PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.229
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
11 godina
offline
PlayStation 4

Da ti odmah kazem project cars i gt sport ti nisu igre za dualshock. Ja imam volan al sam namjerno isao islrobati sa dualshockom i to je jebena muka i frustracija za voziti. Moja preporuka tinje il kupi volan ili zaobidi te dvije igre.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Da ti odmah kazem project cars i gt sport ti nisu igre za dualshock. Ja imam volan al sam namjerno isao islrobati sa dualshockom i to je jebena muka i frustracija za voziti. Moja preporuka tinje il kupi volan ili zaobidi te dvije igre.

 procitao sam dosta user reviewa i kazu da je igriva sa dualshock, cak sam procitao negdje da su nahvalili kontrole sa ds. dok za pc2 vazi suprotno, tj. da je neigrivo sa ds.

PSN Tokioplastic292
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...
omomomomoomm kaže...

Da ti odmah kazem project cars i gt sport ti nisu igre za dualshock. Ja imam volan al sam namjerno isao islrobati sa dualshockom i to je jebena muka i frustracija za voziti. Moja preporuka tinje il kupi volan ili zaobidi te dvije igre.

 procitao sam dosta user reviewa i kazu da je igriva sa dualshock, cak sam procitao negdje da su nahvalili kontrole sa ds. dok za pc2 vazi suprotno, tj. da je neigrivo sa ds.

 GT je super s DS-om i PC2 se da igrati ali ...

11 godina
offline
PlayStation 4

Da ja sam probao PC2 jer njega imam, gt sport mi je u dolasku.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pitanje, ako se recimo danas kupi godišnja pretplata na ps+ preko konzole (dok je na akciji) da li ona bude odmah aktivna ili nakon isteka dosadašnje pretplate odnosno onih 14 trail dana koje dobiješ kod registracije na PSN?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Reef kaže...

Pitanje, ako se recimo danas kupi godišnja pretplata na ps+ preko konzole (dok je na akciji) da li ona bude odmah aktivna ili nakon isteka dosadašnje pretplate odnosno onih 14 trail dana koje dobiješ kod registracije na PSN?

 Trebalo bi biti nakon ove koju imaš trenutno bez obzira što je to trial. Znači neće trajati do recimo 22.11.2018. nego do 30.11.2018. Kad baš kupuješ onda ti se samo "nadopunjuje" broj dana, moja recimo traje do sredine 2019, pa ne vjerujem da postoji razlika.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
PlayStation 4

Cuvajte se kod ove podborke u tele2...

Upravo sam izabrao mobitel+ps4 i izabrao huawei p9 lite s najjeftinijom mogucom tarifom i pisalo je jednokratno 249 kn i mjesecno 229 kn sto je za mene bila okej cijena...

Stisnem kupi upisem sve podatke tamo prebacivnje broja na pretplatu i ostalo(nebitno) i odjednom u kutu pise mjesecno 229 kuna i jednokratno 2498 kuna...

Odmah sam odustao od kupnje,pazite se...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Nesto si kiksao.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Novi popusti i na US store.

Horizon = 19.99 dolara (oko 130 kn).
Far cry primal = 14.99
Mass efect andromeda = 19.99
Fifa 18 + Nba live 18 = 39.99
Battlefield 1 + titanfall 2 = 39.99
Dishonored 2 = 19.99
Ufc 2 = 15.99
Uncharted collection = 7.99 ( 52 kn)
Dragon age goty = 9.99
The witcher C.E. = 19.99
The lost legacy = 19.99
Need for speed = 9.99
Tom clancy Wildlands = 29.99 ...

Moj PC  
5 0 hvala 2
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Pa ne mozes s najjeftinijom tarifom, nego tom raspali i onda je ta cijena od 100 kn jednokratno

 

 

xFire: rebelsy | steam: rebelsy | origin: rebelszuka | battlenet: rebelsy#21796
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Hm trenutno je Fifa 18 i NBA Live 18 bundle 50$ na US store-u posto imam njemacki acc jel postoji koja caka  da kupim preko US-store na svoj? jer na GER je 99€ bundle

Nemam potpis
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Mozes napraviti novi americki ps account, kupiti digital code ps store gift card i dodati tako pare u wallet i kupiti te igrice. Igre ce se preslikat i na tvoj njemacki account tj moci ces ih igrati s njega. Za drugo ne znam.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Reef kaže...

Pitanje, ako se recimo danas kupi godišnja pretplata na ps+ preko konzole (dok je na akciji) da li ona bude odmah aktivna ili nakon isteka dosadašnje pretplate odnosno onih 14 trail dana koje dobiješ kod registracije na PSN?

 Trebalo bi biti nakon ove koju imaš trenutno bez obzira što je to trial. Znači neće trajati do recimo 22.11.2018. nego do 30.11.2018. Kad baš kupuješ onda ti se samo "nadopunjuje" broj dana, moja recimo traje do sredine 2019, pa ne vjerujem da postoji razlika.

 Evo sve obavljeno, pretplata traje do 05.12.2018-te. Hvala Hexfire na pomoći. Imaš jednu hladnu ako se nekad sretnemo🖒

Računam i na daljnju podršku😉

13 godina
offline
PlayStation 4

Bitanga nemoj prodavat biće update:

 

https://blog.us.playstation.com/2017/11/22/gran-turismo-sport-incoming-updates-add-new-cars-offline-play-gt-league-more/

 

Ja ga baš kupio  iako je Bitanga rekao da je živa dosada.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
jpantalon kaže...

Mozes napraviti novi americki ps account, kupiti digital code ps store gift card i dodati tako pare u wallet i kupiti te igrice. Igre ce se preslikat i na tvoj njemacki account tj moci ces ih igrati s njega. Za drugo ne znam.

 Hm dali je to dozvoljeno? nece mi srat ako skuze pa obrisat profil?

Nemam potpis
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Ja kupujem tako igrice preko allkeyshopa gdje ti navedeni ducan najcesce posalje account s igricom. Dosad mi nista nije bilo. Ali evo pricekaj ako je tko od forumasa nesto procitao ili imao takvo iskustvo nek napise.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja imam 2 US profila i jedan Hr. Igre koje sam kupio na US igram preko Hr profila. Nikakvih problema
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Imam ps us i hr accounte, ali ne igram cesto plejku, imam aktivirano 2 step zastitu, jedino me zanima sto nekad dobijem poruke od nepoznatih ljudi kao hey i zele me dodati u grupu. Kako me uopce mogu dodati kad ne igram i može li se provaliti u acc sa 2 step verifikacijom?

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

Bitanga nemoj prodavat biće update:

 

https://blog.us.playstation.com/2017/11/22/gran-turismo-sport-incoming-updates-add-new-cars-offline-play-gt-league-more/

 

Ja ga baš kupio  iako je Bitanga rekao da je živa dosada.

 

Da, vidio sam, očekujem da će ga updejtati dulje vrijeme i bude sigurno više contenta sad dok su dobili neku paru inicijalno. Al ne budem ni prodao, kad nitko neće kupiti :-)

A i da prodam vjerojatno bih kasnije kupio digitalno opet, dok mi Forza dosadi.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
PlayStation 4

Da li je ko uzimao bonove sa cdkeys.com? Koliko su pouzdani?

PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...

Da li je ko uzimao bonove sa cdkeys.com? Koliko su pouzdani?

Godinama tamo kupujem. Meni možda najdraža stranica takvog tipa.

PSN: Muskarcina77
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ima li kakav kod za popust aktivan na Sancta Domenici, ako tko zna? :)

MT22
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Jel probao netko LA Noire na PS4? Mozda bi ga uzeo u petak ako bude dobrih ponuda...fali mi jedan blast from the past naslov :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Marijano22 kaže...

Ima li kakav kod za popust aktivan na Sancta Domenici, ako tko zna? :)

 Vrati se koju stranicu unazad pa pročitaj a ako ti se ne da odi na web SD pa pročitaj tamo koji je kod za dodatni popust koji će vrijediti samo 24.11. Ako se ne varam to je, "mastercard"

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 9:09 (movie).
14 godina
online
Re: PlayStation 4
movie kaže...
Marijano22 kaže...

Ima li kakav kod za popust aktivan na Sancta Domenici, ako tko zna? :)

 Vrati se koju stranicu unazad pa pročitaj a ako ti se ne da odi na web SD pa pročitaj tamo koji je kod za dodatni popust koji će vrijediti samo 24.11. Ako se ne varam to je, "mastercard"

E ako sam u pravu ne mogu taj kod koristiti ako mislim nešto uzimati na rate, jel da. Taj kod služi samo za jednokratno plaćanje ili i na rate???

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
olrak kaže...

POZDRAV, prvi post i molba 

 

U SD je PS4 Pro za 2500kn (i da daju na rate, piše na stranici, odmah ispod slike 36 rata: 69kn/mj (PBZ), mene će ispasti 104kn/mj jer ću platiti masterom ZABA na koju daju na 24 mj) i do 30.11.2017 je besplatna ekspresna dostava (isti dan) za narudžbe do 15h u iznosu iznad 999kn i za područje ZG, RI, SP.

 

Prve igrice koje bi uzeo bile bi:

 

Bloodborne

God of War

The Last Guardian

The Last of Us

Ratchet & Clank

 

to bi bilo 750kn - 30% za prvu online kupovinu i plaćanje ZABA karticom pa bi ispalo 525kn što je prihvatljivo.

 

Vidim da na PS Storu postoji mogućnost Black Friday Early Access za PS+ korisnike. Jel može netko okinuti screenschot što se već nudi da vidim dal mi se isplati uzeti ove igrice ili da uzmem nešto drugo na storu pa onda opet ove kad tad. Npr. MGSV je 75kn, i Uncharted Collection 230kn što je 77kn po igri.... 

 

I da, mogu li iskoristiti 10% popusta za prvu online kupovinu na proizvod koji je na akciji, točnije PS4 Pro? U dućanu ne znaju, a info centar nikako dobiti.

Odabrao si dobre naslove, popust je dobar, i ako dobijes sve za 525kn, isplati se.

 

Popuste mozes i sam vidjeti preko PC-a, moba ili cega vec, pa ne vidim potrebu lupanja screenshotova.

S Unchartedima ne mozes promasiti.

 

Ovo za 10% ne znam.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
8 godina
offline
PlayStation 4

odluka je pala, uzimam

ARK: Survival Evolved Explorer's Edition - jel me klinac ubija u pojma vise sa gledanjem filmica iz igre ne youtubu

Lego Ninjago movie - jer je jos mladi klinac odusevljen filmom i lego setovima iz istog

Uncharted Nathan drake collection - da imam kaj za igrat kad zavrsim wolfa i AC origins

 

u razmisljanju je jos gran turismo i shadow of war (makar, prvi dio sam kupio box izdanje na proslom balck firdayu i jos je u celofanu)

 

jedino je jos preostalo odabrat nesto za zenu - vecera za nas dvoje? welness popodne? dizajnerska torbica? 

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam uvijek za sexy veš, tog nikad previse, to ti je obostrano zadovoljstvo.

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nekako me vuče da uzmem battlefield 4 i hardline za 10e na pse storeu. Sad, nisam nikad igrao hardline, a inače sam loš u pucačinama u mp i s mišem kamoli gamepadom. Jel uzeo tko ovaj bundle?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Zamolio bih za savjet kako najpovoljnije do Fife 18 fizičke igre? Na store-u je 329,40 KN. Pošto je za poklon možda bolje radi efekta iznenađenja (odmatanje poklona) da je na disku (ali onda je problem za ubacivanje izbacivanje iz konzole). 

Ako netko zna, ima nekakav link (domaći, strani) nek nabaci. Unaprijed zahvaljujem. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice