{REVIEW} AAA Logo 2009

poruka: 2
|
čitano: 4.131
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
{REVIEW} AAA Logo 2009

Ime programa:AAA LOGO

 

Verzija i godina:verzija 3.0 godina:2009.

 

Izdavač:SWGSoft

 

Namjena programa:Izrada Logoa

 

REVIEW:AAA logo je jedan odličan program za izradu logo-a,vrlo je jednostavan i lako je naučiti raditi u njemu.

Grafičko okruženje programa je sasvim solidno za pragram te namjene.Inače program sadrži stvarno dosta opcija u kojima je potrebno malo gotovo nikakvo znanje.Inače princip izrade logoa je klikni i slika će se pojaviti*,što znači da stvarno nije teško.

Kada uđete u program1** pojavi se izbornik pregršt templatea koje možete editirati.

Pritiskom na tipku ESC stvarate novi projekt2 i stvaranje svoga logo-a.

Također kada uđete u program primjetit ćete pregršt sličica (ikona za vaše logoe),koje stavljate na svoj logo.

Osim ponuđenih sličica možete stavljati i vaše slike s diska (Object>Import Custom Bitmap...)

Sličica ima 8585 Cool,što je stvarno dosta čak i previše...(sada si vi zamislite čega sve ima)

 

Pomoć u vezi programa:POMOĆ AAA LOGO

 

Pregled tamplatea (ne znam da li su ovdje svi...):LINK TAMPLATES

 

*kliknete na sličicu i ona se pojavi na workspaceu (prostoru za stvaranje logoa)

**1 označava broj screenshota

 

Zaključak:Program za svoju namjenu imam puno sličica,predložaka i opcija,ako ga trebate stvarno će vam poslužiti (koristim ga osobno i stvarno je za +++5)

 

Ocjena:10/10 Smijeh

 

Home page (mjesto za kupnju programa i download triala):AAA LOGO HOME PAGE

 

 

PS:Ovo mi je prvi review i ako nešto nije dobro recite što da ubuduće to mogu ispraviti

 

1.screen 1.screen
2.screen 2.screen
Ako ti je moj post pomogao ili bilo čiji drugi pritisni HVALA!
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.7.2009 21:44 (crazy_frog).
Moj PC  
3 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
{REVIEW} AAA Logo 2009

Pozdrav,

 

koristim program AAA logo i molim pomoć oko jednog problema.

Naime, treba mi font koji koristi hrvatska slova č,ć,š,đ i dž, ali ne mogu ga nikako naći.

Help!!!

 

Hvalaaaaaa!!Smijeh

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice