Informacijska tehnologija Split

poruka: 101
|
čitano: 75.078
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Informacijska tehnologija Split

za bilo kakve informacije i nejasnoce, javi se slobodno na PP :)

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Informacijska tehnologija Split

zna li iko koliko tiba cekat da se upisu predmeti ako se podnosija zahtjev za priznavanjen predmeta na upisu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Informacijska tehnologija Split

Trebat ce :)

Zasto bi te to trebalo muciti? Samo ne ides na predmete koje su ti priznali, that's all

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
6 godina
offline
Re: Informacijska tehnologija Split

jos ni neznan sta mi je priznato :)

11 godina
offline
Informacijska tehnologija Split

to je vec problem.

posalji mail na referadu, zamoli ih da ti daju informacije, bit ce tete ljubazne :)

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Informacijska tehnologija Split
Crucifixion kaže...

to je vec problem.

posalji mail na referadu, zamoli ih da ti daju informacije, bit ce tete ljubazne :)

 Jeli mislis na kopilicu? Izaberi informacijske sustave kao smjer, ostalo je tesko. Meni su 2010 priznali neke predmete s tim da moras ici kod profesora da provjeris da li trebas kakav ispit pisati, kako sam prijw toga isao na fesb jedini mi engleski nije bio priznat. Polozio sam visi stupanj eng jezika, a morao sam 2 semestra nizeg ici... za nista.

everyday i'm shuffling...
11 godina
offline
Re: Informacijska tehnologija Split

informacijski sustavi su najlakši smjer, ali recimo baze podatka isto nisu teške, a puno su bolji izbor od informacijskih sustava, mreže kako tako više zbog profesora, a programiranje je programiranje jelte

12 godina
offline
Re: Informacijska tehnologija Split

inf. sustavi su doslovno sprdnja. Zato sam mu rekao da zo uzme i pozdravi faks jer tako ce dobit diplomu.

everyday i'm shuffling...
11 godina
offline
Re: Informacijska tehnologija Split

to je istina, zato i kažen da je bolje upisat bilo šta drugo ako želiš nešto naučit, a u bazama su to sql i web dizajn, a stvarno nije teško..

i gledam malo razgovor unazad, niko nije ni postavia pitanje o smjerovima, a mi tu objašnjavamo lol

12 godina
offline
Re: Informacijska tehnologija Split
xDISORDERx kaže...

to je istina, zato i kažen da je bolje upisat bilo šta drugo ako želiš nešto naučit, a u bazama su to sql i web dizajn, a stvarno nije teško..

i gledam malo razgovor unazad, niko nije ni postavia pitanje o smjerovima, a mi tu objašnjavamo lol

 Postavio je pitanje o priznavanju ocjena objasnio sam mu, priznati ce mu se ocjene ali mora ici svejedno kod profesora prije upisa ocjene za određene predmete koji neprate istu "knjigu" recimo Osnove Elektrotehnike morao sam kod profesora ici i pokazati stari index vidio je koji je prof i dao mi je ocjenu jer cijeni nekog tko dolazi sa fesb
A inace mora izabrati smjer ako je druga godina, rekao sam mu koji da izabere. Nije napisao sto je polozio niti koji faks je prije bio, pa mislim da je uredu post ako netko u buducnosti bude imao pitanja...

everyday i'm shuffling...
10 godina
offline
Re: Informacijska tehnologija Split
Jeli netko zna koliki je bia bodovni prag ove godine? I koliko ke razlika izmedu ovog faksa i stručmog smjera na fesbu? Maturant san pa ako me moze netko malo više reć o faksu?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Informacijska tehnologija Split

Nisam znao da ima IT na fesbu.

everyday i'm shuffling...
6 godina
offline
Re: Informacijska tehnologija Split

na fesbu ima jedino racunarstvo strucni dosta su slicni bice je mislija na njega

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.10.2017 19:35 (nikola_st).
6 godina
neaktivan
offline
Informacijska tehnologija Split

Može mi tko reći koje su točno vježbe obavezne?

Do sad nisam izostajala niti sa predavanja niti sa vježbi (1 semestar, izvanredno). Za vježbe znam da moramo sve odraditi. To su valjda one na kojima dobivamo pluseve tokom sata. Znam da su to Uvod u Programiranje gdje se učimo raditi sa Spyderom, i Osnove Elektronike i Elektrotehnike gdje spajamo one strujne sklopove i mjerimo, a profesor na kraju provjeri što smo radili tokom sata. Spadaju li i vježbe Linearne Algebre u matlabu isto u tu skupinu? To su isto laboratorijske vježbe, ali profesorica baš i ne provjerava naš rad i nisam primijetila da upisuje ikakve pluseve ili minuse. Planiram jedan tjedan ići kući pa onda dolaziti samo na te obavezne vježbe, ali eto nisam sigurna za MatLab. :/

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Informacijska tehnologija Split

Matlab je obavezan, bar je nama prosle godine bio. Mozes izostat jednom ili dva puta, ali pozeljno je nadoknadu odraditi

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Informacijska tehnologija Split
omendul kaže...

Može mi tko reći koje su točno vježbe obavezne?

Do sad nisam izostajala niti sa predavanja niti sa vježbi (1 semestar, izvanredno). Za vježbe znam da moramo sve odraditi. To su valjda one na kojima dobivamo pluseve tokom sata. Znam da su to Uvod u Programiranje gdje se učimo raditi sa Spyderom, i Osnove Elektronike i Elektrotehnike gdje spajamo one strujne sklopove i mjerimo, a profesor na kraju provjeri što smo radili tokom sata. Spadaju li i vježbe Linearne Algebre u matlabu isto u tu skupinu? To su isto laboratorijske vježbe, ali profesorica baš i ne provjerava naš rad i nisam primijetila da upisuje ikakve pluseve ili minuse. Planiram jedan tjedan ići kući pa onda dolaziti samo na te obavezne vježbe, ali eto nisam sigurna za MatLab. :/

 

 

Ako si izvanredno trebala bi moći nekad izostati, tako je barem bilo kad sam to slušao prije par godina. Jel vam rekla na uvodnom predavanju išta o tome? Ne zna nitko od kolega?

6 godina
neaktivan
offline
Informacijska tehnologija Split

Aha. Ok onda. Nastojat cu ic na sve vjezbe pa se javit profesorici ako izostanem i vidit sta dalje. Ono sto izostanem ako izostanem mi je svakako u interesu nadoknadit!

 

Na uvodnom predavanju nije nista ekstra rekla o obaveznom prisustvu, za razliku od drugih dvoje profesora koji su to dobro naglasili i zastrasili nas da shvatimo vaznost njihovih vjezbi. Mozda i profesorici posaljem poruku na mail da budem sigurna? Sto se kolega tice, sigurna sam da netko zna, ali s nikim se nisam povezala, niti sta posebno upoznavala.

 

Hvala na odgovorima!

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Informacijska tehnologija Split

To se odnosi na predavanja, a ne na vjezbe...

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Informacijska tehnologija Split

Ne razumijem, sto se odnosi na predavanja?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Informacijska tehnologija Split

Sto ces javit profesorici, nije ti to skola. Pise ti se - na vjezbama pa se ti slikaj.

Vaznost vjezbi ti je polaganje kolokvija. Sve sto radis na recimo prog. 1 na vjrzbama ce biti u kolokviju.

Smijes izostat jedno max tri puta.

Nema tu opravdavanja, bolonjski proces je. Moras ici na sve. Makar spavas na vjezbama.

Laboratorijske vjezbe na odredjenim predmetima su nevazne a opet ih nesmijes izostaviti i ako izostavis vjezbu moras je nadoknaditi na kraju semestra, tako da uzivaj.

everyday i'm shuffling...
6 godina
neaktivan
offline
Informacijska tehnologija Split

Sta cu javit profesorici - pa pitat je da znam tocno? Svi su nam valjda sa razlogom napisali svoj email.

 

I evo uspjela sam nac nekog sa faksa na fb-u i pitat! (Not creepy at all.) I dobro sam pretpostavila. Matlab je isto kao i predavanja i auditorne vjezbe 50%, one druge dvije lab vjezbe (elektrotehnika i programiranje) su 100%.

Poruka je uređivana zadnji put čet 26.10.2017 19:12 (omendul).
 
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Informacijska tehnologija Split
Jel moze iko rec koliko je potrebno bodova za upis ako nije problem
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Informacijska tehnologija Split

Pozdrav,evo htio bih upisati ove godine IT na kopilici,no nemam ocijene dobre pa sad neznam dali ce bit mjesta (vanredno)..Jel neko zna kako je stanje s upadanjem i jel neko zna ak neupadnem dali mi je pametno ici prvo na neki faks pa se prebaciti 2 godinu vamo.

 

Hvala pozzz

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Informacijska tehnologija Split

Nemoj upisivat ovo... Faks je katastrofa, prije je bio dobar jer si nakon 3 god. dobivao status inžinjera, a sad si prvostupnik.

Radije neku informatiku upiši, nešto slično. Neznam jeli još onaj bolesnik iz digitalne tehnike ali ako nekim slučajem upišeš ovo pazi se tog predmeta.

everyday i'm shuffling...
6 godina
neaktivan
offline
Informacijska tehnologija Split

Ma nemam neke ocijene nemogu birati,bit ce super i ako vamo upadnem,ima li nekog s tog faksa s losijim ocjenama ili koji je jedva upao?

 

i jos me zanima dali se mogu prebaciti s jednog faksa na drugi tipa upisem ekonomiju na kopilici i prebacim se na IT na kopilici????

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Informacijska tehnologija Split

mislim da ti ne bi treba biti problem upast vanredno, neovisno o ocjenama.. govorin na račun svog iskustva, mada sam ja to upisa još 2010

5 godina
neaktivan
offline
Informacijska tehnologija Split

Pozdrav,

da ne otvaram novu temu, postavit ću pitanje ovdje.

Dali u Splitu postoji kvalitetna škola, centar za programske jezike bilo koje vrste, a da ne traje duže od jedne godine.

Znam za Algebru, al njihovi studiji/"tecajevi" traju relativno dugo. Bio sam U EdukaCentar, ali oni trenutno izvode samo individualnu nastavu zbog nedostatka interesa.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.6.2018 16:04 (DujeDuje).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Informacijska tehnologija Split

Moze li me netko uputit u sadržaj fakulteta što je teško a što nije i odvija li se sve na kopilici jer planiram to upisat.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Informacijska tehnologija Split
samsun kaže...

Moze li me netko uputit u sadržaj fakulteta što je teško a što nije i odvija li se sve na kopilici jer planiram to upisat.

 sve se odvija tamo bar na prvoj godini meni

najtezi bar meni su digitalna i arhitektura na prvoj

12 godina
offline
Re: Informacijska tehnologija Split
samsun kaže...

Moze li me netko uputit u sadržaj fakulteta što je teško a što nije i odvija li se sve na kopilici jer planiram to upisat.

 Digitalna Tehnika, imaš tj. bar sam imao izlazni kolokvij na svakom predavanju za pristup stvarnom kolokviju. Nabaviš skriptu, svaki izlazni ima po 2 stranice za naučit napamet, a kolokvij 30 stranica moraš znati napamet iz skripte.

Iz knjige nemoj učiti waste od time... doslovno, 30 stranica se nauči u 2-3 dana prije kolokvija i to je to.

Ostalo je glupost.

everyday i'm shuffling...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice