PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.786.465
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
online
Re: PlayStation 4
Crljo kaže...
DeniZg kaže...
Spike1983 kaže...

Bitanga je nas idol 

btw ljudovi soft 5.03 je vani za nase 30 fps konzole 

 Oćel' taj soft dić fremrejt na 60 ?

 

Bajdvej, SW Battlefront je nova 12 deals of Christmas igra (u skladu sa ranijim leakom).

Pozivam vas da bojkotirate ovu SW BF2 mikroizdrkotinu.

Hvala!

nije u redu prema deniju. I dalje će sam raspravljati na swbf2 temi

PSN - darklydexter
12 godina
offline
PlayStation 4

Ali jos stoji S.P. kada se klikne. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...

Ali jos stoji S.P. kada se klikne. 

 pogledaj u 03:00 PM

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.12.2017 14:47 (hummer0).
12 godina
offline
PlayStation 4

Ma znam da je u 15h. Al sam cisto stavio da se potvrdi nagadanje.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...

bitanga je zadnji romantičar u gaming industriji, ali ne veći od mene ja sam pare od registracije auta dao za grafičku

 

Pa da, s dobrom grafičkom možeš voziti tisuće auta po raznim pistama. A sa registracijom samo jedan :-(

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Crljo kaže...

Pozivam vas da bojkotirate ovu SW BF2 mikroizdrkotinu.

Hvala!

 Haha, ja sam cak u dvojbi uzeti, ali mislim da cu cekati neki popust pa uzreti Titanfall 2. 

 

Mikrotransakcije me diraju jer ih ne koristim. A denijeve upise u sw2 temi redovno citam, on me i zainteresirao za igru. 

 

Kada sam vec spomenuo Titanfall 2, jel zna netko kakva je situacija sa mp-om? Jel ima igraca?

15 godina
offline
PlayStation 4
PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

 bezbroj puta sam sebi rekao da cu u 12 mjesecu uzeti samo HZD kada dodje na akciju i sad ugledam EW2  EW1 mi je medju prvim igrama bila kad sam uzeo ps4 i jednostavno sam bio odusevljen, a vidim da je EW2 jos bolji. 

PSN Tokioplastic292
12 godina
offline
PlayStation 4

Hmmh..mislim da mogao "sijevnuti" jedan LA Noire + Projec cars 2 kombo...

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

 i ja sam za BF uzeo GT Sport i sasvim zadovoljava moje potrebe u oblasti car racinga tako da ne planiram nista novo na tu temu :D

PSN Tokioplastic292
12 godina
offline
PlayStation 4

https://store.playstation.com/en-gb/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12MDIS

 

na UK storeu snizena godisnja preplata za 25%, ne znam da li je i kod drugih.

PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Meni pokazuje da je i na HR storeu isto....bas sam htio pitati dugogodisnje vlasnike PS4 - isplati li se uzeti sada, ili je bilo jos vecih popusta tijekom Bozicno/novogodisnjih praznika?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...

https://store.playstation.com/en-gb/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12MDIS

 

na UK storeu snizena godisnja preplata za 25%, ne znam da li je i kod drugih.

 I kod nas je 15-18. 12.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Maddog_HR kaže...

Meni pokazuje da je i na HR storeu isto....bas sam htio pitati dugogodisnje vlasnike PS4 - isplati li se uzeti sada, ili je bilo jos vecih popusta tijekom Bozicno/novogodisnjih praznika?

 bolje uzmi sad. ko zna hoce li biti poslije (ne vjerujem da ce), a i da bude nece biti vise snizeno nego sto je sad.

PSN Tokioplastic292
7 godina
offline
PlayStation 4

Tolko sam toga nakupovao, da je sve to na kraju ispao loš deal, jer kad, barem u mom slučaju, sve te igre dođu na red bit će ionako već za siću, a ja se ponašam ko da više nikad ne bude nikakve akcije...gladne oči i bolesna glava, velim ti ja...

 
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
NathanDrek kaže...

Tolko sam toga nakupovao, da je sve to na kraju ispao loš deal, jer kad, barem u mom slučaju, sve te igre dođu na red bit će ionako već za siću, a ja se ponašam ko da više nikad ne bude nikakve akcije...gladne oči i bolesna glava, velim ti ja...

 

Zato ja kupujem igrice do 100kn jer dok njih prođem (trenutno 10-ak, i još par u planu), već će neka od skupljih doći na prihvatljivu akciju. Posebno sada kada sam skužio koliko US store zna imati snižene neke igrice. 

14 godina
offline
PlayStation 4

Uzeo godisnju pretplatu (328kn) i PC2(229kn)

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Čekamo nove akcije i popuste:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav ,imamproduzeni ps+do 3.2.2018 dal mise isplati uzet ovaj za godinu dana i kak to onda se zbroje mjeseci zbog produzenja?Dal mogu produzit?

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Xxneoxy kaže...

Pozdrav ,imamproduzeni ps+do 3.2.2018 dal mise isplati uzet ovaj za godinu dana i kak to onda se zbroje mjeseci zbog produzenja?Dal mogu produzit?

 

 Nova nastavi automatski teci kad ti postojeca preplata istekne.

PSN Tokioplastic292
7 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav...ima možda neko od forumaša tu da ima viška ili se želi rješiti PS4? Stižu božični blagdani da se malo počastim. Ako ko ima kojim slučajem bilo bi super da ste samo iz okolice KC-KŽ županije.  LP

Kaj veliš? o.O
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

imam kod za 20% off na cijeli iznos košarice na US PSN-u, kod vrijedi do 25.12. 

tko je zainteresiran, nek me PM-a i kod je njegov 

 

edit: kod je otisao kolegi forumašu mariclius 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2017 13:32 (Spike1983).
Moj PC  
1 0 hvala 1
7 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ako netko naidje na fifu da je akciji neka puca ovdje 😁😁
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Novi Božićni popust CoD: WWII ali popust je žalostan samo 30%.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Mala i brzinska usporedba pc2 i gran turisma. Kod gt-a nisam nista morao dirat postavke gamepada i vozi se bas lijepo. Kod pc2 se pola dana zajebavam i dalje mi je neke aute stravicno tesko drzat u pravcu. Tesko ih je drzat da idu ravno a u zavojima je super. Sto mi tako ide na zivce. Gt je puno bolje napravio podrsku za gamepad.

Steta sto gran turismo nema ovoliko staza ,auta i ovakav izbor vreemenskih uvjeta.

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2017 14:41 (Kill Frenzy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983, hvala i ovim putem:) Taman si žena mislila napokon nešto kupiti, ali biti će prilike i za nju. Moram joj još malo provjetriti karticu:)
Siguran sam da će biti oduševljena haha
Probao demo th evil within 2 i jako mi se svidjela igra tako da sad čekam neku akciju da barem prvi dio uzmem. Hvala:)
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
online
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Spike1983, hvala i ovim putem:) Taman si žena mislila napokon nešto kupiti, ali biti će prilike i za nju. Moram joj još malo provjetriti karticu:)
Siguran sam da će biti oduševljena haha
Probao demo th evil within 2 i jako mi se svidjela igra tako da sad čekam neku akciju da barem prvi dio uzmem. Hvala:)

Sada su na akciji obadva

 

https://store.playstation.com/en-hr/product/EP1003-CUSA00375_00-THEEVILWITHINROW

 

https://store.playstation.com/en-hr/product/EP1003-CUSA08975_00-PRJGDN0000000000

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hvala za info. Ma uzimam na US store igre, a taman i kolega forumaš spike1983 častio sa 20% popusta pa čekam na US store da vidim hoće li sada biti popusta novih i na koje igre. Ovaj prvi dio se da naći i na cd kod nas na njuškalo i letgo po 100 kn. Najviše šta dam za jednu igru je 20 dolara. Za cd do 200 kn.
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kill Frenzy kaže...

Mala i brzinska usporedba pc2 i gran turisma. Kod gt-a nisam nista morao dirat postavke gamepada i vozi se bas lijepo. Kod pc2 se pola dana zajebavam i dalje mi je neke aute stravicno tesko drzat u pravcu. Tesko ih je drzat da idu ravno a u zavojima je super. Sto mi tako ide na zivce. Gt je puno bolje napravio podrsku za gamepad.

Steta sto gran turismo nema ovoliko staza ,auta i ovakav izbor vreemenskih uvjeta.

 Da tak sam si i mislio da bude. Isto kao i sa PC1 
Ne kuzim kak to do sada jos nisu skuzili.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice