Huawei Nexus 6P

poruka: 1.135
|
čitano: 168.371
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Ja se nadam da ce meni mobitel raditi jos barem pola godine pa cu onda gledati sto da uzmem XL 2, V30 ili Mate10 pro
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei Nexus 6P

Ja bi volio uzeti V30 jer previse slusam glazbu, pa mi je to gamechanger ogromni. Mobitel je uz to prekrasan, ima wide angle kameru sta mi je isto vrh, i jednostavno mi ekran prelijepo izgleda. I svidja mi se ova UI shema skroz sta su napravili. Jedino bloatware, ne znam oce li biti nakrcano posve

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Crucifixion kaže...

Tome i tezim vec par dana, ovo je tragedija postala

Moram priznati da ovakvu situaciju ne želim nikome, no jedno mi nije jasno, tko je sada tu kriv, Google ili Huawei ?! 

 

Ako bih ikada prebolio "probleme" sa nadogradnjama na noviji OS, hajde nekako, ali ovakva situacija sa servisom, gdje me/te netko jebe za moj/tvoj novac, to ne opraštam nikome! 

Kugla zemaljska je velika ili mala, ovisno sa kojeg aspekta gledišta se promatra, ali ovaj aspekt ukazuje da je kugla zemaljska vrlo vrlo mala ali samo za "neke" izgleda, pa čak i po cijenu loše reklame, jer i loša reklama je reklama, očigledno?! 

ATJ Lučko
11 godina
offline
Huawei Nexus 6P

Google izgleda. Jer mobis i agram su ovlasteni za Huawei. Govorio sam ja njima, mobitel je napravljen od Huaweija. Vi ste servis za Huawei. Odgovor je, ne, ne mozemo mi to. A Huawei support mi je odgovorio da mobitel predam ovlastenom servisu Huaweija u RH.

 

Tako da ono...

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 14:45 (Crucifixion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Je V30 se i meni cini najbolje zaokruzenim mobitelom ove godine...
Sto se tice bloatwarea vecina se moze maknuti...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei Nexus 6P

Ma razumijem, bavim se flashanjem toga vec ima par godina, od mog prvog smartphonea S2 mini... Ali nakon ovakve situacije, nek se desi nesto, razbit cu i mobitel i ducan i sve ostalo... Ovo je ciganluk zesci...

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Huawei Nexus 6P

Meni je recimo Note 8 najbolji allrounder.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Huawei Nexus 6P

je cak mu je i cijena lijepa 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei Nexus 6P

Evo poslao mail njemcima, odgovorili mi u roku 5 minuta. Uredjaj je zaprimljen 18.10, trenutno je u toku popravljanja. Sad samo ostaje cekat hoce li biti D-day ili ce sve biti ok.

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Ima tko iskustva sa zamjenom baterije, tj. zna nekoga pouzdanog na relaciji KC- VŽ - ZG da to može odraditi?

mag.inf
9 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Crucifixion kaže...

Evo poslao mail njemcima, odgovorili mi u roku 5 minuta. Uredjaj je zaprimljen 18.10, trenutno je u toku popravljanja. Sad samo ostaje cekat hoce li biti D-day ili ce sve biti ok.

 

I jesi dobio nexusa natrag, kaj se događa?

7 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

Došlo je vrijeme za zamjenu telefona, i ako na nexusu sve radi perfeknto i sada. Mogu da ga prodam za fine novce!
Šta preporučujete, šta mislite da li bi me nervirao previše note 8 sa onim sistemom!? Iphone vjerovatno otpada jer je ios. 
Pixel 2 xl u Bosni nije dostupan, a i stalno neke nedostatke objavljuju. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
Avensac kaže...
Crucifixion kaže...

Evo poslao mail njemcima, odgovorili mi u roku 5 minuta. Uredjaj je zaprimljen 18.10, trenutno je u toku popravljanja. Sad samo ostaje cekat hoce li biti D-day ili ce sve biti ok.

 

I jesi dobio nexusa natrag, kaj se događa?

 Jesam. Otišao po mobitel u petak. Mijenjali su kompletnu matičnu ploču na njemu, ali bar je riješeno.  :knock on the wood:

 

Na kraju je iz TeleParta išao u Njemačku u Huawei-ev servis, ispala smrsa ogromna bila

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.12.2017 11:21 (Crucifixion).
13 godina
offline
Re: Huawei Nexus 6P
mujog kaže...

Došlo je vrijeme za zamjenu telefona, i ako na nexusu sve radi perfeknto i sada. Mogu da ga prodam za fine novce!
Šta preporučujete, šta mislite da li bi me nervirao previše note 8 sa onim sistemom!? Iphone vjerovatno otpada jer je ios. 
Pixel 2 xl u Bosni nije dostupan, a i stalno neke nedostatke objavljuju. 

 Ja sam svojega uspio dobro prodati i nabavio note 8 i stvarno nisam požalio!

Radi glatko, ima stvarno hrpu mogućnosti i s pen je zakon.

Jedini nedostatak je pomalo čudan smještaj fingerprint senzora i ima dosta predinstaliranih aplikacija koje se ne mogu izbrisat.

Inače, baterija, ekran, brzina i sve ostalo je bolje i odnosu na nexusa!

11 godina
offline
Huawei Nexus 6P

Meni je trebao stvarno novi mobitel, pa sam produzio samo ugovor s tele 2 i uzeo s8. Mislio sam uzeti Note 8, ali mi je bila prevelika cifra za "plati odmah" dio, skoro 1500 kuna razlike. 

Htio sam uzeti ovaj V30, ali eto, kako nije ni izasao niti ista, samo sam jedan dan svratio u tele2 i rekao "daj". 

Uredjaj je u mene vec nekih 20+ dana, baterija fenomenalna, ekran mi je vrh, super su mi ove edge sheme na njemu (kao shortcuti za sve zivo sto mi treba), a sto se tice kamere nije mi neka velika razlika u odnosu na Nexusa

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Mislim da je kamera na s8 nekako čak i lošija. Nisam još uvijek ništa kupio. Mislim da je pixel jedino riješenje i opet koristiti dvije godine. 
Note 8 kod nas košta skoro 800 eura -.-

11 godina
offline
Huawei Nexus 6P

kuku leleeeee...

 

evo, unutar ovih par dana koristenja (uredjaj sam dao mami da ga koristi) ispostavilo se da problemi nisu otklonjeni i da su nastali novi, a to je delay tonova obavijesti, i to delay od 10-etak sekundi, ili uopce nema tonova...

 

danas odnio natrag, ljudi pali u afan kad su vidjeli. i kaze mi tip da tek nakon 3. puta ako se ne rijesi ide ono zamjena uredjaja ili povrat novca... 

 

mada mi je to cudno, navodno je servis promijenio maticnu, a problemi su isti+novi... 

 

i jel, upitam ja da li zbog toga imaju drugaciji pristup, s obzirom da se samo pogorsalo, dobio sam odgovor ne... tako da ce se ovo, ako se ne rijesi, provlacit jedno pola godine...

 

any advices and suggestions? osim strpi se i prijeti im, jer sam prijetio svim zivim, pa mi je bilo uzalud...

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: Huawei Nexus 6P

Zašto im odmah ne kažeš da nemaš više vremena da se sa njima zezaš. Pokušaj odmah tražiti novac!

11 godina
offline
Huawei Nexus 6P

jesam i to je rezultiralo nicim...

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei Nexus 6P

jesam i to je rezultiralo nicim...

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei Nexus 6P

Ako su zadnji put promijenili matičnu, baš me zanima kaj bi promijenili sljedeći put?? Mogu jedino opet  probat zamijenit matičnu ili jednostavno dati novi mobitel ili pare nazad..

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 12:42 (Avensac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Huawei Nexus 6P

ma jasno je meni to sve...

 

zamjenjena maticna, nista se nije popravilo i rezultiralo je novim problemima...

 

rekao sam, sta sad, ako se ne rijesi, onda slat po 3. put opet, pola godine bez mobitela...

 

"a znan, sve mi je jasno, nije do mene, bla bla bla..."

 

s tim da mi je prosli put, kad je prvi put bio, bilo receno da ih stiscu da posalju novi mobitel i da bi triba dobit novi mobitel, na kraju dosa s novom maticnom...

 

cudno je to meni sve, ima nesto tu mutno 100%, sami sebi uvik skacu u usta i svi govore drugacije i svaljuju krivnju na druge

 

 

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.12.2017 12:44 (Crucifixion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Huawei Nexus 6P

Nexus 6P dalje radi na 8.1 (patch 1.april)

Koliko vidim neki imaju problema. Još imam 5 mj do zadnje garancije.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei Nexus 6P

Može li se N6P servisirati u hrv u službenom Huawei servisu (Agram kolko vidim)? Ili šalju negdje van..

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Huawei Nexus 6P

Ode moj nexus u vječna lovišta. Zapeo u bootloopu. Grancija istekla nedavno 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice