NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.783.563
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Nadam se da će biti tako, 3070 za 6k mi je bolesno, pa čekam dok se cijene ne unormale da kakvu 3070 ubodem za barem blizu MSRP

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

 ostat ce sada raspoloziva do kraja kao i vecina ampera :):

na zalost ili na srecu ovo sto je suprotni tabor prikazao je i vise nego dobro...

Nvidia je imala svoju priliku po meni koju su shebali do bola

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 17:52 (toxic).
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Nadam se da će sad svi navaliti na AMD grafičke pa da mogu napokon piknuti RTX 3080 FE ili TUF za MSRP do kraja godine!

What doesn't kill you only makes you stronger.
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
toxic kaže...

 ostat ce sada raspoloziva do kraja kao i vecina ampera :):

na zalost ili na srecu ovo sto je suprotni tabor prikazao je i vise nego dobro...

Nvidia je imala svoju priliku po meni koju su shebali do bola

 Bome da, zamisli da su graficke bile dostupne SVIMA u svako vrijeme, znaci danas bi bio kaos.

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Cansee kaže...
FileFicho kaže...

Rezervirana jedna od 20ak komada Palitica u Protisu za 5475kn. Koliko sam čitao GamingPro verzije 3080 su tihe i hladne i nadam se da će tako biti i ove. Mislio sam da ću morati dati oko 6k tako da mi je ovo win-win. 

 

inače ljudi seru po tim paliticama, kako su lošje od ostalih, da nije tako možda bi i ja uletio

 Ja imao 2 palit rtx 3080 i sad gainward rtx 3080 nista im ne fali nije bio ni jedan CRASH, ne znam ko sta i zasto vicu da su lose, daleko od toga da su najbolje, ali naravno da ima boljih izbora ...

14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
dreadmoore kaže...
MEGATAMA kaže...

Napokon.

Ti se bas uvali dva dana 1k€  prije nego će amd izbaciti big navi, pa kad si toliko čekao mogao si ova dva dana da znas na čemu si.E jedino ako ti nije bitno sto si nesto preplatio onda sto drugo reci neka ti je sretno.

Ma ovo je ono sto sam htio,valid 4k gaming,hladna i necujna.

 Svaka čast imas od mene jednu nagradu inače svjetski priznata.

10 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Kak protis ima 3070, a nitko drugi nema.. ni ducani u njemackoj nijedan nema?caseking itd.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
NVIDIA Ampere 30xx

Evo zavrsio s instalacijom RTX 3080 GamingPro i s prvim benchevima... Vrtio sam Timespy i Port Royal. Ukratko, najbolji rezultati su uz undervolt - bolji od stock, uz nize temperature i potrosnju. Moj primjerak je 100% stabilan na 843 mV, pa sam stavio korak iznad jos tj 850 mV, za svaki slucaj. :)

 

Inace kartica je poprilicno glasna, vec na 50-55% brzine fanova, a temperature idu do 73 stupnja u 100% loadu. Al sve sredio s custom fan krivuljom :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Minneyar kaže...

Evo zavrsio s instalacijom RTX 3080 GamingPro i s prvim benchevima... Vrtio sam Timespy i Port Royal. Ukratko, najbolji rezultati su uz undervolt - bolji od stock, uz nize temperature i potrosnju. Moj primjerak je 100% stabilan na 843 mV, pa sam stavio korak iznad jos tj 850 mV, za svaki slucaj. :)

 

Inace kartica je poprilicno glasna, vec na 50-55% brzine fanova, a temperature idu do 73 stupnja u 100% loadu. Al sve sredio s custom fan krivuljom :)

Imaš li ti Race Driver: Grid, ili ako nemaš da uploadam igru. RAR-ujem je sa šifrom i skinite ti i Megatama. Zanimaju me te RT performanse.
Mislim mogu to uraditi jer imam orginal a savjest mi dopušta da netko testira 12 godina staru igru.

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
njuskac kaže...

Kak protis ima 3070, a nitko drugi nema.. ni ducani u njemackoj nijedan nema?caseking itd.. 

Iskreno ne znam...zvao sam hrpu ostalih i situacija je otprilike ovakva. 

Links - samo poslovnice u Zagrebu će dobiti malen broj primjeraka

ADM - imaju također Paliticu, ali po cijeni od 6159kn za gotovinu, ne znam koliko komada

Futura - dobit će desetak komada, ali će ih stavljati samo u gotove konfiguracije, pojedinačna prodaja ide od iduće godine. 
Protis - dobio 20ak komada i može se također kupiti samo u poslovnici. Webom se radi samo rezervacija. 

6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Clam- kaže...

Nadam se da će sad svi navaliti na AMD grafičke pa da mogu napokon piknuti RTX 3080 FE ili TUF za MSRP do kraja godine!

 pitaj MEGATAMU možda prodaje 

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
A lijepo sam vam rekao pričekajte Navi.
 
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Kupujem RTX3090, nudim 500€, a tko se bude htio cjenkati - 450€.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
6 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
neampojma kaže...
Clam- kaže...

Nadam se da će sad svi navaliti na AMD grafičke pa da mogu napokon piknuti RTX 3080 FE ili TUF za MSRP do kraja godine!

 pitaj MEGATAMU možda prodaje 

 Pusti ga, lik pici 60 frejma sa 1000 eura karticom koja ce u roku 2 tj biti opet na 700 

 

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
HCgamingCRO kaže...
neampojma kaže...
Clam- kaže...

Nadam se da će sad svi navaliti na AMD grafičke pa da mogu napokon piknuti RTX 3080 FE ili TUF za MSRP do kraja godine!

 pitaj MEGATAMU možda prodaje 

 Pusti ga, lik pici 60 frejma sa 1000 eura karticom koja ce u roku 2 tj biti opet na 700 

 

al ne stane big navi u njegovo kućište, tako da nije krivo odabrao  

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
HCgamingCRO kaže...

 Pusti ga, lik pici 60 frejma sa 1000 eura karticom koja ce u roku 2 tj biti opet na 700 

 

 megatama gejma na 4k, za razliku od tebe koji još bacaš drkicu na plejboj koji si vidio u izlogu 

i što je najgore, nemreš nit za(s)vršit jer ti je u podsvijesti strah od drivera 

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ironside kaže...

Nadam se da će biti tako, 3070 za 6k mi je bolesno, pa čekam dok se cijene ne unormale da kakvu 3070 ubodem za barem blizu MSRP

 Evo iz prve ruke mogu reci da ce biti modela ispod 5k... za 6200 ce ici asus strix model.

15 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Uff promašio sam release Navija... znači AMD ima kartice u rangu nvdije, bez DLSS-a (ne računam onaj njihov supershitsampling kao za fideltyfx čime se tješe) i sa mediocre RT-om... ali po istoj nvidia cijeni? Pa ono, dobro ajde

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
1 3 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
picajzla0707 kaže...
HCgamingCRO kaže...

 Pusti ga, lik pici 60 frejma sa 1000 eura karticom koja ce u roku 2 tj biti opet na 700 

 

 megatama gejma na 4k, za razliku od tebe koji još bacaš drkicu na plejboj koji si vidio u izlogu 

i što je najgore, nemreš nit za(s)vršit jer ti je u podsvijesti strah od drivera 

 ahahahahaha a umro sam 

Once upon a time bila dva prijatelja, zvali su se intel i nvidia....kraj price.
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Korisnik Megatama je trenutno odjavljen i nedostupan sa mreze, trenutno nije u stanju od šoka dati bilo koju izjavu.Pokušavamo ga osvježiti sa dva litra vode i 1 kg kocke šećera ali ne uspjevamo potop nvidie mu je nisko pao.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...

Uff promašio sam release Navija... znači AMD ima kartice u rangu nvdije, bez DLSS-a (ne računam onaj njihov supershitsampling kao za fideltyfx čime se tješe) i sa mediocre RT-om... ali po istoj nvidia cijeni? Pa ono, dobro ajde

 Nije, 50 dolara manji je MRSP 6800 XT u odnosu na 3080. I 6900 XT u odnosu na 3090 je puno jeftiniji. Ali pitanje kakve ce biti real world performanse, dostupnost, street price, driveri itd. itd.

 

U svakom slucaju, nadajmo se napokon ravnopravnoj borbi i posljedicnom smanjenju cijena

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Što napadate čovjeka jbte. Njegove pare, pošto je u Njem vjerovatno ne gleda na svaku lipu ko mi u ovoj vukojebini. Pa sad da je tutne za 8 keka na njuškalo prodao bi je odma.
Dajte ljudi malo ohladite.

File, što uzimaš sad bokte, pa cijene su katastrofa. 4 do 4,5 maksimalno vrijede sad kad je Navi otkrio karte.
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 20:04 (DarthMarkus).
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...

Uff promašio sam release Navija... znači AMD ima kartice u rangu nvdije, bez DLSS-a (ne računam onaj njihov supershitsampling kao za fideltyfx čime se tješe) i sa mediocre RT-om... ali po istoj nvidia cijeni? Pa ono, dobro ajde

 Isprike, izgleda da sam propustio vidjeti performanse AMDove implementacije RTa i učinkovitost njihove verzije DLSSa. Promiće mi u videima, Iluminati mi hakirali account. Bi li mogli podijeliti pliz grafove i benchmarke po kojima znamo da je AMD-DLSS niškoristi a RT mediocre ? 

Apoc
6 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Apocalypso722 kaže...
mrsmith kaže...

Uff promašio sam release Navija... znači AMD ima kartice u rangu nvdije, bez DLSS-a (ne računam onaj njihov supershitsampling kao za fideltyfx čime se tješe) i sa mediocre RT-om... ali po istoj nvidia cijeni? Pa ono, dobro ajde

 Isprike, izgleda da sam propustio vidjeti performanse AMDove implementacije RTa i učinkovitost njihove verzije DLSSa. Promiće mi u videima, Iluminati mi hakirali account. Bi li mogli podijeliti pliz grafove i benchmarke po kojima znamo da je AMD-DLSS niškoristi a RT mediocre ? 

 pa Envy kaže da je AMD-ov grafički odjel poluproizvod, tako da je sve što je danas predstavljeno prevara i nemoj vjerovati u to 

7 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Planiram ulozit jedno 40tisuca kuna na amd, dobra je prilika, ali jos se neckam.

pa me zanima s karticama sad, jel nvidija u banani :O

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 20:19 (fromilid).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Apocalypso722 kaže...
mrsmith kaže...

Uff promašio sam release Navija... znači AMD ima kartice u rangu nvdije, bez DLSS-a (ne računam onaj njihov supershitsampling kao za fideltyfx čime se tješe) i sa mediocre RT-om... ali po istoj nvidia cijeni? Pa ono, dobro ajde

 Isprike, izgleda da sam propustio vidjeti performanse AMDove implementacije RTa i učinkovitost njihove verzije DLSSa. Promiće mi u videima, Iluminati mi hakirali account. Bi li mogli podijeliti pliz grafove i benchmarke po kojima znamo da je AMD-DLSS niškoristi a RT mediocre ? 

Da su imali što prikazati, sigurno nebi "propustili". Ovo boldano još ne postoji btw.

It is always darkest just before the dawn.
5 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
mrsmith kaže...

Da su imali što prikazati, sigurno nebi "propustili". Ovo boldano još ne postoji btw. 

Znači ne znamo, got it. Tnx, bojao sam da mi nešto promaklo. / Točno. Upravo to. Ali znamo da neće bit podjednako dobro, ne ? Got it. Pakiraj benchmarkove, gasi test rigove.

 

 

 

 

Ne razumijem ta kategorička odbacivanja bilo kakve mogučnosti kompeticije. 

Apoc
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 20:31 (Apocalypso722).
15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Apocalypso722 kaže...
mrsmith kaže...

Da su imali što prikazati, sigurno nebi "propustili". Ovo boldano još ne postoji btw. 

Znači ne znamo, got it. Tnx, bojao sam da mi nešto promaklo. / Točno. Upravo to. Ali znamo da neće bit podjednako dobro, ne ? Got it. Pakiraj benchmarkove, gasi test rigove.

 

 

 

 

Ne razumijem ta kategorička odbacivanja bilo kakve mogučnosti kompeticije. 

Pa pričamo o nečemu što ne postoji.... kad dođe/ako dođe vidjeti ćemo što će i kako će biti. Do onda - nemaju odgovor. Trenutno je "kupite kupite, ali to nije sve, ako kupite odmah, za 6 mjeseci ćete dobiti i set noževa bez dodatnih troškova"

It is always darkest just before the dawn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 20:34 (mrsmith).
9 godina
online
NVIDIA Ampere 30xx
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 20:41 (Cansee).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Kojoj budali je to palo na pod?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice