Nintendo Switch izdvojena tema

poruka: 1.429
|
čitano: 587.640
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Nintendo Switch

Zivim u AT. Al pazi, Switch otkad je izasao, samo je cijena rasla, nikako padala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Nintendo Switch

Opa, danasnji ulov, polovno Switch sa slijedecom opremom:

2 seta kontrolera

2 nosaca za kontrolere (onaj sredisnji dio gdje se ustekaju)

2 aftermarket "pro" kontrolera

 

Fizicke kopije igara:

Mario Rabits Kingdom

Mario Kart 8 Deluxe

Mario Odissay

Zelda Breath of the Wild

Skyrim

 

Sve skupa za 400€, na fotografijama izgleda solidno ocuvano,

veceras cu se zaletiti kod vlasnika i isprobati dali sve sljaka.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch

Kad bi se bar kod nas ovdje u HR mogao nac neki pristojan deal, pa makar i polovni.. Ja polako pocinjem odustajati od kupnje, bez obzira sto sam ovih 2-3 tjedna stvarno bio tolko nahajpan da cu ga uzet (prije tjedan dana sam jos narucio screen protector😂😂).. Ugl previse mi je dat 2500 kuna na “golu” konzolu i onda jos 500 kuna na jednu igru dok cijene igara uopce ne padaju pa tako jedna Zelda koja je izasla prije skoro 2 godine i dalje kosta 500 kuna.. Pro controller je takoder neizbjezan koliko vidim, tako da jos jednih 500-600 kuna pocetnog troska.. Znaci tu vec dolazimo na 3500 kuna samo na pocetku, a di su jos ostale igre (koje stalno isto kostaju) i poneka ostala oprema...

Ja cu i dalje bit strpljiv pa ako naleti neki pristojan deal cu uzet, al ovako...

ll
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
ILoxD kaže...

Kad bi se bar kod nas ovdje u HR mogao nac neki pristojan deal, pa makar i polovni.. Ja polako pocinjem odustajati od kupnje, bez obzira sto sam ovih 2-3 tjedna stvarno bio tolko nahajpan da cu ga uzet (prije tjedan dana sam jos narucio screen protector😂😂).. Ugl previse mi je dat 2500 kuna na “golu” konzolu i onda jos 500 kuna na jednu igru dok cijene igara uopce ne padaju pa tako jedna Zelda koja je izasla prije skoro 2 godine i dalje kosta 500 kuna.. Pro controller je takoder neizbjezan koliko vidim, tako da jos jednih 500-600 kuna pocetnog troska.. Znaci tu vec dolazimo na 3500 kuna samo na pocetku, a di su jos ostale igre (koje stalno isto kostaju) i poneka ostala oprema...

Ja cu i dalje bit strpljiv pa ako naleti neki pristojan deal cu uzet, al ovako...

 

Nisi još nabrojao torbicu za nošenje i tempered glass za ekran.

Wii U je bio neuništiv, ovo je krhko kao šibica.

 

A gle, osim nintendo ekskluziva koje izlaze vrlo rijetko ništa ne propuštaš. Hrpa remastera i indie igara.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
7 godina
protjeran
offline
Nintendo Switch

Na kraju se tip nije javio, bezveze, zadnja poruka u 18:27, da pase i postom da posalje,

makar smo u istom gradu, zelim do njega to pogledat i preuzet. Vjerovatno pokusaj prevare.

 

Ako gdje vidite ove fotke na oglasnicima, znate da je to isti taj tip, i da ne kupujete postom, samo u zivo.

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Ja do sad jos nisam bio u tom “nintendo svijetu” osim sto sam par puta kod prijatelja odigro Wii i to je to, Zeldu nisam ni jednu jos probao, a Maria sam nekad davno odigro na pc-u onog platformera iz srednjeg vijeka 😂.. Dakle ne poznajem taj  univerzum i nikad me nije nesto privlacio.. I uglavnom gledajuci malo videe po yt-u Mario Odyssey mi se jako svidio i ako ikad uzmem Switch on ce mi bit No1, pa onda Zelda koja mi je takoder odlicna po ovome sto sam vidio, Splatoon mi se isto cini fora i dosta zarazan..  A prije svega tu je i to prijenosno igranje sto je stvarno korisna stvar.. I sad kad sve zbrojim, ne znam isplati li se uopce dat tolke novce za 2-3 igre koje mi za sad upadaju u oko (u buducnosti ce ih vjerojatno bit i vise)...

Ne znam ako je ovdje legalno uopce pricat o tome (ako nije javite pa cu uklonit), ali zanima me koje bi posljedice bile ako se konzola jailbreaka osim sto se pretpostavljam, gubi online igranje koje mi ionako ne treba jer za to imam ps4..

ll
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.11.2018 12:38 (ILoxD).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
ILoxD kaže...

Ja do sad jos nisam bio u tom “nintendo svijetu” osim sto sam par puta kod prijatelja odigro Wii i to je to, Zeldu nisam ni jednu jos probao, a Maria sam nekad davno odigro na pc-u onog platformera iz srednjeg vijeka 😂.. Dakle ne poznajem taj  univerzum i nikad me nije nesto privlacio.. I uglavnom gledajuci malo videe po yt-u Mario Odyssey mi se jako svidio i ako ikad uzmem Switch on ce mi bit No1, pa onda Zelda koja mi je takoder odlicna po ovome sto sam vidio, Splatoon mi se isto cini fora i dosta zarazan..  A prije svega tu je i to prijenosno igranje sto je stvarno korisna stvar.. I sad kad sve zbrojim, ne znam isplati li se uopce dat tolke novce za 2-3 igre koje mi za sad upadaju u oko (u buducnosti ce ih vjerojatno bit i vise)...

Ne znam ako je ovdje legalno uopce pricat o tome (ako nije javite pa cu uklonit), ali zanima me koje bi posljedice bile ako se konzola jailbreaka osim sto se pretpostavljam, gubi online igranje koje mi ionako ne treba jer za to imam ps4..

 Ako se ne spojis online vjerojatno nikakve.

11 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

https://www.shopto.net/nintendo/switch/SWHW27-nintendo-switch-hw-neon-mario-kart-8-deluxe zajedno sa postarinom izade malo manje od 2500... sasvim dobar deal:)

ll
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
ILoxD kaže...

https://www.shopto.net/nintendo/switch/SWHW27-nintendo-switch-hw-neon-mario-kart-8-deluxe zajedno sa postarinom izade malo manje od 2500... sasvim dobar deal:)

 Računaj si samo još kupiti adapter jer UK verzija vjerojatno ima drugačiju utičnicu za struju :)

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
12 godina
offline
Nintendo Switch

Da li Nintendo ima neku naviku puknuti neki Božićni popust, uzeo bih si Diablo i možda Pokemone, pa da se ne zaletim ako će biti popusta

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
Luuka kaže...
ILoxD kaže...

https://www.shopto.net/nintendo/switch/SWHW27-nintendo-switch-hw-neon-mario-kart-8-deluxe zajedno sa postarinom izade malo manje od 2500... sasvim dobar deal:)

 Računaj si samo još kupiti adapter jer UK verzija vjerojatno ima drugačiju utičnicu za struju :)

 Imas pravo, bas sam pogledo unboxing UK verzije i da, trebat ce mi dodatni adapter... Jel ima jos nesto na sto trebam pazit posto ga narucujem iz UK ili samo to? Koliko vidim Switch je region free, tako da valjda nema neke razlike, ja se nadam...

nex987 kaže...

Da li Nintendo ima neku naviku puknuti neki Božićni popust, uzeo bih si Diablo i možda Pokemone, pa da se ne zaletim ako će biti popusta

 Ja ga isto kupujem, ali kao sto mozes procitat u ovoj temi od ostalih clanova, nemoj se nadat previse jer cijena im je ista vec skoro dvije godine otkad je izasla konzola.. Tako je i sa igrama..

ll
15 godina
offline
Nintendo Switch

Nintendo skoro nema nikad official popuste, a ako i ima oni su simbolični i za 2-3 igre možda.

Veća je šansa da ćeš ubosti bolji deal na fizička izdanja na thegamecollectionu i sl.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo Switch

Možda da sam krenuo s fizičkim izdanjima da si pravim kolekciju na polici, ali ovako imam SD karticu od 256 GB pa uzimam samo digitalno 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Nintendo Switch

Ima li netko preporuku za SD karticu pošto nisam imao iskustva sa kupnjom istih. Neki određeni brend (kvaliteta), veličina, cijena, vrsta (ako ima kakve razlike)? Imam neki osjećaj da bi se Switch mogao brzo napunit s obzirom da toliko novih i dobrih naslova izlazi.

Unaprijed Hvala

Senior IT Consultant
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
GreenDevil kaže...

Ima li netko preporuku za SD karticu pošto nisam imao iskustva sa kupnjom istih. Neki određeni brend (kvaliteta), veličina, cijena, vrsta (ako ima kakve razlike)? Imam neki osjećaj da bi se Switch mogao brzo napunit s obzirom da toliko novih i dobrih naslova izlazi.

Unaprijed Hvala

 Koliko vidim ove se najcesce koriste https://www.base.com/buy/product/sandisk-128-gb-ultra-a1-micro-sd-card-with-adapter-sdsquar-128g-gn6ma/dgc-sdsquar~2D128g~2Dgn6ma.htm i mislim da je ovo vrh cijena i da ces tesko nac za manje para od ovog, a i sam SanDisk je vrh sto se tice memorije (kvaliteta,brzina,itd..) bar iz mog iskustva sa drugim uređajima.. Naravno, mozes uzet i neki manji kapacitet, ali koliko vidim ljudi koji imaju Switch preporucaju da se ne ide ispod 64gb, pogotovo jos ako namjeravas igrat digitalno...

ll
11 godina
neaktivan
offline
Nintendo Switch

Jel ima neko iskustva sa kupovanjem konzola izvana? Znaci meni je konacna cijena na checkoutu 287 funti (zajedno sa postarinom) i jel to sve sto cu morat platit? Nema nikakvih dodatnih troskova, poreza itd? Kontaktirao sam njih i kazu da nisu odgovorni za nkakve dodatne troskove ako se dese "putem", pa zato pitam..

ll
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.12.2018 20:58 (ILoxD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
ILoxD kaže...

Jel ima neko iskustva sa kupovanjem konzola izvana? Znaci meni je konacna cijena na checkoutu 287 funti (zajedno sa postarinom) i jel to sve sto cu morat platit? Nema nikakvih dodatnih troskova, poreza itd? Kontaktirao sam njih i kazu da nisu odgovorni za nkakve dodatne troskove ako se dese "putem", pa zato pitam..

 

Ako naručuješ iz UK ne bi trebalo, ali ja isto nisam odgovoran za nikakve dodatne troškove putem :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
Bitanga kaže...
ILoxD kaže...

Jel ima neko iskustva sa kupovanjem konzola izvana? Znaci meni je konacna cijena na checkoutu 287 funti (zajedno sa postarinom) i jel to sve sto cu morat platit? Nema nikakvih dodatnih troskova, poreza itd? Kontaktirao sam njih i kazu da nisu odgovorni za nkakve dodatne troskove ako se dese "putem", pa zato pitam..

 

Ako naručuješ iz UK ne bi trebalo, ali ja isto nisam odgovoran za nikakve dodatne troškove putem :-)

Ma i ja mislim da ne ni trebalo.. Narucivao sam ovo ljeto sa SportsDirecta robe za 2500 kn i isto su slali preko DPD-a i platio sam tocno onoliko koliko je pisalo na checkoutu.. Al najvise me brine taj nas porez jer sam citao da se na Amazonu umjesto te vidljive cijena nadoda nas porez(25%) i to onda ispada totalno druga stvar..

ll
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
ILoxD kaže...
Bitanga kaže...
ILoxD kaže...

Jel ima neko iskustva sa kupovanjem konzola izvana? Znaci meni je konacna cijena na checkoutu 287 funti (zajedno sa postarinom) i jel to sve sto cu morat platit? Nema nikakvih dodatnih troskova, poreza itd? Kontaktirao sam njih i kazu da nisu odgovorni za nkakve dodatne troskove ako se dese "putem", pa zato pitam..

 

Ako naručuješ iz UK ne bi trebalo, ali ja isto nisam odgovoran za nikakve dodatne troškove putem :-)

Ma i ja mislim da ne ni trebalo.. Narucivao sam ovo ljeto sa SportsDirecta robe za 2500 kn i isto su slali preko DPD-a i platio sam tocno onoliko koliko je pisalo na checkoutu.. Al najvise me brine taj nas porez jer sam citao da se na Amazonu umjesto te vidljive cijena nadoda nas porez(25%) i to onda ispada totalno druga stvar..

 

Amazon naplaćuje porez 25% za narudžbe iz Hrvatske, ali to ti piše odmah u checkoutu. Znači postoji dogovor u EU da nema dvostrukog oporezivanja. Ili ćeš platiti porez 25% kao što je za HR, ili neki drugi kao što je u zemlji iz koje naručuješ.

Ako ti piše porez na checkoutu miran si. Eventualno bi ti mogli naši naplatiti razliku u porezu, a to ne znam jel rade.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Nintendo Switch

Oho Diablo na rasprodaji... Može 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nintendo Switch
nex987 kaže...

Oho Diablo na rasprodaji... Može 

 Gdjeee? Link?

ll
14 godina
offline
Re: Nintendo Switch
eshop
15 godina
offline
Nintendo Switch

Crash Team Racing dolazi, a bude i na Switchu :) :) :) Možda dobro da nisam još kupio Mario Kart :)

https://www.ign.com/articles/2018/12/07/crash-team-racing-remaster-announced-release-date-revealed

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Nintendo Switch

Bolji bi mi bio Diddy Kong Racing... ali Rare...

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Nintendo Switch

Poceo sam trositi sate i sate na Switchu...

Ovaj novi Super Smash Ultimate je vrh vrhova...

 

Neko u 04 mjesecu dolazi i Mortal Kombat 11... sve vise i vise kvalitetnih naslova, milina.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Nintendo Switch

Nisam nikada shvatio taj Smash, lansiraš lika s platforme, on se vrati....

Probao sam ga na Wii, a i puno je 90 eura za sve likove

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
nex987 kaže...

Nisam nikada shvatio taj Smash, lansiraš lika s platforme, on se vrati....

Probao sam ga na Wii, a i puno je 90 eura za sve likove

 Cim veci postotak HP-a neprijatelj ima tim ga dalje lanisiras sto ne znaci da ga ne mozes nepovratno lansirat s npr 50% ali je puno teze u pravilu takve mozes lanisrati s charge napadima.

Ovo sto se on vrati je samo kada to moze..

7 godina
protjeran
offline
Re: Nintendo Switch
nex987 kaže...

Nisam nikada shvatio taj Smash, lansiraš lika s platforme, on se vrati....

Probao sam ga na Wii, a i puno je 90 eura za sve likove

 

Smash ili volis il ne. Meni je osobno igra dosadna, mogu igrati 20min kao i Mortal Kombat, Virtual Fighter, Kung Fu panda,

Street Fighters itd itd, sve na isti kalup, brzo (instantno) dosadi.

 

Al dobro, netko voli to prasit po cijele dane, za svakog postoji nesto.

15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
Čitatelj kaže...
nex987 kaže...

Nisam nikada shvatio taj Smash, lansiraš lika s platforme, on se vrati....

Probao sam ga na Wii, a i puno je 90 eura za sve likove

 

Smash ili volis il ne. Meni je osobno igra dosadna, mogu igrati 20min kao i Mortal Kombat, Virtual Fighter, Kung Fu panda,

Street Fighters itd itd, sve na isti kalup, brzo (instantno) dosadi.

 

Al dobro, netko voli to prasit po cijele dane, za svakog postoji nesto.

 Hah.

igras online protiv drugih, ranking turniri itd... kao i svaka druga MP igra... ova ima SP moment gdje postepeno otkljucavas borce.

Kad smo kod Mortal Kombata ja sam potrosio 100h samo na ucenje jednog lika... Smash je drugaciji vidjet cu jel me bude drzala na 500+h

15 godina
offline
Re: Nintendo Switch
toxic kaže...

Poceo sam trositi sate i sate na Switchu...

Ovaj novi Super Smash Ultimate je vrh vrhova...

 

Neko u 04 mjesecu dolazi i Mortal Kombat 11... sve vise i vise kvalitetnih naslova, milina.

 

Mene loži Diablo 3, iako sam ga već igrao i na PCu i na PS4.

Ovdje bi to moglo biti onako kako treba, samo uz lošiju grafiku.

 

No, kvalitetnih naslova baš nisam vidio da ima na vidiku. Obično su to sve prožvakani naslovi od ranije.

To me najviše i muči. Kupio bih sebi jedan switch jer ne mogu doći do njega od klinaca, ali nikako si ne mogu opravdati tu investiciju :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice