NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.788.141
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mislioc kaže...

Zato sam malo na forumu ali kad zgotovim build na svidenje.

 I ja cu isto uciniti cim dobijem Navi/zen3, svasta sam dozivio vamo...Bitno mi je jedino bilo dokazat da AMD moze a tech zapravo malo vamo ljudi zanima... sve je ciji je veci i sam postajem takav a neda mise to

svejedno bio si mi jedan od drazih/simpaticnijih i normalnijih ljudi vamo..

PS uzmi AMD cisto ono...ako nikada mozda nisi imao u stroju

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2020 20:29 (HCgamingCRO).
6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
matecro007 kaže...

Tu se vise nezna ko igra a ko placa.

Al za ubit vrijeme je neprocijenjiva tema.

 imaju neko natjecanje tko je veći retard, pa će netko osvojiti nagradu za božić 

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Pa ako ovaj 5600X bude brži onda da sigurno tu nema dvojbe.
NAVI ili NVIDIA nešto do 4000kn, pa šta bude bolje dostupnije.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2020 20:37 (mislioc).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
HCgamingCRO kaže...

...kao hrvati vole AMD jer je budget..kad ono sipak ja se zeznuo debelo.

 

 pa hrvati uglavnom i vole amd, možeš i sam vidjeti koliko forumaša je prešlo na rajzena

 

kod grafa je malo drukčija situacija, iako i tu imaš daleko veći udio radeonki na forumu nego je to drugdje u svijetu kad uzmeš 20:80 posto svjetskog tržišnog udjela

a situacija je nešto drukčija iz više razloga, jedan od osnovnih jer amd još uvijek nije 'naprašio' nevidiju kao što je napravio sa intelom, a i realno gledajući tehnološki je nevidija posljednjih godina daleko naprednija

13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

RTX 3070 6300kn ce biit kod nas :D

Moj PC  
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ne laži ovaj napaćeni narod :)
Oko 5000kn ipak je to kartica /70 koja je sinonim za best buy kupnju dugi niz godina što se Nvidije tiče.
Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2020 22:19 (mislioc).
 
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
psihoroba kaže...

RTX 3070 6300kn ce biit kod nas :D

 i dođe ti marketing i kaže da je 2080Ti koštala 12k kn i to ti ispadne best buy  

14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mislioc kaže...
Ne laži ovaj napaćeni narod :)
Oko 5000kn ipak je to kartica /70 koja je sinonim za best buy kupnju dugi niz godina što se Nvidije tiče.

 best buy su 1650 super i 1660 super odnosno ta cjenovna klasa...kako ce kartica od preko 4000kn biti best buy? Uvijek su imale najgori fps/$

3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Cansee kaže...
HCgamingCRO kaže...
Synthium kaže...
HCgamingCRO kaže...
Synthium kaže...
red_bull kaže...

 

Kupiš John Deere-a za 120k eura a imaš 2 hektara zemlje.. dal si debil ili entuzijast?

Nepotrebno skupo i neobranjivo bacanje para... Kaj je najgore sljedeća generacija kartica bude zbog "entuzijasta" koštala 20k kn..

Dal ima granica do koje vas par ide? Mislim strast nema cijenu ili?

 

 

Ako imas para za gore navedeni traktor i bas ga oces kupit da se vozis po selu i plasis pajceke siroko ti polje. Mislim, ko te sprecava da kupis jos i skupljeg ako imas para i zelis dat.

 

Aha sad dolazimo do poante! Znaci to sto je netko voljan dat vise za grafu zapravo sjebava tebe pojedinca? Ono, firme probaju pa ako prođe prođe a mi naivci dali pare pa ce oni nabijat i dalje cijene i zbog toga ti, jadan, neces moci kupiti karticu? Kartice idu gore s cijenom jos od 10-serije i nisu povezane sa mnom, mrsmithom il bilo kojim drugim forumasem nego iskljucivo s kriptomajnerima od prije par godina, ali dobro. :D

 

A sto se tice ovog tvog zadnjeg pitanja, opet cu pitati - tko si ti i sto se to tebe tice? Sto se tebe tice tko koliko trosi na bilo koju komponentu? Neki Varazdinac ili sto vec koji je tu na forumu i napisao je post mislec da je pametan :D Popij jedan Red Bull da ti izrastu krila i odleti iz ovog threada, ocito te triggera.

 Sorry ali ti si 700 eu gpu platio 1000 i sad se pokusavas izvuci kak je to dobro i Briga vas dje ja trosim pare. Pa iskreno i  boli me Briga me samo opet velim: kupio si gpu od milju eura a neces je taknuti ni 30% ak sam dobro vidio par postova unazad sto igras.

Imas love i sta sad...vauuu

 To sto sam ja gore naveo je bio troll, namjerno sam naveo igre stare gotovo 20 godina jer je neki idiot gore pitao "A ŠTA VI TOOO IGRAAATEEE DA VAAAAAM TO TREBAAAAAAA???". Pa sam mu ja odgovorio s igrama za koje ti je dovoljna GeForce 256.

 

Love nemam, imam prosjecan posao ali nemam auto (citaj: rupu bez dna kojom bi se vozio do trgovine ili kafića) i ne idem svaki vikend pit i u klub potrošit 500kn, pa si mogu ustedjet i za 2-3 mjeseca kupit nesto socno. 

 

Pitanje - tko je rekao da je to 700 eura GPU? Bilo je za ocekivati da ce kod nas kostati daleko vise. Da ja sam dao 1000 eura i sada imam karticu i u pauzama od RDR2, Death Strandinga i SOTR dođem vamo odgovorit i malo se engejdžat u ovaj komjuniti. Meanwhile ti nemas karticu i vjerojatno neces ni AMD karticu imati tako brzo kako mislis da oces pa ces plakati u AMD Navi temi a ja cu se smijat i igrati igrice. Štaš sad??

 LoL plakati necu ja sam sretniji ss svojom vegom nego ti vjv na 3080... a sigurno necu kupiti grafu koja kosta 1000 eura a nibe vrijedna tih para. 

Btw igram i ja rdr2 sve ultra high nema Mediuma na 1440p 50-70 frejmova..cemu bi Plakat,mnogi si jak nema sta

Dok ti otplatis tu 3080 u vjv 24 ili 36 rata ja do tada opet promijenim 4 procesora,3 maticne,3 rama i barem 2 grafe

 

puno je tu tebi vjerojatnog a premalo činjenica."vjerojatno" ćeš ti biti sretniji sa svojom vegom nego on sa svojom 3080?!?! i "vjerojatno" će on uzeti na 24 ili 36 rata 3080, al ćeš ti zato promijeniti hrpu komponenata u tom razdoblju?

 

de mi prvo neki mjerač sreće da to možemo utvrditi točno. a ovo za rate totalno pucaš u prazno, ja ću recimo iskeširat šta god budem kupovao, možda čak i navi - vidit ćemo

 

totalno glupa i nepotrebna rasprava, i nezrela, definitivno nezrela

Da, hrpa nadrobljenih budalastina o meni koje nemaju veze s onim sto se zapravo desilo. :D Kupljeno je naravno na kes, ja mrzim biti duzan i nisam htio ni uzimat karticu s kojom bi mogo platit na rate jer me samo mami da potrosim pare koje zapravo nemam. Ovo za vjerojatno sretniji nisam htio komentirat jer je doslovno samo temper tantrum. Isto tako volim kako nabacuje rijec "polovna" vise puta, ne znam jel ne zna sto to zapravo znaci ili samo pokusava prcat. :D 

5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Synthium kaže...
Cansee kaže...
HCgamingCRO kaže...
Synthium kaže...
HCgamingCRO kaže...
Synthium kaže...
red_bull kaže...

 

Kupiš John Deere-a za 120k eura a imaš 2 hektara zemlje.. dal si debil ili entuzijast?

Nepotrebno skupo i neobranjivo bacanje para... Kaj je najgore sljedeća generacija kartica bude zbog "entuzijasta" koštala 20k kn..

Dal ima granica do koje vas par ide? Mislim strast nema cijenu ili?

 

 

Ako imas para za gore navedeni traktor i bas ga oces kupit da se vozis po selu i plasis pajceke siroko ti polje. Mislim, ko te sprecava da kupis jos i skupljeg ako imas para i zelis dat.

 

Aha sad dolazimo do poante! Znaci to sto je netko voljan dat vise za grafu zapravo sjebava tebe pojedinca? Ono, firme probaju pa ako prođe prođe a mi naivci dali pare pa ce oni nabijat i dalje cijene i zbog toga ti, jadan, neces moci kupiti karticu? Kartice idu gore s cijenom jos od 10-serije i nisu povezane sa mnom, mrsmithom il bilo kojim drugim forumasem nego iskljucivo s kriptomajnerima od prije par godina, ali dobro. :D

 

A sto se tice ovog tvog zadnjeg pitanja, opet cu pitati - tko si ti i sto se to tebe tice? Sto se tebe tice tko koliko trosi na bilo koju komponentu? Neki Varazdinac ili sto vec koji je tu na forumu i napisao je post mislec da je pametan :D Popij jedan Red Bull da ti izrastu krila i odleti iz ovog threada, ocito te triggera.

 Sorry ali ti si 700 eu gpu platio 1000 i sad se pokusavas izvuci kak je to dobro i Briga vas dje ja trosim pare. Pa iskreno i  boli me Briga me samo opet velim: kupio si gpu od milju eura a neces je taknuti ni 30% ak sam dobro vidio par postova unazad sto igras.

Imas love i sta sad...vauuu

 To sto sam ja gore naveo je bio troll, namjerno sam naveo igre stare gotovo 20 godina jer je neki idiot gore pitao "A ŠTA VI TOOO IGRAAATEEE DA VAAAAAM TO TREBAAAAAAA???". Pa sam mu ja odgovorio s igrama za koje ti je dovoljna GeForce 256.

 

Love nemam, imam prosjecan posao ali nemam auto (citaj: rupu bez dna kojom bi se vozio do trgovine ili kafića) i ne idem svaki vikend pit i u klub potrošit 500kn, pa si mogu ustedjet i za 2-3 mjeseca kupit nesto socno. 

 

Pitanje - tko je rekao da je to 700 eura GPU? Bilo je za ocekivati da ce kod nas kostati daleko vise. Da ja sam dao 1000 eura i sada imam karticu i u pauzama od RDR2, Death Strandinga i SOTR dođem vamo odgovorit i malo se engejdžat u ovaj komjuniti. Meanwhile ti nemas karticu i vjerojatno neces ni AMD karticu imati tako brzo kako mislis da oces pa ces plakati u AMD Navi temi a ja cu se smijat i igrati igrice. Štaš sad??

 LoL plakati necu ja sam sretniji ss svojom vegom nego ti vjv na 3080... a sigurno necu kupiti grafu koja kosta 1000 eura a nibe vrijedna tih para. 

Btw igram i ja rdr2 sve ultra high nema Mediuma na 1440p 50-70 frejmova..cemu bi Plakat,mnogi si jak nema sta

Dok ti otplatis tu 3080 u vjv 24 ili 36 rata ja do tada opet promijenim 4 procesora,3 maticne,3 rama i barem 2 grafe

 

puno je tu tebi vjerojatnog a premalo činjenica."vjerojatno" ćeš ti biti sretniji sa svojom vegom nego on sa svojom 3080?!?! i "vjerojatno" će on uzeti na 24 ili 36 rata 3080, al ćeš ti zato promijeniti hrpu komponenata u tom razdoblju?

 

de mi prvo neki mjerač sreće da to možemo utvrditi točno. a ovo za rate totalno pucaš u prazno, ja ću recimo iskeširat šta god budem kupovao, možda čak i navi - vidit ćemo

 

totalno glupa i nepotrebna rasprava, i nezrela, definitivno nezrela

Da, hrpa nadrobljenih budalastina o meni koje nemaju veze s onim sto se zapravo desilo. :D Kupljeno je naravno na kes, ja mrzim biti duzan i nisam htio ni uzimat karticu s kojom bi mogo platit na rate jer me samo mami da potrosim pare koje zapravo nemam. Ovo za vjerojatno sretniji nisam htio komentirat jer je doslovno samo temper tantrum. Isto tako volim kako nabacuje rijec "polovna" vise puta, ne znam jel ne zna sto to zapravo znaci ili samo pokusava prcat. :D 

 Nabrijao si me sta da ti kazem..ispucao sve rafale sto sam imao, nisam losa osoba ovak pa nevrijedjam i spominjem uzalud mame tate Bogove sta ja znam sta sve se psuje i salje ljude. Ali shvacam opet tvoju potrebu za pokazivanjem "hey imam 3080 vi nemate ja se smijem vi placete"...vjv bi i ja tako i vjv hocu cim dodje navi i dobijem ju tj kupim, ko ce ti sta dati danas u zivotu? Evo cim ja imam zen3 "nudim" svoj za 500 kn, eto koliko cijenim komad necega...Ali otici, kupiti nesto sto je neko drugi uzeo pa prodaje skuplje...je idiotski sorry sta da ti kazem..bio si jedan koji nemoze cekati.. a to govori isto puno o ljudima.

A kolega "polovno" je cim se skine sa police po pravilu

Jer shvatio sam da si ju sa njuske uzeo? valjda sam to pohvatao.

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
neampojma kaže...
* * *

 imaju neko natjecanje tko je veći retard, pa će netko osvojiti nagradu za božić 

Sledeća slika govori više od, kako izreka kaže, tisuću riječi: 

 

 

Dakle o marketingu, o retardaciji, model koji ti tvdiš da netko neće da kupi. Ubjeđuješ nekoga da je nešto shvatio, pričaš o traktorima John Deere i nekakvim hektarima, o leakovima o 20 i 16 GB, pa o Liflu pa o 4kn litra (valjda mlijeka).

9 od 10 postova ti se završava sa retard smajlijem [  ] tako da.... Išao sam i redom u PS-u Canvas Toolom redao tvoje postove prije par minuta... i tema je Ampere grafička kartica, a ne trolanje po forumu što je kršenje forumskih pravila.

I da.. pišeš na Intelu Q6600 kupljen od tate dok si još obećavao kao klinac pa eto neka ima ipak mu sin ide na FOI.

Uređivano: Vidim da je slika mala ali vidi se jasno da su to svi tvoji postovi na ovom dijelu foruma zadnjih 10-tak stranica. Ako treba da sliku razbiejm na veće dijelove slobodno reci.

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.10.2020 23:38 (Envy).
6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Envy kaže...
neampojma kaže...
* * *

 imaju neko natjecanje tko je veći retard, pa će netko osvojiti nagradu za božić 

Sledeća slika govori više od, kako izreka kaže, tisuću riječi: 

 

 

Dakle o marketingu, o retardaciji, model koji ti tvdiš da netko neće da kupi. Ubjeđuješ nekoga da je nešto shvatio, pričaš o traktorima John Deere i nekakvim hektarima, o leakovima o 20 i 16 GB, pa o Liflu pa o 4kn litra (valjda mlijeka).

9 od 10 postova ti se završava sa retard smajlijem [  ] tako da.... Išao sam i redom u PS-u Canvas Toolom redao tvoje postove prije par minuta... i tema je Ampere grafička kartica, a ne trolanje po forumu što je kršenje forumskih pravila.

I da.. pišeš na Intelu Q6600 kupljen od tate dok si još obećavao kao klinac pa eto neka ima ipak mu sin ide na FOI.

Uređivano: Vidim da je slika mala ali vidi se jasno da su to svi tvoji postovi na ovom dijelu foruma zadnjih 10-tak stranica. Ako treba da sliku razbiejm na veće dijelove slobodno reci.

hahah evo isti ti 

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mislioc kaže...
Ne laži ovaj napaćeni narod :)
Oko 5000kn ipak je to kartica /70 koja je sinonim za best buy kupnju dugi niz godina što se Nvidije tiče.

 ozbiljno... 

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.10.2020 0:19 (psihoroba).
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mislioc kaže...
Ne laži ovaj napaćeni narod :)
Oko 5000kn ipak je to kartica /70 koja je sinonim za best buy kupnju dugi niz godina što se Nvidije tiče.

 Ah ta lijepa vremena kad je taj rang bio oko 3k kn, najprodavanija nekad sad duplo skuplje nije više to to. Prebacujemo se na xx60 to je sad zamjena za nju.

kradem mine iz minskog polja
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...

Eee ovo sam zaboravio postati neki dan.. s Gainwardicom sam u kompletu dobio i "sag holder" za GPU. Montirao sam ga onako iz zajebancije, nisam uopće siguran ako mi se sviđa ili ne

 Taj holder je korisna stvar, dobije se i sa MSI gaming X trio grafama, kvalitetniji je od ovog kaj Gainward bundla. Ja sam ga odmah stavio jer nisam htio riskirat ništa sa skupo plaćenom grafom. Utvaram si da mi je to možda spasilo grafu od spiganja za vrijeme potresa. U svakom slučaju kod današnjih golemih i teških grafa ovo je korisna stvar. Po meni, svaki proizvođač bi trebao to stavljat u kutiju. Šteta kaj to Asus ne dijeli sa Strix grafama. Htio sam čak kupit taj holder samostalno u nekom dućanu ali mislim da kod nas to nitko nema. Strani web shopovi imaju. Ak nabavim Strix tp ću obavezno morat negdje nabavit, ak netko zna di se kod nas to može nabavit? Ovako nešto: https://www.coolermaster.com/catalog/cases/accessories/elv8/   al ne treba mi RGB shit :-)

Evo kak je to izgledalo kod mene, malo je odsjaj nije baš fotka dobra ali vidi se:

 

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

 

samo da kupci imaju izbor i dobre cijene. sve drugo je nebitno.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
dery kaže...
mislioc kaže...
Ne laži ovaj napaćeni narod :)
Oko 5000kn ipak je to kartica /70 koja je sinonim za best buy kupnju dugi niz godina što se Nvidije tiče.

 Ah ta lijepa vremena kad je taj rang bio oko 3k kn, najprodavanija nekad sad duplo skuplje nije više to to. Prebacujemo se na xx60 to je sad zamjena za nju.

 GTX280 je bio oko 3000kn, GTX470 je bio oko 3000kn, iza toga kreće sve gore.

15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Dajte ekipa gtx 295 dvoglava zvijer najjace sato je nvidia imala u tom momentu sam platio niti vise niti manje 3000kn mozda koji kn vise.... - i sta je najbolje sve dx 10 naslove i danas mozes igrat s njome.. npr Fortnite, Rocket League i CS GO rade sasvim solidno... - 2009 release date

 

ovo danas nije NORMALNO.... prvo rtx 2080ti za 9000+ kn

 

sada npr gledajte ovo rtx 3090 - 16 tisuca kuna

 

https://www.futura-it.hr/gainward-gf-rtx3090-phoenix-gs-24gb-gddr6x-/112928/product/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

nabijem Nvidiu i njihovo sranje..

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.10.2020 10:27 (toxic).
Moj PC  
15 0 hvala 7
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Rhodin kaže...

 GTX280 je bio oko 3000kn, GTX470 je bio oko 3000kn, iza toga kreće sve gore.

 i moj kolega uzeo gtx970 za točno 3000 kuna, gigu g1 gaming koja je bila jedan od najboljih modela

ja uzeo gtx 1070 za 4.000 kuna, msi gaming - isto jedan od najboljih modela, usred mining ludnice u prvom kvartalu 2018. (mogao sam je prodati za 5.000 odmah isti dan)

4.000 kuna je dosta više od 3.000, ali su i druge cijene su bile poprilično više nego 2009. kad je izašla gtx280, tako da ne treba gledati sve kroz kunu

a bogme i broj tranzistora je od gtx280 narastao parsto posto 

 

najviše nas je ujebao mining, tad su skočile cijene i ostale tako

16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

A kaj ste zaboravili koiiko je kostala 8800GTX 2k6 !?

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.10.2020 11:16 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
A jel ste zaboravili koliko je koštala riva TNT 2 ultra od Creativa u Austriji?
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Ona sa 3D naocalama AGP bilo ih je Algoritmu za kupit

 

9 godina
online
NVIDIA Ampere 30xx

znači nigdje ne postoji preorder za rtx 3070, jel? 29.10. kreće prodaja i to je to jel?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
4mal kaže...

A kaj ste zaboravili koiiko je kostala 8800GTX 2k6 !?

 oet ti s ovim 2k6 i to odmah iza naziva grafe, pa nek se čovjek misli jel to neka verzija 8800gtx ili štoveć

jel baš tolika ušteda u pisanju umjesto dvije nule staviti slovo k?

3 godine
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Cansee kaže...

znači nigdje ne postoji preorder za rtx 3070, jel? 29.10. kreće prodaja i to je to jel?

ovo i mene zanima, isplanirao sam si otprilike sve, samo mi GPU nedostaje u svemu tome

nadam se da je proizvodnja bila puno bolja nego za 3080

3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
amagi kaže...
Cansee kaže...

znači nigdje ne postoji preorder za rtx 3070, jel? 29.10. kreće prodaja i to je to jel?

ovo i mene zanima, isplanirao sam si otprilike sve, samo mi GPU nedostaje u svemu tome

nadam se da je proizvodnja bila puno bolja nego za 3080

Mislim da vrijede ista pravila kao i za 80 i 90, nema preordera da bude "fer" svima. Mislim stock je kao hobajage veci + 70 se ne smatra toliko vrucom robom al svejedno mislim da ce nazalost bit isto sranje kao i sa ove 2. 

16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
picajzla0707 kaže...
4mal kaže...

A kaj ste zaboravili koiiko je kostala 8800GTX 2k6 !?

 oet ti s ovim 2k6 i to odmah iza naziva grafe, pa nek se čovjek misli jel to neka verzija 8800gtx ili štoveć

jel baš tolika ušteda u pisanju umjesto dvije nule staviti slovo k?

ne trolaj...svi sve kuze 

5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
toxic kaže...

 

nabijem Nvidiu i njihovo sranje..

 Pazi da te MEGATAMA ne čuje, probadaš mu srce...

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.10.2020 15:25 (Riot).
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
A on je sad frajer kad tako pise. Gejmer pravi masala
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
9 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Synthium kaže...
amagi kaže...
Cansee kaže...

znači nigdje ne postoji preorder za rtx 3070, jel? 29.10. kreće prodaja i to je to jel?

ovo i mene zanima, isplanirao sam si otprilike sve, samo mi GPU nedostaje u svemu tome

nadam se da je proizvodnja bila puno bolja nego za 3080

Mislim da vrijede ista pravila kao i za 80 i 90, nema preordera da bude "fer" svima. Mislim stock je kao hobajage veci + 70 se ne smatra toliko vrucom robom al svejedno mislim da ce nazalost bit isto sranje kao i sa ove 2. 

 

da, kužim. Biti će gora navala nego na 3080. Nvidia je rekla da će biti spremniji za ovo, al nabijem i to što govore gamad

 

Plani mi je da budem za 5 dana na netu i pratim stvari i pokušam odnekale ugrabiti 3070. Mogu je tutnuti u trenutnu konfu i igrati cyberpunk na 1440p i 60fpsa, uz raytracing i dlss

 

Ako i ne bude, nema veze, igrat ću ovako kak je, i to će biti dobro

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice