Virtual & Photoshop Tuning - Cars

poruka: 617
|
čitano: 191.404
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

Evo, morao sam otvoriti temu, nadam se da ovdje isto ima "zaljubljenika" u Photoshop Tuning auta, ili sam ja jedini? Nadam se da ćete ovdje predstaviti svoje radove bez obzira kakvi su, naime i ja sam početnik u tome... Također se nadam da tema nije prije postojala i da neće biti izbrisana. E da, napomenuo bih da bi se mogao otvoriti podforum naziva "Virtual & Photoshop Tuning (Cars)" ako bude zainteresiranih...

 

Evo nekoliko mojih radova:

 

1. VW Golf VI

 

2. Opel Astra

 

3. Mazda 6

 

4. Audi S8

 

 

* a) slika - original slika

 

   b) slika - chop/prerađena/uređena slika

 

NAPOMENA:

 

Zabranio bih stavljanje tuđih i već tuniranih automobila (vrijedi samo ako tvrdite da je to vaš rad) kao i krađu dijelova s već tuniranih auta!

 

Ako vam treba dio auta, recimo felge, pitate da li možete dobiti donora felgi... 

 

EDIT: Ako vam treba tutorial ili nesto slično javite se preko privatne poruke.

 

 

 

zasto su smajlici zuti? Hmm...
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.7.2010 15:44 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
37 0 hvala 1
16 godina
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

Lijepo je, ali sto ce ti PODFORUM za to? I jedna tema je i vise nego dovoljno. Mogo si taj rad staviti u temu sa photoshop radovima, ali ajde....

Nothing is true, everything is permitted...
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

Jako ljepi radovi!

 
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

Svatko tko želi virtualno tunirati auto neka mi se javi jer imam puno tutoriala za početnike Smijeh

 

Hvala na komentarima 

zasto su smajlici zuti? Hmm...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

Svaka čast.Belji se

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

prije par godina sam ja to volio i bila je neka stranica kao photoshopedup.com Sa preko 200 tutoriala za Tuning auta. Vidim da stranica vise nepostoji.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Virtual & Photoshop Tuning (Cars)
Arxi kaže...

prije par godina sam ja to volio i bila je neka stranica kao photoshopedup.com Sa preko 200 tutoriala za Tuning auta. Vidim da stranica vise nepostoji.

dobro, jesi li odustao ili? 

Zašto su smajlići žuti? Hmm... | Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
15 godina
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

Evo danas sam i ja počeo "tunati" auta, pa evo prva dva rada:

 Tuning1
 Tuning2

a.k.a MindFreak MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.10.2009 22:11 (4ucker).
Moj PC  
3 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

Bravo! Samo ubuduće uploadaj i originale da se vidi koje si promjene napravio Namigiva

Zašto su smajlići žuti? Hmm... | Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
RE: Virtual & Photoshop Tuning (Cars)
Fićo_CoD 5 kaže...

Bravo! Samo ubuduće uploadaj i originale da se vidi koje si promjene napravio Namigiva

 Aha, eno imaju originali na PStuning forumu...:D

a.k.a MindFreak MSN: ivan_babic_95@hotmail.com - E-Mail: ivan.stoposto@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

da da sad sam vidio, ugl. chopaj na većoj rezoluciji, min. 1600x1200 i felge nemoj bojati...

Zašto su smajlići žuti? Hmm... | Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

Po meni je ovo gubljenje vremena,nekako kad se vec bavite tuniranjem i ubijanjem vremena,zar nije bolje da sami dizajnirate neko svoje auto kad vec baratate u photoshopu?Jer je to bar vas neki realni rad,mozda ga i unovcite,nista nije nemoguce,a ne ovo dizajniranje nekih poznatih marki u p.shopu koji je u reali (npr.audi) u rukama majstora moguce tunirati i bolje nego sto ga vi ucinite softverski,stoga ovi vasi radovi i ne zapanjuju.

Bez uvrede :)

Ne moze to bez kabla
Moj PC  
0 18 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Virtual & Photoshop Tuning (Cars)
niko_vazan kaže...

Po meni je ovo gubljenje vremena,nekako kad se vec bavite tuniranjem i ubijanjem vremena,zar nije bolje da sami dizajnirate neko svoje auto kad vec baratate u photoshopu?Jer je to bar vas neki realni rad,mozda ga i unovcite,nista nije nemoguce,a ne ovo dizajniranje nekih poznatih marki u p.shopu koji je u reali (npr.audi) u rukama majstora moguce tunirati i bolje nego sto ga vi ucinite softverski,stoga ovi vasi radovi i ne zapanjuju.

Bez uvrede :)

Wtf?! Dizajn auta?

Znaš ti što je to, koliko novca dobivaju ljudi koji se time bave, kako je to teško, nije ti to nešto šta radiš kad ti je dosadno.

Ovo što oni rade je amaterski i čisto iz zabave i jer vole auta, a ne profesionalno kao tvoji majstori.

Siddharta - "saznanje se može saopštiti, no ne i mudrost. Ona se može naći, u njoj se može živjeti i biti ponesen njome, ali se ne može iskazati i naučiti."
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2009 0:14 (thuglife).
15 godina
odjavljen
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

Nice work guys Namigiva

When life gives you lemons throw them at the mean people and hope it gets them in the eyes.
 
0 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
RE: Virtual & Photoshop Tuning (Cars)
thuglife kaže...
niko_vazan kaže...

Po meni je ovo gubljenje vremena,nekako kad se vec bavite tuniranjem i ubijanjem vremena,zar nije bolje da sami dizajnirate neko svoje auto kad vec baratate u photoshopu?Jer je to bar vas neki realni rad,mozda ga i unovcite,nista nije nemoguce,a ne ovo dizajniranje nekih poznatih marki u p.shopu koji je u reali (npr.audi) u rukama majstora moguce tunirati i bolje nego sto ga vi ucinite softverski,stoga ovi vasi radovi i ne zapanjuju.

Bez uvrede :)

Wtf?! Dizajn auta?

Znaš ti što je to, koliko novca dobivaju ljudi koji se time bave, kako je to teško, nije ti to nešto šta radiš kad ti je dosadno.

Ovo što oni rade je amaterski i čisto iz zabave i jer vole auta, a ne profesionalno kao tvoji majstori.

Uopce ne govorim o tezini,trudu,a niti o jednostavnosti ova dva zanimanja,nego o fascinantnosti finalnih radova.

Sta hocu rec,da me vizualno (na slici) fasciniraju stvarni podhvati tuniranja na autu vise nego ovi u photoshopu.

I tako..mogli bi mi jos o tome,ali bio sam nadam se sada jasan pa bi bilo dovoljno sto se mene tice.

Stoga,

pozdrav. :)

Ne moze to bez kabla
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2009 1:04 (niko_vazan).
14 godina
protjeran
offline
RE: Virtual & Photoshop Tuning (Cars)
niko_vazan kaže...

Po meni je ovo gubljenje vremena,nekako kad se vec bavite tuniranjem i ubijanjem vremena,zar nije bolje da sami dizajnirate neko svoje auto kad vec baratate u photoshopu?Jer je to bar vas neki realni rad,mozda ga i unovcite,nista nije nemoguce,a ne ovo dizajniranje nekih poznatih marki u p.shopu koji je u reali (npr.audi) u rukama majstora moguce tunirati i bolje nego sto ga vi ucinite softverski,stoga ovi vasi radovi i ne zapanjuju.

Bez uvrede :)

Jesi ti cuo za zabavu i opustanje?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Virtual & Photoshop Tuning (Cars)
niko_vazan kaže...

Po meni je ovo gubljenje vremena,nekako kad se vec bavite tuniranjem i ubijanjem vremena,zar nije bolje da sami dizajnirate neko svoje auto kad vec baratate u photoshopu?Jer je to bar vas neki realni rad,mozda ga i unovcite,nista nije nemoguce,a ne ovo dizajniranje nekih poznatih marki u p.shopu koji je u reali (npr.audi) u rukama majstora moguce tunirati i bolje nego sto ga vi ucinite softverski,stoga ovi vasi radovi i ne zapanjuju.

Bez uvrede :)

Gubljenje vremena??? A kaj ti radiš, jel samo učiš, radiš, jedeš i spavaš? Jel ti igraš igre? Jel se baviš nekom slobodnom aktivnošću? Ne razumijem te... Neki ovo rade iz zabave, neki to smatraju umjetnošću, a neki dizajniraju svoje auto. 

 

Mislim da ti imaš pogrešnu sliku što se tiče PS Tuninga.

 

Uploadat ću ti nekoliko slika da vidiš kako hrvatski tuneri rasturaju u PS-u Namigiva

 

 

 

Zašto su smajlići žuti? Hmm... | Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
14 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

nisu mi sve slike mogle stati u prvi post...

 

...i za kraj 1st Croatian Concept Smijeh

Zašto su smajlići žuti? Hmm... | Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Poruka je uređivana zadnji put pet 9.10.2009 14:47 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
10 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Virtual & Photoshop Tuning (Cars)
I ja san jedan od ljubitelja automobila,i njihovih tuninga,ovo me zainteresiralo pa bi moga i ja pocet.
duje kapitanović
16 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

fico daj mi reci link od zadnje slike sto si stavio..Prej**ena je slika:) ova je mala ::)

roby
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

evo ja cu sutra stavit par slika posto mi je hdd sa slikama u prijatelja

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

Sve sam ih vidio, prekrasni su... cek? jesi ti na forumu Pstuning forumu "ficho"?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

Ne, nisam Ficho, nisam baš tako dobar kao on, imaš PM...

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Virtual & Photoshop Tuning (Cars)
petkovicroby kaže...

fico daj mi reci link od zadnje slike sto si stavio..Prej**ena je slika:) ova je mala ::)

http://www.imagesforme.com/upload/0c582768.jpg?id=3592acd67d5e1faa383439343636

 

A evo i nekoliko novih chopova s foruma...

 

 

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2009 15:24 (Fićo_CoD 5).
15 godina
odjavljen
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

Neki od mojih radova.

Moj PC  
6 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

Dobro je, daj stavi originale...

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Virtual & Photoshop Tuning (Cars)
Fićo_CoD 5 kaže...

Dobro je, daj stavi originale...

 Evo originala.

16 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

Evo jedan moj stari rad, radio sam to za frenda da ima sliku svog auta pa je i njegov nadimak na tablici. Slika je napravljena jako brzo tako da ima nekih propusta i treba još peglanja.

Uglavnom promjene su uklanjanje zadnjih vrata, farbanje, uklanjanje crnih traka, felge, mrežica ispred i uklanjanje znaka. Trebalo bi još mrežicu osjenčati da izgleda realnije.

Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2009 18:29 (BORN).
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)

Super je, samo na rubovima mrežice dodaj crne boje tj. sjenu. I radove ubuduće nemojte uploadati na Bug, već samo uploadate da mogu uvećati i naći grešku ako je ima. 

 

Samo tako nastavite. Namigiva

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Virtual & Photoshop Tuning (Cars)
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.12.2009 20:40 (Mitsuoka).
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice