NVIDIA - Topic o driverima izdvojena tema

poruka: 2.921
|
čitano: 696.722
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Novi driveri za sve GeForce grafičke sa "Day 1" podrškom za Control... KLIK

Moj PC  
6 0 hvala 4
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Version:436.30  WHQL

Moj PC  
3 0 hvala 3
11 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Pozdrav svima,

 

evo da ne čitam 90-ak stranica,molio bi samo jedan odgovor.

Da li postoji razlika između standardnih i DCH?

Koliko sam sam potražio na internetu,DCH su noviji za Windows 10 iznad određene verzije (1806 mislim),ali da li ima ikakvih prednosti i mogu li se prebaciti na standardne ako nema?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

S nvidia stranice..

DCH is the default Nvidia driver type installed via Windows Update during installation of the latest Windows 10 version 1809 if your PC is connected to the Internet.

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.9.2019 12:47 (Li0nHeart).
10 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Novi driveri 326.48

Moj PC  
4 0 hvala 4
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

zadnji nvidia driveri mi maknu control panel i ne mogu ga više instalirati...se ikom slično desilo?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
fila2208 kaže...

zadnji nvidia driveri mi maknu control panel i ne mogu ga više instalirati...se ikom slično desilo?

 Obrisi drivere iz Safe modea uz pomoc DDU, zatim instaliraj ponovo

13 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Almin94 kaže...
fila2208 kaže...

zadnji nvidia driveri mi maknu control panel i ne mogu ga više instalirati...se ikom slično desilo?

 Obrisi drivere iz Safe modea uz pomoc DDU, zatim instaliraj ponovo

 hvala, ali tako inače i uvijek isntaliram drivere, i ne pomaže, ostao sam na starima zasad dok ne dođu još novji pa ću pratit kako se ponaša

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

436.48 su meni zadnji i kaže day 1 za MW 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Ekipa, ima li tko problem sa ovim zadnjim driverima.

 

Instalirao sam zadnje nvidija drivere, imam 1080ti strix oc. 

Igre mi krešaju u desktop same od sebe bez ikakvog errora, par puta

mi se znalo dogoditi da mi se driver kreša usred igre. Ne znam što se točno dešava.

 

Probao sam DDU i opet stavio drivere, ista priča.

 

Ima li tko kakvu ideju?

 

Lp 

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

Stavi starije drivere poslije DDU. Ako radi, ostani na njima, i čekaj novije.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

RTX 2060 Super, u zadnje vrijeme mi se desavaju neke cudne stvari. Nasumicno u igrama ekran mi dodje crn, no signal, i svi ventilatori u PCu krenu na 100% i tako bi vrtili u nedogled. PC i dalje radi "normalno" zvuk se cuje, mis svjetli, tipkovnica radi, igra u pozadini nastavlja radit. Restart ne radi, znaci moram hard shut down, i onda upalim, i zna mi se desit da na onom loadingu windowsa vrti i vrti cak i minutu i onda tek uspije doc na welcome screen, a inace mi to odradi u par sec jer imam SSD. Probao starije drivere, isto, probao novije isto, promjenio konektor koji spajam na grafu isto. Nekad mi se zna desit neznam 4-5 puza u sat vremena, nekad jednostavno 7 dana nista. Gledao u event viewver bacao gresku od HID headset, disejblao ga, vise ne baca gresku.

 

Temp proca, maticne, memorija, hardova, svega u globalu su sasvim normalne. grafa stress testu ide do max 76 celziusa sta je isto zanimljivo, drzao jednom 4h stress test GPU da vidim kad ce se crashat i nije, uđem u witcher 3, 5 min igram, bam black screen.

 

 

Netko da ima slicnih problema ili zna mozda kakvo rijesenje?

 

UPDATE: Sjetih se, prije RTX sam imao MSI RX 480 GAMING X 8GB i isto se desavalo. Sad dal je to do windowsa 10, ili nesto drugo, napajanje? neznam vise ni sam al lud sam.

Origin ID: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.10.2019 20:29 (TheDarkSide).
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

1. Prvo sto mi pada napamet dali su ostale stvari updajtirane chipset itd...?

2. Jesi obrisao stare drivere na nacin control panel pa DDU pa i stalacija novih?

3. Da li koriatis kakav softver za grafu (msi afterburn i to)?

4. Koji windows je u pitanju ( w10 pro, enterprise...)?

5. De ti pukni nove windowse  ;)

Poruka je uređivana zadnji put pon 21.10.2019 0:02 (psihoroba).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
psihoroba kaže...

1. Prvo sto mi pada napamet dali su ostale stvari updajtirane chipset itd...?

2. Jesi obrisao stare drivere na nacin control panel pa DDU pa i stalacija novih?

3. Da li koriatis kakav softver za grafu (msi afterburn i to)?

4. Koji windows je u pitanju ( w10 pro, enterprise...)?

5. De ti pukni nove windowse  ;)

 Je, sve updejtano sta treba za maticnu

 

Vise puta brisao sa DDU, safe mod sve i svasta

 

Nista osim onog Experta od gainwarda

 

win 10 pro zadnja verzija original

 

Svjeze intalirane vise puta zaredom :D

Origin ID: ReaLazio
4 godine
protjeran
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

Meni to nekako najvise vuce na maticnu posto kazes da se desavalo i sa starom karticom i prvenstveno zbog onog sto kazes da se venovi zavrte na 100%. Da li si testirao cpu u nekakvim testovima? Ovi gpu benchmarkovi obicno naprave jako mali load na cpu.

11 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

CPu sam isto stress test po par sati rokao, imam 2700x koji drzim na 4.2 na 1.4v, radi stabilno sve, temp su dobre, jer imam noctu gore. E sad, posto se to desavalo i sa starom grafom, po mom nekom misljenju, ili napajanje zeza, ili driveri, ili pak windowsi 10, ili nez monitor mozda, ili je nesto sasvim deseto sta mi neide u glavu.

 

Sad citao sam po netu, grafa ima onaj neki svoj "obrambeni" mehanizam kad VRAM i ostale komponente predju određenu toplinsku granicu da se sama gasi trottla i stavlja ventove na max, samo meni SVI ventovi u kucistu odu na max. Maticna ima zadnji bios, nikad problema s njom.

 

E sad, jedino da nije kakav senzor na grafi aj bok pa salje krive podatke i onda grafa mozda misli da se pregrijala ili da je presla max i sama se "gasi".

Origin ID: ReaLazio
15 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Imam vrlo slične probleme sa svojom 1080ti. 

[url=http://profile.xfire.com/migok2903][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/wow/type/0/migok2903.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

Po meni mislim da su najveci problem win 10, nebi ni prelazio na njih da nisam takorec bio indirektno prisiljen, radi DX12 i određenih igra.

 

 

Origin ID: ReaLazio
12 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
TheDarkSide kaže...

 

 Netko da ima slicnih problema ili zna mozda kakvo rijesenje?

 

UPDATE: Sjetih se, prije RTX sam imao MSI RX 480 GAMING X 8GB i isto se desavalo. Sad dal je to do windowsa 10, ili nesto drugo, napajanje? neznam vise ni sam al lud sam.

 promjeni napojnu

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
11 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

Mislis napajanje?

Origin ID: ReaLazio
12 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
TheDarkSide kaže...

Mislis napajanje?

 da,imao sam prije godinu dana takve situacije koje su mi bile skroz nejasne,ugasi se PC u stvarima koje daleko manje struje traze,a u strestestovima sve ok.

novo napajanje mi je tek rijesilo problem,ali sam prije kupovine novog napajanja prvo uzeo napajanje iz drugog PCa i vidio da je do toga.

 

ne kazem da mora biti do toga ali kod mene je bilo to

BiH__Snowflake BF4,CS:GO
14 godina
online
NVIDIA - Topic o driverima
Moj PC  
1 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

Pocela opet rusenja, i to u mjeri da svaka igra upalim je nakon 5 min srusi se, odnosno simptomi gore navedeni, i lijepo otvorio kuciste, izvuko 8 pinski, propuhao, vratio ga natrag dobro stisnuo, i odtad nista...tako da sumljam na napajanje da izgleda nemoze odrzavat konstantu na duze vrijeme tako da narucio corsair TX850M

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

E napokon sam i ovo dobio 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
TheDarkSide kaže...

Pocela opet rusenja, i to u mjeri da svaka igra upalim je nakon 5 min srusi se, odnosno simptomi gore navedeni, i lijepo otvorio kuciste, izvuko 8 pinski, propuhao, vratio ga natrag dobro stisnuo, i odtad nista...tako da sumljam na napajanje da izgleda nemoze odrzavat konstantu na duze vrijeme tako da narucio corsair TX850M

 8pinski cisti ili je 6+2?

Mozda ti ta 2 nisu legla skroz pa se rusilo  ... al ok ak si narucio novo mada ne znaci da je staro neispravno :)

Poz

11 godina
neaktivan
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
psihoroba kaže...
TheDarkSide kaže...

Pocela opet rusenja, i to u mjeri da svaka igra upalim je nakon 5 min srusi se, odnosno simptomi gore navedeni, i lijepo otvorio kuciste, izvuko 8 pinski, propuhao, vratio ga natrag dobro stisnuo, i odtad nista...tako da sumljam na napajanje da izgleda nemoze odrzavat konstantu na duze vrijeme tako da narucio corsair TX850M

 8pinski cisti ili je 6+2?

Mozda ti ta 2 nisu legla skroz pa se rusilo  ... al ok ak si narucio novo mada ne znaci da je staro neispravno :)

Poz

 6+2, a imam i nastavak koji je radio sa molexa na  cisti 8pinski, pa opet je isto bilo. Ma nem aveze, staro ionako ima vec 4-5 god vrijeme je za nesto pouzdanije i jace.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima
Da naravno :)
Sretno
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
MasterOfDisaster kaže...

 za sad mi se ruši driver kad pokrenem War Thunder

14 godina
online
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Jack Sparrow kaže...
MasterOfDisaster kaže...

 za sad mi se ruši driver kad pokrenem War Thunder

To zato što imaš slabu grafu 

14 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Sori ako vec pise al jel netko ima problema s loginom u GF Exp?

Imam Shield i treba mi Exp da mogu igrat.... a stalno mi pise da me nemogu ulogirat sad i da pokusam kasnije....

VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice