PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.784.450
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ja sam isto uzeo sad na sniženju AC:O, nisam mogao izdržati, i zasad sam poprilično zadovoljan jer nije tipični AC. Nijedan od prethodnih nisam završio niti sam igrao više od desetak sati jer nisam mogao probaviti onu borbu i repetitivnost. Onda sam pročitao negdje da je ovaj novi sličniji Horizonu nego prethodnim AC igrama, pa rekoh idem probati. Prije svega izgleda sjajno, a čini mi se da će mi trebati opet stotinjak sati da je završim jer moram zadovoljiti svoj OCD i pogledati u svaki ćošak i ispod svakog kamena. 

 

E sad svečano obećajem da dok ne završim to + Prey i Wolfenstein 2 na PC-ju ne kupujem više ništa. Ništa! Ako išta drugo kupim, neka me ekipa s foruma nađe i prebije. 

15 godina
online
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...

Ja sam isto uzeo sad na sniženju AC:O, nisam mogao izdržati, i zasad sam poprilično zadovoljan jer nije tipični AC. Nijedan od prethodnih nisam završio niti sam igrao više od desetak sati jer nisam mogao probaviti onu borbu i repetitivnost. Onda sam pročitao negdje da je ovaj novi sličniji Horizonu nego prethodnim AC igrama, pa rekoh idem probati. Prije svega izgleda sjajno, a čini mi se da će mi trebati opet stotinjak sati da je završim jer moram zadovoljiti svoj OCD i pogledati u svaki ćošak i ispod svakog kamena. 

 

E sad svečano obećajem da dok ne završim to + Prey i Wolfenstein 2 na PC-ju ne kupujem više ništa. Ništa! Ako išta drugo kupim, neka me ekipa s foruma nađe i prebije. 

 

Hehe, mislim da ću se ja vratiti igranju WoWa. Bar nisam pare toliko trošio dok sam ga igrao.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
PlayStation 4

Ja cekam ako ce COD WWII biti slucajn na 12 deals...  igara imam jos dosta za odigrati ali vremena mi fali. Di su ona vremena kad sam mogao haklati 10h dnevno bez da me itko ista pita 😊

PSN:Tomislav025
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Imam jednu zamolbu pogotovo za clanove koji me duze poznaju za foruma.
Ako ima jedna dobra dusa da mi posudi acc da probam project cars 2 u full izvedbi jer ce garant bit u ovih 12 bozica.
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Hm ja te ne poznam ali ti mogu dat savjet.

 

ja sam ga uzeo kad je izasao a prije toga sam igrao project cars 1. Meni je igra odlicna. Igram samo online. Jedina stvar koja me smeta je sto je vecina lobbya GT3 klasa i to mi nije jasno zasto. Neznam kaj ekipa tolko svrsava na tu GT3 klasu. Od 20 servera 15 ih je GT3. 

Ak imas volan samo naprijed neces pozaliti sigurno. Neznam ak si igrao PC1 ali uglavnom to ti je isti drek samo malo poboljsan. Bolja grafika malo drugaciji izbornik,vise staza,autiju itd....

 

ali kazem jos jednom totalni turn off mi je kad upalil online i vidim sve samo GT3 klasa jednostavo popizdim od toga. Probao sam parnojta napraviti svoj lobby ali nikako da se napuni. 

 

Sad sam trenutno malo zapostavio PC2 jer sam uzeo GT sport pa njega cesce igram.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam isto popizdio u pc1 zbog gt3 klase a neke druge su mi pet puta bolje.

 

Ono što ustvari želim probat je osjecaj voznje.U GTs mi je odlican.Nista ne moram podesavat na gamepadu(volan nemam).Auti se baš fino voze(igram bez ikakvih asista).

 

U pc1 mi je smetalo sto si neke aute mogao fino vozit na gamepad a neke poput ruf-a nikako i nitko mi nemoze rec da se jedan takav auto ne moze drzat da vozi ravno i da ima tako malo gripa.Igra s te strane jednostavno meni osobno nije bila dobro napravljena a slicno mi se cini i u dvojci. Cini mi se da moj pezo ima vise gripa od ferarija iz bete.Koji qurac

 

 

I jebala ih beta sa autima skoro pa iste klase.Dajte nam obicne aute da probamo.

PC2 me jos privlaci i zbog kolicine auta,staza i vremenskih uvjeta

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2017 21:37 (Kill Frenzy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...
Imam jednu zamolbu pogotovo za clanove koji me duze poznaju za foruma.
Ako ima jedna dobra dusa da mi posudi acc da probam project cars 2 u full izvedbi jer ce garant bit u ovih 12 bozica.

 Pa skini jogurt verziju za PC pa probaj.

14 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa kupio sam plejku ima cca 2 tjedna, kupio sam je prvenstvno jer mi se nije dalo ulagati previše u komp da bi se poigrao s vremena na vrijeme, uzeo sam cod ww2 i gta v, i mučim muku sa joystickom nikako da se naviknem igrati, imao sam davno ps2 na kojem se samo igrala fifa s frendovima, sad mi je ovo totalna promjena, dali se s vremenom dobio osječaj za taj joystick i igranje?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
ERROR1911 kaže...

Ekipa kupio sam plejku ima cca 2 tjedna, kupio sam je prvenstvno jer mi se nije dalo ulagati previše u komp da bi se poigrao s vremena na vrijeme, uzeo sam cod ww2 i gta v, i mučim muku sa joystickom nikako da se naviknem igrati, imao sam davno ps2 na kojem se samo igrala fifa s frendovima, sad mi je ovo totalna promjena, dali se s vremenom dobio osječaj za taj joystick i igranje?

Evo ja nakon godinu dana korištenja PS4 dobio sam osjećaj za gamepad, ali pucačine igram samo singlplay jer mi je i dalje preteško nišaniti sa gljivama, da bi igrao multi. Po meni za pucačine i dalje nema boljeg od miša i tipkovnice. 

Jedino su mi pucačine problem, ovo sve drugo mi je puno bolje i ugodnije na gamepad-u nego preko tipkovnice i miša.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Virty kaže...

Nisam picajzla glede zvuka pa mi odgovra večina slušalica.

Ali nisam ovdje niti komentirao o zvuku, već o neuništviim slušalicama koje trajau desetljećima.

To je SF :)

Ne kvari se sam elektornika, i ostali materijali se troše, a nešto koristiti desetljećima na i po glavi...hm...ne vjerujem :)

 a gle, ako kupiš kvalitetno i čuvaš, ne vidim problem da izdrže koje desetljeće, je recimo imam Sennheiser rs115 kupljene daaaleke 2010,

još uvjek su potpuno funkicionalne, jedino sam nedavno stavio novu spužvicu na slušalice, stara se istrošila....

a koristim ih najmanje 2-3 sata tjedno...

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...
Imam jednu zamolbu pogotovo za clanove koji me duze poznaju za foruma.
Ako ima jedna dobra dusa da mi posudi acc da probam project cars 2 u full izvedbi jer ce garant bit u ovih 12 bozica.

 Imaš dostupan demo za PS4. ;) 

11 godina
offline
PlayStation 4

kolko ste najduze cekali dostavu sa thegamecollection-a, poslali su igru 28.11 i jos mi nije stigla

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
ERROR1911 kaže...

Ekipa kupio sam plejku ima cca 2 tjedna, kupio sam je prvenstvno jer mi se nije dalo ulagati previše u komp da bi se poigrao s vremena na vrijeme, uzeo sam cod ww2 i gta v, i mučim muku sa joystickom nikako da se naviknem igrati, imao sam davno ps2 na kojem se samo igrala fifa s frendovima, sad mi je ovo totalna promjena, dali se s vremenom dobio osječaj za taj joystick i igranje?

 samo igraj i navices se. i meni je na pocetku bilo mucenje, a sad u bf1 redovno zavrsavam u top 3. nije toliko tesko koliko se cini kad tek pocinjes, meni je puno veci gust opaliti hs gljivama nego misem 

PSN Tokioplastic292
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Joky007 kaže...

kolko ste najduze cekali dostavu sa thegamecollection-a, poslali su igru 28.11 i jos mi nije stigla

 

Meni je najduže bilo preko mjesec dana (inače stiže za 5 dana max). Netko je popalio pošiljku po putu, jer se sigurno nije izgubila.

Tada moraš prijaviti njima, pa čekati da prođe period od 25 dana cca, pa ti onda pošalju novu kurirskom službom s trackingom.

Uglavnom, nije do thegamecollectiona, nego do smrdljive pošte.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Također haha
došla mi plejka prije dva tjedna i evo još se nisam skroz naviknuo,pogotovo kad sam igrao fortnite battle royale 
A prije toga sam imao ps2 al davno je to bilo kad sam zadnji put igrao

15 godina
online
Re: PlayStation 4
stribs kaže...

Također haha
došla mi plejka prije dva tjedna i evo još se nisam skroz naviknuo,pogotovo kad sam igrao fortnite battle royale 
A prije toga sam imao ps2 al davno je to bilo kad sam zadnji put igrao

 

Svaka čast onima koji igraju Fortnite na playki, tj saučešće.

I s mišem je prenapeto i pipkavo (pogotovo dok brzinski gradiš tower čak i u singleplayeru), ne mogu ni zamisliti s kontrolerom.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2017 10:56 (Bitanga).
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ako tko naiđe na popust za Fifu 18 neka kaže...
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Hebo ih south park te ih hebo. Number 7# - South Park The Fractured Butthole

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Za vlasnike Diners kartica, evo nešto na akciji:

 

https://www.sancta-domenica.hr/gaming/igrace-konzole.aspx

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

Hebo ih south park te ih hebo. Number 7# - South Park The Fractured Butthole

 

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
stribs kaže...
SimeKZ kaže...

Hebo ih south park te ih hebo. Number 7# - South Park The Fractured Butthole

 

 Dobiju se obje South Park igre za 229 kn, što nije loše za ljubitelje South Parka.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
13 godina
offline
PlayStation 4

ljudi otišla mi je tipka R2 na jojsticku, i danas su mi došle nove tipke i nezz dal da se upuštam sam u promjenu il da ne diram ništa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
zaki23 kaže...

ljudi otišla mi je tipka R2 na jojsticku, i danas su mi došle nove tipke i nezz dal da se upuštam sam u promjenu il da ne diram ništa?

 

A šta ti je moglo otići? Ako je otišao prekidač kako ćeš to zamijeniti?

Ako je otišao feder, to sam zamijeniš bez problema.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...
ERROR1911 kaže...

Ekipa kupio sam plejku ima cca 2 tjedna, kupio sam je prvenstvno jer mi se nije dalo ulagati previše u komp da bi se poigrao s vremena na vrijeme, uzeo sam cod ww2 i gta v, i mučim muku sa joystickom nikako da se naviknem igrati, imao sam davno ps2 na kojem se samo igrala fifa s frendovima, sad mi je ovo totalna promjena, dali se s vremenom dobio osječaj za taj joystick i igranje?

Evo ja nakon godinu dana korištenja PS4 dobio sam osjećaj za gamepad, ali pucačine igram samo singlplay jer mi je i dalje preteško nišaniti sa gljivama, da bi igrao multi. Po meni za pucačine i dalje nema boljeg od miša i tipkovnice. 

Jedino su mi pucačine problem, ovo sve drugo mi je puno bolje i ugodnije na gamepad-u nego preko tipkovnice i miša.

 Ja se nikako ne mogu naviknut na PS kontrolere. XBox One koji imam mi je jednostavno superiorniji - svaki ALI svaka tipka mi je bolja nego na dualshocku.

A covjeku koji se sjetio postaviti analog tipke "dijagonalno", treba mu dati medalju

 

Naravno probao sam spojiti Xbox One kontroler na PS4 i spoji se....samo sto nista ne radi, ni preko USB ni BT

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2017 14:58 (AA-d00d).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jel prije bila ps pretplata na snizenju u vrijee bozica. Dal da cekam ili da kupujem sada
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
AA-d00d kaže...
MasterOfDisaster kaže...
ERROR1911 kaže...

Ekipa kupio sam plejku ima cca 2 tjedna, kupio sam je prvenstvno jer mi se nije dalo ulagati previše u komp da bi se poigrao s vremena na vrijeme, uzeo sam cod ww2 i gta v, i mučim muku sa joystickom nikako da se naviknem igrati, imao sam davno ps2 na kojem se samo igrala fifa s frendovima, sad mi je ovo totalna promjena, dali se s vremenom dobio osječaj za taj joystick i igranje?

Evo ja nakon godinu dana korištenja PS4 dobio sam osjećaj za gamepad, ali pucačine igram samo singlplay jer mi je i dalje preteško nišaniti sa gljivama, da bi igrao multi. Po meni za pucačine i dalje nema boljeg od miša i tipkovnice. 

Jedino su mi pucačine problem, ovo sve drugo mi je puno bolje i ugodnije na gamepad-u nego preko tipkovnice i miša.

 Ja se nikako ne mogu naviknut na PS kontrolere. XBox One koji imam mi je jednostavno superiorniji - svaki ALI svaka tipka mi je bolja nego na dualshocku.

A covjeku koji se sjetio postaviti analog tipke "dijagonalno", treba mu dati medalju

 

Naravno probao sam spojiti Xbox One kontroler na PS4 i spoji se....samo sto nista ne radi, ni preko USB ni BT

 a onog tko je izmislio LB i RB treba dobro nalemat :D

7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Prisao sam trecinu horizon zero dawn i danas mi je dosao AC:Origins te se mislim da li da zavrsim Horizon ili da igram AC..
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4

feder nece da vraće tipku...

oke idem vidjet na yu tubu kako mijenjaju

15 godina
online
Re: PlayStation 4
zaki23 kaže...

feder nece da vraće tipku...

oke idem vidjet na yu tubu kako mijenjaju

 

Svakako moraš rastaviti da vidiš di je problem.

Slao sam nedavno dobar guide za rastavljanje. 

https://www.ifixit.com/Device/DualShock_4

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2017 16:02 (Bitanga).
15 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
stribs kaže...
SimeKZ kaže...

Hebo ih south park te ih hebo. Number 7# - South Park The Fractured Butthole

 

 Dobiju se obje South Park igre za 229 kn, što nije loše za ljubitelje South Parka.

 

Meni se ovo isto čini super deal. Dobro da si rekao da su obje igre, inače ne bih ni skužio.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice