PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.770.334
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
lovator1973 kaže...
SimeKZ kaže...

 Daj razmisli kaj si reko. Jel nebi to bilo odlicno da platis account i dobivas nove igre svaki mjesec? 

Ma, znam...

Nebi bilo loše da se i plati više, ali da ih imaš...

Ali kao što kažeš, ko bi ima onda kupovao "originale"....

 

A što se tiče "modificiranja" PS4?

Ništa nema na vidiku....??

 

P.S. naša PS3 je bila zakon. Bila je modificirana: ukupno potrošio na igrice 0Kn...

 

 Ja razumijem da se stedi na svakoj kuni, ali PS je luksuz, nije bitan za zivot. Ako nemas svakih nekoliko mjeseci za igru onda ga bolje nemoj ni imat. Kao sta sam reko par tjedana prije. Zivimo u vremenu kad igre nikad nisu bile jeftinije a akcija nikad dosta. Par mjeseci se strpis, AAA naslovi po 50% dolje. Volis igrat BF, COD, FIFA etc. U godini skupit 500kn za njih da ju imas od pocetka je najmanji problem... meni ko studentu nije problem, di bi bio nekome ko radi. 

 

O modifikacijama nebi, posto je to piratluk a on je zabranjen na forumu.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649 - GEARBEST POPUSTI, AKCIJE, KUPONI, GIVEAWAY
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

modifikacija ima, samo moraš kupiti konzolu s fw manji od 4.00 mislim, ali to je sada nebitno.

 

u zadnje vrijeme slabije uzimam igre za ps4, privlaci me dosta detroit ovaj, heavy rain i bts su mi dost dobre igre bile, fahrenheit nisam cijeli odigrao.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Uvijek Kune idu u "krivom" smjeru.

Evo, npr. došo račun za plin koje veći za jednu novu igru.

Uskoru će maturalac. Pa će htjet na vozački...Nikad kraja.

 

Inače, nisam mislio kvariti pravila foruma s "piratlukom".

Čisto me zanimalo da li se kaj pokrenulo po tom pitanju...

Sorry.

 

Ali, što piše kolega @Tygaa, vidim da napretka ima...

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vi koji ste igrali metal gear 5. Da li se sa onim padobranom dižu u bazu samo vojnici ili i oružja? Vidim da mi ponudi opciju za minobacače, vozila i drugo, ali svaki put pukne i ništa od toga. Nisam gledao na YouTubeu igru tako da mi bude sve iznenađenje. 2 dana mi je trebalo da skužim kako pozvati konja:) U hodu sve pohvatao osim to za oružje i vozila.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

ovo mi je dobro "nikad kraja", pa nemojte radit djecu pa cete ustedit lovu jel 

vidim da tebe zanima primarno PS4 na kojem ce mali igrat igre kao na PS3 za 0kn, to trenutno nemoze.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
"modifikacija" konzole nije moguca.

Exploiti postoje, neki su lako nabavljivi, neki teze a neke je trenutno nemoguce dobiti.

Trenutno aktivni i javni je exploit za firmware 4.55. Sto znaci da treba kupiti konzolu s tim ili starijim firmwareom sto nije nimalo lak zadatak, vecina konzola je novijeg datuma, s novijim firmwareom, posebice bundle pakiranja.

Moze se naci u trgovinama ali nije vrijedno truda, trenutno jailbreak namece vise ogranicenja nego sto donosi "profita", a igre su (posebice akcije i rabljene igre) dovoljno jeftine da se uopce ne isplati s time zezati. Ok tko vec ima konzolu s niskim fw-om i hrpu igara, onda jailbreak ima svojih dobrih strana, ali tko krece od nule, nema nikakvog razloga ciljati takvu konzolu.

Spike1983 Igre za nula novaca su itekako moguce na ps4, uz odredjena pravila i ogranicenja, dakle nije "ne moze", ispravan odgovor je "ne moze svako" ;)
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 20:39 (Damir22).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Kao što piše kolega @Damir22, ima za kupit modificirani PS4 (verzija softa 4.55) na koju je moguće instalirati/igrati .pkg igre i  ima PS2 emulator.

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Neznam tko to prodaje "modificirani ps", ni po kojoj cijeni, ali....

Cijela prica je ipak kompleksnija od "igranja djabe", vjeruj.

Dok god imas konzolu sa 4.55 ili 4.05 firmwareom, imas opciju ucitavanja payloada putem exploita. Nista vise ni nista manje od toga.

Da, postoji payload koji omogucava instaliranje i pokretanje igara koje nisu "original". Ali nije bas tako jednostavno kao sto zvuci, prouci malo tematiku pa ces vidjeti

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
PlayStation 4

Ma gle, dok ti nađeš staru, rabljenu konzolu sa starim softom (sretno s tim ), prođeš sve te tutorijale stavljanja CFW-a da bi odigro tih par igara koje su uspjeli sklepat da rade, em jos imas mogucnost syebat konzolu il dobit ban...

btw jel tko od vas to napravio?? pa da baci informacije iz prve ruke da ne baljezgamo tu 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
lovator1973 kaže...

Dečki (i cure) jedno brzinsko pitanje.

Naime, sin "prerao" PS3 i sad navalio da kupimo PS4.

Naravno ne mislim kupovati igre (na DVD-u/BRD-u), nego samo dolazi u obzir PS account.

E sad, vidim godišnja članarina je 438 Kn.

Moje pitanje: da li se za tu lovu dobivaju/skidaju nove igre (hitovi) ili postoji tu jedan ALI...?

 

Hvala.

 Pa gdje je 438 kad sam ja danas uzeo godisnju za 328 kn

Mislim da ti je popust do 23.3.2018.

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sva sreca pa ja volim pricati sam sa sobom ;)

Cfw NE postoji. Amen.

Konzolu mozes kupiti u trgovini novu novcatu sa fw-om 4.0 za slim ili 4.50 ako uzimate pro, samo treba znati sto gledati i traziti.

Procedura nije nikakva, ni posebna, ni komplicirana, niti zahtjeva neko posebno znanje.

Ban ne mozes dobiti jer ti ga nema tko dati, niti ti ga ima zasto dati. Na psn ionako ne mozes jer te trazi update, a ako nisi na psn-u za sony ne postojis.

Konzolu ne mozes s.... Jer joj nista niti ne radis, ergo ne mozes joj nista ni napraviti

Ja imam slim na 4.55, dakle sve sto pisem je iz prve ruke, ne prepisujem sa jutuba ili neta. Gotovo svaka igra koja postoji za ps4 a da je izdana prije 2017-te (cak i neke novije) rade bez greske na 4.55, i mogu se pronaci i skinuti, znaci ne pricamo o par igara.

Trebamo li ih pronaci i skinuti, to je tema neke druge price, u to ne ulazim, piratstvo me ne zanima, imam konzolu i na 5.50, uredno kupim sto me zanima i to je to.
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.3.2018 21:35 (Damir22).
Moj PC  
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
lovator1973 kaže...
SimeKZ kaže...

 Daj razmisli kaj si reko. Jel nebi to bilo odlicno da platis account i dobivas nove igre svaki mjesec? 

Ma, znam...

Nebi bilo loše da se i plati više, ali da ih imaš...

Ali kao što kažeš, ko bi ima onda kupovao "originale"....

 

A što se tiče "modificiranja" PS4?

Ništa nema na vidiku....??

 

P.S. naša PS3 je bila zakon. Bila je modificirana: ukupno potrošio na igrice 0Kn...

 

 Bolje ti ostani na trojci

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
CROatVU kaže...

 Pa gdje je 438 kad sam ja danas uzeo godisnju za 328 kn

Mislim da ti je popust do 23.3.2018.

 goo.gl/m36ouW

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nu
9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

btw zar je aktivna hrvatska fb stranica, i jel ono bio jednom službeni ps časopis na hrvatskom?

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...

btw zar je aktivna hrvatska fb stranica, i jel ono bio jednom službeni ps časopis na hrvatskom?

 

Je, aktivna je.

A za časopis ne znam, tko jos čita časopise. ;)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Vi koji ste igrali metal gear 5. Da li se sa onim padobranom dižu u bazu samo vojnici ili i oružja? Vidim da mi ponudi opciju za minobacače, vozila i drugo, ali svaki put pukne i ništa od toga. Nisam gledao na YouTubeu igru tako da mi bude sve iznenađenje. 2 dana mi je trebalo da skužim kako pozvati konja:) U hodu sve pohvatao osim to za oružje i vozila.

 moraš otključat jači padobran ;) s kojim ćeš moć dizat vozila i ostalo... je to je najgore.. čekat dok konj dođe...nikako počet igru...

9 godina
offline
PlayStation 4

bome god of war 4 izlazi za mjesec dana izašao jučer i novi gameplay video: 

 

a evo i dojmova naših momaka sa hcla koji su bili u Pragu i odigrali prva 2 sata: https://www.hcl.hr/najave/god-of-war-ps4-najava-118808/

 

zvuči super sve, jedva čekam, uvijek mi je najdraža bila nordijska mitologija i jedva čekam da ju istražim sa Kratosom :D

 

ono što me dosta iznenadilo, u članku hcla, je to da će igra imati hrvatske titlove i da će čak i menu i inventory i takve stvari biti na hrvatskom. možda čak i opis questova? naravno da razumijem engleski i baš zbog igrica sam jako dobro savladao engleski još kao balavac, ali me ovo jako ugodno iznenadilo

Moj PC  
2 0 hvala 3
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...

... i jel ono bio jednom službeni ps časopis na hrvatskom?

Trenutno imas Reboot 25kn.

To ti je praunuk PSX-a, unuk GamePlaya, sin Next Level-a.

Stara ekipa. Zrno, Reskovac, Durovic, Bero potpomognuti novim snagama.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Maniti, hvala puno:) Svaki dan igram mg5 i baš uživam. Taman toliko da mi ne dosadi. Ako treba jači padobran onda sam dosta toga do sada propustio:)
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Maniti, hvala puno:) Svaki dan igram mg5 i baš uživam. Taman toliko da mi ne dosadi. Ako treba jači padobran onda sam dosta toga do sada propustio:)

 

pa možeš pojačati oružja i oruđa koja imaš i napraviti nova, tako i sa padobranom

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
hanteed kaže...

... i jel ono bio jednom službeni ps časopis na hrvatskom?

Trenutno imas Reboot 25kn.

To ti je praunuk PSX-a, unuk GamePlaya, sin Next Level-a.

Stara ekipa. Zrno, Reskovac, Durovic, Bero potpomognuti novim snagama.

 znam za reboot no nikad mi ne padne napamet da vidim može li se nabaviti po trafikama, jer ne živim u hrv

 

 

najbolji je časopis, odem u wc i čitam :D

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee, treba mi duže da shvatim i povežem neke stvari opčenito u svim igrama;) Igra mi je predobra i baš guštam.
Nego, čitam na nekom forumu da se doom 3 može igrati u prvom i trećem licu. Zna li tko da li je to tako? Bude mi muka kad igram igre iz prvog lica pa se moram udaljiti na kraj sobe da ublažim tu muku:)
8 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ekipa. S kojim karticama placate PSN? Imam Maestro od Erste banke i izgleda da bas ta ne prolazi. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
solaris kaže...

Ekipa. S kojim karticama placate PSN? Imam Maestro od Erste banke i izgleda da bas ta ne prolazi. 

 Master Zagrebačka

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
Cansee, treba mi duže da shvatim i povežem neke stvari opčenito u svim igrama;) Igra mi je predobra i baš guštam.
Nego, čitam na nekom forumu da se doom 3 može igrati u prvom i trećem licu. Zna li tko da li je to tako? Bude mi muka kad igram igre iz prvog lica pa se moram udaljiti na kraj sobe da ublažim tu muku:)

 

nemoj se bojati istraživati, provedi malo vremena u motherbase, nadograđuj, i tako svašta nešto, regrutiraj ljude, treba istražiti što prije onaj dalekozor da možeš vidit kakve tko ima statse, pa onda kreneš u otimačinu samo onih koji su dobri u nečemu, trebaš što više upecat ljudi koji imaju dobar R&D stat (to ti je research and development, istraživanje i razvoj), što ti je to jače to možeš više stvari upgradeati i napraviti

 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
lovator1973 kaže...

Uvijek Kune idu u "krivom" smjeru.

Evo, npr. došo račun za plin koje veći za jednu novu igru.

Uskoru će maturalac. Pa će htjet na vozački...Nikad kraja.

 

Inače, nisam mislio kvariti pravila foruma s "piratlukom".

Čisto me zanimalo da li se kaj pokrenulo po tom pitanju...

Sorry.

 

Ali, što piše kolega @Tygaa, vidim da napretka ima...

 Ahahahah meni je danas došao račun za plin 600 kn sva sreća da sam plejku kupio u petak.

Ali dobro je to je obračun za 3 mjeseca ili razlika ne sjećam se više.

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.3.2018 14:08 (hummer0).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
lovator1973 kaže...
CROatVU kaže...

 Pa gdje je 438 kad sam ja danas uzeo godisnju za 328 kn

Mislim da ti je popust do 23.3.2018.

 goo.gl/m36ouW

 

OMG !!!!

 https://store.playstation.com/en-hr/product/IP9102-NPIA90006_01-PSPLUSSUBS12MDIS

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
hanteed kaže...

... i jel ono bio jednom službeni ps časopis na hrvatskom?

Trenutno imas Reboot 25kn.

To ti je praunuk PSX-a, unuk GamePlaya, sin Next Level-a.

Stara ekipa. Zrno, Reskovac, Durovic, Bero potpomognuti novim snagama.

 To izlazi svaki mjesec ili?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jel valja što Nioh? Nekako mi se grafički ne sviđa, boje su čudne, naglašena je crvena. Nekako mi ne paše taj japanski štih. Mnogi ju uspoređuju s DS igrama no meni, po viđenom, ovo je daleko od DS. Po samom level dizajnu, mračnoj atmosferi, oružju (tu ga ima previše). Nekako mi prešareno izgleda.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice