx 9xx Club
zagy15061984 kaže...

ma sve 5 ajde bolja je i bok. jel ti sad dusa na miru.. ajde za kraj mi objasni zasto neces postati SVOJ skor. napravi bilo koji test i postaj skor.. a ovo za gta 5 pricas gluposti.. ja ga igram na ultri  i konstantnih 75 pa navise

Smorio si za medalju postavio sam ti gore video gdje se fino vidi obadva testa grafickih kartica i ti opet trazis nesto deseto, a ovo za gta 5 si se provalio zestoko al ajd nema veze necu vise da trosim vreme na nebitne ljude, nebi ti sad postavio iz inata et a dobio sam 3000 vise graficki skor od te tvoje titan x odo radit nesto pametno.

14 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
soma kaže...
zagy15061984 kaže...

ma sve 5 ajde bolja je i bok. jel ti sad dusa na miru.. ajde za kraj mi objasni zasto neces postati SVOJ skor. napravi bilo koji test i postaj skor.. a ovo za gta 5 pricas gluposti.. ja ga igram na ultri  i konstantnih 75 pa navise

Smorio si za medalju postavio sam ti gore video gdje se fino vidi obadva testa grafickih kartica i ti opet trazis nesto deseto, a ovo za gta 5 si se provalio zestoko al ajd nema veze necu vise da trosim vreme na nebitne ljude, nebi ti sad postavio iz inata et a dobio sam 3000 vise graficki skor od te tvoje titan x odo radit nesto pametno.

 da postao si filmic s youtuba.. ma yebo te youtube vise.. daj postaj yebeni skor i bok.. ako neces ktjbe.. tonci ajde obrisi ove nepotrebne postove.. suvisni su za temu

 

 

a skor si dobio vise jer si radio test s 3dmarkom 11 a ne 13 

http://postimg.org/image/66ddp72db/
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.1.2016 20:18 (zagy15061984).
12 godina
offline
Gtx 9xx Club

Ček malo,koja je kartica od 10-1 mjesta na 3DMark hall of fame ?

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gtx 9xx Club
soma kaže...
zagy15061984 kaže...

ma sve 5 ajde bolja je i bok. jel ti sad dusa na miru.. ajde za kraj mi objasni zasto neces postati SVOJ skor. napravi bilo koji test i postaj skor.. a ovo za gta 5 pricas gluposti.. ja ga igram na ultri  i konstantnih 75 pa navise

Smorio si za medalju postavio sam ti gore video gdje se fino vidi obadva testa grafickih kartica i ti opet trazis nesto deseto, a ovo za gta 5 si se provalio zestoko al ajd nema veze necu vise da trosim vreme na nebitne ljude, nebi ti sad postavio iz inata et a dobio sam 3000 vise graficki skor od te tvoje titan x odo radit nesto pametno.

 Je ti lijecis neke komplekse manje vrijednosti sa tom 980ti? Koji je tvoj problem?

Kako je rekao covjek nemoj linkat sta su drugi benchali, ako imas tu karticu daj odvrti daj 3dmark 2013 vise i stavi link da vidimo... u cemu je problem i sa kime se ti svadjas ako ti je grafa 3k bodova bolja od titanx... pa pokazi na svojoj valjda, nemoj linkat tudje benchove po netu.

I knew a man who once said : Death smiles at us all. All a man can do is smile back.
11 godina
online
Re: Gtx 9xx Club
zagy15061984 kaže...
soma kaže...
zagy15061984 kaže...

ma sve 5 ajde bolja je i bok. jel ti sad dusa na miru.. ajde za kraj mi objasni zasto neces postati SVOJ skor. napravi bilo koji test i postaj skor.. a ovo za gta 5 pricas gluposti.. ja ga igram na ultri  i konstantnih 75 pa navise

Smorio si za medalju postavio sam ti gore video gdje se fino vidi obadva testa grafickih kartica i ti opet trazis nesto deseto, a ovo za gta 5 si se provalio zestoko al ajd nema veze necu vise da trosim vreme na nebitne ljude, nebi ti sad postavio iz inata et a dobio sam 3000 vise graficki skor od te tvoje titan x odo radit nesto pametno.

 da postao si filmic s youtuba.. ma yebo te youtube vise.. daj postaj yebeni skor i bok.. ako neces ktjbe.. tonci ajde obrisi ove nepotrebne postove.. suvisni su za temu

 

 

a skor si dobio vise jer si radio test s 3dmarkom 11 a ne 13 

 prepao si ga

nema se muda postati vlastiti skor, pa da ga odereše i da ispadne kako cijelo vrijeme priča gluposti

jbga, proći će pubertet, pa će valjda ponešto i u glavu, ne samo u guzicu

14 godina
offline
Gtx 9xx Club

sad gledajte dok ponovo uleti s filmicem iz youtuba 

http://postimg.org/image/66ddp72db/
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice