Pozadina za PS CS4

poruka: 4
|
čitano: 2.992
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Pozadina za PS CS4

Poceo sam tek radit u photoshopu,i dobro me ide ,neznam radit zvuk,animaciju i pozadinu i dodavat file pa ako ima netko tko zna radit pozadinu pa da mi kaze kako  ili da mi kaze kako cu dodati file na sliku neka ostavi komentar Namigiva

Makan
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pozadina za PS CS4
Makan kaže...

Poceo sam tek radit u photoshopu,i dobro me ide ,neznam radit zvuk,animaciju i pozadinu i dodavat file pa ako ima netko tko zna radit pozadinu pa da mi kaze kako  ili da mi kaze kako cu dodati file na sliku neka ostavi komentar Namigiva

 

Što se tiče pozadine, svaka slika s kojom otpočneš projekt ili napraviš novu (bijelu, crnu, prozirnu, itd.) u prvom je layeru označena kao background i na to dodaješ slojeve (layers) na koje stavljaš nove objekte koje želiš (slike i dijelove slika, linkove, efekte, itd.). Zamisli to kao hrpu prozirnih folija na koje stavljaš nešto da se uklopi s pozadinom.

 

A što se tiče "dodati file, zvuk, animaciju..." nije mi jasno Osmijeh Pojasni.

 

 

Me a skeptic? I hope you have a proof!
14 godina
neaktivan
offline
Pozadina za PS CS4

Video i zvuk ne možeš obrađivat u Photoshopu.Animacije radiš u Adobe ImageReady-ju.Pri otvaranju novog projekta,moežš odabrati crnu,bijelu ili transparentu pozadinu.Daljnom obradom možeš kao pozadinu stavit boju,gradient,uzorak(pattern),itd...Jer je to još samo jedan layer na kojem možeš raditi što god želiš.

oko za oko,pasta za zube
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.9.2009 9:43 (dncrmt).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pozadina za PS CS4

Puno ste pomogli :) fala,sad sam poco prodavat dizajnove Link : http://i32.tinypic.com/14y0ndy.jpg

Makan
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice