Web dizajn, graficki dizajn ili cad specijalist

poruka: 12
|
čitano: 7.573
|
moderatori: Lazarus Long, vincimus, pirat, XXX-Man
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Web dizajn, graficki dizajn ili cad specijalist

 

trenutno se mogu prepoznat u sva tri podrucja, a najvise od svih bi mozda koristio grafiku, ali me zanima vase misljenje.


Sta preporucate?

potpis :D
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Web dizajn, graficki dizajn ili cad specijalist

To ti sam najbolje znaš.

oko za oko,pasta za zube
 
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Web dizajn, graficki dizajn ili cad specijalis

Ono sto te najvise od  svega zanima...

15 godina
offline
RE: Web dizajn, graficki dizajn ili cad specijalis

Ima netko ovdje da studira informatički dizajn, zanima me da li se na tom smjeru uči raditi u programima tipa photoshop i sl. ? Gdje bi se moglo zaposliti nakon završetka (kad bi bilo zaposlenja :D)

 

(Informatički dizajn bavi se tehnološkim postupcima u pripremi i proizvodnji grafičkih proizvoda i multimedijskih sadržaja. Detaljno se pristupa oblikovanju i dizajnu grafičkih rješenja, koncipiranja i realiziranja multimedijskih proizvoda)

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.7.2013 22:55 (tony THE Noob).
10 godina
offline
Web dizajn, graficki dizajn ili cad specijalist

Za grafički dizajn... u web agencijama, marketinškim agencijama, dizajn studiji... dizajn sučelja za mobilne apliakcije, webowe, dizajn promotivnih materijala, široko je područje.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Web dizajn, graficki dizajn ili cad specijalist

Ak si specijalista u cad-u to je super nema baš mnogo ljudi koji "baš" znaju raditi.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Jednostavno Procitati

Pozdrav Pozdrav Ovako zanima me kako napraviti gif animaciju s slijedecim programima photoshop cs5

i xara 3d maker molim odgovor ubrzo ako moze hvala svima;) i molim detaljno objasnjenje ako je moguce Muc

Mucc
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Jednostavno Procitati
Mucc kaže...

Pozdrav Pozdrav Ovako zanima me kako napraviti gif animaciju s slijedecim programima photoshop cs5

i xara 3d maker molim odgovor ubrzo ako moze hvala svima;) i molim detaljno objasnjenje ako je moguce Muc

evo tutorijali

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
5 godina
neaktivan
offline
Web dizajn, graficki dizajn ili cad specijalist

Bok svima,

Zanima me ako tko ide na arhitektonski fakultet dizajna da mi može objasniti proceduru prijemnoga, ali prvo gledala sam ima matematike u 1 semestru i zanima me je li teka? 

Hvalaa

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Web dizajn, graficki dizajn ili cad specijalist

Da ne otvaram novu temu ili da ne tražim duboko po forumu odlučio sam ovdje potražiti savjet. Evo vidim u Algebri tečaj za web dizajnera trenutno imaju nekakve popuste pa me zanima šta vi ostali mislite. Ima li to smisla? Hoću li išta naučiti? (dobro uglavnom znam da ću sve više manje sam naučiti kao i u većini stvari u život) Koliko će mi značiti taj papir realno? Ajmo ljudi pomozite haha

Uglavnom sam imam odgovore na većinu pitanja i da slušam samo sebe ne bi upisao, al onda opet nekako očekujem da ću naučiti neke osnove, da će me se uvesti u taj svijet pa će biti lakše dalje učiti.

 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Web dizajn, graficki dizajn ili cad specijalist

Što se tiče toga je li ti potreban papir, ne znam, ali ako te zanima učenje na internetu postoji jako puno toga. Za osnove web dizajna pogledaj npr. ovdje :

https://www.w3schools.com/

 

a ako bi radije gledao na YT probaj npr. ovaj:

https://www.youtube.com/channel/UCVTlvUkGslCV_h-nSAId8Sw ili ovaj: https://www.youtube.com/channel/UC-JQzTHQrVA8j-tamvy66fw

 

 
0 0 hvala 2
6 godina
offline
Web dizajn, graficki dizajn ili cad specijalist

Iako sada gledam i mislim da bi mi se puno više isplatilo platiti tečajeve na Pluralsightu. Kada usporedim cijene Algebre i Pluralsighta za jednako razdoblje bi me ovdje ispalo 4 puta manje, a mislim i da bi puno više naučia. Barem dolazim do tog zaključka čitajući po forumu i internetu općenito o Pluralsightu

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice