PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.789.629
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
hummer0 kaže...

 Uopće nije točno! ovo sa nogačem.

Ako je slabiji igrač prvo mu malo puštaš da se navuče!

Kad zagrize i počne redovito igrat onda ga razguziš da zna di mu je mjesto.

 

Za to moraš biti jak u glavi. Ljubitelji nogometa obično nisu :-P

 Sram te bilo razočarao si me ko čovjek i ko komunista. ;-)

movie kaže...
hummer0 kaže...

 Uopće nije točno! ovo sa nogačem.

Ako je slabiji igrač prvo mu malo puštaš da se navuče!

Kad zagrize i počne redovito igrat onda ga razguziš da zna di mu je mjesto.

 Ne možeš glumiti budalu cijeli dan zato kaj netko ne zna igrati. Uostalom nije niti gušt. Gušt je igrati s jednako dobrim igračem kakav si sam ili s boljim. Tada imaš motiv i daješ sve od sebe a ovo igranje sa slabijim igračem je silovanje i gađenje igre samom sebi. Nema smisla osim ako ti nije gušt kantati lošijeg od sebe, iako osim gubita vremena ja tu ne vidim nikakav gušt.

 Movie ne miješaj droge i ne glumim budalu nego, ako vidim da čovjek ima volju za igru kao recimo moj kum neću ga odma ubiti u pojam i zgaziti ga u igri važno je druženje zafrkancija, a ne biti najbolji i svima j***t ma***. Ako si me uspio razumjet.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
U biti svi ste u pravu kad se sve sagleda:) Moja ekipa koju često spominjem 40+ igra od ps1 Pes i Fifu. Prošlo je brdo ljudi i samo su dvojica bila ostala da igraju sa nama. Ostali su brzo izgubili volju jer ovi moji nemaju milosti:) Sad se to malo promjenilo. Treba dosta strpljenja da bi nekome objasnio i učio ga igrati. Nažalost, malo tko danas ima strpljenja:) Ovi moji povedu 3:0 pa ti objašnjava kao fol kako se igra. Ako imaš strpljenja i volje pa nekoga podučiš dobiješ još nekoga za igranje. Rijetki su ko hummer0:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
madafaka85 kaže...

Pitanje za vas sa PS4 Pro jel tko od vas koristi vertical stand, i vase misljenje o njemu?  Malo mi je pocelo biti kriticno sa prostorom pa razmisljam o istom. 

 Evo ja "ubo" nekog kineza za 2-3$ prije nekih tjedan dana. Pa ok,nist specijalno....ali ako ti je zbog prostora onda 

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 10:25 (CROatVU).
14 godina
offline
PlayStation 4

Na kraju sam ipak zveknuo official wirelles stereo 2.0 headset.

Jbg., 32% popusta, nisam mogao ostat imun.

 

Ako koga zanima Skiller SGH1 headset, prodajem ga po jako povoljnoj cijeni.

Nije korišten niti dva dana, znači praktički samo isproban.

Slobodno me dobijete na PM u vezi ovoga.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
CROatVU kaže...
madafaka85 kaže...

Pitanje za vas sa PS4 Pro jel tko od vas koristi vertical stand, i vase misljenje o njemu?  Malo mi je pocelo biti kriticno sa prostorom pa razmisljam o istom. 

 Evo ja "ubo" nekog kineza za 2-3$ prije nekih tjedan dana. Pa ok,nist specijalno....ali ako ti je zbog prostora onda 

 

Ja imam mačke, da ovo nabavim dao bih konzoli 2-4 sata prije nego bi je skupljao po podu.  

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Di je popust?
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Di je popust?

 Hangar 18

Mislim da ih u Splitu više nema, ja uzeo zadnje s police.

Jučer su bile dvoje, danas ja skupio zadnje.

Platinum su sigurno ostale, a za ove nisam 100% siguran.

Za ostale gradove trebaš sam provjerit.

15 godina
offline
PlayStation 4

Probao malo Metal Gear Survive. Užasno je ružan i nepotrebno komplicirani meniji. Ne vidim se da ću to igrati (farmati).

Da ne kažem da sam 5 minuta čekao samo da se igra učita, ko PES ima 200 konekcija na server, toliko se spaja na servere da čak ima progress bar sa postotkom koliko je konektiran na server :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 18:33 (Bitanga).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Probao malo Metal Gear Survive. Užasno je ružan i nepotrebno komplicirani meniji. Ne vidim se da ću to igrati (farmati).

Da ne kažem da sam 5 minuta čekao samo da se igra učita, ko PES ima 200 konekcija na server, toliko se spaja na servere da čak ima progress bar sa postotkom koliko je konektiran na server :-)

 Da kaže mi šogy da mu je igra ( demo ) pušiona.

16 godina
offline
PlayStation 4

od kad nema kojime oso serijal u kiki....

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

od kad nema kojime oso serijal u kiki....

 Ma i bolje. Dosta je vec metal geara, on se htio povuc iz serijala nakon MGS 2...

 

A ovo kaj rade je neka generic zombie igra koja iskoristava Metal Gear trademark

Poruka je uređivana zadnji put ned 21.1.2018 22:26 (Santana).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
CROatVU kaže...
madafaka85 kaže...

Pitanje za vas sa PS4 Pro jel tko od vas koristi vertical stand, i vase misljenje o njemu?  Malo mi je pocelo biti kriticno sa prostorom pa razmisljam o istom. 

 Evo ja "ubo" nekog kineza za 2-3$ prije nekih tjedan dana. Pa ok,nist specijalno....ali ako ti je zbog prostora onda 

 

Ja imam mačke, da ovo nabavim dao bih konzoli 2-4 sata prije nego bi je skupljao po podu.  

 kad bi mi mačka srušila konzolu strugali bi je sa zida

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
CROatVU kaže...
madafaka85 kaže...

Pitanje za vas sa PS4 Pro jel tko od vas koristi vertical stand, i vase misljenje o njemu?  Malo mi je pocelo biti kriticno sa prostorom pa razmisljam o istom. 

 Evo ja "ubo" nekog kineza za 2-3$ prije nekih tjedan dana. Pa ok,nist specijalno....ali ako ti je zbog prostora onda 

madafaka85 

Ovaj djeluje ok. Po meni jedino na sto moras pripaziti je da ima nekakve proreze i da nije cijelom povrsinom prislonjen na podlogu (zbog hladenja). 

Bitanga kaže...

Probao malo Metal Gear Survive. Užasno je ružan i nepotrebno komplicirani meniji. Ne vidim se da ću to igrati (farmati).

Da ne kažem da sam 5 minuta čekao samo da se igra učita, ko PES ima 200 konekcija na server, toliko se spaja na servere da čak ima progress bar sa postotkom koliko je konektiran na server :-)

Nazalost nisam stigao niti probati. Skinulo se, ali nisam imao volje pokrenuti. Drobio Livelock (bio 30kn na bozicnom popustu).

 

Mene ne smeta, sto "vrijeda sveto ime Metal Gear" i potencijalno mi djeluje zabavna igra za igru s ekipom. Pod uvjetom da imas ekipu i da s tehnicke strane bude sve ok. Cak mi ne smeta ni slabija grafika.

Ali vidjet cemo kad izade. backlog je prevelik i ne trebam nista kupovati iducih 10g. (Ali da...)

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...
Q-Tip kaže...
CROatVU kaže...
madafaka85 kaže...

Pitanje za vas sa PS4 Pro jel tko od vas koristi vertical stand, i vase misljenje o njemu?  Malo mi je pocelo biti kriticno sa prostorom pa razmisljam o istom. 

 Evo ja "ubo" nekog kineza za 2-3$ prije nekih tjedan dana. Pa ok,nist specijalno....ali ako ti je zbog prostora onda 

 

Ja imam mačke, da ovo nabavim dao bih konzoli 2-4 sata prije nego bi je skupljao po podu.  

 kad bi mi mačka srušila konzolu strugali bi je sa zida

AHAHAH baš si me nasmijao. Pa zašto se maca ne bi mogla malo poigrat na konzoli.

A sad ozbiljno koliko je stabilan taj vertikalni stand mislim ovaj kineski s obzirom na original.

Vjerovatno se bolje hladi kad je okomita.

14 godina
online
PlayStation 4

Ovaj vikend sam se počastio sa Sony 55XE7077 TV-om i stvarno je TV odličan, ali sam na PS4 Slim morao u Opcijama ugasiti HDR (sa Automatic na Off) jer je slika bila toliko isprana i jadna da je to bilo grozno - igrao sam Assassin Creed: Origins. Kad sam isključio HDR slika odlična i puna boja. Eto ako netko još ima problema sa ogavnom slikom ja sam to riješio na ovaj način. Prije ovoga sam imao 50" FHD Samsung TV i nisam imao tih problema vjerojatno jer nije bio 4K TV, pa onda nije ni uključivao, tj. slao 4K signal.

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2018 12:21 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...

Ovaj vikend sam se počastio sa Sony 55XE7077 TV-om i stvarno je TV odličan, ali sam na PS4 Slim morao u Opcijama ugasiti HDR (sa Automatic na Off) jer je slika bila toliko isprana i jadna da je to bilo grozno - igrao sam Assassin Creed: Origins. Kad sam isključio HDR slika odlična i puna boja. Eto ako netko još ima problema sa ogavnom slikom ja sam to riješio na ovaj način. Prije ovoga sam imao 50" FHD Samsung TV i nisam imao tih problema vjerojatno jer nije bio 4K TV, pa onda nije ni uključivao, tj. slao 4K signal.

 Taj TV ima 370 nitsa svjetline, a AC Origins ima tu opciju za podešavanje, pa se malo poigraj. 

I meni je isto bila isprana slika u AC:O pa sam ugasio HDR. Sad se više ne sjećam je li mijenjanje postavki pomoglo.

Doduše, svrha HDR-a i jest realistični prikaz boja, a ne maksimalan kontrast i saturacija, kako se obično forsira na TV-ima.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2018 12:43 (DeniZg).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Ovaj vikend sam se počastio sa Sony 55XE7077 TV-om i stvarno je TV odličan, ali sam na PS4 Slim morao u Opcijama ugasiti HDR (sa Automatic na Off) jer je slika bila toliko isprana i jadna da je to bilo grozno - igrao sam Assassin Creed: Origins. Kad sam isključio HDR slika odlična i puna boja. Eto ako netko još ima problema sa ogavnom slikom ja sam to riješio na ovaj način. Prije ovoga sam imao 50" FHD Samsung TV i nisam imao tih problema vjerojatno jer nije bio 4K TV, pa onda nije ni uključivao, tj. slao 4K signal.

 Taj TV ima 370 nitsa svjetline, a AC Origins ima tu opciju za podešavanje, pa se malo poigraj. 

I meni je isto bila isprana slika u AC:O pa sam ugasio HDR. Sad se više ne sjećam je li mijenjanje postavki pomoglo.

Doduše, svrha HDR-a i jest realistični prikaz boja, a ne maksimalan kontrast i saturacija, kako se obično forsira na TV-ima.

 Jel slim uopce ima pravu podrsku za HDR ?

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

 Pa recimo netko ko je igrao PES2016 do kraja 2017 right?

Poslao sam upit i njima , ali njih treba čekati. Akcija na PES 2018 je do 20.1.2018 pa da kupim ako n budem mogao špilat stari.

 Serveri su aktivni po nekoliko godina i sve ovisi koliko igrača igra. Recimo fifu 14 još uvijek možeš igrati online jer ima dosta ljudi koji i dalje igraju. Nitko ne gasi servere nakon godinu dana po izlasku igre, bar ne ove sportske...

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

 Movie ne miješaj droge i ne glumim budalu nego, ako vidim da čovjek ima volju za igru kao recimo moj kum neću ga odma ubiti u pojam i zgaziti ga u igri važno je druženje zafrkancija, a ne biti najbolji i svima j***t ma***. Ako si me uspio razumjet.

Pa ako nekoga savjetuješ da prvo pušta a onda ga razguzi i pokaže mu gdje mu je mjesto to mi ne liči na druženje i zafrkanciju a to su tvoje riječi. Ja sam samo rekao da ne mogu igrati a da ne igram već da nekome puštam. Koja je svrha toga? Sam sebi onda gadim igru i silim se da igram bez ikakvog gušta. To mi jednostavno nema smisla, ako me razumiješ što hoću reći.

14 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Ovaj vikend sam se počastio sa Sony 55XE7077 TV-om i stvarno je TV odličan, ali sam na PS4 Slim morao u Opcijama ugasiti HDR (sa Automatic na Off) jer je slika bila toliko isprana i jadna da je to bilo grozno - igrao sam Assassin Creed: Origins. Kad sam isključio HDR slika odlična i puna boja. Eto ako netko još ima problema sa ogavnom slikom ja sam to riješio na ovaj način. Prije ovoga sam imao 50" FHD Samsung TV i nisam imao tih problema vjerojatno jer nije bio 4K TV, pa onda nije ni uključivao, tj. slao 4K signal.

 Taj TV ima 370 nitsa svjetline, a AC Origins ima tu opciju za podešavanje, pa se malo poigraj. 

I meni je isto bila isprana slika u AC:O pa sam ugasio HDR. Sad se više ne sjećam je li mijenjanje postavki pomoglo.

Doduše, svrha HDR-a i jest realistični prikaz boja, a ne maksimalan kontrast i saturacija, kako se obično forsira na TV-ima.

Ma za sada ću ostaviti isključen HDR, pošto imam PS4 Slim, nije ni da gubim neke kvalitete u prikazu slike, a ta isprana boja mi nikako ne sjeda.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...
DeniZg kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Ovaj vikend sam se počastio sa Sony 55XE7077 TV-om i stvarno je TV odličan, ali sam na PS4 Slim morao u Opcijama ugasiti HDR (sa Automatic na Off) jer je slika bila toliko isprana i jadna da je to bilo grozno - igrao sam Assassin Creed: Origins. Kad sam isključio HDR slika odlična i puna boja. Eto ako netko još ima problema sa ogavnom slikom ja sam to riješio na ovaj način. Prije ovoga sam imao 50" FHD Samsung TV i nisam imao tih problema vjerojatno jer nije bio 4K TV, pa onda nije ni uključivao, tj. slao 4K signal.

 Taj TV ima 370 nitsa svjetline, a AC Origins ima tu opciju za podešavanje, pa se malo poigraj. 

I meni je isto bila isprana slika u AC:O pa sam ugasio HDR. Sad se više ne sjećam je li mijenjanje postavki pomoglo.

Doduše, svrha HDR-a i jest realistični prikaz boja, a ne maksimalan kontrast i saturacija, kako se obično forsira na TV-ima.

Ma za sada ću ostaviti isključen HDR, pošto imam PS4 Slim, nije ni da gubim neke kvalitete u prikazu slike, a ta isprana boja mi nikako ne sjeda.

 Zvjerka od telke a isprana ti je boja jer ti panel nemoze prikazat 10-bit boju posoto je 8bit +fcr kod HDR prikaza i dosta slaba niska razina svjetlosnih niti...

 

P.s svaki sony 2k26/17 ima samo 2 od 4 hdmi hdcp 2.2 hdr support pa pogledaj koji su to u menu...

 

P.s 2 - PS4 slim ima HDR jer upscalira tj chekerborda kao i pro samo pro to radi bolje jer izmisli manje pixela do nativne npr 1880p do 2160p u odnosu na 1080na isto :-)

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2018 14:06 (4mal).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Svima AC:O izgleda isprano sa HDR-om, bez obzira na TV. Proguglaj malo.

Jednostavno je HDR loše implementiran (ili traži individualno podešavanje u postavkama, što nitko ne radi).

 

Druge igre kao npr. HZD, Infamous, Ratchet & Clank izgledaju super.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.1.2018 14:11 (DeniZg).
14 godina
online
PlayStation 4

Jel netko možda zna kako da na sad novom Sony 55XE7077 kada spojim soundbar (Samsung), a da ga pali sa TV-om (kao što sam imao na starom Samsung TV-u). Soundbar je spojen optičkim kablom u TV i TV ga ne raspoznaje na TV (kod soundbara) već na digital in, u prijevodu moram ručno palit soundbar i to mi je bez veze ako mi je sve ferceralo na starom Samsung TV-u iz 2015. godine.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ovdje piše da spajaš sa HDMI kablovima, a ne optičkim kablom.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
14 godina
online
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Ovdje piše da spajaš sa HDMI kablovima, a ne optičkim kablom.

Kvragu i HDMI. Na Samsungu mi je zvuk preko HDMI-a bio pa barem 3 puta lošiji nego preko optičkog kabla. Sve me strah opet spajat sa HDMI-om, a ništa pokušat ću pa ću viditi šta će se desiti. Hvala na pomoći.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...

Ovaj vikend sam se počastio sa Sony 55XE7077 TV-om i stvarno je TV odličan, ali sam na PS4 Slim morao u Opcijama ugasiti HDR (sa Automatic na Off) jer je slika bila toliko isprana i jadna da je to bilo grozno - igrao sam Assassin Creed: Origins. Kad sam isključio HDR slika odlična i puna boja. Eto ako netko još ima problema sa ogavnom slikom ja sam to riješio na ovaj način. Prije ovoga sam imao 50" FHD Samsung TV i nisam imao tih problema vjerojatno jer nije bio 4K TV, pa onda nije ni uključivao, tj. slao 4K signal.

 jesi li probao HZD? i ja planiram taj tv uzeti od kako sam uzeo ps4 pro. jako dobre cijene sad vjerovatno pred izlazak nove serije. dvoumio sam se dugo izmedju tog ili manje velicine i XE8 serije ali je opet i 49 incha XE8 serija skuplja 200KM od 55XE7 serije. nadam se da ce XE7 serija zadovoljiti moje apetite i da ce to biti neke razlike naspram ovog lg full hd iz 2013 godine sto sad koristim.

PSN Tokioplastic292
14 godina
online
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Ovaj vikend sam se počastio sa Sony 55XE7077 TV-om i stvarno je TV odličan, ali sam na PS4 Slim morao u Opcijama ugasiti HDR (sa Automatic na Off) jer je slika bila toliko isprana i jadna da je to bilo grozno - igrao sam Assassin Creed: Origins. Kad sam isključio HDR slika odlična i puna boja. Eto ako netko još ima problema sa ogavnom slikom ja sam to riješio na ovaj način. Prije ovoga sam imao 50" FHD Samsung TV i nisam imao tih problema vjerojatno jer nije bio 4K TV, pa onda nije ni uključivao, tj. slao 4K signal.

 jesi li probao HZD? i ja planiram taj tv uzeti od kako sam uzeo ps4 pro. jako dobre cijene sad vjerovatno pred izlazak nove serije. dvoumio sam se dugo izmedju tog ili manje velicine i XE8 serije ali je opet i 49 incha XE8 serija skuplja 200KM od 55XE7 serije. nadam se da ce XE7 serija zadovoljiti moje apetite i da ce to biti neke razlike naspram ovog lg full hd iz 2013 godine sto sad koristim.

Već sam odavno završio HZD, ali sam sad nedavno kupio ovaj novi DLC, pa ću to još definitivno igrati. Ja sam vidio razliku sa Samsung Smart TV-a iz 2015. godine, tak da ćeš ti sa LG-om iz 2013 doživiti renesansu 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterOfDisaster kaže...

Jel netko možda zna kako da na sad novom Sony 55XE7077 kada spojim soundbar (Samsung), a da ga pali sa TV-om (kao što sam imao na starom Samsung TV-u). Soundbar je spojen optičkim kablom u TV i TV ga ne raspoznaje na TV (kod soundbara) već na digital in, u prijevodu moram ručno palit soundbar i to mi je bez veze ako mi je sve ferceralo na starom Samsung TV-u iz 2015. godine.

 Mislim da nikako jer svoj Samsung Soundbar palim ručno. Isto imam Sony TV. Nije idealno, ali naviknuo sam se. Moj ima samo optički kabel pa ne znam ima li razlike u zvuku kad se spaja na HDMI, ali sad si mi dao mislliti jer sam se planirao prebaciti kad tad na neki Sony Soundbar sa HDMI. Ako se gubi kvaliteta zvuka onda mi to baš i nije isplativ potez.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
online
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Jel netko možda zna kako da na sad novom Sony 55XE7077 kada spojim soundbar (Samsung), a da ga pali sa TV-om (kao što sam imao na starom Samsung TV-u). Soundbar je spojen optičkim kablom u TV i TV ga ne raspoznaje na TV (kod soundbara) već na digital in, u prijevodu moram ručno palit soundbar i to mi je bez veze ako mi je sve ferceralo na starom Samsung TV-u iz 2015. godine.

 Mislim da nikako jer svoj Samsung Soundbar palim ručno. Isto imam Sony TV. Nije idealno, ali naviknuo sam se. Moj ima samo optički kabel pa ne znam ima li razlike u zvuku kad se spaja na HDMI, ali sad si mi dao mislliti jer sam se planirao prebaciti kad tad na neki Sony Soundbar sa HDMI. Ako se gubi kvaliteta zvuka onda mi to baš i nije isplativ potez.

Došao ja kući da zamjenim optički sa HDMI-em, a kad ono ja imam samo analogni izlaz i optički, uopće nemam HDMI na soundbaru, koji fail 

Zato mi je i prije optičkog bio zvuk u banani kada je bio na analognom 

A ima već barem godina dana otkako sam uzeo soundbar i već sam zaboravio koje izlaze ima - bravo ja.

 

Ali sam danas po raznim forumima čitao da je HDMI bolji od optičkog jer podržava sve ove nove zvučne standarde, dok optički ne.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice