PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.771.343
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Bitanga kaže...
maronaldo kaže...

lego igre su od danas na popustu na ps storeu. Ima koja za preporuku za klince ?

Sve su dobre za klince, uzmi im za početak Lego Marvel Super Heroes, baš je dobro napravljena.

Bitanga mudro zbori. Zavisi sto klinci vole.

Moj obozava aute, pa mu je City Undercover odlicno legao.

Ali pegla i Marvel Superheroes, a nije imao nista protiv Jurassic Worlda.

 

Moji praše i Lego Batmana, te Lego Movie. Imam i Lego Star Wars, al to ih nije baš navuklo iako kažu da je super igra.

Mislim da je za klince Batman i Super Heroes vrh, jer se lako užive u te likove.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Chaky kaže...
Bitanga kaže...
maronaldo kaže...

lego igre su od danas na popustu na ps storeu. Ima koja za preporuku za klince ?

Sve su dobre za klince, uzmi im za početak Lego Marvel Super Heroes, baš je dobro napravljena.

Bitanga mudro zbori. Zavisi sto klinci vole.

Moj obozava aute, pa mu je City Undercover odlicno legao.

Ali pegla i Marvel Superheroes, a nije imao nista protiv Jurassic Worlda.

 

Moji praše i Lego Batmana, te Lego Movie. Imam i Lego Star Wars, al to ih nije baš navuklo iako kažu da je super igra.

Mislim da je za klince Batman i Super Heroes vrh, jer se lako užive u te likove.

 Taj lego prvi kad je izašao više se ne sjećam koji je bio na PC-u i meni je bio fora samo ne smijem priznat ;-) .

Danas ga klinac neće ni pogledat Overwatch je u igri.(12 god.)

6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Chaky kaže...
Bitanga kaže...
maronaldo kaže...

lego igre su od danas na popustu na ps storeu. Ima koja za preporuku za klince ?

Sve su dobre za klince, uzmi im za početak Lego Marvel Super Heroes, baš je dobro napravljena.

Bitanga mudro zbori. Zavisi sto klinci vole.

Moj obozava aute, pa mu je City Undercover odlicno legao.

Ali pegla i Marvel Superheroes, a nije imao nista protiv Jurassic Worlda.

 

Moji praše i Lego Batmana, te Lego Movie. Imam i Lego Star Wars, al to ih nije baš navuklo iako kažu da je super igra.

Mislim da je za klince Batman i Super Heroes vrh, jer se lako užive u te likove.

 Moj ima 5 godina pa se bojim da se ne preplasi jurrasica i batmana jer mi se cini mracna igrica. Isto tako i hobit mozda Al recimo superheroes i lego movie bi mogli proci

9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pitanje za vas sa PS4 Pro jel tko od vas koristi vertical stand, i vase misljenje o njemu?  Malo mi je pocelo biti kriticno sa prostorom pa razmisljam o istom. 

PSN - brdjanin85
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Uzeo na kraju Sharkoon Skiller SGH1. 

Odlucio sam se na njih, jer sam ipak odustao od davanja nesto vise novca, pogotovo jer sam se izivcirao vazuci koje uzet. 

Svide mi se ove, pa druge pa vamo-tamo, na kraju dodjem do preko 600kn.

A u temi za izbor gaming headseta, ispada da nista osim Cloud X nije posteno dobro.

E sady ne kuzim se u ovo podrucje, pa sam ipak odustao. 

Od official Sony sam odustao, jer nailazim na sto razmisljanja, a najvise me strah te kvalitete izrade. 

 

Zasad sam odlucio ostat na cca 200-250kn, pa se lako kasnije predomislim. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

Od danas opet krece akcija "Igre ispod 20 €" i traje do 7.2., iako jos nisu updejtali Store. Osobno preporucija bi Dark Souls 2: SOTFS onima koji ga nisu probali. U cijenu od 74 kn je ukljucena glavna igra i 3 DLC-a. Zadnjih dana san utuka nekih 40 sati u tu igru i odusevila me. 2 puta mi se dogodilo da san u ponoc krenija igrat "samo cu uru vrimena" jer radin ujutro i negdi zapnen.. 6 sati kasnije prolazin bossa i trcin na tusiranje da stignen na posal. 

 

https://blog.eu.playstation.com/2018/01/19/games-under-20-discounts-kick-off-today-on-playstation-store/?emcid=or-st-131191&utm_medium=Social&utm_campaign=&utm_source=&utm_term=or-st-131191&utm_content=Games_Under_E20

 Ja se požurio i piknuo Order 1886 za 76 kuna i Tomb Raider: definitive edition za 46 kuna

6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pitanja mi se sama slazu u glavi. Znaci imam pro sa 1 tb. Posto svaka igra ima 40-ak i vise Gb nije tesko izracunati da se hard brzo napuni. Sto radite u toj situaciji? Jel se mogu igre snimati na externi hard od recimo 2-4 tb? Ako da, kako promijenite destination folder i kako se pokrecu igre s tog harda? Ili cu morat pocet kupovat neke igre na disku koje ne zauzimaju prostor😁 Ok jos nisam ni blizu da ga napunim al volim znat unaprijed. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
maronaldo kaže...

Pitanja mi se sama slazu u glavi. Znaci imam pro sa 1 tb. Posto svaka igra ima 40-ak i vise Gb nije tesko izracunati da se hard brzo napuni. Sto radite u toj situaciji? Jel se mogu igre snimati na externi hard od recimo 2-4 tb? Ako da, kako promijenite destination folder i kako se pokrecu igre s tog harda? Ili cu morat pocet kupovat neke igre na disku koje ne zauzimaju prostor😁 Ok jos nisam ni blizu da ga napunim al volim znat unaprijed. 

Ja sam cijelo vrijeme na oko 800-900GB. Dok mi usfali prostora nešto obrišem što neću tako skoro igrati. Ako će baš trebati skinem opet.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Možeš koristiti vanjski disk. Samo bi bilo dobro da je usb 3.0. Igre na blu ray disku isto zauzimaju prostor
11 godina
offline
PlayStation 4

svejedno ti je da li je na disku ili digitalna,isto ti zauzima na hardu. 

a ima externih hard diskova koje samo spojis sa usb ; 2 tb za oko 90e

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Sta mislite, isplati li se uzeti sad ps+ za 438 kuna za 15 mjeseci?

Istice mi pretplata na kraju drugog mjeseca, a neznam da pricekam uskrs pa mozda bude jeftinije za 12 mjeseci.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista, hvala na javljanju:) Mislim da ću prvom prilikom uzeti NBA 2k18. Sve više guštam u NBA live. Sa društvom igram PES pa onda kad sam sam baš uživam u NBA. Karijera sa nekom ekipom mi je najzanimljivije. Morati ću malo više pratiti NBA:) Ni sam ne znam zašto sam izgubio interes za košarku. Ovaj live mi je taman prva stepenica za ulazak u 2K:) Krenuo sa rookie pa pro i na trećoj težini već gubim po 10/15 razlike. Odbrana me malo zeza:) Ali iz dana u dan ide to sve na bolje. Lp
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
edit:)
Vidim visoka cijena za 2K18. Već za 100 kn mogu uzeti 2K17, ali to vjerovatno nema novih transfera ili šta već? Ali, kako poznajem igrače ne bih ni primjetio ništa:)
11 godina
online
Re: PlayStation 4

Ako pereferiraš solo priču (MyCareer), onda nemoj uzimati NBA 2K18, nego uzmi 2K17, jer je puno bolja.

MyCareer u NBA 2K18 je živi užas. Od glupe priče, bugova, do teškog grinda i mikrotranskcija koji koče napredak.

 

Ako igraš s frendovima na kauču MyTeam/MyLeague, onda uzmi NBA 2K18, jer imaš legendarne timove i igrače i ažurirani roster.

 

Doduše možeš i u 2K17 ažurirati roster, pa sad procijeni što ti se više isplati, ovisno o cijeni.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2018 1:44 (DeniZg).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ako je to tako onda bi prošla i 2K17 jer za društvo imam nba playgrounds i Nba Live 18. To se sve igra samo da se odmore prsti od PES-a:) To za ažuriranje rostera u 17 se vjerovatno ubaci preko usb. To sam si već odradio za PES pa bi se i za 2K17 potrudio. Bitna mi je samo karijera sa jednim timom da igram. Hvala na korisnim informacijama:)
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Boga mi sam sve do sada odbijao da kupujem digitalne igre, ali ovaj put me drug "zeznuo" pa smo popola uzeli 3 bona po 150KN i kupili sebi Metro Redux (2 igre), Far Cry Primal, The Division i Driveclub xD

 

5 igara za po 63KM, mislim da je to odlicno haha samo me brine sad da ne nastavimo ovako kupovati a ne znam ni ove kad cu igrati.

 

Jos nisam zavrsio ni AC origins, imam i The Order i sad jos ovih 5 :D

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Sto se tice PS plusa ja cu uzeti sad ovu na akciji sto dobijes 15 mjeseci za 438kn ako to uopce mogu nazvati akcijom. Nisu normalni koliko je skup taj plus.

 

nsto se tice igara za ispod 150kn uzeo bi far cry primal ali znam da ga necu tak skoro odigrati tak da preskacem.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
omomomomoomm kaže...

Sto se tice PS plusa ja cu uzeti sad ovu na akciji sto dobijes 15 mjeseci za 438kn ako to uopce mogu nazvati akcijom. Nisu normalni koliko je skup taj plus.

 

nsto se tice igara za ispod 150kn uzeo bi far cry primal ali znam da ga necu tak skoro odigrati tak da preskacem.

 Ma ova cijena je 2 kune skupla od one akcije 328 Kn na 12 mjeseci sve je to isto.

A opet 30 kuna mjesečno nije skupo (27 kn (29 kn))

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
maronaldo kaže...
Bitanga kaže...
Chaky kaže...
Bitanga kaže...
maronaldo kaže...

lego igre su od danas na popustu na ps storeu. Ima koja za preporuku za klince ?

Sve su dobre za klince, uzmi im za početak Lego Marvel Super Heroes, baš je dobro napravljena.

Bitanga mudro zbori. Zavisi sto klinci vole.

Moj obozava aute, pa mu je City Undercover odlicno legao.

Ali pegla i Marvel Superheroes, a nije imao nista protiv Jurassic Worlda.

 

Moji praše i Lego Batmana, te Lego Movie. Imam i Lego Star Wars, al to ih nije baš navuklo iako kažu da je super igra.

Mislim da je za klince Batman i Super Heroes vrh, jer se lako užive u te likove.

 Moj ima 5 godina pa se bojim da se ne preplasi jurrasica i batmana jer mi se cini mracna igrica. Isto tako i hobit mozda Al recimo superheroes i lego movie bi mogli proci

 

moj mladi je poceo sa 4 i pol igrat ps4, uskoro ce 5

omiljena igra mu je Horizon zero dawn

 

imamo LEGO: batman, jurassic, star wars, ninjago, movie

 

ninjago je najkompliciraniji, a ostale igra u valovima - kad odabere jednu onda igra tu nekoliko dana, sad je to star wars. Batmana je igrao najmanje, zanimljiviji mu je bio arkham night i voznja batmobila, pa mozda zbog toga.

 

Mozda najbolje da krenes s Movie igrom, pogotov ako ste gledali crtic

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
omomomomoomm kaže...

Sto se tice PS plusa ja cu uzeti sad ovu na akciji sto dobijes 15 mjeseci za 438kn ako to uopce mogu nazvati akcijom. Nisu normalni koliko je skup taj plus.

 

nsto se tice igara za ispod 150kn uzeo bi far cry primal ali znam da ga necu tak skoro odigrati tak da preskacem.

 Ma ova cijena je 2 kune skupla od one akcije 328 Kn na 12 mjeseci sve je to isto.

A opet 30 kuna mjesečno nije skupo (27 kn (29 kn))

 Kad sam kupio ps4 na release day u lijepoj nasoj platio sam cistih 365kn za 12 mjeseci plusa. Sad je 438. Na ps5 ce biti 100€.

Jednostavno je preskup.

PSN:Tomislav025
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
duxx369 kaže...
maronaldo kaže...
Bitanga kaže...
Chaky kaže...
Bitanga kaže...
maronaldo kaže...

lego igre su od danas na popustu na ps storeu. Ima koja za preporuku za klince ?

Sve su dobre za klince, uzmi im za početak Lego Marvel Super Heroes, baš je dobro napravljena.

Bitanga mudro zbori. Zavisi sto klinci vole.

Moj obozava aute, pa mu je City Undercover odlicno legao.

Ali pegla i Marvel Superheroes, a nije imao nista protiv Jurassic Worlda.

 

Moji praše i Lego Batmana, te Lego Movie. Imam i Lego Star Wars, al to ih nije baš navuklo iako kažu da je super igra.

Mislim da je za klince Batman i Super Heroes vrh, jer se lako užive u te likove.

 Moj ima 5 godina pa se bojim da se ne preplasi jurrasica i batmana jer mi se cini mracna igrica. Isto tako i hobit mozda Al recimo superheroes i lego movie bi mogli proci

 

moj mladi je poceo sa 4 i pol igrat ps4, uskoro ce 5

omiljena igra mu je Horizon zero dawn

 

imamo LEGO: batman, jurassic, star wars, ninjago, movie

 

ninjago je najkompliciraniji, a ostale igra u valovima - kad odabere jednu onda igra tu nekoliko dana, sad je to star wars. Batmana je igrao najmanje, zanimljiviji mu je bio arkham night i voznja batmobila, pa mozda zbog toga.

 

Mozda najbolje da krenes s Movie igrom, pogotov ako ste gledali crtic

 Uzet cu za pocetak movie i super heroes. Taman do nekakvog uskršnjeg popusta jer mi se batman cini premracan, a hobbita i jurassica se bojim da ne sanja po noci dinosaure. 😁 tak da uzimam ove dvije pa ak mu se svidi budemo dalje. Ionako najvise igra sa mnom nba2k18 i fifu😁😁

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2018 12:17 (maronaldo).
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

kako im je glupo ovo sa multiplayerom uključenim u ps+...multiplayer bi se trebao odvojit i naplaćivat npr. 50-100 kuna godišnje..to im je dovoljno za održavanje servera, a igrače ne prisiljava uzimati preskupu pretplatu na igre koje ti plasiraju po svome odabiru...da na trzistu konzola nije monopol kakav je, ova fora sa ps+ od 450 kuna godišnje bi pokopala kompaniju dok trepnes.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
tomko kaže...

kako im je glupo ovo sa multiplayerom uključenim u ps+...multiplayer bi se trebao odvojit i naplaćivat npr. 50-100 kuna godišnje..to im je dovoljno za održavanje servera, a igrače ne prisiljava uzimati preskupu pretplatu na igre koje ti plasiraju po svome odabiru...da na trzistu konzola nije monopol kakav je, ova fora sa ps+ od 450 kuna godišnje bi pokopala kompaniju dok trepnes.

 

Pa upravo u tome i je problem, monopolu.

Na PCu zato i nema takvih pretplata :-)

 

Vidi se i po PSNu, uopće ga ne razvijaju, nula bodova. Čisto ih boli briga.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2018 12:52 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Kratka digresija na nba i lego. Makar lego mi je postao davno dosadnjikav, tako da ove novije naslove nisam ni igrao. Što se tiče sporta to me nikada nije zanima jel smo imali par manijaka u ekipi koji su samo pes igrali i onda bi gazili sve pred sobom (isto kao cod).

 

Ne znam što treba upisati pod Model (P/N) SD produljenog jamstva: u produljenju jamsta. Ide li tu model konzole ili?

15 godina
online
Re: PlayStation 4
Yunfy-man kaže...

Kratka digresija na nba i lego. Makar lego mi je postao davno dosadnjikav, tako da ove novije naslove nisam ni igrao. Što se tiče sporta to me nikada nije zanima jel smo imali par manijaka u ekipi koji su samo pes igrali i onda bi gazili sve pred sobom (isto kao cod).

 

Ne znam što treba upisati pod Model (P/N) SD produljenog jamstva: u produljenju jamsta. Ide li tu model konzole ili?

 

Da, ovo sa PESom i fifom je ko prije dok te netko pitao za partiju šaha pa te razguzio jer igra u šahovskom klubu.

A kontrole na tim nogometima su komplicirane ko i na Tekkenu i Mortal Kombatu, moraš živjet s tim da bi znao igrati. Nije uopće zabavno pozvat frenda koji ne igra igre da odigrate jednu partiju jer prvo ne zna pucat pola sata, onda nakon 2 partije popizdi i neće više igrat.

 

P/N je part number, znači broj modela.

a S/N je serial number.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
tomko kaže...

kako im je glupo ovo sa multiplayerom uključenim u ps+...multiplayer bi se trebao odvojit i naplaćivat npr. 50-100 kuna godišnje..to im je dovoljno za održavanje servera, a igrače ne prisiljava uzimati preskupu pretplatu na igre koje ti plasiraju po svome odabiru...da na trzistu konzola nije monopol kakav je, ova fora sa ps+ od 450 kuna godišnje bi pokopala kompaniju dok trepnes.

 

Pa upravo u tome i je problem, monopolu.

Na PCu zato i nema takvih pretplata :-)

 

Vidi se i po PSNu, uopće ga ne razvijaju, nula bodova. Čisto ih boli briga.

 Ma gule nas jer mogu, da je plus 1000kn kupio bi ga iako sam ljut radi toga. Mislim necu propasti za tih 438kn ali mogli bi se potruditi i dat neke bolje igre svaki mjesec a ne uglavnom sranja.

 

 

PSN:Tomislav025
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Hvala prošlo je.

 

Inače sada ću baciti potpunu kontru legiji ljubitelja sporta. Trenutno se igra FF XII Zodiac age. I sparm FF X, nekak sam razočaran, a dobila je tako visoke ocijene. Doduše nisam prešao igru, ali priča mi je prepolitična (ako mi je do politike upalim dnevnik ili sabor tv).

Stalno mjerkam ovaj Rainbow 6 siege, ali sam neudlučan zbog tih manijaka koji igraju po cijele dane, dok recimo ja nisam cijeli tjedan ni prismrdio konzoli.

 

Gle meni su prvu konzolu ukrali...

Da nije bilo ps plusa nema šanse da bi je nabavio i ikad više upalio previše bi bio ljut da neke stvari krenem ispočetka. Ovak samo sam se loginao skinuo saveove s clouda i nastavio kao da se ništa nije dogodilo i to mi je na neki način ublažio ljutnju i jad nakon krađe.

Poruka je uređivana zadnji put sub 20.1.2018 13:16 (Yunfy-man).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Yunfy-man kaže...

Kratka digresija na nba i lego. Makar lego mi je postao davno dosadnjikav, tako da ove novije naslove nisam ni igrao. Što se tiče sporta to me nikada nije zanima jel smo imali par manijaka u ekipi koji su samo pes igrali i onda bi gazili sve pred sobom (isto kao cod).

 

Ne znam što treba upisati pod Model (P/N) SD produljenog jamstva: u produljenju jamsta. Ide li tu model konzole ili?

 

Da, ovo sa PESom i fifom je ko prije dok te netko pitao za partiju šaha pa te razguzio jer igra u šahovskom klubu.

A kontrole na tim nogometima su komplicirane ko i na Tekkenu i Mortal Kombatu, moraš živjet s tim da bi znao igrati. Nije uopće zabavno pozvat frenda koji ne igra igre da odigrate jednu partiju jer prvo ne zna pucat pola sata, onda nakon 2 partije popizdi i neće više igrat.

 

P/N je part number, znači broj modela.

a S/N je serial number.

 Uopće nije točno! ovo sa nogačem.

Ako je slabiji igrač prvo mu malo puštaš da se navuče!

Kad zagrize i počne redovito igrat onda ga razguziš da zna di mu je mjesto.

15 godina
online
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

 Uopće nije točno! ovo sa nogačem.

Ako je slabiji igrač prvo mu malo puštaš da se navuče!

Kad zagrize i počne redovito igrat onda ga razguziš da zna di mu je mjesto.

 

Za to moraš biti jak u glavi. Ljubitelji nogometa obično nisu :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

 Uopće nije točno! ovo sa nogačem.

Ako je slabiji igrač prvo mu malo puštaš da se navuče!

Kad zagrize i počne redovito igrat onda ga razguziš da zna di mu je mjesto.

 Ne možeš glumiti budalu cijeli dan zato kaj netko ne zna igrati. Uostalom nije niti gušt. Gušt je igrati s jednako dobrim igračem kakav si sam ili s boljim. Tada imaš motiv i daješ sve od sebe a ovo igranje sa slabijim igračem je silovanje i gađenje igre samom sebi. Nema smisla osim ako ti nije gušt kantati lošijeg od sebe, iako osim gubita vremena ja tu ne vidim nikakav gušt.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice