Program za izradu naljepnica

poruka: 9
|
čitano: 34.471
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Program za izradu naljepnica

Pozdrav..

 

Zanima me dali postoji neki software za izradu naljepnica. U mom slučaju treba mi za izradu naljepnica za boce. Dali je netko koristio već ovakve programe i koji bi bio najbolji za odraditi ovaj posao?

 

Hvala unaprijed...

___________________ (potpis ovlaštene osobe)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Program za izradu naljepnica

Ja koristim Corel. Moras biti u dogovoru sa tiskarom koja ce tiskati te naljepnice.Kako ti trebaju naljepnice: u rolini ili arku?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Program za izradu naljepnica

TRTEBAMI PROGRAM ZA IZRADU ETIKETA ZA BOCE ..AKO MI MOZETE POMOCI..DA JE NEKI JEDNOSTAVAN I DA JE BESPLATAN ZA SKIDANJE

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Program za izradu naljepnica

Ovako na poslu mi koristimo NiceLabel, možeš ga kupiti preko firme InfoKod cijena ti je oko 5000 kuna koliko se sjećam ali bolje nazovi u info kod pa pitaj. Program ti je odličan.

http://www.woodgamesfx.com
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Program za izradu naljepnica

Samu pripremu tj izradu slike za naljepnicu odradiš u bilo kojem programu za obradu slika, a printanje prepusti nekom foto studiju ili sam kupi naljepnice i probaj printati doma premda ti rezultati baš i neće biti bajni (osobno probao printati nanaljepnice za šlolske knjige i nije to to).

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Program za izradu naljepnica

Avery Design Pro. Besplatan je i možeš ga skinut s njihovih stanica. Etikete kupiš u Narodnim Novinama ili bilo gdje drugdje.

ASUS G1S C2D T7500@2.2; 2GB 667; 8600M GT; Vista Home Premium 32
14 godina
neaktivan
offline
Program za izradu naljepnica

Dobar ti je printer Zebra TPL 2844 , koristim isti za izradu naljepnica. NiceLabel-om možeš izraditi i bar kodove .

http://www.woodgamesfx.com
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Program za izradu naljepnica

Znam da je tema stara ali mi baš to treba. Pravio bi etikete/naljepnice za vino. Radi se o manjoj količini za vlastiti proizvod. Imam termo printer zebra lp 2844. Koje naljepnice u roli je najbolje kupiti obzirom na to da će biti na boci? Koji je besplatni program najbolji za izradu? Šta mislite o

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
online
Re: Program za izradu naljepnica

Što te tiče programa - naljepnicu možeš napraviti u kojem god programu želiš. I u Paintu.  Jer u čemu god napravio, ako nećeš printati iz istog programa, u pravilu možeš eksportirati kao sliku (PNG, JPEG), a to ćeš moći ispisati pomoću nekog programa. Ja sam osobno nekad davno napravio grafički bogatu etiketu u PaintShop Prou, eksportiranu u JPEG (ne sjećam se više tko je i kako to printao), a poslije sam napravio drugu etiketu za drugi proizvod, ali ta je imala skoro samo tekst, u LibreOffice Writeru - to se printalo tintnim printerom na samoljepljive naljepnice na A4 listu papira.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice