Sapphire 5600XT - monitor ne daje signal

poruka: 36
|
čitano: 9.121
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sapphire 5600XT - monitor ne daje signal

Nakon sto sam sve sastavio instalirao sam nove windowse i zadnje drivere. Sad sam vidio da su sinoc neki novi izasli. Probat cu danas poslije posla prvo sa tim novim pa ako ne bude bolje onda cu pokusati sa starijim driverima

15 godina
offline
Re: Sapphire 5600XT - monitor ne daje signal

Ukoliko je uključena opcija Radeon Chill u driverima - isključi je i provjeri fps u igrama.

Onda bi trebalo max boostati fps koliko ti konfiguracija može dati u određenim igrama. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
neaktivan
offline
Sapphire 5600XT - monitor ne daje signal

Instalirao sam nove drivere i ugasio Chill funkciju. Sada je bolje. Sakiro ne skoro uvijek zakucan na 60fps dok kod Star Wars i dalje imam malo problema. Kada se mjenjaju neke cutscene dodje do poprilicnog pada (padne na neki 30fps) ali vecinu igre se drzi na nekih 70fps. Zna biti da kada se promjeni krajolik da bude kratak pad od nekih 20fps. MSI Afterburn kaze da je graficka u igrici na neki 97%, temp je oko 65° a ventilatori se vrte na 25%. 

Sad me zanima da li je moguce nekako izbjeci te frame dropove.

VSync je bio po default upaljen i kad sam izgasio dobio sam vise fps ali i dalje sa povremenim dropovima...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sapphire 5600XT - monitor ne daje signal

Nisu svi dijelovi igre kao i scene isto i zahtjevni, zato negdje imaš više, a negdje manje fps-a, a moguće i fps dropovi.

Probaj upaliti Radeon Enhanced Sync, možda pomogne sa dropovima i malo ti stabilizira fps.

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Sapphire 5600XT - monitor ne daje signal
Upalio sam ali ne mogu rec da je nest bolje. Citao sam sinoc dosta o igri i nasao sam jos neke postavke koje mogu promjeniti. Takodjer vidim da je dosta problema tu koji dolaze od same igre i na koje nazalost ne mogu utjecsti. Koja je jos trenutno medju grafickim zahtjevnijima igra da isprobam na njoj da li sve fukcionkra? Sti se graficke same tice ona radi bet problema. Skoro nikako se ne cuje a to mi je jedna od najbitnijih stvari
14 godina
odjavljen
offline
Re: Sapphire 5600XT - monitor ne daje signal
Probaj doom eternal. Trebalo bi sve biti glatko.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice