NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.784.206
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Svaki dan glasina za novi model a ne dolaze niti osnovni,ja realno ocekujem SUPER seriju naknadno kako su napravili sa serijom 20.

 Baš to, neka prvo počnu proizvoditi ove normalne 3080 i 3070 pa neka onda razmatraju dalje. Dovoljan je bio jedan paper launch (ili ubrzo dva).

6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Envy kaže...
Bero_ng95 kaže...

Kakva je situacija, što je amd predstavio malo nisam u toku??

 

Nikakva, što se tiče njjihovog poluproizvoda zvanog GPU.

U ostarom tj. u CPU sektoru više ljubomrna situacija... dobar primjer je Megatame, lik ima 3080 i Core i7-8700, zaboli ga za IPC i ostala nadmetanja zadnje generacije CPU-a među fanbojievima ovdjen na forumu.

Vidi se to na pojedincima ovdje na Ampere temi. 

 sutra je predstavljanje big navija, valjda će doći informacija do vas u bosni za kojih mjesec dana, pa prati 😂😂

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Jesi i mami rekao da je glupača što je maslac platila 25 kuna kad mu se cijena gotovo preko noći uduplala prije gidinu-dvije?
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Evo na kraju ću dobiti Gainward Phoenix GS (GoldenSample) primjerak za 7400kn (dakle peglaona kartice da se malo razbije cifra..).
Niže nije išlo trenutno, a ne želim biti bez nove karte kad stigne Cyberpunk 

 

Idem po kartušu ovaj petak ili u pondejeljak/utorak, ovisno kak stigne pošiljka, kroz tjedan dana bi svakako trebala biti u kištri 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
6 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Dado_ZG78 kaže...

Evo na kraju ću dobiti Gainward Phoenix GS (GoldenSample) primjerak za 7400kn (dakle peglaona kartice da se malo razbije cifra..).
Niže nije išlo trenutno, a ne želim biti bez nove karte kad stigne Cyberpunk 

 

Idem po kartušu ovaj petak ili u pondejeljak/utorak, ovisno kak stigne pošiljka, kroz tjedan dana bi svakako trebala biti u kištri 

E trebo si sacekat jos 6 mjeseci da bude malo blize MSRP, ovako ce te Spitfire nazvat glupanom.

 

P.S. Cestitke, welcome to the club :D

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Dado_ZG78 kaže...

Evo na kraju ću dobiti Gainward Phoenix GS (GoldenSample) primjerak za 7400kn (dakle peglaona kartice da se malo razbije cifra..).
Niže nije išlo trenutno, a ne želim biti bez nove karte kad stigne Cyberpunk 

 

Idem po kartušu ovaj petak ili u pondejeljak/utorak, ovisno kak stigne pošiljka, kroz tjedan dana bi svakako trebala biti u kištri 

 Otkud?

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Minneyar kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Evo na kraju ću dobiti Gainward Phoenix GS (GoldenSample) primjerak za 7400kn (dakle peglaona kartice da se malo razbije cifra..).
Niže nije išlo trenutno, a ne želim biti bez nove karte kad stigne Cyberpunk 

 

Idem po kartušu ovaj petak ili u pondejeljak/utorak, ovisno kak stigne pošiljka, kroz tjedan dana bi svakako trebala biti u kištri 

 Otkud?

 Preko frenda koji ima vezu u Instaru (pozna vlasnicu) - dakle ne redovnim putem 

Lijep pozdrav ;)
9 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
picajzla0707 kaže...
Ništa od toga nije odgovor na pitanje - jesi li ili ne mamitu nazvao glupačom?

 Hehe, nekome sam povrijedio osjećaje. Ono kad se predstavljaš kao nekakav entuzijast a ne razlikuješ predstavljanje i release. Inače moja stara shvaća razliku

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Krv ti krvave krvavice jebem.

 

Danas bez veze nemoš ni pošten HW kupit !

 

JEL SMO SE ZA TO BORILI ???

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Synthium ne mora biti, cijene u linsku su bile relativno pristojne, ako smijem ja primjetit. Nisu bile ispod 6k, ali ni puno iznad. Daleko je to ipak, od 8-10k

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Dado_ZG78 kaže...
Minneyar kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Evo na kraju ću dobiti Gainward Phoenix GS (GoldenSample) primjerak za 7400kn (dakle peglaona kartice da se malo razbije cifra..).
Niže nije išlo trenutno, a ne želim biti bez nove karte kad stigne Cyberpunk 

 

Idem po kartušu ovaj petak ili u pondejeljak/utorak, ovisno kak stigne pošiljka, kroz tjedan dana bi svakako trebala biti u kištri 

 Otkud?

 Preko frenda koji ima vezu u Instaru (pozna vlasnicu) - dakle ne redovnim putem 

 de vidi s frendom jel vlasnica dobra riba

16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Cansee kaže...
Dado_ZG78 kaže...
Minneyar kaže...
Dado_ZG78 kaže...

Evo na kraju ću dobiti Gainward Phoenix GS (GoldenSample) primjerak za 7400kn (dakle peglaona kartice da se malo razbije cifra..).
Niže nije išlo trenutno, a ne želim biti bez nove karte kad stigne Cyberpunk 

 

Idem po kartušu ovaj petak ili u pondejeljak/utorak, ovisno kak stigne pošiljka, kroz tjedan dana bi svakako trebala biti u kištri 

 Otkud?

 Preko frenda koji ima vezu u Instaru (pozna vlasnicu) - dakle ne redovnim putem 

 de vidi s frendom jel vlasnica dobra riba

 Hahaha samo ako voliš GILF kategoriju 

Lijep pozdrav ;)
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
No daj odgovori više, kad ti je mama napravila tortu za rođendan jesli li joj rekao - glupačo zašto si kupila maslac po 25 kuna, podržavaš skalpere, neću to jest
13 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Kako to da Gainward i Palit uvijek imaju zalihu (ili barem često), dok ostalih nema tjednima? Nitko ne voli te kartice ili?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Rhodin kaže...

Synthium ne mora biti, cijene u linsku su bile relativno pristojne, ako smijem ja primjetit. Nisu bile ispod 6k, ali ni puno iznad. Daleko je to ipak, od 8-10k

A gle, nitko ne garantira da kada 3080 opet osvane u Linksu ce to biti pod istom cijenom :D I opet, oni su jedini koji su prodavali po toj cijeni, ostali prodaju po 7-8k a ima ih na kapaljku. On je dao 500kn vise od te prosjecne cijene, dobio ju je odmah i rijesio se cekanja. A ovi ostali sto seru ce cekati 3. mjesec iduce godine da bi ju platili 500kn manje.

9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Dado_ZG78 kaže...

 Hahaha samo ako voliš GILF kategoriju 

 

to mi još bolje odgovara, možda bi prihvatila neko plaćanje u naturi za gpu. malo se žrtvujem i uštedim koju kunu 

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 12:46 (Cansee).
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

  lol

Lijep pozdrav ;)
9 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
picajzla0707 kaže...
No daj odgovori više, kad ti je mama napravila tortu za rođendan jesli li joj rekao - glupačo zašto si kupila maslac po 25 kuna, podržavaš skalpere, neću to jest

 Taj epitet čuvam za majke likova koji ne razlikuju release od najave pa amd prezentaciju procesora nazivaju paper launchem

11 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Koji lik...nisam ni skuzio sta je napisao jer ga imam odavno na ignoru.

 

Sad se prica da ce Njemacka mozda od iduceg tjedna u lockdown na mjesec dana.....sad mi grafa duplo vrijedi ako cu morat bit doma.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Synthium kaže...
Rhodin kaže...

Synthium ne mora biti, cijene u linsku su bile relativno pristojne, ako smijem ja primjetit. Nisu bile ispod 6k, ali ni puno iznad. Daleko je to ipak, od 8-10k

A gle, nitko ne garantira da kada 3080 opet osvane u Linksu ce to biti pod istom cijenom :D I opet, oni su jedini koji su prodavali po toj cijeni, ostali prodaju po 7-8k a ima ih na kapaljku. On je dao 500kn vise od te prosjecne cijene, dobio ju je odmah i rijesio se cekanja. A ovi ostali sto seru ce cekati 3. mjesec iduce godine da bi ju platili 500kn manje.

 I Links je poceo malo dizati cijene, jucer su im stigli Gainward Phoenix i GamingPro - oboje non GS/ non-OC, po 6699 i 6799. Prije su ti modeli bili oko 6350. Al i dalje je to miljama daleko od ostalih.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Aaaaand here we go

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
4 0 hvala 0
3 godine
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ako budu nekim čudom okej cijene, što mislite na koji model 3070 treba ići? Vidio sam da je netko poslao link s alzashopa pa se prema tome orijentiram. Jesu li dobre ove dual fan kartice od MSIa i ASUSa, ako se već ne uspije ugrabiti neka TUF ili slično?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Spitfire suspendiran... LOL cijih je to ruku djelo?

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DarthMarkus kaže...

Krv ti krvave krvavice jebem.

 

Danas bez veze nemoš ni pošten HW kupit !

 

JEL SMO SE ZA TO BORILI ???

Nekad su se veze potezale da se zaposliš u HEP-u, sad da platiš keku evra za hardver. Kaj je sljedeće? Ako hoćeš burek, moraš znati pekarevu užu familiju?

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Minneyar kaže...
Synthium kaže...
Rhodin kaže...

Synthium ne mora biti, cijene u linsku su bile relativno pristojne, ako smijem ja primjetit. Nisu bile ispod 6k, ali ni puno iznad. Daleko je to ipak, od 8-10k

A gle, nitko ne garantira da kada 3080 opet osvane u Linksu ce to biti pod istom cijenom :D I opet, oni su jedini koji su prodavali po toj cijeni, ostali prodaju po 7-8k a ima ih na kapaljku. On je dao 500kn vise od te prosjecne cijene, dobio ju je odmah i rijesio se cekanja. A ovi ostali sto seru ce cekati 3. mjesec iduce godine da bi ju platili 500kn manje.

 I Links je poceo malo dizati cijene, jucer su im stigli Gainward Phoenix i GamingPro - oboje non GS/ non-OC, po 6699 i 6799. Prije su ti modeli bili oko 6350. Al i dalje je to miljama daleko od ostalih.

Mislim da je to bez Webshop popusta cijena, tako je bilo i u prvom valu... webshop cijena 6399kn/6499kn, redovna 6699kn/6799kn.

It is always darkest just before the dawn.
5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Synthium kaže...

Spitfire suspendiran... LOL cijih je to ruku djelo?

 PA zas si mame spominjete joooj pa nemozte mame dirati 

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
HCgamingCRO kaže...
Synthium kaže...

Spitfire suspendiran... LOL cijih je to ruku djelo?

 PA zas si mame spominjete joooj pa nemozte mame dirati 

 Sto si meni reply-ao ja nisam nikome mamu spomenuo?

5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Synthium kaže...
HCgamingCRO kaže...
Synthium kaže...

Spitfire suspendiran... LOL cijih je to ruku djelo?

 PA zas si mame spominjete joooj pa nemozte mame dirati 

 Sto si meni reply-ao ja nisam nikome mamu spomenuo?

 Jao pa ti si prvi sada postao o njegovoj suspenziji...pa sam odgovorio, ko je tebe prozivao. Mislio sam na "vecinu" nevrti se sve basbas oko tebe sorry 

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
10 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Sto vise pratim ovo ludilo, sa cijenama, pa nestašicom pa stalno najava novih modela, pa ih otkazu pa opet nove najave, cini mi se da je najbolje cekat, pa makar i pola god, da se sve smiri, cijene unormale,izadju svi modeli i onda uzet ono sto zelis, po normalnoj cijeni i amen. 

 
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
amagi kaže...

Ako budu nekim čudom okej cijene, što mislite na koji model 3070 treba ići? Vidio sam da je netko poslao link s alzashopa pa se prema tome orijentiram. Jesu li dobre ove dual fan kartice od MSIa i ASUSa, ako se već ne uspije ugrabiti neka TUF ili slično?

 Nije receno da ce biti isto sa 3070, al moja Asus Dual GTX 1070 je drek. Glasna i vruca. S auto fan krivuljom je bila na 80 stupnjeva uvijek u gamingu uz veliku bugu, kad sam malo sredio krivulju je to palo oko 75-76 uz nesto manju buku, al sve u svemu prilicno uzasno

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice