NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.783.702
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mislioc kaže...
Promster pa mogu izbacit 3090ti koja će biti brža od obje.

Pa mogu, ali za koje pare (opet teško da može biti jeftinija od obične 3090) i tko će to kupiti? Evo dečki na stranici iza baš vode razgovor da 3090 nije za gaming, a i sama činjenica da je duplo skuplja od 3080 i tek 10% bolja u gamingu, govori da nije za gaming.

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ako gledaš msrp ta 3090 bi realno bila na oko 10k, sad neka 3090ti bude 1700-1800$ našlo bi se podosta kupaca da je lupam 35% brža od 3090 obične. Pogotovo u US.
Nažalost kako je Amd trenutno loš u high endu ovi doslovno sprdaju tržište.
Pogotovo im ide u prilog šta su mase puno više naklonjene njima i Amd ne vide kao prvi pick ako su slične cijenom čak i par sto kuna nekima ne igra ulogu u korist Nvidie.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.9.2020 22:17 (mislioc).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Mislim da nam cooler, power draw i 10-15% napredak od 3080 uz 24gb rama govori da su udarili polako u zid. Eventualno cuvaju neku sitnu razliku za Titana i to je to. A Titan ne mora bit ni jaci, može jednostavno bit oglašen kao "workstation GPU" sa nekim glupostima da zamažu oci i tjt.

Battlelog: D3lBoy-00
3 godine
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Poz ljudi,

 

Nabavio sam Palit 3090 gaming pro oc koju planiram koristiti samo za gaming. Motivacija mi je bila da zelim imati top GPU bez obzira na cijenu. Smijesne su mi one propagnadne fore od Linusa sa 8k gaming (ko to jos pusi??) I gadi mi se to sto takvi kanali uzimaju novce od Nvidie za cisti marketing. GN je kralj recenzija i jedini koji ima kredibilitet (Linus je smijesan) ibpo meni su odlicno opisali sto je zapravo 3090. Jesam li uludo potrosio novce? Vrlo vjerovatno jesam ali placam spoznaju da imam najbolji GPU chip (3090) i to za mene vrijedi te novce. PC gaming mi je hobi i koliko god to nekome bilo cudno treba to sagledati iz perspektive nekog tko trosi novce na motocikle automobile i tko zna na sto vec ne. Isplati li se to? Ne nikako. Ali hobi je hobi i ne bi ga trebalo gledati kroz prizmu ulozeno dobiveno sa cisto materjalne strane.

 

My 2 cents.

 
16 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

By the way ima li jos tko 3090 o dje na forumu ili je planora nabaviti?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Pingvin1717 kaže...

Poz ljudi,

 

Nabavio sam Palit 3090 gaming pro oc koju planiram koristiti samo za gaming. Motivacija mi je bila da zelim imati top GPU bez obzira na cijenu. Smijesne su mi one propagnadne fore od Linusa sa 8k gaming (ko to jos pusi??) I gadi mi se to sto takvi kanali uzimaju novce od Nvidie za cisti marketing. GN je kralj recenzija i jedini koji ima kredibilitet (Linus je smijesan) ibpo meni su odlicno opisali sto je zapravo 3090. Jesam li uludo potrosio novce? Vrlo vjerovatno jesam ali placam spoznaju da imam najbolji GPU chip (3090) i to za mene vrijedi te novce. PC gaming mi je hobi i koliko god to nekome bilo cudno treba to sagledati iz perspektive nekog tko trosi novce na motocikle automobile i tko zna na sto vec ne. Isplati li se to? Ne nikako. Ali hobi je hobi i ne bi ga trebalo gledati kroz prizmu ulozeno dobiveno sa cisto materjalne strane.

 

My 2 cents.

 

dragi lastane 

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Ne planiram nabavit jer me od rejtrejsa peku oci.

3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Infantilno. Zasto mislis da si lastavica?

11 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Mislim da je ovaj RTX 30 series launch bio jedan veliki terra flop.

Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

3090 i kod nas

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
3dfx kaže...

3090 i kod nas

 

 

 i već je nedostupna.....

Lijep pozdrav ;)
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Eto i to malo šta dođe odmah nestane.
Pa čak i ove 3090. Mi tu raspravljamo tko će platit 14k za karticu, a ove nestanu u roku keks :)
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Kupio Death Stranding i za pc jer ga nisam zelio odigrat na Ps Pro...nekako mi je 30fps tamo utjecalo previse negativno na upravljanje.

Igram sa DLSS i kvaliteta slike je nevjerovatna, 4k/ultra/60fps.

 

DLSS je bez obzira na sav ostali tech koji je Nvidia donjela od Turinga apsolutno najbitnija tehnologija, toliki free boost je doslovno preskakanje jedne cjele generacije GPUa. 

 

In other news....Computeruniverse mi svaki drugi dan salje mail sa statusom moje narudzbe rtx3080 i ja se svaki put poveselim da ce pisat kako mi je poslana 😂😂😂😂

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

 

In other news....Computeruniverse mi svaki drugi dan salje mail sa statusom moje narudzbe rtx3080 i ja se svaki put poveselim da ce pisat kako mi je poslana 😂😂😂😂

 veliki je to štres

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 11:14 (dery).
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Nemreš me odvratit od 1080p low ni sa tim dlss-om ni rtx-om :)
Megatama tebi dok dođe ta 3080 dobit ćeš ptsp :)
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 11:18 (mislioc).
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Kupio Death Stranding i za pc jer ga nisam zelio odigrat na Ps Pro...nekako mi je 30fps tamo utjecalo previse negativno na upravljanje.

Igram sa DLSS i kvaliteta slike je nevjerovatna, 4k/ultra/60fps.

 

DLSS je bez obzira na sav ostali tech koji je Nvidia donjela od Turinga apsolutno najbitnija tehnologija, toliki free boost je doslovno preskakanje jedne cjele generacije GPUa. 

 

In other news....Computeruniverse mi svaki drugi dan salje mail sa statusom moje narudzbe rtx3080 i ja se svaki put poveselim da ce pisat kako mi je poslana 😂😂😂😂

 Jel itko zan neki datum,ja sam pitao ove https://www.cyberport.de/pc-und-zubehoer/komponenten/grafikkarten/asus/pdp/2e07-51n/asus-tuf-gaming-geforce-rtx-3080-oc-10gb-gddr6x-2xhdmi-3xdp.html

Kazu da nemaju informacije,a lovu su mi skinuli.

Mexx
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
chingy-os kaže...
MEGATAMA kaže...

Kupio Death Stranding i za pc jer ga nisam zelio odigrat na Ps Pro...nekako mi je 30fps tamo utjecalo previse negativno na upravljanje.

Igram sa DLSS i kvaliteta slike je nevjerovatna, 4k/ultra/60fps.

 

DLSS je bez obzira na sav ostali tech koji je Nvidia donjela od Turinga apsolutno najbitnija tehnologija, toliki free boost je doslovno preskakanje jedne cjele generacije GPUa. 

 

In other news....Computeruniverse mi svaki drugi dan salje mail sa statusom moje narudzbe rtx3080 i ja se svaki put poveselim da ce pisat kako mi je poslana 😂😂😂😂

 Jel itko zan neki datum,ja sam pitao ove https://www.cyberport.de/pc-und-zubehoer/komponenten/grafikkarten/asus/pdp/2e07-51n/asus-tuf-gaming-geforce-rtx-3080-oc-10gb-gddr6x-2xhdmi-3xdp.html

Kazu da nemaju informacije,a lovu su mi skinuli.

Ma svi cekamo,bio sam nedavno u toj trgovini cyberport dok sam trazio Corsair sf750 platinum.....podosta jeftinije nego u Computeruniverse gdje sam ja narucio....mene je dosla 827eu.

10 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

hehe, najveci generacijski skok moje dupe. ova 30 serija je najveca prevara od kada je bandic prvi puta dosao na vlast 

 

 

10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Gamers Nexus nasao ljepila pod RTX 3090, a newegg salje RTX 3080 bez ambalaze 

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dreadmoore kaže...
A mislite da ce uopce biti 3080ti ili ce preskočiti tu seriju i staviti 3090ti

Mogu staviti šta hoće Ti, Mi, Vi ili bilo šta kao Super, Extra, Ultra, imaju superioran proizvod i mogu ismišljati toplu vodu kako žele. 

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
jovial kaže...

hehe, najveci generacijski skok moje dupe. ova 30 serija je najveca prevara * * *

Kako je biti najveće prevara čak da su istu seriju rebrandirali u Korona edition i 2080Ti koji je košta $1,200 na istu tu rebrandiranu na $699 imaš famozni generacijski skok.

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 12:03 (Envy).
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
hahhaajaads kaže...

Gamers Nexus nasao ljepila pod RTX 3090, a newegg salje RTX 3080 bez ambalaze 

Dali si pogledao video ili samo procitao klikbejt naslov na netu pa klikbejtao dalje?

Bljuv.

 

Evo link na video

 

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Envy kaže...
jovial kaže...

hehe, najveci generacijski skok moje dupe. ova 30 serija je najveca prevara * * *

Kako je biti najveće prevara čak da su istu seriju rebrandirali u Korona edition i 2080Ti koji je košta $1,200 na istu tu rebrandiranu na $699 imaš famozni generacijski skok.

Dzizzus zasto moram vidjet postove clanova koje sam puknuo na ignor,bljuv.

Bilo bi idealno da ih ne vidim niti kada ih drugi clan kvota....ali ne zivimo u idealnom svijetu.

5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
chingy-os kaže...
MEGATAMA kaže...

Kupio Death Stranding i za pc jer ga nisam zelio odigrat na Ps Pro...nekako mi je 30fps tamo utjecalo previse negativno na upravljanje.

Igram sa DLSS i kvaliteta slike je nevjerovatna, 4k/ultra/60fps.

 

DLSS je bez obzira na sav ostali tech koji je Nvidia donjela od Turinga apsolutno najbitnija tehnologija, toliki free boost je doslovno preskakanje jedne cjele generacije GPUa. 

 

In other news....Computeruniverse mi svaki drugi dan salje mail sa statusom moje narudzbe rtx3080 i ja se svaki put poveselim da ce pisat kako mi je poslana 😂😂😂😂

 Jel itko zan neki datum,ja sam pitao ove https://www.cyberport.de/pc-und-zubehoer/komponenten/grafikkarten/asus/pdp/2e07-51n/asus-tuf-gaming-geforce-rtx-3080-oc-10gb-gddr6x-2xhdmi-3xdp.html

Kazu da nemaju informacije,a lovu su mi skinuli.

 Pa kad ti sam prodavac nemre reci kada, odkud ti to da bi itko vamo to znao? 

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 12:07 (HCgamingCRO).
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Pingvin1717 kaže...

Poz ljudi,

 

Nabavio sam Palit 3090 gaming pro oc koju planiram koristiti samo za gaming. Motivacija mi je bila da zelim imati top GPU bez obzira na cijenu. Smijesne su mi one propagnadne fore od Linusa sa 8k gaming (ko to jos pusi??) I gadi mi se to sto takvi kanali uzimaju novce od Nvidie za cisti marketing. GN je kralj recenzija i jedini koji ima kredibilitet (Linus je smijesan) ibpo meni su odlicno opisali sto je zapravo 3090. Jesam li uludo potrosio novce? Vrlo vjerovatno jesam ali placam spoznaju da imam najbolji GPU chip (3090) i to za mene vrijedi te novce. PC gaming mi je hobi i koliko god to nekome bilo cudno treba to sagledati iz perspektive nekog tko trosi novce na motocikle automobile i tko zna na sto vec ne. Isplati li se to? Ne nikako. Ali hobi je hobi i ne bi ga trebalo gledati kroz prizmu ulozeno dobiveno sa cisto materjalne strane.

 

My 2 cents.

To je najiskrenije i tako i treba pristupiti svim stvarima.

Kod mene susjed preko puta drži golubove (neke plati kao i ove RTX kartice) odvuče ih u Franfurkt i puste ih a oni se vrate u BiH, ide na neka takmičenja. Ja gledam i ne kontam ga nikako ali baš nikako - ali njegov hobi njegova stvar.. šta god da radi bolje je od petljanja u politiku (trenutna situacija u BiH).

A što se slaganja GPU-ova tiče ja uvijek volim sve underclockat da se tako izrazim.. ono kupiš karticu za 4K a igraš na 1080p ili čak na 720p igram... Čisto ni da se ventilatori na njoj ne pale.. a ovo OC izdanje kartica, custom hlađenje te natezanje kartica i komponenti do limita mi je totalno ono bez veze.

Linus znam tko je (barem bi ga mogao naći) ali tko ti je GN?

9 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx

gamer nexus.

 

s tim da mi taj pingvin izgleda ko trol, ne mora biti, ali izgleda tako

5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Envy kaže...
jovial kaže...

hehe, najveci generacijski skok moje dupe. ova 30 serija je najveca prevara * * *

Kako je biti najveće prevara čak da su istu seriju rebrandirali u Korona edition i 2080Ti koji je košta $1,200 na istu tu rebrandiranu na $699 imaš famozni generacijski skok.

 Evo zamislite da nema dlss upscalinga! znaci jos uvijek nebi imali true 4K karticu. Jel doslovno 3080 nemoze gurati nativnu 4k sa upaljenim rtx-om i 60 frejmova...doslovno ima igara gdje fps pada i ispod 30. 

Alli ovih 699 eurica zahvalite AMD-u a ne nvidiji da je darezljiva odjednom postala i suosjecajna snama korisnicima.

 

5 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ibra trolla 

www.youtube.com/TerabitTV
Moj PC  
8 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
HCgamingCRO kaže...
Envy kaže...
jovial kaže...

hehe, najveci generacijski skok moje dupe. ova 30 serija je najveca prevara * * *

Kako je biti najveće prevara čak da su istu seriju rebrandirali u Korona edition i 2080Ti koji je košta $1,200 na istu tu rebrandiranu na $699 imaš famozni generacijski skok.

 Evo zamislite da nema dlss upscalinga! znaci jos uvijek nebi imali true 4K karticu. Jel doslovno 3080 nemoze gurati nativnu 4k sa upaljenim rtx-om i 60 frejmova...doslovno ima igara gdje fps pada i ispod 30. 

Alli ovih 699 eurica zahvalite AMD-u a ne nvidiji da je darezljiva odjednom postala i suosjecajna snama korisnicima.

 

A gle...a sad zamisli da ima DLSS.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice