Problem sa brojem postova zaključana tema

poruka: 17
|
čitano: 2.857
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Ne pise mi koliko imam poruka!!!!
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa brojem postova

ovako imam sljedeci problem, desno gdje imam navigacijski kutak, teme koje pratim itd... avatar, imam ono pola zvjezdice i dole ispod treba da pise koliko imam postova, e sad, meni nema tog broja, samo zvjezdica i onda ona linija ispod

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa brojem postova
BannedOnThisForum kaže...

ovako imam sljedeci problem, desno gdje imam navigacijski kutak, teme koje pratim itd... avatar, imam ono pola zvjezdice i dole ispod treba da pise koliko imam postova, e sad, meni nema tog broja, samo zvjezdica i onda ona linija ispod

Nisi jedini. To je vjerojatno zato što su maknuli brojač postova. Napokon!!!

Q: U čemu radiš site? A: Pa u Dreamweaveru! Naravno! - hahahahahahaha
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa brojem postova
BannedOnThisForum kaže...

ovako imam sljedeci problem, desno gdje imam navigacijski kutak, teme koje pratim itd... avatar, imam ono pola zvjezdice i dole ispod treba da pise koliko imam postova, e sad, meni nema tog broja, samo zvjezdica i onda ona linija ispod

E, stvarno imaš problem... Idi malo van na zrak.

15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa brojem postova
BannedOnThisForum kaže...

ovako imam sljedeci problem, desno gdje imam navigacijski kutak, teme koje pratim itd... avatar, imam ono pola zvjezdice i dole ispod treba da pise koliko imam postova, e sad, meni nema tog broja, samo zvjezdica i onda ona linija ispod

Isto je tako i kod mene,ajde na svoj profil,i klikni na opciju "pogledaj poruke",pa će ti tamo pisati broj poruka.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa brojem postova
warhed kaže...
BannedOnThisForum kaže...

ovako imam sljedeci problem, desno gdje imam navigacijski kutak, teme koje pratim itd... avatar, imam ono pola zvjezdice i dole ispod treba da pise koliko imam postova, e sad, meni nema tog broja, samo zvjezdica i onda ona linija ispod

Isto je tako i kod mene,ajde na svoj profil,i klikni na opciju "pogledaj poruke",pa će ti tamo pisati broj poruka.

Nće. Mislim da je brojanje postova iskorjenjeno sa ovog foruma "once and for all"... Jedini oblik statusa su sada samo zvjezdice.. :D

Q: U čemu radiš site? A: Pa u Dreamweaveru! Naravno! - hahahahahahaha
Poruka je uređivana zadnji put pet 7.8.2009 15:12 (coder_).
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa brojem postova

Jel se može nekako obrisat ono "odgovori na moje poruke" mislim sadržaj

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Problem sa brojem postova

Ja pogledao i piše tamo u porukama.

O očima n00bova svatko je cheater. U očima moderatora svatko je spamer. Quid latine dictum est altum viditur- Sve rečeno na Latisnki zvuči pametno.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa brojem postova
thuglife kaže...

Ja pogledao i piše tamo u porukama.

Taj broj nije točan. Pošto sam danas ima preko 2200 postova, a tamo mi piše 1700... Znači da to nije  to.

 

I nema potrebe da se više troše riječi na broj postova. Ionako nikakve koristi od njega, osim za hvalisavce..

Q: U čemu radiš site? A: Pa u Dreamweaveru! Naravno! - hahahahahahaha
15 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa brojem postova
coder_ kaže...
warhed kaže...
BannedOnThisForum kaže...

ovako imam sljedeci problem, desno gdje imam navigacijski kutak, teme koje pratim itd... avatar, imam ono pola zvjezdice i dole ispod treba da pise koliko imam postova, e sad, meni nema tog broja, samo zvjezdica i onda ona linija ispod

Isto je tako i kod mene,ajde na svoj profil,i klikni na opciju "pogledaj poruke",pa će ti tamo pisati broj poruka.

Nće. Mislim da je brojanje postova iskorjenjeno sa ovog foruma "once and for all"... Jedini oblik statusa su sada samo zvjezdice.. :D

Kod mene još uvijek piše proj poruka

16 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa brojem postova
warhed kaže...

Kod mene još uvijek piše proj poruka

Ajd pročitaj sad moj zadnji post ponovo...

Q: U čemu radiš site? A: Pa u Dreamweaveru! Naravno! - hahahahahahaha
14 godina
offline
Problem sa brojem postova

Ovo su ukinuli zato kaj je ekipa pisala bezveze poruke(birc,nespavalice) i zato su dobili zvjezice i to  je obican spamm.zato su ukinuli to.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem sa brojem postova
Fake_Alert kaže...

Ovo su ukinuli zato kaj je ekipa pisala bezveze poruke(birc,nespavalice) i zato su dobili zvjezice i to  je obican spamm.zato su ukinuli to.

pa neka onda samo maknu postcount sa cijelog podforuma ostalo! a ne ovako. sad ni mi sami ne znamo koliko smo napisali. bolje da to vrate...

Bubamara na steroidima. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
offline
RE: Problem sa brojem postova
jurluk kaže...
Fake_Alert kaže...

Ovo su ukinuli zato kaj je ekipa pisala bezveze poruke(birc,nespavalice) i zato su dobili zvjezice i to  je obican spamm.zato su ukinuli to.

pa neka onda samo maknu postcount sa cijelog podforuma ostalo! a ne ovako. sad ni mi sami ne znamo koliko smo napisali. bolje da to vrate...

Kaj ak vrate,bezveze ce te pisat i nabijat si postove i dobivat zvijezice na nicemu,vak nam je bolje sam zvijzice tu i bok...

15 godina
offline
RE: Problem sa brojem postova
Fake_Alert kaže...

Kaj ak vrate,bezveze ce te pisat i nabijat si postove i dobivat zvijezice na nicemu,vak nam je bolje sam zvijzice tu i bok...

ma ne! neka vrate kao što je bilo do danas. da svatko vidi svoj broj. a ako se makne postcount sa podforuma ostalo, onda postovi u tim temama više neće utjecati na zvjezdice i problem riješen.

Bubamara na steroidima. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa brojem postova

Zašto ste opterećeni koliki vam je broj postova.Ovdje smo da komuniciramo a ne da se utrkujemo tko ima više postova(npr. moj pimp.. je veći od tvog za 2 cm).Nerazumijem to...

1% sam normalan,75% neuracunljiv,23%zaboravan ali sam 100% otkvacen
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Problem sa brojem postova
General Zed kaže...

Zašto ste opterećeni koliki vam je broj postova.Ovdje smo da komuniciramo a ne da se utrkujemo tko ima više postova(npr. moj pimp.. je veći od tvog za 2 cm).Nerazumijem to...

A djeca, sto ces vesele se brojkamaCool

16 godina
moderator
offline
Problem sa brojem postova

Broj postova je namjerno maknut. Trajno ili privremeno, još ćemo vidjeti.

 

Broj postova koji piše kad pregledavate svoje poruke nije točan, jer prikazuje samo poruke u zadnjim mjesecima, a ne od trenutka registracije.

Domagoj
 
3 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Ne pise mi koliko imam poruka!!!!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice