PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.768.832
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bazinga kaže...

Bok ekipa, šta mislite oće bit ikad bolja ponuda za RDR2 preorder od 440kn, fizicka kopija u SD? Ja se dvoumim da preorderam jer je to jedna od onih igara koje moram imat prvi dan i mislim ju prodat nakon sto zavrsim, a siguran sam da ce drzat cijenu igra. U obzir mi dolazi samo fizicka kopija. Kolko sam gledo vani po ducanima ispadne isto oko 440kn ili eventualno nesto sitno (zanemarivo) manje.

 

A gle ak i poraste sumnjam da ce ici iznad 500kn. Ja bi na tvojem mjestu jos pricekao i napravio preorder tjedan dana prije. Ipak ima jos dosta do izlaska igre.

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ekipa da li je netko imao problema sa diablo 3 multiplayer.
Frend i ja pokusali skupa i nema sanse.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Vi koji ste prelazili sa ps4 na ps4 pro jeste li na ovaj nacin prebacivali podatke https://blog.eu.playstation.com/2016/11/09/how-to-transfer-your-data-from-ps4-to-ps4-pro/

Ako neko jeste koliko otprilike vremenski treba da se prebaci 400-500gb? 

PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...

Vi koji ste prelazili sa ps4 na ps4 pro jeste li na ovaj nacin prebacivali podatke https://blog.eu.playstation.com/2016/11/09/how-to-transfer-your-data-from-ps4-to-ps4-pro/

Ako neko jeste koliko otprilike vremenski treba da se prebaci 400-500gb? 

 sve sto skida sa neta neka skida, samo si prebaci save pozicije, teme i ako imas te stvari.... ovo ostalo je 3 dana jahanja...

 

meni je 100MBs download pa mi nije bio problem skidat..

 

no Save poziciju neces moci prebacit na konzolu ako ista igra nije bila unutra.... odnosno instalirana

Ne slušaj nikoga, ostani svoj
13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Igrali netko Rainbow Six Siege ili Titanfall 2? 

 

Moj PSN: BlackHatCroatian

Bilo je uredu kada su appel i blackberry jos bilo samo voce! - Bill Gates
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa,

 

Koliko se krznenih može dobiti za 11mjeseci staru Plejku 4 PRO, kutija i sav pribor

 

digitalne igre: Rider, Wolfenstein Old Blood, Last of Us: left behind, Witcher 3, Wolfenstein New Order, Sky Force, Neverwinter, Hue, Metal Gear Solid V, Shadow of Mordor GOTY, Just Cause 3, Assassins Creed Freedom Cry, Game of Thrones, Battlefield 1, Until Dawn, Ratchet & Clank, Killing Floor 2, Driveclub, Tales from Borderlands, No many sky, NFS Rivals, Hawken, Kill Strain, Sleeping Dogas

 

i koliko bih mogao dobiti ako bih kupcu poklonio... ili 12mj PS Plus ili produljeno jamstvo u Sancta Domenici?

 

hvala :)

 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
PlayStation 4

Gdje je fifa 18 najpovoljnija trenutno za vrijeme black fridaya?

 

Znam da je u malla 380 cini mi se,ima li gdje bolja ponuda?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nikolacurak kaže...

Gdje je fifa 18 najpovoljnija trenutno za vrijeme black fridaya?

 

Znam da je u malla 380 cini mi se,ima li gdje bolja ponuda?

 

Nisam vidio povoljniju od one na Playstation Storeu, 329 kn. Ispod toga sumnjam da ćeš naći.

 

 

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nikolacurak kaže...

Gdje je fifa 18 najpovoljnija trenutno za vrijeme black fridaya?

 

Znam da je u malla 380 cini mi se,ima li gdje bolja ponuda?

 340ak s postarinon na thegamecollection.com

7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
Nikolacurak kaže...

Gdje je fifa 18 najpovoljnija trenutno za vrijeme black fridaya?

 

Znam da je u malla 380 cini mi se,ima li gdje bolja ponuda?

 

Nisam vidio povoljniju od one na Playstation Storeu, 329 kn. Ispod toga sumnjam da ćeš naći.

 

 

 

 

 

 To je digitalna verzija zar ne? Vise volim CD

15 godina
online
PlayStation 4

Gdje su svi ovi kupci VRa da nam iznesu dojmove?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Gdje su svi ovi kupci VRa da nam iznesu dojmove?

 Na WC-u 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
PlayStation 4

Ja u pon dobivam sve...i nahajpan sam full..

 

Vise me brinu ostali koji su vec dobili nema slika nema niceg..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

i moj bi trebao doći u pon 

Youtube kanal: https://www.youtube.com/user/MyBalkanGaming
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

Ja u pon dobivam sve...i nahajpan sam full..

 

Vise me brinu ostali koji su vec dobili nema slika nema niceg..

 

hrci24 kaže...

i moj bi trebao doći u pon 

 Samo dečki jednu tableticu za mučninu prije upotrebe i sve će biti ok.

7 godina
offline
PlayStation 4

I ja sam uzeo, isto stiže u ponedjeljak...čisto radi generalne probe za slijedeću generaciju, da znam jel je to za mene ili ne...inače sam mišljenja da je ultimativno gaming iskustvo zavaljotka u krevet, kontroler u ruke, dobra singlica, big screen tv i peri! Tak da ne očekujem puno od tog VR-a, ali kaj ću, gladne oči, bedasta glava i samo se našlo u košarici...uz još 5 igara 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

A kaj bi ja trebao reci? 20 godina igram striktno pc igre, mozda sam godinu dana igrao ps1. Ove godine uzeo ps4 kupio u prvom tjednu 15 igara i sada došao na 65 incha sony tv, ps4 pro i vr :D

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
amd freak kaže...

Ja u pon dobivam sve...i nahajpan sam full..

 

Vise me brinu ostali koji su vec dobili nema slika nema niceg..

 

hrci24 kaže...

i moj bi trebao doći u pon 

 Samo dečki jednu tableticu za mučninu prije upotrebe i sve će biti ok.

 Nisu svi pizdeki da odmah povračaju čim se malo zaljulja brod 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
NathanDrek kaže...
hummer0 kaže...
amd freak kaže...

Ja u pon dobivam sve...i nahajpan sam full..

 

Vise me brinu ostali koji su vec dobili nema slika nema niceg..

 

hrci24 kaže...

i moj bi trebao doći u pon 

 Samo dečki jednu tableticu za mučninu prije upotrebe i sve će biti ok.

 Nisu svi pizdeki da odmah povračaju čim se malo zaljulja brod 

 Jesi probao prije narudžbe VR ?

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.11.2017 22:36 (hummer0).
7 godina
offline
PlayStation 4

Normalo da sam probao, ima frend i nemam nikakvih problema. Mene više brine hoću li prihvatiti takav način igranja, treba proći nekoliko igri, nadam se dobroj ponudi ubuduće.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Isplati li se kupovina dodatne garancije u trajanju od dvije godine? Cijena 400 kn iliti nekoliko igara, a moguće je samo prvih mjesec dana aktivirati istu.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
olrak kaže...

Isplati li se kupovina dodatne garancije u trajanju od dvije godine? Cijena 400 kn iliti nekoliko igara, a moguće je samo prvih mjesec dana aktivirati istu.

 Ta garancija od 400 kuna ti je u stvari samo produžena garancija sa 2 na 3 godine.

Iako Sony daje garanciju od samo 12 mjeseci, u cijeloj EU potrošač može ostvariti svoje pravo na dvogodišnje jamstvo.  LINK

U Hrvatskoj to vjerojatno znači da ćeš morati malo galamiti u Sony dućanu nakon 12 mjeseci...

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2017 1:01 (DeniZg).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Produzeno jamstvo je 2 godine. Tvornicka 1+2 dodatne.
PSN: Muskarcina77
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Napisat ću svoje dojmove u vezi GT Sport-a jel me je igra jako ugodno iznenadila pa možda riješi neke dvoumice oko kupnje jel je trenutno na akciji za nekih dvjesto i tridesetak kuna.

 

Prije nego sto krenem napomenuo bi da sam casual racer nikad nisam igrao PC i Forza serijal, a zadnji GT koji sam igrao je četvorka. 

 

Kao ljubitelj GT serijala isčekivao sam GTS sa velikim ne strpljenjem medutim kako je igra izašla odlučio sam je preskočiti (nisam) što zbog nedostatka singleplayer sadržaja tj. tipične GT kampanje što zbog kritika koje su je pratile. Budući da ja imam potrebu svaki dan dvaput dnevno ulazit u ps store kad sam vidio GTS na sniženju nisam mogao ne kupiti ga. Odmah su krenule racionalizacije Sony ekskl. GT ne vidim kako bi to mogla biti loša igra {i nije, dapače odlična je}.

 

E, sad,  pokrenuo sam GT i odmah me dočekao onaj fini uvodni filmić na početku sa laganom smirujućom muzikom (tipičan za sve GT-e) koji budi nostalgiju. Počeo sam sa autoškolom tu sam već bio oduševljen progression sistemom(miliage points, daily workout itd.) pa onda u Sport mode (online utrke). Vrlo sam loš u online utrkama uvijek bi završavao medu zadnjim ali nakon sve čari koje mi je GT pružio do sada odlučio sam se potruditi. Mislim da slika govori više od tisuću riječi . Na žalost svih vas koji ovo čitate mojoj sreći još nije bilo kraja. Par dana kasnije tj. danas dobijem želju isprobat go kart na ovakvu kišnu noć te stavim na manual i weather mode na evening zbog ugodaja. Neznam kad sam zadnji put ovoliko uživao u nekoj igri. 

 

Igra je za mene remek djelo, istina staza je malo, automobila fali ali sve što je sada u igri je napravljeno uz puno truda i ne čini mi se da su zabušavali na bilo čemu. Update dolazi donosi pravu kampanju par novih automobila, besplatan je, a to je tek prvi update i za kraj kako naš Kazunori Yamauchi kaže igra bi na kraju trebala imati 4 do 5 stotina automobila.

Logika je najjednostavniji način da samouvjereno dođeš do krivog zaključka..
Moj PC  
10 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

EDIT: Neynam kako, ali jednostavno uopce nisam registrirao zadnji dio tvoga posta. sry

HAKOSUKA
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2017 2:07 (Bacelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
softicmarlon kaže...

Napisat ću svoje dojmove u vezi GT Sport-a jel me je igra jako ugodno iznenadila pa možda riješi neke dvoumice oko kupnje jel je trenutno na akciji za nekih dvjesto i tridesetak kuna.

 

Prije nego sto krenem napomenuo bi da sam casual racer nikad nisam igrao PC i Forza serijal, a zadnji GT koji sam igrao je četvorka. 

 

Kao ljubitelj GT serijala isčekivao sam GTS sa velikim ne strpljenjem medutim kako je igra izašla odlučio sam je preskočiti (nisam) što zbog nedostatka singleplayer sadržaja tj. tipične GT kampanje što zbog kritika koje su je pratile. Budući da ja imam potrebu svaki dan dvaput dnevno ulazit u ps store kad sam vidio GTS na sniženju nisam mogao ne kupiti ga. Odmah su krenule racionalizacije Sony ekskl. GT ne vidim kako bi to mogla biti loša igra {i nije, dapače odlična je}.

 

E, sad,  pokrenuo sam GT i odmah me dočekao onaj fini uvodni filmić na početku sa laganom smirujućom muzikom (tipičan za sve GT-e) koji budi nostalgiju. Počeo sam sa autoškolom tu sam već bio oduševljen progression sistemom(miliage points, daily workout itd.) pa onda u Sport mode (online utrke). Vrlo sam loš u online utrkama uvijek bi završavao medu zadnjim ali nakon sve čari koje mi je GT pružio do sada odlučio sam se potruditi. Mislim da slika govori više od tisuću riječi . Na žalost svih vas koji ovo čitate mojoj sreći još nije bilo kraja. Par dana kasnije tj. danas dobijem želju isprobat go kart na ovakvu kišnu noć te stavim na manual i weather mode na evening zbog ugodaja. Neznam kad sam zadnji put ovoliko uživao u nekoj igri. 

 

Igra je za mene remek djelo, istina staza je malo, automobila fali ali sve što je sada u igri je napravljeno uz puno truda i ne čini mi se da su zabušavali na bilo čemu. Update dolazi donosi pravu kampanju par novih automobila, besplatan je, a to je tek prvi update i za kraj kako naš Kazunori Yamauchi kaže igra bi na kraju trebala imati 4 do 5 stotina automobila.

 Ma dobro Kazo svasta govori, no vjerujem da ce igra s vremenom imat barem duplo vise sadrzaja nego sada i sve ce bit jos vise ispolirano. 

15 godina
offline
PlayStation 4

Sancta Domenica kod za 20% popusta (maestro) mi više ne prolazi...jel tako svima tj. jel to gotovo?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Gdje su svi ovi kupci VRa da nam iznesu dojmove?

 Evo me 😊. A jbga radim cak i danas jutarnju jbte nemam vremena za skoro nista, posao i mali klinac mi uzimaju puno vremena 😊.

 Ovak oko nekih stvari sam full razocaran tipa GT sport. Grafika je blago receno uzas i po meni to im nije trebalo. Mislim dobra je brija 360pogled imas osjecaj da si u autu i te fore ali jebote ne vidim okretaje i brzinu kolko je losa slika 😂.

driveclub je puno,puno bolji ali jos uvijek ne zadovoljava moje apetite.   Nemam nikakve probleme sa glavoboljom, mogao bi vjeronatno voziti satima bez problema.

O isprobao sam i one demo diskove, vr worlds i zanimljivo je neznam kaj da velim drugo. Stavio sam skidat until down i jos par stvari pa cu i to isprobat. 

 

E sad pitanje ak mi je zao para sto sam potrosio odgovor je ne. Po meni to vrijedi tu lovu i novi sadrzaj ce dolaziti a ja cu isprobavati 

 

e da i GT sport mo je losija igra od project carsa, project cars je puno teze voziti a to mi se vise svida, na gt sport imam osjecaj da nemogu izletjeti sa ceste, nekak mi auti imaju puno jaci grip.

 

bitanga vidim da si me dodao na psn sad mozemo zajedno odvoziti 😊

 

PSN:Tomislav025
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nikolacurak kaže...

Gdje je fifa 18 najpovoljnija trenutno za vrijeme black fridaya?

 

Znam da je u malla 380 cini mi se,ima li gdje bolja ponuda?

 najpovoljnije ti je da je nikako ne uzmeš, ako ima nešto drugo za taj novac na kupuj igara na popustima da prezimiš/preživiš zimu

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
15 godina
online
Re: PlayStation 4
softicmarlon kaže...

 Sport mode (online utrke). Vrlo sam loš u online utrkama uvijek bi završavao medu zadnjim ali nakon sve čari koje mi je GT pružio do sada odlučio sam se potruditi. Mislim da slika govori više od tisuću riječi . Na žalost svih vas koji ovo čitate mojoj sreći još nije bilo kraja. Par dana kasnije tj. danas dobijem želju isprobat go kart na ovakvu kišnu noć te stavim na manual i weather mode na evening zbog ugodaja. Neznam kad sam zadnji put ovoliko uživao u nekoj igri. 

 

Igra je za mene remek djelo, istina staza je malo, automobila fali ali sve što je sada u igri je napravljeno uz puno truda i ne čini mi se da su zabušavali na bilo čemu. Update dolazi donosi pravu kampanju par novih automobila, besplatan je, a to je tek prvi update i za kraj kako naš Kazunori Yamauchi kaže igra bi na kraju trebala imati 4 do 5 stotina automobila.

 

Ma glavni problem je što su glavni dio igre kvalifikacije - da čim bolje odvezeš bar jedan krug kako bi imao bolju startnu poziciju i kako bi lakše bio prvi dok naletiš na budale taj dan. I onda drugi dan opet ispočetka jer ti tvoj score od jučer više ne vrijedi.

I onda voziš solo 100 krugova dok čekaš utrke i nadaš se da ćeš dobit neke budale sljedeću utrku koji će izletati i imati loše startne pozicije od tebe. 

Utrku odvezeš za 5 minuta i onda čekaš ponekad po pol sata na sljedeću.

Eto, na to se trenutno svodi ta igra.

 

Ja još nijednom nisam bio prvi. Bio sam jednu utrku 90% vremena prvi i onda sam zajebo u zadnjem zavoju i završio drugi.

 

Ne kažem da je loše, ali je time consuming za zabaviti se. Za eSport je dobro. Dok nađem vremena i mira za igranje ne želim ga provesti čekajući sljedeću utrku.

A da i ne spomenem da na početku nemaš nijedan auto za voziti druge utrke osim one najslabije kategorije.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.11.2017 10:57 (Bitanga).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice