PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.785.855
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
PlayStation 4

Na koju foru ovo aktivirati na hr accountu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
dalja46 kaže...

Na koju foru ovo aktivirati na hr accountu?

 Nikako. Al ima tu ljudi koji koriste US account.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Je'l daju ikad popuste za PS+ pretplatu tu u HR? Npr. sad za Božić?

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.12.2017 21:48 (AA-d00d).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Bio ti je na black friday-u popust za hr pa mozda bude i za Bozich 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
dalja46 kaže...

Na koju foru ovo aktivirati na hr accountu?

 Jel nejde shema da mozes imati HR i US account. I na bilo kojem aktiviras vrijedi i za drugi ? 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...
dalja46 kaže...

Na koju foru ovo aktivirati na hr accountu?

 Jel nejde shema da mozes imati HR i US account. I na bilo kojem aktiviras vrijedi i za drugi ? 

Kolko sam ja proučavao, ako na jednom accountu imas PS+ onda ti je multiplayer komponenta svih igri "otključana" na svim accountovima.

Ako hoces kupiti igru na popustu za PS+ pretplatnike onda ju možeš kupiti samo na accountu na kojem ti je PS+ usluga.

 

Neka me netko ispravi ako sam šta krivo napisao.

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
10 godina
offline
PlayStation 4

Jbte, pa ja ću sve pare spiskat. Već sam uzeo AC:O a i ovaj Middle earth me privlaci...help me XD

 

BTW, AC:O me se jako dopao. Svijet je oooooogroman. Tako da očekujem više sati nego HZD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.12.2017 22:52 (MasterG).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Na američkom Amazonu imate PS+ 1 godinu za 40$. Nemam US account, ali pretpostavljam da se to može aktivirati bez problema.

 Super cijena 255 Kn.

Trebalo bi vrijediti i na HR acc. ako je preko USA acc. označena konzola kao primarna, ako griješim neka me neko ispravi.

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.12.2017 22:57 (hummer0).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Samo multiplayer komponenta. Igre koje se dobijaju mjesecno, popusti i sl. vrijede za acc na kojem je aktivirana preplata.
PSN Tokioplastic292
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...
Samo multiplayer komponenta. Igre koje se dobijaju mjesecno, popusti i sl. vrijede za acc na kojem je aktivirana preplata.

 Pa što ne možeš skinut mjesečnu igru PS+ na HR acc. i onda igrat na tom acc.

6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...

Jbte, pa ja ću sve pare spiskat. Već sam uzeo AC:O a i ovaj Middle earth me privlaci...help me XD

 

BTW, AC:O me se jako dopao. Svijet je oooooogroman. Tako da očekujem više sati nego HZD

 AC origins je odlican, evo ja na 20 sati igre trenutno jos ni petinu mape nisam otkrio.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2017 0:58 (bitmap).
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Koliko traje HZD otprilike? Igram par dana pa me cisto zanima gdje sam otprilike
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
bitmap kaže...
MasterG kaže...

Jbte, pa ja ću sve pare spiskat. Već sam uzeo AC:O a i ovaj Middle earth me privlaci...help me XD

 

BTW, AC:O me se jako dopao. Svijet je oooooogroman. Tako da očekujem više sati nego HZD

 AC origins je odlican, evo ja na 20 sati igre trenutno jos ni petinu mape nisam otkrio.

Isto, uzeo sam sada na akciji AC Origins Delux verziju. Sam još nisam počeo igrat jer sad igram Sniper Elite 4, poslije toga idem na Origins.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
rockstar7 kaže...

Pozdrav,kad zelim uvrstiti karticu american express u načine plaćanja,stalno mi javlja da ne valja card number a točan je??
Može pomocc

Mislim da ne prihvaca AMEX. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Nikolarucak

 

40-ak sati za platinu 

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2017 9:15 (4mal).
15 godina
offline
PlayStation 4

Tko nije probao neka odigra Hellblade Sensua's sacrifice, ja sam doduse odigrao na pc-u i igra je fenomenalna.

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Jesi sa slusalicama igrao? odlicna igra,slazem se 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

Nikolarucak

 

40-ak sati za platinu 

 

Spržilo me ovo "rucak", pročitao sam "40-ak sati za piletinu"

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

Jesi sa slusalicama igrao? odlicna igra,slazem se 

 Da, sve s sluskama igram.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4

@Zin8

Također ih kupio za tu cijenu. Zadovoljan sam sa headsetom, izgledaju i zvuce dobro. Neka izdrze 2 godine, dis bolje.

PSN: Muskarcina77
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2017 13:41 (Virty).
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav, novi sam u ovome pa bih molio ako netko može preporučiti nekakvu dobru pucačinu. Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Matko3321 kaže...

Pozdrav, novi sam u ovome pa bih molio ako netko može preporučiti nekakvu dobru pucačinu. Hvala

 

BF1, Titanfall 2, CoD WW2, Killzone, Destiny, SW Battlefront

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
PlayStation 4

Jos uvjek gledam sto uzet za ovu "2 za 199kn" ponudu. Svakako je Last of Us prva ali brate drugu neznam da me zakoljes.

Trazim ekskluzive jer ostalo ioanko igram na PC-u. I tako ja malo gledam Until Dawn i The last guardian i naravno igre imaju tehnickih problema. 

 

Mislim koliko je tesko danas drzat igru u 30fps-a. Sto ne pitaju Noughty Dog za savjet.

Eto zgadilo mi se i ako jos jednom cujem o losoj prodaji igara iz bilo kojeg razloga pobicu ih,lesinari jedni.

 

PS: malo mi je bolje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Until Dawn je fantastična igra. Bila je prije mjesec-dva besplatna na PS+.

Ne znam o kakvim tehničkim problemima je riječ, ali ja ih nisam primijetio.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

 sinoc, samo probao malo odigrat ali to je sporo u 3 p.m grafika solidna no draw dikstance je uzas , kamera ocajna ...da ne govorim o glitchevima di kad rokam monstera doslovno prodjem kroz njega
sumnjam da nesto mogu popravit od izlaska igre...jebiga kad sam se naucio na responzivnost HZD-a 

 Kolko sam vidio (nisam igrao) meni se dopada, a monster hunter veterani su zadovoljni tak da mi ostaje na radaru :) 

6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Trebam slusalice za ps4 moraju biti in ear jer nemogu nosit on i over ear zbog naocala. Zapele su mi za oko roccat syva, jel ih ima tko? Ili imate kakve druge prijedloge, da nisu preskupe i da se mogu kupit u hrv.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

da, mozes. kao i sve druge igre. ali sam mislio na to da se te igre vezu za acc na kojem je preplata aktivirana, za library tog acc.

PSN Tokioplastic292
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spacecraft kaže...

Jos uvjek gledam sto uzet za ovu "2 za 199kn" ponudu. Svakako je Last of Us prva ali brate drugu neznam da me zakoljes.

Trazim ekskluzive jer ostalo ioanko igram na PC-u. I tako ja malo gledam Until Dawn i The last guardian i naravno igre imaju tehnickih problema. 

 

Mislim koliko je tesko danas drzat igru u 30fps-a. Sto ne pitaju Noughty Dog za savjet.

Eto zgadilo mi se i ako jos jednom cujem o losoj prodaji igara iz bilo kojeg razloga pobicu ih,lesinari jedni.

DeniZg kaže...

Until Dawn je fantastična igra. Bila je prije mjesec-dva besplatna na PS+.

Ne znam o kakvim tehničkim problemima je riječ, ali ja ih nisam primijetio.

Takoder kao DeniZg. Odigrao, nikakve probleme nisam imao.

Od ekskluziva. Danganronpa, Digimon Story, GoW 3 remaster, Gravity Rush 2, WipEout. 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
4mal kaže...

Nikolarucak

 

40-ak sati za platinu 

 

Spržilo me ovo "rucak", pročitao sam "40-ak sati za piletinu"

 Ja sam bez Frozen Wilds imao 73 sata i to bez platine, negdje oko 87%. Moze se to i brze ali sam igrao na hard/very hard i nisam letio za misijama nego sam se bas dosta zezao sa ubijanjem zivotinja i sabiranjem svega :D


Sad igram complete edition, i igrao sam par misija iz Frozen Wilds, pa se sada vratio da dovrsim ovo iz prve verzije sto nisam, kako bih sto duze uzivao u igri.

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2017 12:03 (arnes_king).
11 godina
offline
PlayStation 4

Until down je super u VR verziji. Meni zasad najbolja stvar kaj sam probao u VR.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice