NVIDIA Ampere 30xx izdvojena tema

poruka: 11.274
|
čitano: 1.780.275
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Ima u Linksa za zgrabit

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.11.2020 20:53 (Joseph_Ducreux).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Joseph_Ducreux kaže...

Ima u Linksa za zgrabit

 

 

Realno tesko da ce ih bit povoljnijih iducih par mjeseci.....

12 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Ta i kad je kao bila dostupna nisi je mogao staviti u košaru, lol.
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Joseph_Ducreux kaže...

Ima u Linksa za zgrabit

 

 

 Annnnnnnd it's gone. 

12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Joseph_Ducreux kaže...

Ima u Linksa za zgrabit

 

 

 

MEGATAMA kaže...
Joseph_Ducreux kaže...

Ima u Linksa za zgrabit

 

 

Realno tesko da ce ih bit povoljnijih iducih par mjeseci.....

 

DarthMarkus kaže...
Ta i kad je kao bila dostupna nisi je mogao staviti u košaru, lol.

 

Čitajte prošlu stranicu... što se dogodilo u vezi sa karticom u Links-a https://forum.bug.hr/forum/post/graficke-kartice/nvidia-ampere-30xx/6260868.aspx

everyday i'm shuffling...
16 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Danas se bila na amazonu.de ponovo pojavila Zotac 3080 Trinity. Ja sam ju na launc dayu naručio ali je onda bio onaj fijasko sa kao 20.000 narudžbi pa su i meni kao i ostalima otkazali narudžbu. Kartica je tada bila sa porukom garancija cijene (koja je bila 699EUR) tako da sam ju danas ponovo stavio u košaricu i naručio. Doduše sa cijenom od 1.030EUR sa dostavom. Nakon narudžbe odmah sam kontktirao CS s kojima sam i tada u rujnu o tome komunicirao i tada su mi rekli da se mogu pozvati na to da je bila garancija cijene. Danas mi je lik rekao pošto je datum isporuke predviđen negdje za 10.12. da sada ništa po pitanju cijene ne može napraviti ali kada taj proizvod postane dostupan da se onda ponovo javim. Čisto sumnjam da će skinut gaće dolje na 699EUR ponovo al budemo vidjeli. Uglavnom imam sve chat transkripte gdje su rekli da se mogu pozvat na garanciju cijene pa ako ne prođe onda ću malo okolo postat taj transkript i vratit im karticu vjerojatno.

TheVeka
Moj PC  
6 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...

Nvidia sve prodala,krivo skuzio.

Ali kao sto rekoh u wccf tekstu od jutros je to opet nagadjanje sto je vec klasika za njih.

Takodjer sumnjam da minerima odgovaraju grafe koje u full loadu probijaju 350w.....kod minanja one rade full load konstantno zar ne?

Isprike sto sam krivo skuzio tvoj post ali moja opaska je isla na wccf a ne tebe jer je njima nazalost dosta toga klikbejt

 Možda da za promjenu koristiš mozak i razum umjesto srca nebi ti se tako nešto dogodilo, ni njihovi advokati ovako vjerno i čvrsto ne brane kompaniju kao ti, trebali bi te svakako zaposliti.

15 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
MEGATAMA kaže...
a minerima odgovaraju grafe koje u full loadu probijaju 350w.....kod minanja one rade full load konstantno zar ne

Mislim da je stvar u tome što se kod mininga ove kartice undervoltaju.

 

Ista je stvar se 3d renderom - kad undervoltam svoju na 806mV, radi konstantno na 1800Mhz i ne primjetim gubitak performansi naspram stock postavki uopće - dok je temperatura na low 60's u full loadu, umjesto 70+ po stock postavkama (puno manju potrošnju i manji RPM ventova da ni ne spominjem)

It is always darkest just before the dawn.
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
TheVeka kaže...

Danas se bila na amazonu.de ponovo pojavila Zotac 3080 Trinity. Ja sam ju na launc dayu naručio ali je onda bio onaj fijasko sa kao 20.000 narudžbi pa su i meni kao i ostalima otkazali narudžbu. Kartica je tada bila sa porukom garancija cijene (koja je bila 699EUR) tako da sam ju danas ponovo stavio u košaricu i naručio. Doduše sa cijenom od 1.030EUR sa dostavom. Nakon narudžbe odmah sam kontktirao CS s kojima sam i tada u rujnu o tome komunicirao i tada su mi rekli da se mogu pozvati na to da je bila garancija cijene. Danas mi je lik rekao pošto je datum isporuke predviđen negdje za 10.12. da sada ništa po pitanju cijene ne može napraviti ali kada taj proizvod postane dostupan da se onda ponovo javim. Čisto sumnjam da će skinut gaće dolje na 699EUR ponovo al budemo vidjeli. Uglavnom imam sve chat transkripte gdje su rekli da se mogu pozvat na garanciju cijene pa ako ne prođe onda ću malo okolo postat taj transkript i vratit im karticu vjerojatno.

 Pojavila se i meni, dan prije. Mislim da stave par komada svaki dan onda, jer sam ja stavio cancle order kako nisam para imo na web kartici... Bila je u 21:40 dostupna na Amazon.de

 

 

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 7:49 (Luka123).
13 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Zotac su daleko najgore 3080ice... užasan PCB koliko se sječam po prvi review-ima

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

he he he, ipak je nvidija počela sa nabijanjem cijena prva kroz RTX seriju grafa pa postam ovdje

 

GAMING MAŠINA ZA 450€? RayTracing, 4K 60FPS ...!!!!

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Za cijenu jedne 5700XT rapsodija gaminga.
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Jurassic Park kaže...

Ljudi,ja sam već izgubio svaku nadu da ću naći 3080 kod nas.

Gledam svako malo da li je negdje neka dostupna ali nigdje ih nema.

Prije su bile dostupne ali po većim cijenama sad ih nema uopće.

Zovem danas Mall.hr i kažu mi da im stižu dva komada,ali da ima više od dvije narudžbe.

 

 

 Nisu valjda ta 2 komada ono sto smo mi narucili EVGE?

11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Frankel kaže...
Jurassic Park kaže...

Ljudi,ja sam već izgubio svaku nadu da ću naći 3080 kod nas.

Gledam svako malo da li je negdje neka dostupna ali nigdje ih nema.

Prije su bile dostupne ali po većim cijenama sad ih nema uopće.

Zovem danas Mall.hr i kažu mi da im stižu dva komada,ali da ima više od dvije narudžbe.

 

 

 Nisu valjda ta 2 komada ono sto smo mi narucili EVGE?

 Yap.

Dam ti Call of Duty Modern Warfare account ako odustaneš

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 12:05 (Jurassic Park).
3 godine
neaktivan
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Sanse da sam ja bio jedan od prvih mi se cine bliske 0, ali budemo vidjeli. Jesu rekli kada im to dolazi jer isporuka im je zavrsni rok 30.11.? Drago mi je da sam stavio placanje pouzecem da se ne trebam jebat s njima oko refunda sada hah.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Frankel kaže...

Sanse da sam ja bio jedan od prvih mi se cine bliske 0, ali budemo vidjeli. Jesu rekli kada im to dolazi jer isporuka im je zavrsni rok 30.11.? Drago mi je da sam stavio placanje pouzecem da se ne trebam jebat s njima oko refunda sada hah.

 Samo sto uz placanje pouzecem imas doslovno 0% sanse da tebi daju karticu. Takve im je najjednostavnije otkantat bas zato sto nema problema s refundiranjem, prije ce dati karticu nekom ko je narucio nakon tebe i vec uplatio...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Da, tako su meni jednom prodali karticu. Dečki, ovo što baja radi nije normalno. https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gigabyte-geforce-rtx-3080-gaming-oc-8gb-gddr6-oglas-33025954
Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
14 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DukeOs kaže...

Sljedeci tjedan stize EVGA 3090 FTW3 ULTRA od scan UK

Jedini naci da do izlaska CP 2077 nabavim ampere za 4k je bilo da uzmem novu konfu .

Do sada sam igrao na laptopu. 

 

Za £3,399.98 moglis umjesto Windows 10 Home bar staviti 10 Pro

 

Konfa je mrak wow

BE HAPPY 要開心 : )
11 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Frankel kaže...

Sanse da sam ja bio jedan od prvih mi se cine bliske 0, ali budemo vidjeli. Jesu rekli kada im to dolazi jer isporuka im je zavrsni rok 30.11.? Drago mi je da sam stavio placanje pouzecem da se ne trebam jebat s njima oko refunda sada hah.

 Da,naručili smo isti dan s tim da sam ja naručio oko 18:30,što bi značilo da si opet ispred mene u redu,naravno ako nisi naručio tako kasno a vjerojatno nisi.

I da,rekli su da im 30.11. dolazi isporuka i vjerojatno isti dan šalju.

Minneyar kaže...
Frankel kaže...

Sanse da sam ja bio jedan od prvih mi se cine bliske 0, ali budemo vidjeli. Jesu rekli kada im to dolazi jer isporuka im je zavrsni rok 30.11.? Drago mi je da sam stavio placanje pouzecem da se ne trebam jebat s njima oko refunda sada hah.

 Samo sto uz placanje pouzecem imas doslovno 0% sanse da tebi daju karticu. Takve im je najjednostavnije otkantat bas zato sto nema problema s refundiranjem, prije ce dati karticu nekom ko je narucio nakon tebe i vec uplatio...

 Ja sam naručio i platio na rate,ali opet mislim da im pravila nalažu da daju po redosljedu narudžbe.

DarthMarkus kaže...
Da, tako su meni jednom prodali karticu. Dečki, ovo što baja radi nije normalno. https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gigabyte-geforce-rtx-3080-gaming-oc-8gb-gddr6-oglas-33025954

 Tog sam jučer zvao da pitam informativno da li ide na rate,a tip mi je rekao podosta bahato ''aeeee znaš kakva je potražnja to ti je odgovor,ma da triba meni stić pa će onda bit na prodaju''.

PS

Kad sam zvao cijena je bila 8400kn,nakon mog poziva ni manje od 40 minuta je povisio na 8500kn. :D

13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Jurassic Park kaže...

DarthMarkus kaže...
Da, tako su meni jednom prodali karticu. Dečki, ovo što baja radi nije normalno. https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gigabyte-geforce-rtx-3080-gaming-oc-8gb-gddr6-oglas-33025954

 Tog sam jučer zvao da pitam informativno da li ide na rate,a tip mi je rekao podosta bahato ''aeeee znaš kakva je potražnja to ti je odgovor,ma da triba meni stić pa će onda bit na prodaju''.

PS

Kad sam zvao cijena je bila 8400kn,nakon mog poziva ni manje od 40 minuta je povisio na 8500kn. :D

 Mali je poduzetan. "Treba prehraniti obitelj u ovo crno doba korone" - rekli bi oni scalperi iz UK koji su ugrabili 3500 komada PS5.

12 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Promster kaže...
Jurassic Park kaže...

DarthMarkus kaže...
Da, tako su meni jednom prodali karticu. Dečki, ovo što baja radi nije normalno. https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gigabyte-geforce-rtx-3080-gaming-oc-8gb-gddr6-oglas-33025954

 Tog sam jučer zvao da pitam informativno da li ide na rate,a tip mi je rekao podosta bahato ''aeeee znaš kakva je potražnja to ti je odgovor,ma da triba meni stić pa će onda bit na prodaju''.

PS

Kad sam zvao cijena je bila 8400kn,nakon mog poziva ni manje od 40 minuta je povisio na 8500kn. :D

 Mali je poduzetan. "Treba prehraniti obitelj u ovo crno doba korone" - rekli bi oni scalperi iz UK koji su ugrabili 3500 komada PS5.

 Fora je u tome što se kartica pojavi u Linksu i za 0,003 sekunde je nedostupna.

 

Ili koristi skriptu ili mu djelatinici bunare.

 

 

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DarthMarkus kaže...
Promster kaže...
Jurassic Park kaže...

DarthMarkus kaže...
Da, tako su meni jednom prodali karticu. Dečki, ovo što baja radi nije normalno. https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gigabyte-geforce-rtx-3080-gaming-oc-8gb-gddr6-oglas-33025954

 Tog sam jučer zvao da pitam informativno da li ide na rate,a tip mi je rekao podosta bahato ''aeeee znaš kakva je potražnja to ti je odgovor,ma da triba meni stić pa će onda bit na prodaju''.

PS

Kad sam zvao cijena je bila 8400kn,nakon mog poziva ni manje od 40 minuta je povisio na 8500kn. :D

 Mali je poduzetan. "Treba prehraniti obitelj u ovo crno doba korone" - rekli bi oni scalperi iz UK koji su ugrabili 3500 komada PS5.

 Fora je u tome što se kartica pojavi u Linksu i za 0,003 sekunde je nedostupna.

 

Ili koristi skriptu ili mu djelatinici bunare.

 

 

Mislim da ovo drugo pošto je netko na forumu otkrio da radi ili je radio tamo.

12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Jbt pred mjesec dana se ismijavalo ljude koji su dali soma eur za graficku, a sad je natjecanje i plakanje jer se ne moze niti za 1000 eur nac... Situacija sve gora, koja vremena...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
NVIDIA Ampere 30xx

Tribamo svi u poduzetnike, prodavat A4 papire na e-bayu botovima.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Minneyar kaže...

Jbt pred mjesec dana se ismijavalo ljude koji su dali soma eur za graficku, a sad je natjecanje i plakanje jer se ne moze niti za 1000 eur nac... Situacija sve gora, koja vremena...

Lol, i dalje nebi dao 1000€ za 3080...Ne znam kako je kod ostalih, ali kad mi prezentiras karticu i objaviš cijenu, i onda je prodaješ po 40% višoj cijeni (i to je malo), ja te fino nabijem na kurac i GG.

 

Baš me zanima reakcija da su predstavili 3080 za 1000€ i onda stvarno prodavali po toj cijeni, fino 300 više € od 2080.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 13:47 (Promster).
9 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
DarthMarkus kaže...
Da, tako su meni jednom prodali karticu. Dečki, ovo što baja radi nije normalno. https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gigabyte-geforce-rtx-3080-gaming-oc-8gb-gddr6-oglas-33025954

 

jebote koja je ovo rečenica -"Pokreće sve najnovije igrice bez ikakvih problema"

 

onaj koji daje 8500 kn za grafički očekuje neke probelem? ne kužim

12 godina
online
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Cansee kaže...
DarthMarkus kaže...
Da, tako su meni jednom prodali karticu. Dečki, ovo što baja radi nije normalno. https://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gigabyte-geforce-rtx-3080-gaming-oc-8gb-gddr6-oglas-33025954

 

jebote koja je ovo rečenica -"Pokreće sve najnovije igrice bez ikakvih problema"

 

onaj koji daje 8500 kn za grafički očekuje neke probelem? ne kužim

 Ma vjerovatno je do sad koristio AMD kartice. Skužaj ga.

Dery:Dobaci meni tvog delidera pa da vidiš kako mu cijena raste kao platini.Kad ga ja uštelim to će postat pravi i7 , ostavi se ocanja i plug and play-a, nije to za te.Ja sam izbrusio vještine na amdu
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
Promster kaže...
Minneyar kaže...

Jbt pred mjesec dana se ismijavalo ljude koji su dali soma eur za graficku, a sad je natjecanje i plakanje jer se ne moze niti za 1000 eur nac... Situacija sve gora, koja vremena...

Lol, i dalje nebi dao 1000€ za 3080...Ne znam kako je kod ostalih, ali kad mi prezentiras karticu i objaviš cijenu, i onda je prodaješ po 40% višoj cijeni (i to je malo), ja te fino nabijem na kurac i GG.

 

Baš me zanima reakcija da su predstavili 3080 za 1000€ i onda stvarno prodavali po toj cijeni, fino 300 više € od 2080.

 Svaka cast na tome, al vidis da se ostali tuku za nabavit ne pitajuci za cijenu...

 

I da, zanimljiva je ta psihologija, da je MSRP bio 1000 eur rijetko tko bi se uopce zanimao za nju vjerojatno. A ovako uz MSRP 650 EUR ekipa daje i 1200 eur jer "odlican bang for buck" :D

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx
To je uvijek tako dok traje hype trgovci trljaju ruke. Najgore kaj su se i one 3080 po 9500kn sve prodale. Znači granice nema samo tuci po web shopovima.
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: NVIDIA Ampere 30xx

Ovisi o modelu t.j koji je jacine AIB za 8500 do 9500 ide strix,arous,msi suprim koje Oc-aju u razini 3090 stock out of box...

te nisu kod nas preplacene...sramota je vidjet Palit,Zotac,Galax po tim cijenama...

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.11.2020 14:10 (4mal).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice