PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.771.665
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

 Ahahahahah nemreš vjerovat naš čovjek.

 ko ce kome ako... 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...

 

 

 Ahahahahah nemreš vjerovat naš čovjek.

 

Vjerojatno sad hrpa console peasantsa minea bitcoine za njega, a da ni ne znaju :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.2.2018 11:17 (Bitanga).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Naravno da je fejk, svi ti sto obecavaju free store, free igre, sve free, imaju jailbreak i za firmware koji jos nije ni izasao.... Normalno da je fejk.

Ono jedino sto nije fejk je exploit za 4.05 firmware....
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Dali je itko kupovao Kontrolfreek thumbsticks, pošto si razmišljam kupiti, i kakva su vaša mišljenja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Keta kaže...

Dali je itko kupovao Kontrolfreek thumbsticks, pošto si razmišljam kupiti, i kakva su vaša mišljenja?

 

Ja sam kupio neke, dobra je stvar meni bila za vožnju auta s kontrolerom dok nisam kupio volan.

Veća poluga -> veća preciznost (manja osjetljivost). Ali s druge strane, veća poluga je i manja brzina upravljanja.

U FPSu je isto koristan za preciznije nišanjenje gdje je bitno.

 

Jeftini su pa ne košta ništa naručiti da imaš doma.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Odakle si naručivao, sa njihove stranice ili neke druge, i koliko je trebalo da dođu?

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Keta kaže...

Odakle si naručivao, sa njihove stranice ili neke druge, i koliko je trebalo da dođu?

 

S ebaya sam bio naručio "KontrolFreek FPS Freek Vortex".

Platio sam tada (2016) 10 funti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
PlayStation 4

Ako tko treba, imam dva vouchera za PS4 beta software pa testirajte :)

 

Javite se u PM.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
siljo90 kaže...

Ako tko treba, imam dva vouchera za PS4 beta software pa testirajte :)

 

Javite se u PM.

 Također. :) 

 

Ajd da je i meni jednom ovako nešto uletilo. 

12 godina
neaktivan
offline
 
3 0 hvala 4
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Neka preporuka za volan? Igram F1. Nemojte preskupo 😉
PSN:nikolacurak
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nikolacurak kaže...
Neka preporuka za volan? Igram F1. Nemojte preskupo 😉

 

http://www.psx-place.com/threads/ps4-racing-wheels-compatibility-list.11517/

 

Ja imam Logitech G29 i odličan je. E sad, skupi su svi, teško ćeš naći dobar force feedback volan, a da nije skup.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

 

Baš sam vidio i svi hvale tu igru. Nisam nikad igrao, kakva je za vas koji ste igrali?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Baš sam vidio i svi hvale tu igru. Nisam nikad igrao, kakva je za vas koji ste igrali?

 Ja sam igro burnout skoro od samog pocetka i po meni je greska kaj su sa tom igrom presli u open world koji je prazan i dosadi nakon 30min 
Stariji naslovi su bili zesci i zabavniji. 

Uglavnom utrkivanje sa fantasy automobilima gdje imas nesto kao nitro koji trosis naravno da dobis vecu brzinu, a puni ti se kad recimo preticas nekog ili mu se vozis iza guzice.... 
Ima vise modova, a najzabavniji je naravno onaj gdje se moras zaletit na prometnu cestu i napravit cim vecu stetu :D

 

 

Uzmi to barem za klince bit ce im bolja igra nego bilo kakav NFS danas il slicna sranja

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.2.2018 23:11 (Santana).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Baš sam vidio i svi hvale tu igru. Nisam nikad igrao, kakva je za vas koji ste igrali?

 Kada se prisjećam ere igranja na PS2 Burnout je serijal kojeg se uvijek rado sjetim. Nevjerojatno zabavna igra. Kako je kolega naveo, definitivno najjači mod je zabijanje u raskrižje sa ciljem što većeg sudara. 

12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Slazem se Santanom da su stariji naslovi bili bolji, ali po meni ni Paradise nije bio loši. Sigurno ću ga uzeti kad će biti na saleu da se malo prisjetim starih dana kad smo bratić i ja provodili sate uz ps2 i Burnout =)

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Juqa kaže...

Slazem se Santanom da su stariji naslovi bili bolji, ali po meni ni Paradise nije bio loši. Sigurno ću ga uzeti kad će biti na saleu da se malo prisjetim starih dana kad smo bratić i ja provodili sate uz ps2 i Burnout =)

Ma nije bio los, al ne znam nije mi to bilo to. No kolko vidim sad ovaj dolazi sa svim DLC koje nisam igrao pa mozda onda i ja uzmem...

12 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 3
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Evo odluka je pala na samsung UE50MU6172

 

trenutno je u sancti 5199 kuna sa 5 godina garancije.

 

ocu fulat ako ga uzmem? Znaci primarno bi koristio za ps4 pro i filmove s usba.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Yunfy-man kaže...
Trebam pojašnjenje vezano uz sheranje igara.
Imam 2 brata jedan je nedavno kupio ps 4. Želio bi mu shareati igre (on bi kupio svoj ps plus). Koliko sam shvatio ako bi njegovu konzolu aktivirao kao primarnu onda bi na njegovoj konzoli svi profili mogli igrati moje igre, a na mojoj konzoli bi samo bi moj profil imao pristup mojim igrama. Problem je u tome sto meni na mojoj konzoli trebaju 2 profila (za mene i drugog brata), a njemu treba samo jedan. Mogu li mu dati svoj user i pass a svoju kontolu ostaviti kao primarnu. Znači li da bi si onda morao raditi novi user profile jer će moj kod njega bit u funkciji? Odnosno zanima me jesam li to dobro shvatio?

Brat2 moze prijaviti tvoj Account-Yunfy na svom PS4 i imati ce pristup svim igrama koje ti imas kupljene na svom Accountu-Yunfy i igra ih s svog Accounta-Brat2.

Ti igras s Accounta-Yunfy. Ako ti imas PS+, on ne mora uzimati svoj PS+, jer ce mu postati dostupan cim aktivira Account-Yunfy na svom PS4.

Brat1 igra na tvom PS4 s svog Accounta-Brat1.

 

To funkcionira, ako su igre koje zelis posuditi Bratu2 kupljene na Accountu-Yunfy. Ako su igre s nekog drugog Accounta s tvog PS4, mozes Bratu2 posuditi podatke od tih Accounta, ali u to vrijeme ne mozes ti igrati igre. Sto je ok.

 

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sri 21.2.2018 13:50 (Chaky).
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
bitmap kaže...

Evo odluka je pala na samsung UE50MU6172

 

trenutno je u sancti 5199 kuna sa 5 godina garancije.

 

ocu fulat ako ga uzmem? Znaci primarno bi koristio za ps4 pro i filmove s usba.

Ja iman Samsung UE40MU6172 i koristin ga iskljucivo za ps4 pro i filmove s usba. Zadovoljava sve moje potrebe i nemam nikakvih problema s njim :)

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Moj PC  
2 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Oce se morat za svaki feature skidat posebno aplikacija ili cemo imati jednu iz koje ce se skidat ostale ? 

MadeInCroatia
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pa ne, ovo nije aplikacija nego web usluga, bar sam tako shvatio.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
shrikehyp kaže...
Pa ne, ovo nije aplikacija nego web usluga, bar sam tako shvatio.

 Ma to sam spomenuo na konto dosadasnjeg stanja. Probaj skinuti ps app, zavrsiti ces s jos namanje 3, a remote play nisu u stanju omoguciti na uredjaijma van svoje premium klase. 

MadeInCroatia
10 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Far Cry 5 na US storeu je 60$ (350kn), a kod nas 550kn. Ne otvara mi se US acc, niti mi se daje 550kn.. Sa koje stranice cete vi uzeti?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Meni su Android PSN aplikacija i pripadajuci messenger odlicni, koristim ih svakodnevno, daleko vise nego istovjetne usluge na samom PS4, nema veze sto se instaliraju zasebno, jednom to napravis i zaboravis.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
imaiden322 kaže...
Far Cry 5 na US storeu je 60$ (350kn), a kod nas 550kn. Ne otvara mi se US acc, niti mi se daje 550kn.. Sa koje stranice cete vi uzeti?

 

Sa nikoje :-)

Al ono, kupi na US sajtu. Ja sam tako počeo raditi na Nintendu (na playki još nisam, al razmišljam).

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Za mjesec, najkasnije dva, bit će Far Cry 5 na akciji, tako da kom se ne žuri...
Inače, avanture iz prvog lica kao Far Cry, Dishonored i sl. imaju na konzolama vrlo mali FOV (polje gledanja), tako da ja radije biram PC kod takvih igara.
PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice