TŠ Ruđer Bošković

poruka: 301
|
čitano: 202.741
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
TŠ Ruđer Bošković

Ove godine sam 8.razred i razmišljam o upisu u tehničku školu Ruđer Bošković.Navjerojatnije ću poslije srednje škole ići na FER,pa mislim da je Ruđer bolji izbor od neke gimnazije.Mislio sam ići na smjer mehatronika jer mi se čini najzanimljiviji.Želio bih čuti vaša iskustva,mišljenja, i koji je smjer još dobar,u koji ste smjer išli,kako je bilo...Puno hvala na odgovoru unaprijed!

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
TŠ Ruđer Bošković

Misliš krenuti putevima elektrotehnike ili računalstva?

Ja sam osobno završil elektrotehniku u VŽ-u, škola sa "diplomom", tzv. mec (uz RB najbolja takve vrste).

Za FER već trebaš biti maher...

 

EDIT: broj poruka poklapa mi se sa godinom rođenjaCool

"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2009 8:00 (Armor).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
Armor kaže...

Misliš krenuti putevima elektrotehnike ili računalstva?

Ja sam osobno završil elektrotehniku u VŽ-u, škola sa "diplomom", tzv. mec (uz RB najbolja takve vrste).

Za FER već trebaš biti maher...

 Ne znam niti ja u koji smjer zato pitam Vas za Vaša mišljenja.Ovih dana su bili dani otvorenih vrata,no noti jedan dan nisam bio u mogućnosti doći.
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
15 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
emerik kaže...

Ove godine sam 8.razred i razmišljam o upisu u tehničku školu Ruđer Bošković.Navjerojatnije ću poslije srednje škole ići na FER,pa mislim da je Ruđer bolji izbor od neke gimnazije.Mislio sam ići na smjer mehatronika jer mi se čini najzanimljiviji.Želio bih čuti vaša iskustva,mišljenja, i koji je smjer još dobar,u koji ste smjer išli,kako je bilo...Puno hvala na odgovoru unaprijed!

 Misljenje ces kroz 4 godine promjeniti puno puta.
Mehatroniku sam ja upisao,sve u svemu dobar smijer,pri kraju imas dosta prakse,ako zelis uciti odlican izbor.
Ako mislis biti budan do 3 ujutro i igrat igrice,bit puno vani i zafrkavati se,onda to nije skola za tebe.
Izbor je na tebiNamigiva
...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
Lion King kaže...
emerik kaže...

Ove godine sam 8.razred i razmišljam o upisu u tehničku školu Ruđer Bošković.Navjerojatnije ću poslije srednje škole ići na FER,pa mislim da je Ruđer bolji izbor od neke gimnazije.Mislio sam ići na smjer mehatronika jer mi se čini najzanimljiviji.Želio bih čuti vaša iskustva,mišljenja, i koji je smjer još dobar,u koji ste smjer išli,kako je bilo...Puno hvala na odgovoru unaprijed!

 Misljenje ces kroz 4 godine promjeniti puno puta.
Mehatroniku sam ja upisao,sve u svemu dobar smijer,pri kraju imas dosta prakse,ako zelis uciti odlican izbor.
Ako mislis biti budan do 3 ujutro i igrat igrice,bit puno vani i zafrkavati se,onda to nije skola za tebe.
Izbor je na tebiNamigiva
 Ne mislim se skitati po noći,a koji si onda fakultet upisal?
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
15 godina
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković

A dajte ljudi molim Vas recite svoja mišljenja.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2009 19:18 (emerik).
15 godina
offline
TŠ Ruđer Bošković

i ja sam isto to mislio upisat  pa me isto interesira.

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

mene isto

 

elektrotehnika ti kul stvarčice koje mogu sam doma napravit

 

zazmišaljam u ruđera ili sesvetsku

 

 

samo pitanjce: ak završim elektrotehniku kaj ću radit? sklopove dizajirat ili što?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
dantex kaže...

mene isto

 

elektrotehnika ti kul stvarčice koje mogu sam doma napravit

 

zazmišaljam u ruđera ili sesvetsku

 

 

samo pitanjce: ak završim elektrotehniku kaj ću radit? sklopove dizajirat ili što?

 eh kaj ćeš radit, to ti nitko nemože reć... ali uglavnom možeš radit sve u toj struci samo sa Srednjom školom nije lako nać dobar posao
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

ja isto cu možda u Ruđera ali ne znam. Možda računalski smjer. I da prolazim s vrlo dobrim ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

moze li mi ko reci koju skolu izabrati izmedu rudera i sesvetske elektrotehnicke...s tim da napominjem da zivim u dubravi (odmah pored sesveta) ???

CPU-Q6600@ 3.4 GHZ, 1.48 Vcore MBO-EVGA nForce 750i SLI VGA- Gainward HD 4870 PSU-Fortron 650W RAM-2x2 GB Mushkin Redline Series 5-5-5@15 2.15 V Razer Krait, Benq 2200HD Coolermaster V8
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
Armor kaže...

Misliš krenuti putevima elektrotehnike ili računalstva?

Ja sam osobno završil elektrotehniku u VŽ-u, škola sa "diplomom", tzv. mec (uz RB najbolja takve vrste).

Za FER već trebaš biti maher...

 

EDIT: broj poruka poklapa mi se sa godinom rođenjaCool

 daj neke profesore napisi koji su ti imali, da se smijem malo :D
People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
15 godina
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
xrobix kaže...

ja isto cu možda u Ruđera ali ne znam. Možda računalski smjer. I da prolazim s vrlo dobrim ;)

 ti misliš s vrlo dobrim u ruđer???
ja sam 7 prošo s 5 i imam 29 bodova iz 7 za ruđer.
iz 8 ću imat negdje 24-25.
to je negdje 53-54 boda a s tim se možeš upisati na računalstvo sa sigurnošću.
aa ti ak prolaziš s 4 to je 24 boda max po god(ako računamo da si iz svih brojećih predmeta imao 4) to 48 bodova a tolko je potrebno za računalstvo minimalno-upad je ono-zadnji na listi ak se skrumpaš. a ak ne neideš na more. xDD
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
15 godina
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
leo_819 kaže...
dantex kaže...

mene isto

 

elektrotehnika ti kul stvarčice koje mogu sam doma napravit

 

zazmišaljam u ruđera ili sesvetsku

 

 

samo pitanjce: ak završim elektrotehniku kaj ću radit? sklopove dizajirat ili što?

 eh kaj ćeš radit, to ti nitko nemože reć... ali uglavnom možeš radit sve u toj struci samo sa Srednjom školom nije lako nać dobar posao
 Ali se uvijek može upisati fakultet,ali mene zanima koji je smjer onako najbolji,gledam na njihovoj stranici i vidim da najviše upisuju djece u računalstvo(162) i u elektroniku i mehatroniku po 56,a u optiku 24.Pa mislim da je računalstvo najlakše,a ja bi uzel mehatroniku .Prema tim podjelama čini se da je računalstvo najlakše.Sada se svoumim između računalstva i mehatronike,pa ako ima netko ko je išao u neki od ta dva smjera,neka mi kaže svoja mišljenja.Hvala unaprijed!

Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2009 13:50 (emerik).
16 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
emerik kaže..
 Ali se uvijek može upisati fakultet,ali mene zanima koji je smjer onako najbolji,gledam na njihovoj stranici i vidim da najviše upisuju djece u računalstvo(162) i u elektroniku i mehatroniku po 56,a u optiku 24.Pa mislim da je računalstvo najlakše,a ja bi uzel mehatroniku .Prema tim podjelama čini se da je računalstvo najlakše.Sada se svoumim između računalstva i mehatronike,pa ako ima netko ko je išao u neki od ta dva smjera,neka mi kaže svoja mišljenja.Hvala unaprijed!

 ja idem elektrotehniku i spojeni smo s mehatronikom oni rade više strojartsvo i tehničko crtanje, a mi imamo više osnova elektrotehnike i predmeta vezanih uz struju... za računalstvo neznam ti vidi što bi išao dalje.
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
leo_819 kaže...
emerik kaže..
 Ali se uvijek može upisati fakultet,ali mene zanima koji je smjer onako najbolji,gledam na njihovoj stranici i vidim da najviše upisuju djece u računalstvo(162) i u elektroniku i mehatroniku po 56,a u optiku 24.Pa mislim da je računalstvo najlakše,a ja bi uzel mehatroniku .Prema tim podjelama čini se da je računalstvo najlakše.Sada se svoumim između računalstva i mehatronike,pa ako ima netko ko je išao u neki od ta dva smjera,neka mi kaže svoja mišljenja.Hvala unaprijed!

 ja idem elektrotehniku i spojeni smo s mehatronikom oni rade više strojartsvo i tehničko crtanje, a mi imamo više osnova elektrotehnike i predmeta vezanih uz struju... za računalstvo neznam ti vidi što bi išao dalje.
 A znaš možda nekoga ko ide u računalstvo,a kak je ovima u mehatronici?
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! |^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^| || |...NOOB TRUCK..........| ||'|";,__ |_..._..._______===|=||_|__|..., ] "(@)'(@)"""''"**|(@)(@)*****''(@)
15 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković

Iz osobnog iskustva s ruđerom ću ti reč ovo:

 

 

a) ko nadobudni informatičar krečem u ruđer,smjer mehatronika(automatika)...2. experimentalna generacija tada

b) na polugodištu prvog razreda iztraumatiziran kuljom iz elektrotenike palim prvi Winston tada,kreče se na Dinamove tekme,vani i na maksimir

c) kao apsolvirani boys kreče lagano experimentiranje s drogama,po tome je bar ta škola poznata

d) drugi i treći razred proveo sam po partyima s večinom razreda....

e) četvrti je bio mix trekmi i partya..... zaboravio sam reć da sam s frendom potukao rekord škole po kuljama i neopravdanima

f) maturirao s 4 sam da me se riješe,najsretniji dan života mog i života profesora

 

nikakvi   FERovi i ništa nakon škole,ta škola ti pruži neke druge poglede u životu ;)

Phenomenalni duja X3,Biostar 790GX,XFX HD4830
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2009 16:56 (troublemaker).
16 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
emerik kaže..
 A znaš možda nekoga ko ide u računalstvo,a kak je ovima u mehatronici?
 neznam nikoga ko ide računalstvo jer ga nema u mom gradu... njima je nešto kao meni prva dva razreda u mehartonicu su za  nijansu teža nego u elektro dok su druga dva u elektrotehnici dosta teža...
troublemaker kaže...

Iz osobnog iskustva s ruđerom ću ti reč ovo:

 

 

a) ko nadobudni informatičar krečem u ruđer,smjer mehatronika(automatika)...2. experimentalna generacija tada

b) na polugodištu prvog razreda iztraumatiziran kuljom iz elektrotenike palim prvi Winston tada,kreče se na Dinamove tekme,vani i na maksimir

c) kao apsolvirani boys kreče lagano experimentiranje s drogama,po tome je bar ta škola poznata

d) drugi i treći razred proveo sam po partyima s večinom razreda....

e) četvrti je bio mix trekmi i partya..... zaboravio sam reć da sam s frendom potukao rekord škole po kuljama i neopravdanima

f) maturirao s 4 sam da me se riješe,najsretniji dan života mog i života profesora

 

nikakvi   FERovi i ništa nakon škole,ta škola ti pruži neke druge poglede u životu ;)

 hehe... zaista poučno
Bolje ispasti budala nego iz aviona | C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Ja ti savjetujem računalstvo jer nije tako jako teško no pazi iako je ruđer dobra škola upamti ovo: RUĐER JEDE MALU DJECU. Vrlo vjerojatno (ako nisi geek) ćeš se do kraja 1. razreda propušit i poćet ćeš sve više pit a već u drugom razredu ćeš jednom mjesećno pušit travu a u 3. ćeš bit lud. Ja ti to iz iskustva govorim al jedno je sigurno nećeš požalit za svojom mladosti kao neki štreberi iz gimnazija.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
Matatata krele od zanata kaže...
 to 48 bodova a tolko je potrebno za računalstvo minimalno-upad je ono-zadnji na listi ak se skrumpaš. a ak ne neideš na more. xDD
 Ne pricaj price,upadnes bez problema sa 48 bodova.
Mehatronika sada trazi 42 po novome,pa pri upisu kazes da ako te ne prime u racunalstvo da te upisu u mehatroniku.
Spank Master kaže...

Ja ti savjetujem računalstvo jer nije tako jako teško no pazi iako je ruđer dobra škola upamti ovo: RUĐER JEDE MALU DJECU. Vrlo vjerojatno (ako nisi geek) ćeš se do kraja 1. razreda propušit i poćet ćeš sve više pit a već u drugom razredu ćeš jednom mjesećno pušit travu a u 3. ćeš bit lud. Ja ti to iz iskustva govorim al jedno je sigurno nećeš požalit za svojom mladosti kao neki štreberi iz gimnazija.

 Sve ce ti se dogodit ako ces se ponasati kao i u osnovnoj.
Nemoras biti geek da prodes razred,i nemoras se opusavati poslje skole da izbacis "stres",a sam si si ga stvorio.
Daj odrastite!Cool
...Scooter Tuning is not A Crime!!...
15 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
Spank Master kaže...

Ja ti savjetujem računalstvo jer nije tako jako teško no pazi iako je ruđer dobra škola upamti ovo: RUĐER JEDE MALU DJECU. Vrlo vjerojatno (ako nisi geek) ćeš se do kraja 1. razreda propušit i poćet ćeš sve više pit a već u drugom razredu ćeš jednom mjesećno pušit travu a u 3. ćeš bit lud. Ja ti to iz iskustva govorim al jedno je sigurno nećeš požalit za svojom mladosti kao neki štreberi iz gimnazija.

 

Hehehe,potpis......jede malu djecu Smijeh sjecam se 1. dana.... i parole na ulazu: dobrodošli u KPD Ruđer Bošković....neznam dal to još stavljaju hehe

šta bi dao da mogu vrijeme vratiti......doba bez brige i pameti....

Ruđer zakon!!!
Phenomenalni duja X3,Biostar 790GX,XFX HD4830
16 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

a sesvete jel itko tamo išao i kavo je stanje tamo nasprem ruđera

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

Nemogu vjerovat kaj se piše ovdje u ovoj temi. Prva stvar odaberi smjer koji ti se sviđa ne kaj bi bilo najbolje jer si biraš zanimanje koje bi trebao raditi u životu.

 

Drugo ne manje važno ovo kaj pišu za opijanje i slično sve ovsi o tebi. I u drugim školama će te nagovarat da idete pit (znam po svojoj osnovnoj školi) i pušenje ista stvar al cigarete nikaj drugo. Nakon onih postova bi se i ja ispiso iz škole kaj su nas*****.

 

Uglavnom od tehničkih škola takvih smjerova nećeš naći bolju i opremljeniju. Ruđer ti je najopremljenija što se tiče labosa nemoj se zavaravat s ovim pričama KDOTPG Ruđer Bošković iz kojeg je to vremena druga Tita u jasličkoj dobi?

 

Osim toga ti se možeš premjestit iz jedne škole u drugu ako ti se ne sviđa. Može se čak i nakon polugodišta tak da ćeš do onda upoznat ekipu s kojom znaš na čemu si...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis. ----------------------- Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
Seky kaže...

Nemogu vjerovat kaj se piše ovdje u ovoj temi. Prva stvar odaberi smjer koji ti se sviđa ne kaj bi bilo najbolje jer si biraš zanimanje koje bi trebao raditi u životu.

 

Drugo ne manje važno ovo kaj pišu za opijanje i slično sve ovsi o tebi. I u drugim školama će te nagovarat da idete pit (znam po svojoj osnovnoj školi) i pušenje ista stvar al cigarete nikaj drugo. Nakon onih postova bi se i ja ispiso iz škole kaj su nas*****.

 

Uglavnom od tehničkih škola takvih smjerova nećeš naći bolju i opremljeniju. Ruđer ti je najopremljenija što se tiče labosa nemoj se zavaravat s ovim pričama KDOTPG Ruđer Bošković iz kojeg je to vremena druga Tita u jasličkoj dobi?

 

Osim toga ti se možeš premjestit iz jedne škole u drugu ako ti se ne sviđa. Može se čak i nakon polugodišta tak da ćeš do onda upoznat ekipu s kojom znaš na čemu si...

Evo,mene isto zanima ta tema,pa je bolja npr. za FER Ruđer ili neka gimnazija?
Forza Milan!!!AC Milan!!!
16 godina
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
Aki kaže...
Armor kaže...

Misliš krenuti putevima elektrotehnike ili računalstva?

Ja sam osobno završil elektrotehniku u VŽ-u, škola sa "diplomom", tzv. mec (uz RB najbolja takve vrste).

Za FER već trebaš biti maher...

 

EDIT: broj poruka poklapa mi se sa godinom rođenjaCool

 daj neke profesore napisi koji su ti imali, da se smijem malo :D
 Jel znaš možda pokojnog Trebera, profesora fizike?
Ili još živu Virovku, profesoricu matematike...
Na kraju mi je fiziku predavala susjeda iz Zlatara.
Pa sam imal čak 3 sa početnih 1Cool
Koga da ti još nabrojim...
Možda profesoricu iz Hrvatskog koja je iz Zaboka i jako sliči majci iz Malcoma u sredini...
Da ne ispadnem totalno glup, bil sam 2 put prvak u šahu.
Jedinice sam imal zbog samo 480 neopravdanih.
Pili smo frend i ja dan i noć kod jednog Srbina i slušali čirilicu
Bila su to vremena

Sry 4 off topic, samo sam odgovoril na pitanje
"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
15 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
rossoneros kaže...
Seky kaže...

Nemogu...

Evo,mene isto zanima ta tema,pa je bolja npr. za FER Ruđer ili neka gimnazija?
 Ovakva ti je situacija NEKE gimnazije su bolje u matematici od Ruđera, hrvatski je isto na strani gimnazija, o engleskom bi se dalo raspravljat.
To dovodi do zaključka da je za upis na bilokoji faks bolja gimnazija, ali samo za upis i prvu ili eventualno drugu godinu. Dok kasnije kad dođe struka onda tehničke škole imaju debelu prednost jer 4 godine struke i četvrti razred na fizici gdje se radi struja se nemogu uspoređivati.

Znači ako želiš učit i mat i hrv možeš sustić gimnazijalce a struka je kasnije lakša na faksu.
15 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
rossoneros kaže...
Seky kaže...

Nemogu vjerovat kaj se piše ovdje u ovoj temi. Prva stvar odaberi smjer koji ti se sviđa ne kaj bi bilo najbolje jer si biraš zanimanje koje bi trebao raditi u životu.

 

Drugo ne manje važno ovo kaj pišu za opijanje i slično sve ovsi o tebi. I u drugim školama će te nagovarat da idete pit (znam po svojoj osnovnoj školi) i pušenje ista stvar al cigarete nikaj drugo. Nakon onih postova bi se i ja ispiso iz škole kaj su nas*****.

 

Uglavnom od tehničkih škola takvih smjerova nećeš naći bolju i opremljeniju. Ruđer ti je najopremljenija što se tiče labosa nemoj se zavaravat s ovim pričama KDOTPG Ruđer Bošković iz kojeg je to vremena druga Tita u jasličkoj dobi?

 

Osim toga ti se možeš premjestit iz jedne škole u drugu ako ti se ne sviđa. Može se čak i nakon polugodišta tak da ćeš do onda upoznat ekipu s kojom znaš na čemu si...

Evo,mene isto zanima ta tema,pa je bolja npr. za FER Ruđer ili neka gimnazija?
 Ruđer je bolji i to jako puno kaže mi frend s fera da su gimnazijalci tamo predmet sprdnje
16 godina
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković
Spank Master kaže...
rossoneros kaže...
Seky kaže...

Nemogu vjerovat kaj se piše ovdje u ovoj temi. Prva stvar odaberi smjer koji ti se sviđa ne kaj bi bilo najbolje jer si biraš zanimanje koje bi trebao raditi u životu.

 

Drugo ne manje važno ovo kaj pišu za opijanje i slično sve ovsi o tebi. I u drugim školama će te nagovarat da idete pit (znam po svojoj osnovnoj školi) i pušenje ista stvar al cigarete nikaj drugo. Nakon onih postova bi se i ja ispiso iz škole kaj su nas*****.

 

Uglavnom od tehničkih škola takvih smjerova nećeš naći bolju i opremljeniju. Ruđer ti je najopremljenija što se tiče labosa nemoj se zavaravat s ovim pričama KDOTPG Ruđer Bošković iz kojeg je to vremena druga Tita u jasličkoj dobi?

 

Osim toga ti se možeš premjestit iz jedne škole u drugu ako ti se ne sviđa. Može se čak i nakon polugodišta tak da ćeš do onda upoznat ekipu s kojom znaš na čemu si...

Evo,mene isto zanima ta tema,pa je bolja npr. za FER Ruđer ili neka gimnazija?
 Ruđer je bolji i to jako puno kaže mi frend s fera da su gimnazijalci tamo predmet sprdnje
Ruđer i Mec su podjednaki, za elektrotehniku 2 ponajbolje škole u HR.
Nisam 100% siguran ali mislim da u ZG još postoji Tesla koja je također super škola za elektrotehniku.
Uglavnom, autor teme neće pogriješiti sa Ruđerom
"You must take your opponent into a deep dark forest where 2+2=5, and the path leading out is only wide enough for one." -Mihail Talj
15 godina
neaktivan
offline
RE: TŠ Ruđer Bošković

Shvati,nema veze srednja škola sa faksom,ja znam ljude iz tehničke kaj idu na medicinu i ljude sa trogodišnje škole za kimatizaciju šta završavaju FER......bitno je šta ti imaš u svojoj glavi a ne u koju srednju ideš,ja završio ruđer a neznam više ni one U/I jednađbe otpora il biločega i struja mi nije najdraža stvar na svijetu,volim kompove a bavim se s satelitskim antenama.....capische?

Phenomenalni duja X3,Biostar 790GX,XFX HD4830
15 godina
neaktivan
offline
TŠ Ruđer Bošković

E da si htio mogo si stvarno puno naučit, a kako to može bit da nije važno koju srednju ide? Je važno je jer kad bude na faksu sa završenim Ruđerom imat će neko predznanje koje drugi koji nisu imali struku neće imati. Znači bit će lakše na FER-u ako bude učio.

 

I nezz ko je napisao al po čemu su MIOC i Ruđer u elektrotehnici jednaki? Jel to na faksu ili u srednjoj?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice