PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.769.955
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

zavrsi prvo HZD a AC:O sakri 

8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Sljedeće dvije igre u 12 Deals of Christmas navodno Star Wars Battlefront 2 i COD: WWII

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jel bude za bozic ili novu godinu PS plus pretplata? Istakla mi je prije već nekoliko mjeseci ali ne igram dovoljno da bih dao 440kn, pa me zanima jesu li prije bile akcije za PS Plus oko Božića i nove godine?

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
ks95hr kaže...

Sljedeće dvije igre u 12 Deals of Christmas navodno Star Wars Battlefront 2 i COD: WWII

 Uh nadam se da ce biti COD da i to cudo kupim. Zadnja tri nastavka su im bila epsko smece a ja budala ih kupio po punoj cijeni. Sa ovim sam rekao da cu cekati neki popust

PSN:Tomislav025
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...

Jel bude za bozic ili novu godinu PS plus pretplata? Istakla mi je prije već nekoliko mjeseci ali ne igram dovoljno da bih dao 440kn, pa me zanima jesu li prije bile akcije za PS Plus oko Božića i nove godine?

 Je bila je akcija prošle godine 224 Kn PS+ pretplata .

11 godina
offline
PlayStation 4
PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
E jbg ja vec poceo AC...hype ne normalan :)
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja na AC: Originsu imam +70 sati bas mi je ovaj nastavak lego.

PSN - FROSTXQ
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Valjda ce i hzd biti na ovom 12 deals, taman do tada cu skupit platinum na ac origins

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja imam obje igre,obe mi se svidjaju ali imam dojam da je combat u hzd dosta laksi nego u AC... Mozda je to jer ac imam tek 2 dana a na hzd imam 20 sati pa sam naviknut... No sve u svemu neces pogrijesit sa hzd izvanredna igra
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

kak znate koliko ste sati potrošili na igru na plejki? Nigdje ne mogu naći taj podatak, a fascinira me da nema built in stats za takve stvari :/

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...

kak znate koliko ste sati potrošili na igru na plejki? Nigdje ne mogu naći taj podatak, a fascinira me da nema built in stats za takve stvari :/

 a kakva je korist toga ?

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...

kak znate koliko ste sati potrošili na igru na plejki? Nigdje ne mogu naći taj podatak, a fascinira me da nema built in stats za takve stvari :/

 

Ja bih isto volio znati takve stvari, a ništa ne košta da prate play time za svaku igru kao što to steam ima.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...

kak znate koliko ste sati potrošili na igru na plejki? Nigdje ne mogu naći taj podatak, a fascinira me da nema built in stats za takve stvari :/

 Ja si sate gledam po FIFAi pa uzmem prosjek odigranih tekmi i tako. A GT ima taj podatak unutar same igre kao dodatni bonus kad prodes odredene sate/dane.

 

Sutra napokon idem po box verziju CoDa. Pa da imam potpunu kolekciju :D FIFA, GTs i CoD.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.12.2017 23:01 (SimeKZ).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...

kak znate koliko ste sati potrošili na igru na plejki? Nigdje ne mogu naći taj podatak, a fascinira me da nema built in stats za takve stvari :/

Neke, ali napominjem samo neke igre imaju taj podatak u igri u menu-ima se može naći ili pak se može vidjeti na save-ovima (znači odete na LOAD GAME i na save file-u bi trebao pisati podatak i koliko ste igrali do tog save-a igru).

Slažem se da bi bilo fora da se može vidjeti u statistikama van igre podatak koliko se je igra igrala.

14 godina
offline
PlayStation 4

nisam ni znao da je izašao sw:bf2.

gužva na poslu, renovacija, selidba, čekanje bebe (tu sam se najviše naradio)...jebi*a, plejka i psvr skupljaju prašinu

kaj onda uzeti za bibiloteku igara? cod ili sw? ili oba? nek se nađe, za svaki slučaj

 

PSN - darklydexter
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Na battlefield igrama imas app i tamo pisu odigrani sati. Ja na BF4 imam preko 1200h multya. Kakav sam ja bolesnik 😊

PSN:Tomislav025
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

čekaj, ovih 4000 rubalja je 434 kn

pa kakav je to deal?

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...

nisam ni znao da je izašao sw:bf2.

gužva na poslu, renovacija, selidba, čekanje bebe (tu sam se najviše naradio)...jebi*a, plejka i psvr skupljaju prašinu

kaj onda uzeti za bibiloteku igara? cod ili sw? ili oba? nek se nađe, za svaki slučaj

 

 BF2 je manje vise bojkotiran (razlog EA) no i bez toga kolko vidim igra nije bog zna kaj 
pokusaj cashgrab-a 

Niti Cod mi ne izgleda bas, no kad usporedis sa BF2 onda je izbor jasan jer dobijes puno vise kvalitetnijeg sadrzaja. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2017 9:43 (Santana).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...

nisam ni znao da je izašao sw:bf2.

gužva na poslu, renovacija, selidba, čekanje bebe (tu sam se najviše naradio)...jebi*a, plejka i psvr skupljaju prašinu

kaj onda uzeti za bibiloteku igara? cod ili sw? ili oba? nek se nađe, za svaki slučaj

 

 Imaš sw:bf2 temu na kojoj pričam sam sa sobom, pa si pogledaj.

 

Battlefront 2 je dobar, ali nije savršen. 

Da nije bilo cirkusa oko mikrotransakcija, igra bi išla k'o burek i laganih je 8/10.

Mikrotranskacija nema, a kad će doći, ne zna se, ali je prodaja svejedno podbacila.

Inače, sav content, sadašnji i budući, je free.

 

Igra je brža od Battlefielda (manji TTK), pa malo vuče na COD.

Ima samo jedan mod za velike mape (Galactic Assault), a mape su loše odrađene (previše "chokepointova" i svaka mapa ispadne kao da igraš Metro/Locker), ali ih ima više i raznolikije su nego u jedinici.

Manji modovi, Strike i Blast su odlični i samo to igram.

Single player kampanja je OK (pričom i trajanjem) i dobiva free DLC danas.

Starfighter Assault (svemirske borbe) su navodno odlične, ali nisam probao.

 

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2017 10:06 (DeniZg).
14 godina
offline
PlayStation 4

Ako je tako, onda je valjda bolji izbor cod. Brza pucačina bez puno razmišljanja. Taman za kratkotrajnu razbibrigu.

PSN - darklydexter
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Ezio kaže...

nisam ni znao da je izašao sw:bf2.

gužva na poslu, renovacija, selidba, čekanje bebe (tu sam se najviše naradio)...jebi*a, plejka i psvr skupljaju prašinu

kaj onda uzeti za bibiloteku igara? cod ili sw? ili oba? nek se nađe, za svaki slučaj

 

 Imaš sw:bf2 temu na kojoj pričam sam sa sobom, pa si pogledaj.

 

Battlefront 2 je dobar, ali nije savršen. 

Da nije bilo cirkusa oko mikrotransakcija, igra bi išla k'o burek i laganih je 8/10.

Mikrotranskacija nema, a kad će doći, ne zna se, ali je prodaja svejedno podbacila.

Inače, sav content, sadašnji i budući, je free.

 

Igra je brža od Battlefielda (manji TTK), pa malo vuče na COD.

Ima samo jedan mod za velike mape (Galactic Assault), a mape su loše odrađene (previše "chokepointova" i svaka mapa ispadne kao da igraš Metro/Locker), ali ih ima više i raznolikije su nego u jedinici.

Manji modovi, Strike i Blast su odlični i samo to igram.

Single player kampanja je OK (pričom i trajanjem) i dobiva free DLC danas.

Starfighter Assault (svemirske borbe) su navodno odlične, ali nisam probao.

 

 

 hehe zato kaj DICE nije radio na njima :D

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Pa, gameplay je odličan i u infantry modovima, samo velim, po meni, usrali su dizajn velikih mapa.

Angry Joe kaže da su mu super svemirske borbe jer osim igrača sudjeluju i botovi, pa može tu i tamo nekog ubit, bez da ga stalno guze. 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2017 10:41 (DeniZg).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ezio kaže...

Ako je tako, onda je valjda bolji izbor cod. Brza pucačina bez puno razmišljanja. Taman za kratkotrajnu razbibrigu.

 

CoD je isto odličan. Meni je čak i bolji od SW:BF2 koji sam probao dok je bila open beta, i to mi se sve nekako činilo bezveze. U SW:BF2 bi me najviše zanimale zračne bitke, to mi je i u prvom dijelu bilo najbolje.

CoD je onako kako treba biti pucačina, realna oružja bez futurističkih gluposti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Za Battlefield 1 ti je u izradi Incursions mod (5v5, Esports), koji bi te mogao zanimati.

 

 

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
12 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav. Triban pomoc u vezi rezolucije. Spojia san Pro na moj monitor (LG 27ud58-b), al mi je 4k rezolucija i dalje unsupported. U informacijama mi pise 4k video at 60Hz is not supported. The PS4 output is currently 2k video.
HDCP mi je 1.4
Malo san procacka po netu i vidin da je ovo cest problem. Jel ima koje rjesenje za ovo ili ne?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Za Battlefield 1 ti je u izradi Incursions mod (5v5, Esports), koji bi te mogao zanimati.

 

 

 

 

Cool tnx. To bi moglo biti super, pogotovo ako neće trebati extra platiti :-)

U Battlefieldu 1 mi je i Team Deathmatch bio super.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Razaniash kaže...

Pozdrav. Triban pomoc u vezi rezolucije. Spojia san Pro na moj monitor (LG 27ud58-b), al mi je 4k rezolucija i dalje unsupported. U informacijama mi pise 4k video at 60Hz is not supported. The PS4 output is currently 2k video.
HDCP mi je 1.4
Malo san procacka po netu i vidin da je ovo cest problem. Jel ima koje rjesenje za ovo ili ne?

Mislim da je problem s HDCP 1.4  Obično se između dva uređaja s HDCP 2.2 kakav ima PS4 i HDCP 1.4 kakav ima tvoj monitor stavlja ovakav konverter

 

 

https://www.lightinthebox.com/hr/najnoviji-hdcp-konverter-hdmi-proizvodi-hdcp-2-2-hdcp-1-4-podrsku-3d-cec-razlucivost-do-4kx2k-60-hz-ycbcr-4-2-0_p4874589.html

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2017 16:03 (movie).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Igra li tko for honor? Pored svih igri još si i to naručio. 180 kn, mislim da je ok cijena za fizičku kopiju. Igrajući the witcher poželio sam mlatarati mačem bez puno pričanja pa me for honor najviše privukao:) Sve kažem dosta i onda opet tražim dalje igre. Ovisnost prava:)
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

For Honor free open test od sutra do 17. uz ps plus.

 
1 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice