NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.784.358
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Nisu ludi ali to ja paper luanch još uvjek, tako da ništa ne znamo šta je 28.10 cemo znati sve što nas treba zanimati.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...

Dakle ZOTAC je zafušario maksimalno... FE edicije imaju puno bolje rješenje... a Bog Asus je prepoznao problem u startu i otišao korak dalje te upgrejdao cijelu stvar... wow, svaka čast Asus - nije ni čudo da je TUF tako dobar u ovoj seriji.

 

EDIT: Umirem od smijeha na MSI X Trio... koji fušeri, omg... jebeni klaunovi.

 Onaj kanal koji sam linkao onda kad sam otkazao Zotac Trinity je takodjer i za Msi Tri X rekao da pcb nije bas najbolji dok je za Asus rekao da je odlican, to je jedan od razloga zasto sam narucio TUF.

Nikad nisam imao Zotac a kako ce cini niti necu.... 

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
hahhaajaads kaže...

 Ja ne znam kako ti uopce pridonosis forumu niti na jedan nacin... ne znam jesi li se u bilo kojoj temi javio da pokusas biti normalan... Samo cekas kako ces pokusat isprovocirat nekog tko je kupio Intela ili Nvidiu...

 

BTW AMD ima problema s driverima jos uvijek, ne znam sto se pravice coravi non stop... Tek nedavno su to ispravili, zaboravljas?

Izdaju non stop remake na remake uz poboljsanje watt per performance... brat bratu razlike izmedu nekih karticu u snazni nema

 

r9 290 isti racku ko i rx 480, vega VII isto ko i 5700xt ili vega 64 vise niti sam ne znam

 

 

sta je to?  to je predivno sto AMD radi... revolucija i evolucija zajedno...

a za kraj niti jednom top proizvodu od oba tabora nisti niti prismrdio...

 

 

 

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 15:30 (toxic).
15 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
mrsmith kaže...

Dakle ZOTAC je zafušario maksimalno... FE edicije imaju puno bolje rješenje... a Bog Asus je prepoznao problem u startu i otišao korak dalje te upgrejdao cijelu stvar... wow, svaka čast Asus - nije ni čudo da je TUF tako dobar u ovoj seriji.

 

EDIT: Umirem od smijeha na MSI X Trio... koji fušeri, omg... jebeni klaunovi.

 Onaj kanal koji sam linkao onda kad sam otkazao Zotac Trinity je takodjer i za Msi Tri X rekao da pcb nije bas najbolji dok je za Asus rekao da je odlican, to je jedan od razloga zasto sam narucio TUF.

Nikad nisam imao Zotac a kako ce cini niti necu.... 

Koliko god sam bio prvi dan zagrizao, sad mi je malo lakše što nisam uzeo ni Gainward ni Palit ni Zotac za kojima sam jurio kao budaletina Ili TUF ili STRIX kad bude lagera... lagano.

It is always darkest just before the dawn.
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...
MEGATAMA kaže...
mrsmith kaže...

Dakle ZOTAC je zafušario maksimalno... FE edicije imaju puno bolje rješenje... a Bog Asus je prepoznao problem u startu i otišao korak dalje te upgrejdao cijelu stvar... wow, svaka čast Asus - nije ni čudo da je TUF tako dobar u ovoj seriji.

 

EDIT: Umirem od smijeha na MSI X Trio... koji fušeri, omg... jebeni klaunovi.

 Onaj kanal koji sam linkao onda kad sam otkazao Zotac Trinity je takodjer i za Msi Tri X rekao da pcb nije bas najbolji dok je za Asus rekao da je odlican, to je jedan od razloga zasto sam narucio TUF.

Nikad nisam imao Zotac a kako ce cini niti necu.... 

Koliko god sam bio prvi dan zagrizao, sad mi je malo lakše što nisam uzeo ni Gainward ni Palit ni Zotac za kojima sam jurio kao budaletina Ili TUF ili STRIX kad bude lagera... lagano.

 Ja bas danas vrtim Death Stranding 4k/ultra/60fps uz dlss quality mode i ova moja Strixica na 56c komp necujan 😂😂😂😂

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
jovial kaže...
Envy kaže...
jovial kaže...

* * *

 jel ovo boldano onda vrijedi samo kad se usporedjuju 3080 i 2080ti ili ? cisto da znam kakav je metar.

* * *

Što tebe konretno zanima i/ili muči da ti ovdje svi zajdeno pomognemo?

I odmah da ti kažem da u ternutnoj situaciji ništa nije usporedivo. Bukvalno ništa, cijena prepolovljena, napretka ima, monitori postali kao prozori, dostupnost kartica grozna. Znači ništa nije usporedivo, moraš nam reći kakvu mjernu jedinicu želiš, i šta te muči pa da ti pomognemo o odabiru odekvatnog GPU-a. Ali me i dalje moja zeleno markirana rečenica muči.

 evo da te rijesim muke. imam 5700xt, pred dva tjedna sam kupio 2080ti za 394 eura, prekjucer sam je prodao za 800, daj mi neki savjet sta da kupim sad.

 Di si to kupio za 394 eura daj i meni xD

everyday i'm shuffling...
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Luka123 kaže...
jovial kaže...
Envy kaže...
jovial kaže...

* * *

 jel ovo boldano onda vrijedi samo kad se usporedjuju 3080 i 2080ti ili ? cisto da znam kakav je metar.

* * *

Što tebe konretno zanima i/ili muči da ti ovdje svi zajdeno pomognemo?

I odmah da ti kažem da u ternutnoj situaciji ništa nije usporedivo. Bukvalno ništa, cijena prepolovljena, napretka ima, monitori postali kao prozori, dostupnost kartica grozna. Znači ništa nije usporedivo, moraš nam reći kakvu mjernu jedinicu želiš, i šta te muči pa da ti pomognemo o odabiru odekvatnog GPU-a. Ali me i dalje moja zeleno markirana rečenica muči.

 evo da te rijesim muke. imam 5700xt, pred dva tjedna sam kupio 2080ti za 394 eura, prekjucer sam je prodao za 800, daj mi neki savjet sta da kupim sad.

 Di si to kupio za 394 eura daj i meni xD

 ne vjerujem da netko ne zeli ostaviti 2080ti za tak male novce kad znas da je u bilo kojem trenutku mozes prodati za vise novaca... just next level..

Bnet: mNik987#2148
11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Sad sam malo istestirao DLSS 2.1 u Death stranding....

 

Nativno 4k sve ultra 70fps

 

DLSS quality mode 92fps to je doslovno kao nativno ili cak i stabilnije.

 

DLSS ultra performance to je novi mod dosao sa 2.1 verzijom 125fps.

 

Strasno sta je Nvidia napravila sa ovom tehnologijom ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Sad sam malo istestirao DLSS 2.1 u Death stranding....

 

Nativno 4k sve ultra 70fps

 

DLSS quality mode 92fps to je doslovno kao nativno ili cak i stabilnije.

 

DLSS ultra performance to je novi mod dosao sa 2.1 verzijom 125fps.

 

Strasno sta je Nvidia napravila sa ovom tehnologijom ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 jel mozes skuziti razliku u kvaliteti slike native 4k vs dlss?

 

ako mozes s koje udaljenosti tek kuzis razliu... taj tech je brutalan

Bnet: mNik987#2148
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Sad sam malo istestirao DLSS 2.1 u Death stranding....

 

Nativno 4k sve ultra 70fps

 

DLSS quality mode 92fps to je doslovno kao nativno ili cak i stabilnije.

 

DLSS ultra performance to je novi mod dosao sa 2.1 verzijom 125fps.

 

Strasno sta je Nvidia napravila sa ovom tehnologijom ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 Mozes to testirat u Rustu ?

10 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Luka123 kaže...
jovial kaže...
Envy kaže...
jovial kaže...

* * *

 jel ovo boldano onda vrijedi samo kad se usporedjuju 3080 i 2080ti ili ? cisto da znam kakav je metar.

* * *

Što tebe konretno zanima i/ili muči da ti ovdje svi zajdeno pomognemo?

I odmah da ti kažem da u ternutnoj situaciji ništa nije usporedivo. Bukvalno ništa, cijena prepolovljena, napretka ima, monitori postali kao prozori, dostupnost kartica grozna. Znači ništa nije usporedivo, moraš nam reći kakvu mjernu jedinicu želiš, i šta te muči pa da ti pomognemo o odabiru odekvatnog GPU-a. Ali me i dalje moja zeleno markirana rečenica muči.

 evo da te rijesim muke. imam 5700xt, pred dva tjedna sam kupio 2080ti za 394 eura, prekjucer sam je prodao za 800, daj mi neki savjet sta da kupim sad.

 Di si to kupio za 394 eura daj i meni xD

 otislo. bila 3 komada, a ja imao samo za jedan. Inace, iz ducana, kartice bile u nekim prezentacijskim kompovima vrtile doom sa rtx-om na 200 fps-a valjda. 

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
toxic kaže...
MEGATAMA kaže...

Sad sam malo istestirao DLSS 2.1 u Death stranding....

 

Nativno 4k sve ultra 70fps

 

DLSS quality mode 92fps to je doslovno kao nativno ili cak i stabilnije.

 

DLSS ultra performance to je novi mod dosao sa 2.1 verzijom 125fps.

 

Strasno sta je Nvidia napravila sa ovom tehnologijom ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 jel mozes skuziti razliku u kvaliteti slike native 4k vs dlss?

 

ako mozes s koje udaljenosti tek kuzis razliu... taj tech je brutalan

 Vjerovao ili ne ali kad stavim na dlss quality koza na likovima je nekako detaljnija/bistrija nego na native....ili mi se cini ne znam ali mislim da ti ovo dovoljno govori da izgleda barem jednako dobro kao nativno.

Mogu igrat native 4k jer imam dovoljno performansi ali ne zelim jer mi sa dlss izgleda jednako ili bolje.

 

To trebas vidjet kod sebe na ekranu bez youtube kompresije da shvatis koliko je ovo nevjerovatno.... 

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
hahhaajaads kaže...
MEGATAMA kaže...

Sad sam malo istestirao DLSS 2.1 u Death stranding....

 

Nativno 4k sve ultra 70fps

 

DLSS quality mode 92fps to je doslovno kao nativno ili cak i stabilnije.

 

DLSS ultra performance to je novi mod dosao sa 2.1 verzijom 125fps.

 

Strasno sta je Nvidia napravila sa ovom tehnologijom ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 Mozes to testirat u Rustu ?

 Nemam tu igru, ne igram takve naslove. 

12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Evo ko oće "jeftinu" konfu sa 3080 rtx, opjevana FUTURA IT. Na slici GW Phoenix u opisu Ventus šrot. 2tb disk u naslovu u opisu Patriot 1tb.

 

https://www.futura-it.hr/racunalo-extreme-4k-gameripper-i93080-intel-i9-9900kf-16gb-ddr4-500gb-nvme-gen4-2tb-hdd-rtx-3080-10g/94600/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 16:25 (DarthMarkus).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx
Ajme meni čekati danima za grafičku... Čak i za 3080 su čekali...
Pitam se jel bi i kod nas bilo takvo nešto...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Znači... ovo je suludo. Jel stvarno 26 grafa... pa ja uopće prije Božića ne moram sanjati o dostupnosti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
HCgamingCRO kaže...
hummer0 kaže...
HCgamingCRO kaže...
hummer0 kaže...

Volim ovdje doći na temu i pročitati što ljudi pišu o novim NVIDIA 3000 karticama i onda ova 2-3 lika doslovno na svakoj stranici nešto seru.

Odite u P.M. dosadnu jebo vas AMD.

 

 Znaci ovi intel/nvidia osjetljivi ko djecica neka. Dok se sere po Amd-u i njegovim zombie karticama nitko od Amd-ovaca nije ove slao u PM. 

Daleko Amd ima bolji drustveni Krug.

 

 

 Ma gledaj stari ja uopće nisam osjetljiv, ako na prijašnjih 20 strana i više ti i tvoji frendići spammate temu sa negativom dopizdi čovjeku čitat vaša preseravanja.

Daj budi pozitivan u životu nemoj nas zamarati sa svojim frustracijama.

Odrasli smo ljudi i svako ima svoje mišljenje ok, ali ne želim od vas par na ovoj temi konstantno čitati negativne komentare.

Za svoju lovu ću kupiti što hoću nećeš mi ti soliti pamet.

Ljude koji kažu da žele kupiti 3080 ili 3090 konstantno napadate doslovce im govorite da su glupi i da su NVIDIA kartice smeće.

 

 Lol pa ovo nema veze s onim sto ja pisem. Stark moj, dok sam se nahajpo na nvidievu prezentaciju pripremio sam svoj paypal acc i caseking ach da se domognem ovog stroja ali nisam bio dovoöjno brz/spretan.

Nakon sto dolaze recenzije, kako ddr6x Kids Do 106 stupnjeva, kako one cuda-e zapravo i Jesu i nisu toliki broj, nakon razocaravajuceg RT performance mi i nije za sto nisam uzeo...

Ako ti je Problem pogledatu u realnost onda jbga, ali citiram tebe kako velis da se radujes nesto procitati o 3080 ali es ja te pitam od koga? Imas jednog lika na forumu koji je dobio 3080 i nesto ukratko prezentirao. Sad jesi ljut sto nemozes nabaviti 3080 neznam, ali eto shvatilo se davnih dana da intel/nvidiu se nesmije dirati jel njihovi odmah popizde. Sorry.

 

 Ti si se spremao kupit rtx3080 😂😂😂😂😂

Ajde napravi svima uslugu i zamoli da ti se obrise acount. 

Hvala unaprijed. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
HCgamingCRO kaže...
MEGATAMA kaže...
HCgamingCRO kaže...
hummer0 kaže...

Volim ovdje doći na temu i pročitati što ljudi pišu o novim NVIDIA 3000 karticama i onda ova 2-3 lika doslovno na svakoj stranici nešto seru.

Odite u P.M. dosadnu jebo vas AMD.

 

 Znaci ovi intel/nvidia osjetljivi ko djecica neka. Dok se sere po Amd-u i njegovim zombie karticama nitko od Amd-ovaca nije ove slao u PM. 

Daleko Amd ima bolji drustveni Krug.

 

 

Kakav drustveni krug?.... 

 lol mega, pa ti si veci nvidijev boy nego sto ce rambo ikad biti Amd-ov.

Doslovno svrsavas na ovaj proizvod an nemas ga...

Zasto istices njega kad si ti isti?.....

Jel mozes vise zavrsit sa trolanjem ove teme?

Dali te moramo svi od reda pocet reportat?.... 

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
jovial kaže...
* * * daj mi neki savjet sta da kupim sad.

Pa RTX 3080 kupi. 

10 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Rhodin kaže...

Znači... ovo je suludo. Jel stvarno 26 grafa... pa ja uopće prije Božića ne moram sanjati o dostupnosti.

 daj nemoj spamat negativu dost mi je i tebe i takvih. samo i iskljucivo nvidia sluzbene informacije zelim citati. sve drugo mi remeti sklad koji je nvidija marketing odjel dugo i mukotrpno gradio u mojoj glavi.

 

uostalom, svaki je launch takav. od ps/xbox/amd/nvidia/iphone... zna se da stvari nisu dostupne po tri mjeseca nakon sluzbenog launcha. prema tome strpljenja jer ovdje je sve normalno, kartice su 700 eura, ako ih sad nema, bit ce ih i totalno rasturaju na 8K.

10 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Envy kaže...
jovial kaže...
* * * daj mi neki savjet sta da kupim sad.

Pa RTX 3080 kupi. 

a gle, imam ultrawide 3440x1440 na 100 hz i r5 2600, kaj ce mi 3080? da visak preko 100fps iznajmljujem susjedu? uostalom, 3080 nema za kupit. mislim uzet ce ti pare ali karticu kad bum dobil i fuckaj ga sad

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
jovial kaže...
* * *

 

uostalom, svaki je launch takav. od ps/xbox/amd/nvidia/iphone... zna se da stvari nisu dostupne po tri mjeseca nakon sluzbenog launcha. prema tome strpljenja jer ovdje je sve normalno, kartice su 700 eura, ako ih sad nema, bit ce ih i totalno rasturaju na 8K.

Ehh to si dobro rekao.

Iskustvo: Izašao iPhone 7 i ja sa dvojicom braće u CH idem malo da guzica vidi puta (ja sam tada mogao samo sanjati o iPhoneu 7). Od Konštanca pa gore jedno 30 gradova nigdje nema telefona samo izložbeni primjerak koji se ne prodaje. 7 Dana poslije našao ga je u nekom selu.

Generalno nemoj praviti kompromise (to se inače nauči tek poslije 30. godine života) Kupio si 5700XT kao čisti kompromis između skupe Nvidije i traženog rezultata.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
jovial kaže...
Envy kaže...
jovial kaže...
* * * daj mi neki savjet sta da kupim sad.

Pa RTX 3080 kupi. 

a gle, imam ultrawide 3440x1440 na 100 hz i r5 2600, kaj ce mi 3080? da visak preko 100fps iznajmljujem susjedu? uostalom, 3080 nema za kupit. mislim uzet ce ti pare ali karticu kad bum dobil i fuckaj ga sad

Nemoj natezati sve komponente kao BMW-ov motor.
Bolje da u Idleu igraš neke igre nego da grafička radi 110% punim gasom nekoliko sati i proizvodi buku. Barem ja iskreno tako volim.

Uređivano: Ne gledaj na računar kao na Bojler tj. kada ga upališ da ti daje 100% maximalnog kapaciteta. To radi drugi par čarapa u svijetu računara: Serveri i Routeri (koji su isto tako Serveri). Ja ti nisam neki Gamer svugdje sam pročita da tu Wide 1440 rezoluciju ne vole igrice.

Eh sada 7 godina ti je ovdje staža na forumu. Sada ako nisi igrao Age of Empires imaš u HD na 4K rezu rematriranu. Ako nisi igrao Half Life 2 ili Half Life 2 Source, probaj prvo sa tim. Tad su ljudi imali ideje ali ne i kompjutersku moć. (primjesr Desiny 2: grafički Engin da živiš u igrici, ideja pun kofer.. izvedba.. napuhivanje aliena prije nego što ti se počne zijevati). Slično kao i sa filmovima. Danas Dobra priča je upropaštena lošim CGI-em a loša priča zna upropastiti dobar CGI-a. Kako kome fali.

Tebi izgleda ne fali ništa samo se malo zezaš ovdje (kao i ja). Fuckaj fa sad 

PS. Sad sam negdje pročitao da će Big Navi biti konkurentan 3080. Odo tamo u onoj "AMD vlak krenuo u pravom smjeru) obradovati Ramboxa :-D

Poruka je uređivana zadnji put pet 25.9.2020 18:34 (Envy).
5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
HCgamingCRO kaže...
MEGATAMA kaže...
HCgamingCRO kaže...
hummer0 kaže...

Volim ovdje doći na temu i pročitati što ljudi pišu o novim NVIDIA 3000 karticama i onda ova 2-3 lika doslovno na svakoj stranici nešto seru.

Odite u P.M. dosadnu jebo vas AMD.

 

 Znaci ovi intel/nvidia osjetljivi ko djecica neka. Dok se sere po Amd-u i njegovim zombie karticama nitko od Amd-ovaca nije ove slao u PM. 

Daleko Amd ima bolji drustveni Krug.

 

 

Kakav drustveni krug?.... 

 lol mega, pa ti si veci nvidijev boy nego sto ce rambo ikad biti Amd-ov.

Doslovno svrsavas na ovaj proizvod an nemas ga...

Zasto istices njega kad si ti isti?.....

Jel mozes vise zavrsit sa trolanjem ove teme?

Dali te moramo svi od reda pocet reportat?.... 

 Stari moj, prijavi koliko hoces, dao Bog da me se Bana imam vise vremena za r6 siege npr! Sad ako si se naljutio sto sam srao jel pola svijeta sere trenutno o dostupnosti, ddr6x temp, i o RT performancama opet cu samo reci: jasno je da se nvidia/intel boysi naljute na tako sta jel su bili uvjereni da samo oni postoje na ovoj Planet a Amd je odpadak za ljude sa posebnim potrebama. Ok shvatili smo! Vi smijete doci u amdove teme i srati koliko zelitaj i kaj zelite, a kada vama od sjprotnog tabora dodje isto onda Placete i zovete Admine u pomoc da nas maknu kako bi vi daöje zivjeli u Utopiji. E moj narode...

 

 

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
HCgamingCRO kaže...
* * *

 Stari moj, prijavi koliko hoces, dao Bog da me se Bana imam vise vremena za r6 siege npr! * * *

Kakvo crno banovanje! Samo ti nama ostavni ovdje jer ti je sranje ono https://www.hcl.hr/ ali malo žešće. 

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Spitfire_zg kaže...

* * *

I da stvar bude gora, u daljini se čuju bubnjevi amd-ove nadolazeće armije za koju nitko ne zna sto nosi ali lako bi ih mogla razbiti ko svojedobno intel 


* * *

 

HCgamingCRO kaže...

 P to velim! Bojim se da ce pojedinci ako Amd stvarno naguzi 3080 zakljucati se na tavan i plakati a nekk bi mogli i objesiti se nedaj Boze!


Da vam slikovito opišem:
1) AMD Armija je kao globalno zatopljenje zemlje. Kao uništit će život na zemlji ali za nekih 1.000.000 godina a svi sada protestujemo zbog toga i idemo sa 747 na samite o smanjenju CO2
2) Na služboenoj prezentaciji cu Core i9 procesori i kod Nvidije i kod AMD-a. I taj Core i9 i 9-te generacije i 10. i čak 4670 imaš tamo na Tomovom Hardveru.

Nešto nije jasno?

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Sreća vaša da nema ovih sad u prodaji jer biste ugrabili zotac msi i ostale fušere. Asus izgleda ovde najozbiljniji. Sad znamo šta uzet, ne letit odma zatvorenih očiju.  

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Envy kaže...
HCgamingCRO kaže...
* * *

 Stari moj, prijavi koliko hoces, dao Bog da me se Bana imam vise vremena za r6 siege npr! * * *

Kakvo crno banovanje! Samo ti nama ostavni ovdje jer ti je sranje ono https://www.hcl.hr/ ali malo žešće. 

 Nemozes protiv onog Zalca...njemu je 200 eura skupo za 1 tb nvme gen4, toliko da se isplati uzeti dva xboxs-a. "Istrolo" sam davon tamo da sam ga Pp-om molio za ban, ocito uziva kako se patim pa ga neda...

12 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Kakva je FE 3080 u odnosu na ove ostale osim Strix i Tuf?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dery kaže...

Sreća vaša da nema ovih sad u prodaji jer biste ugrabili zotac msi i ostale fušere. Asus izgleda ovde najozbiljniji. Sad znamo šta uzet, ne letit odma zatvorenih očiju.  

 Zanimam me u cijeloj toj priči kakav je EVGA FW3

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice